Vítězem prvního dějství se stal Jiří Skřivan z Kunčic (startovní číslo HK0075), jenž získal jedenáct bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává pivní cenu od pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů prvního kola:
1.    SK Převýšov – TJ Slavia Louňovice        (1:3)        2
2.    SK Libčany – Slavia Hradec Králové        (1:0)        1
3.    RMSK Nový Bydžov – SK Jičín                (1:3)        2
4.    FK Černilov – FC Nový Hradec Králové    (3:1)        1
5.    Spartak Kobylice – Police nad Metují        (3:0)        1
6.    Sokol Malšovice – Doudleby nad Orlicí    (0:1)        2
7.    SK Smiřice – FK Jaroměř B                    (2:2)        0
8.    Sokol Dohalice – Sokol Třebeš B            (1:2)        2
9.    Sokol Lovčice – Slavoj Skřivany            (0:0)        0
10.    Bystřice Boharyně – Sokol Červeněves    (0:1)        2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 25 branek.

Pořadí po 1. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 13. místo)
HK0075    Jiří Skřivan, Kunčice        11    11
HK0009    Radek Chlad, Kosičky        8    8
HK0035    Zdeňka Dusová, Sendražice    5    5
HK0121    Ladislava Dušková, Prasek    5    5
HK0215    Michaela Horáková, Dobruška    5    5
HK0008    Renata Chladová, Kosičky    5    5
HK0057    Jaromír Jelínek, Myštěves    5    5
HK0005    Miroslav Matuška, Třesovice    5    5
HK0097    Jiří Pípa, N. Bydžov        5    5
HK0140    Michal Tvrdek, HK        5    5
HK0142    Nikola Tvrdková, HK        5    5
HK0082    Klára Zámečníková, HK    5    5
HK0186    Monika Žáková, HK        5    5

EVROPSKÁ LIGA (14. – 40. místo)
HK0086    Libor Beran, Albrechtice    2    2
HK0116    Milan Čapek, Podoliby        2    2
HK0115    Maruška Čapková, Podoliby    2    2
HK0153    Josef Dvořák, Třebechovice    2    2
HK0039    Jaroslav Hanuš ml., HK    2    2
HK0134    Aleš Hojer, HK            2    2
HK0001    Vlad. Hradecký, N. Bydžov    2    2
HK0037    Roman Hýsek, HK        2    2
HK0225    Jan Kulda, HK            2    2
HK0177    Roman Kupka, Polánky    2    2
HK0198    Petr Mašek, Čeperka        2    2
HK0119    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    2
HK0092    Olina Pozlerová, Podoliby    2    2
HK0112    Alena Purmová, Křičov    2    2
HK0110    Jana Purmová, Sloupno    2    2
HK0083    Jaroslav Sehnoutka st., HK    2    2
HK0084    Marcela Sehnoutková, HK    2    2
HK0020    Stanislav Šafranko, HK    2    2
HK0135    Vladimír Šťastný, HK        2    2
HK0041    Václav Tarantík, Smiřice    2    2
HK0043    Václav Tarantík ml., Smiřice    2    2
HK0213    Petr Vacek, HK            2    2
HK0212    Marie Vacková, HK        2    2
HK0131    Ji. Vondráček, Třebechovice    2    2
HK0114    Naďa Zimová, Prasek        2    2
HK0187    Roman Žák, HK            2    2
HK0211    Petr Želiezko, HK        2    2

SYNOT LIGA (41. – 78. místo)
HK0204    Pavel Bartoš, Štěnkov        -1    -1
HK0203    Jiří Bartoš, Štěnkov        -1    -1
HK0210    Miloslav Bednařík, HK        -1    -1
HK0024    Jiří Beránek, HK            -1    -1
HK0023    Alžběta Beránková, HK    -1    -1
HK0147    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    -1
HK0183    Martin Cílek, HK            -1    -1
HK0184    Petr Cílek, HK            -1    -1
HK0185    Monika Cílková, HK        -1    -1
HK0117    Alois Dejl, Jičín            -1    -1
HK0146    Aleš Doležal, Chlumec        -1    -1
HK0145    Vojta Doležal, Chlumec    -1    -1
HK0144    Aneta Doležalová, Chlumec    -1    -1
HK0193    Vratislav Dušek, Sendražice    -1    -1
HK0192    Václ. Dušková, Sendražice    -1    -1
HK0194    Jiří Dvořák, Skřivany        -1    -1
HK0156    Pavel Fikar, Ter. Dary        -1    -1
HK0168    Marcel Gabriel, Vinary        -1    -1
HK0027    Petra Galová, Urbanice    -1    -1
HK0102    Eleonor Geletičová, Sloupno    -1    -1
HK0101    Amálka Geletičová, Sloupno    -1    -1
HK0155    Ladislav Hanuš, Lužany    -1    -1
HK0154    Jaroslava Hanušová, Lužany    -1    -1
HK0067    Jiří Havelka, Černožice    -1    -1
HK0143    David Havránek, HK        -1    -1
HK0141    Zdena Havránková, HK    -1    -1
HK0069    Iva Hlaváčová, Chlumec    -1    -1
HK0077    Martin Hopko, Sendražice    -1    -1
HK0179    Jiří Hroneš, Nepasice        -1    -1
HK0098    Josef Hybner, Poděbrady    -1    -1
HK0126    Jiří Chabada, HK            -1    -1
HK0006    Michal Chlad, Kosičky        -1    -1
HK0133    Martin Izák, Jaroměř        -1    -1
HK0058    Josef Karásek, Petrovice    -1    -1
HK0066    Zdeněk Kostka, HK        -1    -1
HK0118    Štefan Kotek, Prasek        -1    -1
HK0196    Jaroslav Kroutil, Smiřice    -1    -1
HK0159    Dana Machačová, HK        -1    -1

