Vítězem osmého dějství se stal Roman Kupka z Polánek (startovní číslo HK0050), jenž získal jedenáct bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou cenu od pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů 8. dějství
1. FC HK – Č. Budějovice     (0:0)    0
2. Kolín – SK Union 2013      (2:1)    1
3. Vys. Mýto – Olympia HK   (2:2)    0
4. Vysoká – Kratonohy         (2:7)    2
5. Roudnice – Třebeš            (1:0)    1
6. Chlumec B – Předměřice   (1:4)    2
7. Červeněves – Dobřenice   (1:2)    2
8. Boharyně – Neděliště        (4:0)    1
9. Jeníkovice – Libřice           (4:1)    1
10. Převýšov B – Nepolisy B (4:3)    1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 41 branek.

Průběžné pořadí po 8. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0231    Filip Firbacher, Chlumec    8    64
HK0160    Petr Jedlička, HK    5    61
HK0061    Miloš Uher, Hořice    5    61
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    8    58
HK0155    Radek Sejtko, HK    8    58
HK0225    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    55
HK0184    Kateřina Přibylová, HK    8    52
HK0227    Petr Matějka, Stěžery    2    52
HK0048    Petr Vacek, HK    2    52
HK0144    Jiří Pechar ml., Nechanice    -1    52
HK0206    Josef Kopecký, Lhota p. L.    -4    52

EVROPSKÁ LIGA (12. – 40. místo)
HK0109    Milan Bludský, Chlumec    8    49
HK0039    Josef Dvořák, Třebechovice    5    49
HK0084    Petra Geletičová, Sloupno    2    49
HK0029    Václav Polívka, HK    2    49
HK0050    Roman Kupka, Polánky    11    46
HK0014    Jiří Chabada, HK    8    46
HK0107    Vojtěch Doležal, Chlumec    5    46
HK0180    David Havránek, HK    5    46
HK0129    David Hubený, Převýšov    5    46
HK0037    Aleš Kupka, Čánka    5    46
HK0070    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    46
HK0196    Roman Novák, Nechanice    5    46
HK0066    Vlastimil Krejčí, Polánky    -1    46
HK0120    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    -1    46
HK0064    Monika Cílková, HK    8    43
HK0106    Aleš Doležal, Chlumec    8    43
HK0126    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    8    43
HK0044    Martin Hopko, Sendražice    8    43
HK0151    Luboš Rydrych, Týniště    8    43
HK0230    Martin Firbacher, Chlumec    5    43
HK0022    Jan Kulhánek, HK    5    43
HK0015    Dana Machačová, HK    5    43
HK0041    Milan Řehák, M. Libotov    5    43
HK0219    Marcela Sehnoutková, HK    2    43
HK0203    Petr Skřivan, Lhota p. L.    2    43
HK0083    Renata Munzarová, Sloupno    -1    43
HK0019    Pavel Bartoš, Štěnkov    5    40
HK0026    Alžběta Beránková, HK    5    40
HK0063    Martin Cílek, HK    5    40

SYNOT LIGA (41. – 70. místo)
HK0035    Jaroslav Kouba, Kunčice    5    40
HK0188    Jitka Štemberová, HK    5    40
HK0164    Václav Tarantík, Smiřice    5    40
HK0097    Eva Zimová, Sloupno    5    40
HK0062    Petr Cílek, HK    2    40
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    2    40
HK0036    David Hrubý, Kunčice    2    40
HK0021    Tomáš Kulhánek, HK    2    40
HK0073    Olina Pozlerová, Podoliby    2    40
HK0183    Lenka Přibylová, HK    2    40
HK0079    Zdeněk Purma, Křičov    2    40
HK0163    Roman Hýsek, HK    -1    40
HK0092    Maruška Plodrová, N. Bydžov    -1    40
HK0138    Bohuš Nosek, Solnice    8    38
HK0031    Petr Koza, HK    8    37
HK0030    Jana Kozová, HK    8    37
HK0177    Ladislav Havránek, HK    5    37
HK0103    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    5    37
HK0116    Zdeněk Kříž, Převýšov    5    37
HK0135    Pavel Pilař, Převýšov    5    37
HK0185    Tomáš Přibyl, Borohrádek    5    37
HK0166    Václav Tarantík ml., Smiřice    5    37
HK0006    Vratislav Dušek, Sendražice    2    37
HK0081    Eleonor Geletičová, Sloupno    2    37
HK0228    Jiří Havelka, Černožice    2    37
HK0193    Marie Havrdová, HK    2    37
HK0130    Josef Hubený, Převýšov    2    37
HK0141    Jaromír Jelínek, Myštěves    2    37
HK0210    Miroslav Matuška, Třesovice    2    37
HK0145    Jan Motyka, Kunčice    2    37

