VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Čelo pelotonu se pomalu začíná trhat

Hradec Králové - Šest plechovek „G“ vyhrává Krátký.

16.5.2018
SDÍLEJ:

Tip liga - Ilustrační snímek.Foto: DENÍK

Vítězem 8. kola Tip ligy se stal Ondřej Krátký z Hradce Králové (HK0165), jenž získal 13 bodů a uhodl Supertrefu. Získává 6 plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného soutěžícího prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209.

Výsledky 8. kola

1. Kratonohy – Dvůr Králové (1:1) 0
2. Chlumec n. C. – Slavia HK (2:2) 0
3. Třebeš – Libčany (0:2) 2
4. Kunčice – Kobylice (2:2) 0
5. Nepolisy – Loko HK (2:3) 2
6. Smiřice – Mladé Buky (4:1) 1
7. Malšovice – Doudleby (5:3) 1
8. Č. Meziříčí – Předměřice (1:2) 2
9. Chlumec B – Kosičky (1:3) 2
10. Kosičky B – Roudnice B (0:2) 2

Supertrefa: Celkem padlo 39 gólů.

Pořadí po 8. kole

JEDNOTLIVCI

LIGA MISTRŮ (1. – 14. místo)
HK0193 František Hrabal, HK 7 63
HK0195 Tomáš Vak, HK 7 63
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 10 60
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 7 60
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 57
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 57
HK0191 Martin Morávek, Hořice 4 57
HK0048 Václav Polívka, HK 4 57
HK0008 Renata Chladová, Kosičky 10 54
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice 7 54
HK0190 Kamil Brambora, HK 4 54
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 4 54
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 1 54
HK0107 Ivan Dušek, HK 2 52

EVROPSKÁ LIGA (15. – 38. místo)
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 10 51
HK0064 Michal Šulc, Černilov 10 51
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 10 51
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 7 51
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 7 51
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec 4 51
HK0200 Přemysl Kubánek, HK 4 51
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery 4 51
HK0079 Monika Cílková, HK 1 51
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 1 51
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK -2 51
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec -2 51
HK0081 Petr Cílek, HK 7 49
HK0022 Josef Taichman, Prasek 13 48
HK0175 Aneta Bičišťová, HK 7 48
HK0102 Monika Žáková, HK 7 48
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 4 48
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 4 48
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 4 48
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 4 48
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 4 48
HK0173 Dagmar Horová, Kolín -2 48
HK0075 Michal Portych, HK -2 48
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 10 46

I. LIGA (39. – 70. místo)
HK0176 Přemysl Bičiště, HK 10 45
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 7 45
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 7 45
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 4 45
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 4 45
HK0137 Tomáš Kozák, HK 4 45
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice 4 45
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany 4 45
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 4 45
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 1 45
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 1 45
HK0184 František Kocman, Kopidlno -2 45
HK0067 Václav Modrý, Sendražice -5 45
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 0 44
HK0165 Ondřej Krátký, HK 13 42
HK0163 Martin Miler, Jaroměř 10 42
HK0157 Roman Puškula, Sezemice 10 42
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov 7 42
HK0058 Petra Galová, Urbanice 7 42
HK0166 Jan Krátký, HK 7 42
HK0080 Martin Cílek, HK 4 42
HK0093 Jan Hanuš, HK 4 42
HK0212 Johanka Hanušová, HK 4 42
HK0116 Michal Kekelák, HK 4 42
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 4 42
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 42
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí 4 42
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 1 42
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč 1 42
HK0179 Erick Kwaike, HK 1 42
HK0169 Karel Novák, Třebechovice 1 42
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice -2 42