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (79. – 113. místo)
HK0065    Petr Matějka, Stěžery        -1    -1
HK0070    David Mihl, Kunčice        -1    -1
HK0205    Václav Modrý, Sendražice    -1    -1
HK0113    Zdeněk Munzar, Podoliby    -1    -1
HK0051    Jakub Pilař, Převýšov        -1    -1
HK0078    Markéta Pilařová, HK        -1    -1
HK0091    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    -1    -1
HK0132    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -1    -1
HK0081    Josef Podrazil, Puchlovice    -1    -1
HK0188    Magdaléna Prokopová, HK    -1    -1
HK0189    Anna Prokopová, HK        -1    -1
HK0221    Kateřina Přibylová, HK    -1    -1
HK0100    Pavel Purma, Sloupno        -1    -1
HK0105    Zdeněk Purma, Smidary    -1    -1
HK0128    Jiří Samek, Týniště        -1    -1
HK0003    Pavel Sazka, N. Bydžov    -1    -1
HK0125    Zdeněk Sejtko, HK        -1    -1
HK0124    Pavlína Sejtková, HK        -1    -1
HK0123    Alena Sejtková, HK        -1    -1
HK0190    Jakub Šimůnek, Předměřice    -1    -1
HK0191    Ba. Šimůnková, Předměřice    -1    -1
HK0056    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    -1    -1
HK0030    Jan Štembera, HK        -1    -1
HK0031    Jitka Štemberová, HK        -1    -1
HK0172    Vlast. Štěrba ml., Mlékosrby    -1    -1
HK0206    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    -1
HK0004    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -1    -1
HK0129    Milan Toušek, Týniště        -1    -1
HK0013    Zdeňka Tyčová, Čestice    -1    -1
HK0200    Jakub Uher, Hořice        -1    -1
HK0010    Jiří Zima, Sloupno        -1    -1
HK0106    Radek Zima, Prasek        -1    -1
HK0108    Radek Zima ml., Prasek    -1    -1
HK0011    Eva Zimová, Sloupno        -1    -1
HK0181    Kamila Žáková, HK        -1    -1

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (114. – 138. místo)
HK0163    Milada Bílková, Praskačka    -4    -4
HK0149    Miroslav Buřič st., Chlumec    -4    -4
HK0150    Marie Buřičová, Chlumec    -4    -4
HK0122    Karel Dušek, Prasek        -4    -4
HK0230    Ivan Dušek, HK            -4    -4
HK0152    Zd. Dvořák st., Třebechovice    -4    -4
HK0062    Ladislav Firbacher, Chlumec    -4    -4
HK0063    Martin Firbacher, Chlumec    -4    -4
HK0219    Jiří Haleš, HK            -4    -4
HK0015    Marek Horáček, HK        -4    -4
HK0090    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    -4    -4
HK0060    Vladimír Hubený, Převýšov    -4    -4
HK0059    Josef Hubený, Převýšov    -4    -4
HK0099    Vlas. Hybnerová, Poděbrady    -4    -4
HK0127    Tomáš Chabada, HK        -4    -4
HK0007    Luboš Chlad, Kosičky        -4    -4
HK0136    Petr Jedlička, HK        -4    -4
HK0068    Jiří Kelnar, Chlumec        -4    -4
HK0025    Josef Kopecký, Lhota p. L.    -4    -4
HK0216    Petr Koza, HK            -4    -4
HK0229    Miloslav Kozák, HK        -4    -4
HK0217    Jana Kozová, HK            -4    -4
HK0182    Vlast. Krejčí, Třebechovice    -4    -4
HK0157    Vojta Kříž, Převýšov        -4    -4
HK0158    Zdeněk Kříž, Převýšov        -4    -4