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (71. – 100. místo)
HK0007    Jaroslav Rychetský, Černilov    2    37
HK0165    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    37
HK0038    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    -1    37
HK0027    Hana Chalupová, Kratonohy    -1    37
HK0226    Zdeněk Kostka, HK    -1    37
HK0053    Patrik Špaček, Lochenice    -1    37
HK0162    Pavel Žák, Předměřice    5    35
HK0247    Lukáš Koudelka, Hlušice    2    35
HK0154    Aleš Hojer, HK    5    34
HK0068    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    34
HK0159    Jiří Samek, Týniště    5    34
HK0058    Alena Sejtková, HK    5    34
HK0178    Zdena Havránková, HK    2    34
HK0194    Miroslav Havrda II, HK    2    34
HK0069    Josef Hybner, Poděbrady    2    34
HK0208    Martin Chalupa, Kratonohy    2    34
HK0136    Václav Pilař, Převýšov    2    34
HK0074    Josef Pozler, Podoliby    2    34
HK0042    Michal Pražák, Kunčice    2    34
HK0051    Miroslav Špaček, Vlčkovice    2    34
HK0204    Emil Šrámek, Lhota p. L.    2    34
HK0152    Jindřich Vondráček, Třebechovice    2    34
HK0176    František Mádlo, Lhota p. L.    -1    34
HK0091    Petr Mikas, N. Bydžov    -1    34
HK0033    František Zolman, Lhota p. L.    -1    34
HK0168    Jaroslav Brzák, HK    -4    34
HK0088    Milan Čapek, Podoliby    0    33
HK0075    Alois Dejl, Jičín    8    32
HK0005    Jaroslav Pavel, HK    8    32
HK0251    Jitka Kvasničková, Puchlovice    5    32

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (101. – 130. místo)
HK0207    Oldřich Turek, HK    5    32
HK0174    Roman Kamenický, HK    8    31
HK0142    Jan Bílek, Praskačka    5    31
HK0110    Marie Buřičová, Chlumec    5    31
HK0108    Aneta Doležalová, Chlumec    5    31
HK0133    Václav Pilař, Lovčice    5    31
HK0189    Jan Štembera, HK    5    31
HK0121    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    31
HK0139    Jaroslav Hanuš ml., HK    2    31
HK0232    Jiří Kelnar, Chlumec    2    31
HK0080    Jiří Pípa, N. Bydžov    2    31
HK0043    Markéta Pražáková, HK    2    31
HK0186    Michal Přibyl, Borohrádek    2    31
HK0059    Pavlína Sejtková, HK    2    31
HK0008    Martin Taichman, Prasek    2    31
HK0025    Jiří Beránek, HK    -1    31
HK0215    Petra Galová, Urbanice    -1    31
HK0140    Jaroslav Hanuš st., HK    -1    31
HK0104    František Hnik st., Lužany    -1    31
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    -1    31
HK0017    Roman Machač, HK    -1    31
HK0096    Jiří Zima, Sloupno    -1    31
HK0214    Jiří Brzák, Urbanice    -4    31
HK0004    Vladimír Hradecký, Zábědov    -4    31
HK0190    Jan Koun, HK    -4    31
HK0241    Marie Hanušová, HK    8    29
HK0252    Jitka Podrazilová, Puchlovice    2    29
HK0089    Oldřich Čapek, N. Bydžov    0    29
HK0087    Maruška Čapková, Podoliby    0    29
HK0085    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    0    29

