Vítězem pátého dějství se stal Roman Chalupa z Kratonoh (startovní číslo HK 0211), jenž získal šestnáct bodů.

Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sport. redakci na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou cenu od pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů pátého dějství
1. Znojmo – FC Hradec    nepočítáno
2. Dobrovice – Převýšov    (3:0)    1
3. Jičín – Slavia Hradec        (5:0)    1
4. Kunčice – Úpice               (0:1)    2
5. Vrchlabí – Černilov           (0:1)    2
6. Kobylice – Malšovice         (2:0)    1
7. Kunčice B – Červeněves   (0:1)    2
8. Ohnišťany – Boharyně     (4:2)    1
9. Sendražice – Libčany B     (4:1)    1
10. Kobylice B – Hlušice B   nepočítáno

Supertrefa: V osmi zápasech padlo celkem 24 branek.

Průběžné pořadí po 5. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0061    Miloš Uher, Hořice    10    45
HK0231    Filip Firbacher, Chlumec    13    42
HK0144    Jiří Pechar ml., Nechanice    7    42
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    7    39
HK0206    Josef Kopecký, Lhota p. L.    7    39
HK0070    Josef Nevrlý, N. Bydžov    13    36
HK0084    Petra Geletičová, Sloupno    10    36
HK0027    Hana Chalupová, Kratonohy    10    36
HK0066    Vlastimil Krejčí, Polánky    10    36
HK0083    Renata Munzarová, Sloupno    10    36
HK0029    Václav Polívka, HK    10    36

EVROPSKÁ LIGA (12. – 40. místo)
HK0073    Olina Pozlerová, Podoliby    10    36
HK0048    Petr Vacek, HK    10    36
HK0006    Vratislav Dušek, Sendražice    7    36
HK0039    Josef Dvořák, Třebechovice    7    36
HK0225    Ladislav Firbacher, Chlumec    7    36
HK0050    Roman Kupka, Polánky    7    36
HK0155    Radek Sejtko, HK    7    36
HK0136    Václav Pilař, Převýšov    4    36
HK0184    Kateřina Přibylová, HK    4    36
HK0203    Petr Skřivan, Lhota p. L.    4    36
HK0163    Roman Hýsek, HK    13    33
HK0215    Petra Galová, Urbanice    10    33
HK0208    Martin Chalupa, Kratonohy    10    33
HK0007    Jaroslav Rychetský, Černilov    10    33
HK0053    Patrik Špaček, Lochenice    10    33
HK0188    Jitka Štemberová, HK    10    33
HK0168    Jaroslav Brzák, HK    7    33
HK0180    David Havránek, HK    7    33
HK0160    Petr Jedlička, HK    7    33
HK0120    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    7    33
HK0038    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    4    33
HK0141    Jaromír Jelínek, Myštěves    4    33
HK0226    Zdeněk Kostka, HK    4    33
HK0227    Petr Matějka, Stěžery    4    33
HK0126    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    16    30
HK0092    Maruška Plodrová, N. Bydžov    13    30
HK0021    Tomáš Kulhánek, HK    10    30
HK0091    Petr Mikas, N. Bydžov    10    30
HK0079    Zdeněk Purma, Křičov    10    30