DIVIZE (139. – 172. místo)
HK0021    Václav Kuchař, HK        -4    -4
HK0032    Tomáš Kulhánek, HK        -4    -4
HK0033    Jan Kulhánek, HK        -4    -4
HK0170    Aleš Kupka, Čánka        -4    -4
HK0148    Jaroslav Machač, Chlumec    -4    -4
HK0073    Jan Motyka, Kunčice        -4    -4
HK0095    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -4    -4
HK0034    Jaroslav Novotný, HK        -4    -4
HK0231    Jaroslav Pavel, HK        -4    -4
HK0053    Václav Pilař, Lovčice        -4    -4
HK0055    Pavel Pilař, Převýšov        -4    -4
HK0052    Pavel Pilař ml., Převýšov    -4    -4
HK0197    Václav Pilnáček, Jaroměř    -4    -4
HK0029    Václav Polívka, HK        -4    -4
HK0093    Josef Pozler, Podoliby        -4    -4
HK0201    Michal Pražák, Kunčice    -4    -4
HK0202    Markéta Pražáková, HK    -4    -4
HK0222    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -4    -4
HK0048    Bohumil Rulf, HK        -4    -4
HK0130    Luboš Rydrych, Týniště    -4    -4
HK0232    Jarosl. Rychetský, Černilov    -4    -4
HK0195    Milan Řehák, Libotov        -4    -4
HK0085    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    -4    -4
HK0019    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -4    -4
HK0046    Emil Šrámek, Lhota p. L.    -4    -4
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    -4    -4
HK0207    Martin Taichman, Prasek    -4    -4
HK0042    Blanka Tarantíková, Smiřice    -4    -4
HK0028    Petr Valenta, HK            -4    -4
HK0094    Josef Vaníček, Lužec        -4    -4
HK0111    Jaroslav Vaníček, Sloupno    -4    -4
HK0120    Pe. Voženílek st., Lhota p. L.    -4    -4
HK0002    Pavel Zásada, N. Bydžov    -4    -4
HK0107    Matěj Zima, Prasek        -4    -4

KRAJSKÝ PŘEBOR (173. – 203. místo)
HK0171    Pavel Bahník, Třebechovice    -7    -7
HK0233    Jiří Běloušek, HK            -7    -7
HK0162    Jan Bílek, Praskačka        -7    -7
HK0164    Richard Bílek, Urbanice    -7    -7
HK0167    Hana Bílková ml., Libčany    -7    -7
HK0026    Jiří Brzák, Urbanice        -7    -7
HK0036    Jaroslav Brzák, HK        -7    -7
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    -7    -7
HK0178    František Dušek, Holohlavy    -7    -7
HK0064    Filip Firbacher, Chlumec    -7    -7
HK0169    Vlastimil Gabriel, Vinary    -7    -7
HK0103    Petra Geletičová, Sloupno    -7    -7
HK0109    Blanka Hladíková, Lužec    -7    -7
HK0175    František Hnik, Lužany    -7    -7
HK0176    František Hnik II., Lužany    -7    -7
HK0014    Josef Horáček, HK        -7    -7
HK0018    Luboš Houfek, HK        -7    -7
HK0072    David Hrubý, Kunčice        -7    -7
HK0076    Miroslav Hruška, Kunčice    -7    -7
HK0061    David Hubený, Převýšov    -7    -7
HK0174    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    -7    -7
HK0214    Jiří Kotek, Černilov        -7    -7
HK0071    Jaroslav Kouba, Kunčice    -7    -7
HK0012    Jan Koun, HK            -7    -7
HK0096    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -7    -7
HK0227    Michal Kozák, HK        -7    -7
HK0228    Miloslava Kozáková, HK    -7    -7
HK0161    Roman Machač, HK        -7    -7
HK0160    Daniel Machač, HK        -7    -7
HK0220    Miroslav Macháček, HK    -7    -7
HK0074    Serafín Motyka, Kunčice    -7    -7

I. A TŘÍDA (204. – 233. místo)
HK0209    Miroslav Országh, Mžany    -7    -7
HK0080    Marcel Pilař, HK            -7    -7
HK0054    Václav Pilař, Převýšov        -7    -7
HK0224    Karel Přibyl, HK            -7    -7
HK0223    Michal Přibyl, Borohrádek    -7    -7
HK0104    Zdeněk Purma, Křičov        -7    -7
HK0087    Luboš Radoň, Blešno        -7    -7
HK0088    Jan Radoň, Blešno        -7    -7
HK0044    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    -7    -7
HK0045    Petr Skřivan, Lhota p. L.    -7    -7
HK0022    Oldřich Turek, HK        -7    -7
HK0079    Pavel Zlesák, Pardubice    -7    -7
HK0226    Františ. Zolman, Lhota p. L.    -7    -7
HK0180    Kamil Žák, HK            -7    -7
HK0166    Jiří Bílek, Libčany        -10    -10
HK0165    Hana Bílková st., Libčany    -10    -10
HK0038    Jaroslav Hanuš st., HK        -10    -10
HK0139    Ladislav Havránek, HK        -10    -10
HK0089    Tomáš Hrubý, Prasek        -10    -10
HK0047    Jar. Kratochvíl, Mlékosrby    -10    -10
HK0151    Zdena Lajtochová, Chlumec    -10    -10
HK0040    Bohuš Nosek, Solnice        -10    -10
HK0016    Roman Novák, Mžany        -10    -10
HK0017    Michaela Nováková, Mžany    -10    -10
HK0218    Vladimír Racek, HK        -10    -10
HK0137    Radek Sejtko, HK        -10    -10
HK0173    Vlast. Štěrba st., Mlékosrby    -10    -10
HK0208    Josef Taichman, Prasek    -10    -10
HK0199    Miloš Uher, Hořice        -10    -10
HK0138    Pavel Žák, Předměřice        -10    -10