DIVIZE (131. – 160. místo)
HK0094    Radek Zima, Prasek    0    29
HK0157    Jiří Daříček, Semechnice    5    28
HK0131    Pavel Hubený, Převýšov    5    28
HK0023    Jaroslav Novotný, HK    5    28
HK0137    Jakub Pilař, Převýšov    5    28
HK0220    Pavel Prášil, HK    5    28
HK0057    Zdeněk Sejtko, HK    5    28
HK0010    Josef Taichman, Prasek    5    28
HK0113    Miroslav Buřič st., Chlumec    2    28
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    2    28
HK0071    Vlastimil Kout, N. Bydžov    2    28
HK0199    Michal Kozák, HK    2    28
HK0065    Dagmar Krejčí, Polánky    2    28
HK0045    Petr Mašek, Čeperka    2    28
HK0209    Alena Minaříková, Kratonohy    2    28
HK0098    Jan Zima, Sloupno    2    28
HK0191    Miroslav Havrda, HK    -1    28
HK0105    František Hnik ml., Lužany    -1    28
HK0013    Tomáš Chabada, HK    -1    28
HK0047    Jiří Kotek, Černilov    -1    28
HK0082    Amálka Geletičová, Sloupno    0    26
HK0086    Zuzana Pípová, N. Bydžov    0    26
HK0078    Pavel Purma, Sloupno    0    26
HK0217    Jaroslav Sehnoutka st., HK    0    26
HK0095    Naďa Zimová, Prasek    0    26
HK0153    Vladimír Šťastný, HK    8    25
HK0258    Jan Hanuš st., HK    5    25
HK0223    Dana Přibylová, N. Bydžov    5    25
HK0011    Jiří Dvořák, Skřivany    2    25
HK0099    Radek Chlad, Kosičky    2    25

KRAJSKÝ PŘEBOR (161. – 190. místo)
HK0195    Jan Kulda, HK    2    25
HK0218    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    2    25
HK0060    Jakub Uher, Hořice    2    25
HK0028    Lubomír Chalupa, Kratonohy    -1    25
HK0213    Lubomír Chalupa II, Kratonohy    -1    25
HK0076    Jaroslav Novotný, Podoliby    -1    25
HK0117    Marcel Gabriel, Vinary    -4    25
HK0224    Jiřina Vlášková, N. Bydžov    0    24
HK0237    Petr Kloz, Chlumec    5    23
HK0245    Nikola Andrysíková, Převýšov    2    23
HK0249    Klára Zámečníková, HK    2    23
HK0093    Zlata Joštová, Zdechovice    0    23
HK0171    Monika Žáková, HK    8    22
HK0175    Ján Glovacký, HK    5    22
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    5    22
HK0250    Josef Podrazil, Puchlovice    5    22
HK0127    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    2    22
HK0132    Vladimír Hubený, Převýšov    2    22
HK0115    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    22
HK0072    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    22
HK0134    Pavel Pilař ml., Převýšov    2    22
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    2    22
HK0090    Věra Mikasová, N. Bydžov    0    22
HK0046    Ivan Dušek, HK    -1    22
HK0124    Jana Šrytrová, Petrovice    -1    22
HK0170    Kamila Žáková, HK    -1    22
HK0254    Monika Hádková, HK    5    21
HK0077    Alena Purmová, Křičov    0    21
HK0244    Kristýna Andrysíková, Převýšov    5    20
HK0243    Vladislava Andrysíková, Převýšov    5    20