FNL (71. – 107. místo)
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 0 41
HK0118 Marcel Pilař, HK 13 40
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 40
HK0007 Radek Chlad, Kosičky 4 40
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice 7 39
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice 7 39
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 7 39
HK0138 Miloslav Kozák, HK 7 39
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 7 39
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 7 39
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK 4 39
HK0197 Eva Lochmanová, HK 4 39
HK0201 Marie Kubánková, HK 1 39
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 1 39
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK 1 39
HK0119 Jakub Uher, Hořice 1 39
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec 4 38
HK0063 Václav Plíva, Černilov 10 37
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 10 37
HK0113 Pavel Jaroslav, HK 4 37
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 4 37
HK0117 David Pavlíček, HK 4 37
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany 13 36
HK0140 Michal Kozák, HK 10 36
HK0139 Miloslava Kozáková, HK 7 36
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 7 36
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 36
HK0025 Eva Zimová, Sloupno 7 36
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 4 36
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec 4 36
HK0051 František Hnik ml., Lužany 4 36
HK0192 David Prokop, HK 4 36
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec 4 36
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. 1 36
HK0189 Adam Brambora, HK -2 36
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary -5 36
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje -5 36

ČFL (108. – 135. místo)
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 7 35
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov -2 35
HK0219 Tomáš Kadečka, Pardubice 10 34
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 1 34
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 1 34
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 1 34
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 1 34
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 33
HK0109 Růžena Kotková, Černilov 7 33
HK0105 Pavlína Sejtková, HK 7 33
HK0101 Kamila Žáková, HK 7 33
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky 4 33
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. 4 33
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice 4 33
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice 4 33
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 4 33
HK0100 Kamil Žák, HK 4 33
HK0036 Václav Moník, Ráby 1 33
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov 1 33
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 0 33
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec -2 33
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov -5 33
HK0104 Alena Sejtková, HK 7 32
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany 7 32
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 7 32
HK0216 Jan Horák, Dobruška -2 32
HK0199 Radim Formánek, HK 1 31
HK0096 Josef Horáček, HK 1 31

DIVIZE (136. – 168. místo)
HK0062 František Dědek, Černilov 10 30
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice 7 30
HK0115 Petr Vacek, HK 7 30
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice 7 30
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 4 30
HK0074 Václav Portych, HK 4 30
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK 4 30
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov 1 30
HK0089 Monika Hádková, HK 1 30
HK0050 František Hnik st., Lužany 1 30
HK0103 Roman Hýsek, HK 1 30
HK0049 Romana Hniková, Lužany -2 30
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov -2 30
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 7 29
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice 4 29
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek 0 29
HK0217 Jan Kadečka, HK 10 28
HK0094 Marek Horáček, HK 7 28
HK0141 Jiří Bičiště, HK 7 27
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov 7 27
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov 7 27
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov 4 27
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany 1 27
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany 1 27
HK0180 Pavel Hradecký, HK 1 27
HK0167 Jaroslava Krátká, HK 1 27
HK0215 Jitka Podrazilová, HK 1 27
HK0143 Oldřich Turek, HK 1 27
HK0110 Petr Želiezko, HK -2 27
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK 10 26
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 7 26
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 0 26
HK0004 Josef Štayr, Prasek 0 25

KRAJSKÝ PŘEBOR (169. – 200. místo)
HK0090 Marie Hanušová, HK 13 24
HK0035 Marie Moníková, Ráby 13 24
HK0168 Jindřich Hora, HK 7 24
HK0158 Jan Musil, Praha 4 24
HK0111 Kuba Plas, HK 4 24
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 24
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 4 24
HK0099 Roman Žák, HK 4 24
HK0208 Karel Dušek, Prasek 1 24
HK0112 Ondra Plas, HK 1 24
HK0120 Miloš Uher, Hořice 1 24
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 0 24
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov -2 24
HK0095 Josef Horáček st., HK 7 23
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 22
HK0006 Martin Štayr, Prasek 0 22
HK0148 Lenka Michálková, Praha 13 21
HK0144 Karel Přibyl, HK 7 21
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice 4 21
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery 4 21
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek 4 21
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec 1 21
HK0021 Martin Taichman, Prasek 1 21
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice 1 21
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 13 20
HK0220 Monika Kadečková, Pardubice -2 19
HK0073 Vladimír Racek, HK 7 18
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady 1 18
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 0 18
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek -2 18
HK0222 Tomáš Balatka, HK 10 17
HK0218 Marie Kadečková, HK 1 16