SYNOT LIGA (41. – 70. místo)
HK0097    Eva Zimová, Sloupno    10    30
HK0162    Pavel Žák, Předměřice    10    30
HK0026    Alžběta Beránková, HK    7    30
HK0064    Monika Cílková, HK    7    30
HK0140    Jaroslav Hanuš st., HK    7    30
HK0193    Marie Havrdová, HK    7    30
HK0014    Jiří Chabada, HK    7    30
HK0015    Dana Machačová, HK    7    30
HK0196    Roman Novák, Nechanice    7    30
HK0133    Václav Pilař, Lovčice    7    30
HK0183    Lenka Přibylová, HK    7    30
HK0219    Marcela Sehnoutková, HK    7    30
HK0109    Milan Bludský, Chlumec    4    30
HK0135    Pavel Pilař, Převýšov    4    30
HK0033    František Zolman, Lhota p. L.    4    30
HK0247    Lukáš Koudelka, Hlušice    10    28
HK0138    Bohuš Nosek, Solnice    10    28
HK0211    Roman Chalupa, Kratonohy    16    27
HK0081    Eleonor Geletičová, Sloupno    13    27
HK0088    Milan Čapek, Podoliby    10    27
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    10    27
HK0105    František Hnik ml., Lužany    10    27
HK0069    Josef Hybner, Poděbrady    10    27
HK0176    František Mádlo, Lhota p. L.    10    27
HK0106    Aleš Doležal, Chlumec    7    27
HK0194    Miroslav Havrda II, HK    7    27
HK0104    František Hnik st., Lužany    7    27
HK0004    Vladimír Hradecký, Zábědov    7    27
HK0129    David Hubený, Převýšov    7    27
HK0013    Tomáš Chabada, HK    7    27

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (71. – 100. místo)
HK0022    Jan Kulhánek, HK    7    27
HK0037    Aleš Kupka, Čánka    7    27
HK0145    Jan Motyka, Kunčice    7    27
HK0042    Michal Pražák, Kunčice    7    27
HK0043    Markéta Pražáková, HK    7    27
HK0060    Jakub Uher, Hořice    7    27
HK0228    Jiří Havelka, Černožice    4    27
HK0044    Martin Hopko, Sendražice    4    27
HK0130    Josef Hubený, Převýšov    4    27
HK0190    Jan Koun, HK    4    27
HK0116    Zdeněk Kříž, Převýšov    4    27
HK0165    Blanka Tarantíková, Smiřice    4    27
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    1    27
HK0041    Milan Řehák, M. Libotov    1    27
HK0008    Martin Taichman, Prasek    -2    27
HK0209    Alena Minaříková, Kratonohy    16    24
HK0214    Jiří Brzák, Urbanice    10    24
HK0191    Miroslav Havrda, HK    10    24
HK0174    Roman Kamenický, HK    10    24
HK0189    Jan Štembera, HK    10    24
HK0094    Radek Zima, Prasek    10    24
HK0019    Pavel Bartoš, Štěnkov    7    24
HK0063    Martin Cílek, HK    7    24
HK0107    Vojtěch Doležal, Chlumec    7    24
HK0046    Ivan Dušek, HK    7    24
HK0177    Ladislav Havránek, HK    7    24
HK0232    Jiří Kelnar, Chlumec    7    24
HK0199    Michal Kozák, HK    7    24
HK0146    Serafín Motyka, Kunčice    7    24
HK0197    Michaela Nováková, Nechanice    7    24

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (101. – 130. místo)
HK0074    Josef Pozler, Podoliby    7    24
HK0058    Alena Sejtková, HK    7    24
HK0051    Miroslav Špaček, Vlčkovice    7    24
HK0204    Emil Šrámek, Lhota p. L.    7    24
HK0096    Jiří Zima, Sloupno    7    24
HK0139    Jaroslav Hanuš ml., HK    4    24
HK0031    Petr Koza, HK    4    24
HK0030    Jana Kozová, HK    4    24
HK0151    Luboš Rydrych, Týniště    4    24
HK0059    Pavlína Sejtková, HK    4    24
HK0117    Marcel Gabriel, Vinary    1    24
HK0212    Hana Chalupová II, Kratonohy    1    24
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    1    24
HK0045    Petr Mašek, Čeperka    1    24
HK0210    Miroslav Matuška, Třesovice    1    24
HK0185    Tomáš Přibyl, Borohrádek    1    24
HK0186    Michal Přibyl, Borohrádek    1    24
HK0164    Václav Tarantík, Smiřice    1    24
HK0181    Michal Tvrdek, HK    1    24
HK0025    Jiří Beránek, HK    -2    24
HK0230    Martin Firbacher, Chlumec    -2    24
HK0166    Václav Tarantík ml., Smiřice    -2    24
HK0077    Alena Purmová, Křičov    10    22
HK0245    Nikola Andrysíková, Převýšov    7    22
HK0005    Jaroslav Pavel, HK    7    22
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    13    21
HK0071    Vlastimil Kout, N. Bydžov    13    21
HK0202    Vladimír Racek, HK    13    21
HK0095    Naďa Zimová, Prasek    13    21
HK0113    Miroslav Buřič st., Chlumec    10    21