I. A TŘÍDA (191. – 220. místo)
HK0246    Kristýna Pilařová, Převýšov    2    20
HK0198    Jiří Pokora, HK    0    20
HK0221    Ladislava Dušková, Prasek    -1    20
HK0056    Markéta Pilařová, HK    5    19
HK0200    Miloslava Kozáková, HK    2    19
HK0187    Karel Přibyl, HK    2    19
HK0128    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    2    19
HK0169    Roman Žák, HK    2    19
HK0114    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    19
HK0161    Martin Izák, Jaroměř    -1    19
HK0181    Michal Tvrdek, HK    -1    19
HK0055    Pavel Zlesák, Pardubice    -1    19
HK0211    Roman Chalupa, Kratonohy    -4    19
HK0112    Jaroslav Machač, Chlumec    8    16
HK0018    Jiří Bartoš, Štěnkov    5    16
HK0054    Marcel Pilař, HK    5    16
HK0172    Kamil Žák, HK    5    16
HK0261    Antonie Kotková, Prasek    2    16
HK0182    Bohuslav Matyáš, HK    2    16
HK0259    Oldřich Matys, N. Bydžov    2    16
HK0146    Serafín Motyka, Kunčice    2    16
HK0158    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    16
HK0149    Stanislav Urban, Předměřice    2    16
HK0150    Josef Urban ml., Předměřice    2    16
HK0118    Vlastimil Gabriel, Vinary    -1    16
HK0262    Matěj Zima, Prasek    -1    16
HK0067    Martin Šmied, Smržov    -4    16
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -4    16
HK0179    Nikola Tvrdková, HK    -4    16
HK0119    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    -7    16

I. B TŘÍDA (221. – 250. místo)
HK0147    Josef Horáček, HK    0    15
HK0248    František Chvojka, Roudnice    2    14
HK0123    Eduard Důbrava, Petrovice    2    13
HK0216    Jaroslav Jetmar, HK    2    13
HK0256    František Vlášek, N. Bydžov    2    13
HK0034    Miloslav Bednařík, HK    -1    13
HK0212    Hana Chalupová II, Kratonohy    -1    13
HK0201    Miloslav Kozák, HK    -1    13
HK0049    Jaroslav Novák, N. Město    -1    13
HK0202    Vladimír Racek, HK    -4    13
HK0122    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    -4    13
HK0242    Jan Hanuš ml., HK    5    11
HK0012    Michal Šulc, Černilov    0    11
HK0016    Daniel Machač, HK    -4    10
HK0009    Lenka Taichmanová, Prasek    -4    10
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    -7    10
HK0197    Michaela Nováková, Nechanice    -10    10
HK0238    Petr Želiezko, HK    -1    9
HK0240    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    2    8
HK0263    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    0    8
HK0264    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    0    8
HK0260    Štefan Kotek, Prasek    0    8
HK0222    Karel Dušek, Prasek    -4    8
HK0156    Milan Toušek, Týniště    -4    8
HK0205    Lucie Skřivanová, Lhota p. L.    2    7
HK0192    Helena Havrdová, HK    -7    7
HK0253    Anna-Marie Hanušová, HK    2    6
HK0125    Jan Svoboda, Mlékosrby    2    5
HK0234    Jiří Bílek, Libčany    0    5
HK0235    Hana Bílková st., Libčany    0    5

OKRESNÍ PŘEBOR (251. – 268. místo)
HK0040    František Dušek, Holohlavy    -1    5
HK0052    Milan Vilímský, Nechanice    -1    5
HK0148    Josef Urban st., Předměřice    5    4
HK0032    Václav Kuchař, HK    2    4
HK0111    Zdena Lajtochová, Chlumec    -4    4
HK0233    Hana Bílková ml., Libčany    0    2
HK0239    Petr Hrubeš, HK    0    2
HK0266    Jaroslav Vaníček, Sloupno    0    2
HK0268    Miroslav Vostruha, Sloupno    0    2
HK0265    Blanka Hladíková, Lužec    0    -1
HK0267    Josef Vaníček, Lužec    0    -1
HK0024    Michal Višňák, HK    0    -1
HK0236    Bohumil Rulf, HK    0    -2
HK0143    Milada Bílková, Praskačka    -1    -2
HK0173    Věra Kuchařová, HK    -1    -2
HK0255    Marek Horáček, HK    0    -5
HK0020    Miroslav Országh, Mžany    -1    -5
HK0257    Johana Hanušová, HK    -4    -8