I. A TŘÍDA (201. – 234. místo)
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec 1 15
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov 1 15
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 0 15
HK0147 Kateřina Přibylová, HK -2 15
HK0221 Leona Balatková, HK 10 14
HK0224 Jan Bednář, HK 1 14
HK0087 Anna Hanušová, HK 7 12
HK0213 Jan Hanuš ml., HK -2 12
HK0226 Tomáš Novák, N. Bydžov 7 11
HK0225 Žaneta Nováková, N. Bydžov 7 11
HK0227 Štěpánka Senecká, N. Bydžov 1 11
HK0019 Anna Mülerová, Smidary 4 9
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 9
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 4 9
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec 1 9
HK0223 Jaroslav Balatka, Třebechovice 1 8
HK0234 David Maňo, Fořt 7 7
HK0231 Anet Matysová, Nepolisy 7 7
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 6
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6
HK0055 Michal Pokorný, HK 0 6
HK0152 Bohumil Rulf, HK 0 5
HK0232 Marcela Machová, Fořt 4 4
HK0233 Natálie Machová, Fořt 4 4
HK0229 Martin Matys, Nepolisy 4 4
HK0010 Michal Chlad, Kosičky 1 4
HK0142 Jaroslav Žiška, HK 1 3
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0230 Nicol Matysová, Nepolisy 1 1
HK0228 Vlaďka Matysová, Nepolisy 1 1
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov 4 -1
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek 1 -4

DRUŽSTVA
1. místo
Fíra team 15 153
2. místo
Rychlá rota 24 132
3. místo
Sokolíci Lhota p. L. 8 131
4. místo
Taichmanovi 21 129
5. místo
Ledničky 18 127
6. místo
PVT klub 12 123
7. místo
Kozáci 21 120
8. místo
Ferona 10 21 119
9. místo
Bosna 30 118
10. místo
Kotva 21 102
11. – 13. místo
Wotrok A 12 96
FC Lužany 3 96
Monk Team 21 96
14. místo
Wotrok B 21 93
15. místo
Romanž 15 90
16. – 17. místo
FC Koloděje 3 87
T.T.I.Team 9 87
18. místo
Akaka 15 82
19. místo
Jiskra Prasek „D“ 0 76
20. místo
Železní hadi 3 75
21. místo
Wotrok C 9 66
22. místo
Sony Team 9 57
23. místo
Berani 15 54
24. – 25. místo
Přibyl family 15 51
Fanynky 12 51
26. místo
FC Kobylky team 0 38