DIVIZE (131. – 160. místo)
HK0110    Marie Buřičová, Chlumec    10    21
HK0200    Miloslava Kozáková, HK    10    21
HK0062    Petr Cílek, HK    7    21
HK0157    Jiří Daříček, Semechnice    7    21
HK0028    Lubomír Chalupa, Kratonohy    7    21
HK0065    Dagmar Krejčí, Polánky    7    21
HK0085    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    7    21
HK0217    Jaroslav Sehnoutka st., HK    7    21
HK0207    Oldřich Turek, HK    7    21
HK0179    Nikola Tvrdková, HK    7    21
HK0114    Miroslav Buřič ml., Chlumec    4    21
HK0159    Jiří Samek, Týniště    4    21
HK0057    Zdeněk Sejtko, HK    4    21
HK0121    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    4    21
HK0118    Vlastimil Gabriel, Vinary    1    21
HK0213    Lubomír Chalupa II, Kratonohy    1    21
HK0035    Jaroslav Kouba, Kunčice    1    21
HK0103    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    1    21
HK0115    Vojtěch Kříž, Převýšov    -2    21
HK0170    Kamila Žáková, HK    -2    21
HK0036    David Hrubý, Kunčice    0    20
HK0198    Jiří Pokora, HK    0    20
HK0224    Jiřina Vlášková, N. Bydžov    10    19
HK0221    Ladislava Dušková, Prasek    4    19
HK0252    Jitka Podrazilová, Puchlovice    4    19
HK0068    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    10    18
HK0047    Jiří Kotek, Černilov    10    18
HK0195    Jan Kulda, HK    10    18
HK0072    Zdeněk Munzar, Podoliby    10    18
HK0080    Jiří Pípa, N. Bydžov    10    18

KRAJSKÝ PŘEBOR (161. – 190. místo)
HK0086    Zuzana Pípová, N. Bydžov    10    18
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    10    18
HK0142    Jan Bílek, Praskačka    7    18
HK0089    Oldřich Čapek, N. Bydžov    7    18
HK0087    Maruška Čapková, Podoliby    7    18
HK0023    Jaroslav Novotný, HK    7    18
HK0010    Josef Taichman, Prasek    7    18
HK0154    Aleš Hojer, HK    4    18
HK0093    Zlata Joštová, Zdechovice    4    18
HK0134    Pavel Pilař ml., Převýšov    4    18
HK0122    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    4    18
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    4    18
HK0178    Zdena Havránková, HK    1    18
HK0131    Pavel Hubený, Převýšov    1    18
HK0099    Radek Chlad, Kosičky    1    18
HK0067    Martin Šmied, Smržov    1    18
HK0150    Josef Urban ml., Předměřice    1    18
HK0017    Roman Machač, HK    -2    18
HK0124    Jana Šrytrová, Petrovice    0    17
HK0237    Petr Kloz, Chlumec    4    16
HK0246    Kristýna Pilařová, Převýšov    4    16
HK0251    Jitka Kvasničková, Puchlovice    1    16
HK0243    Vladislava Andrysíková, Převýšov    -2    16
HK0218    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    10    15
HK0098    Jan Zima, Sloupno    10    15
HK0108    Aneta Doležalová, Chlumec    7    15
HK0082    Amálka Geletičová, Sloupno    7    15
HK0127    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    7    15
HK0076    Jaroslav Novotný, Podoliby    7    15
HK0187    Karel Přibyl, HK    7    15

I. A TŘÍDA (191. – 220. místo)
HK0078    Pavel Purma, Sloupno    7    15
HK0172    Kamil Žák, HK    7    15
HK0132    Vladimír Hubený, Převýšov    4    15
HK0049    Jaroslav Novák, N. Město    4    15
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    4    15
HK0119    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    1    15
HK0016    Daniel Machač, HK    1    15
HK0137    Jakub Pilař, Převýšov    1    15
HK0056    Markéta Pilařová, HK    1    15
HK0075    Alois Dejl, Jičín    7    13
HK0244    Kristýna Andrysíková, Převýšov    4    13
HK0018    Jiří Bartoš, Štěnkov    7    12
HK0175    Ján Glovacký, HK    4    12
HK0201    Miloslav Kozák, HK    4    12
HK0182    Bohuslav Matyáš, HK    4    12
HK0149    Stanislav Urban, Předměřice    4    12
HK0152    Jindřich Vondráček, Třebechovice    4    12
HK0034    Miloslav Bednařík, HK    1    12
HK0161    Martin Izák, Jaroměř    1    12
HK0169    Roman Žák, HK    1    12
HK0220    Pavel Prášil, HK    -2    12
HK0055    Pavel Zlesák, Pardubice    -2    12
HK0254    Monika Hádková, HK    10    11
HK0090    Věra Mikasová, N. Bydžov    0    11
HK0012    Michal Šulc, Černilov    0    11
HK0147    Josef Horáček, HK    4    10
HK0040    František Dušek, Holohlavy    1    10
HK0248    František Chvojka, Roudnice    1    10
HK0249    Klára Zámečníková, HK    1    10
HK0241    Marie Hanušová, HK    -2    10

I. B TŘÍDA (221. – 259. místo)
HK0259    Oldřich Matys, N. Bydžov    13    9
HK0258    Jan Hanuš st., HK    10    9
HK0205    Lucie Skřivanová, Lhota p. L.    7    9
HK0153    Vladimír Šťastný, HK    7    9
HK0009    Lenka Taichmanová, Prasek    7    9
HK0192    Helena Havrdová, HK    4    9
HK0128    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    4    9
HK0112    Jaroslav Machač, Chlumec    1    9
HK0223    Dana Přibylová, N. Bydžov    0    9
HK0054    Marcel Pilař, HK    -2    9
HK0123    Eduard Důbrava, Petrovice    0    8
HK0222    Karel Dušek, Prasek    4    7
HK0032    Václav Kuchař, HK    4    6
HK0158    Tibor Platinský, Kr. Lhota    4    6
HK0171    Monika Žáková, HK    1    6
HK0250    Josef Podrazil, Puchlovice    0    6
HK0011    Jiří Dvořák, Skřivany    -2    6
HK0156    Milan Toušek, Týniště    -5    6
HK0256    František Vlášek, N. Bydžov    4    5
HK0234    Jiří Bílek, Libčany    0    5
HK0235    Hana Bílková st., Libčany    0    5
HK0242    Jan Hanuš ml., HK    10    4
HK0238    Petr Želiezko, HK    1    4
HK0216    Jaroslav Jetmar, HK    7    3
HK0148    Josef Urban st., Předměřice    1    3
HK0111    Zdena Lajtochová, Chlumec    -2    3
HK0253    Anna-Marie Hanušová, HK    1    2
HK0233    Hana Bílková ml., Libčany    0    2
HK0239    Petr Hrubeš, HK    0    2
HK0052    Milan Vilímský, Nechanice    1    1
HK0173    Věra Kuchařová, HK    4    0
HK0024    Michal Višňák, HK    0    -1
HK0240    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    1    -2
HK0236    Bohumil Rulf, HK    0    -2
HK0020    Miroslav Országh, Mžany    7    -3
HK0143    Milada Bílková, Praskačka    4    -3
HK0255    Marek Horáček, HK    -2    -4
HK0125    Jan Svoboda, Mlékosrby    -5    -5
HK0257    Johana Hanušová, HK    1    -6