Autor: Petr Tomeš

16.5.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři KUCHAŘ/-KA turecké kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KUCHAŘ/-KA turecké kuchyně, - Místo výkonu práce: Sokolská 581, 500 03 Hradec Králové, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Kaya Özgür, tel. 777 726 206 (od 9:00 do 16:00 hodin), e-mail: kayasan@hotmail.com. Pracoviště: Kaya brothers s.r.o. - pracoviště, Sokolská, č.p. 581, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Özgür Kaya, +420 777 726 206. Informační technologie - Informační technologie Administrátor 30 000 Kč Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí IT ADMINISTRÁTOR/-KA. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: IT ADMINISTRÁTOR/-KA, - PP na dobu neurčitou, nástup od 1.6.2018, - Náplň práce: administrace uživatelských profilů, virtualizační platformy, datová síť - síťové prvky a infrastruktura (metalika a optika), spolupráce při řešení technických problémů ve výrobě, účast na vývojových projektech, schopnost nalézt vhodné řešení, tvorba reportů a plánů, Vision databáze - správa, údržba, podpora, propojování modulů, Exchang server, File server, Aplikační server včetně zálohování, Office 365 + implementace Sharepoint, tiskové služby (print server, safeq), - Požadujeme: znalost programu Vision, technické myšlení, zodpovědný přístup k práci, časovou flexibilitu, spolehlivost, komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, - Nabízíme: příspěvek na stravování, , - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, telefon 607 043 031, 8:00 - 16:00 hod., e-mail: pourova@brukov.cz. Pracoviště: B r u k o v spol. s r.o., Cukrovarská, č.p. 168, 503 03 Smiřice. Informace: Oddělení Personalní, +420 607 043 031. Výroba - Výroba Strojírenští technici projektanti, 30 000 Kč Strojírenští technici projektanti, konstruktéři KONSTRUKTÉR/-KA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONSTRUKTÉR/-KA, - PP na dobu určitou do konce roku 2019 s možností prodloužení, nástup možný ihned, pracovní doba 6:00 - 14:00 hod. , - Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání strojní, znalost prostředí 3D Autodesk Inventor, Auto CAD, znalost AJ na komunikativní úrovni - pro upřesnění technických zadání od zákazníka, zodpovědný přístup k plnění úkolů, odpovědnost, samostatnost , - Náplň práce: konstrukční práce (výrobky pro automotive, konstrukční úpravy na dalších výrobcích, tvorba technické dokumentace k výrobkům), - Nabízíme: dotované stravování, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Moučková Lenka, tel.: 720 052 373 (volat 6:00 - 14:00 hod.), email: lenka.mouckova@kovoplast.cz. Pracoviště: Kovoplast chlumec nad cidlinou, a.s., Kozelkova, č.p. č.e. 131, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. Informace: Lenka Moučková, +420 720 052 373. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 100 Kč Ostatní uklízeči a pomocníci UKLÍZEČ/-KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: UKLÍZEČ/-KA, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: úklid bytových a nebytových prostor, - Požadujeme: min. základní vzdělání, praxe vítána, ŘP sk. B výhodou, - Pozice je vhodná pro absolventy a OZP, - V případě zájmu kontaktujte: p. Radek Sláma, tel.: 777 258 727, 602 793 529 (volat od 8 - 15 hod.), e-mail: 1-uklid@seznam.cz. Pracoviště: Radek sláma - pracoviště východní čechy, Vážní, č.p. 953, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Radek Sláma, +420 777 258 727,602 793 529.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

128. Velká pardubická s Českou pojišťovnou na dostihovém závodišti v Pardubicích.

Stromský po druhém místu: „Aspoň mám pro co žít"

128. Velká pardubická s Českou pojišťovnou.

Majitel o hvězdě: „Tzigane je na začátku kariéry"

-

Hradec baví. Je ale co zlepšovat

Hradec Králové - Byl to hokej jako řemen. Hradečtí hokejisté, přestože v Plzni nakonec padli po samostatných nájezdech (2:1), svým výkonem jasně demonstrovali, že nejsou po 10. kole v čele extraligy náhodou.

Bydžov skončil zlatý na mistrovství světa

Nový Bydžov - Mažoretky ze Základní umělecké školy Jana Maláta v Novém Bydžově se staly mistryněmi světa. Na MS v Kapském Městě v Jihoafrické republice vybojovaly pod vedením Jozefa Goliana tři zlaté a jednu stříbrnou medaili.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Komunální volby do zastupitelstev obcí 2018 (5. a 6. října 2018)
Seznam kandidátů, jak se volí v komunálních volbách, zpravodajství, výsledky komunálních voleb 2018 a přehled možných koalic v zastupitelstvu vaší obce. Volby do magistrátu a zastupitelstva krajských měst (Praha, Brno, Plzeň, Ostrava, České Budějovice, Jihlava, Hradec Králové, Pardubice, Olomouc, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Liberec, Zlín)

Senátní volby 2018 (1. kolo 5. a 6. října 2018, 2. kolo 12. a 13. října 2018)
Aktuální složení Senátu, seznam kandidátů do Senátu, výsledky senátních voleb 2018 pro volební obvody: Sokolov, Chomutov, Rokycany, Domažlice, České Budějovice, Praha 12, Praha 4, Praha 8, Praha 2, Litoměřice, Teplice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Benešov, Chrudim, Náchod, Svitavy, Třebíč, Břeclav, Brno-město, Prostějov, Šumperk, Opava, Ostrava-město, Karviná, Vsetín, Zlín.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT