Vítězem desátého dějství se stal Vojtěch Doležal z Chlumce nad Cidlinou (startovní číslo HK0107), jenž získal 14 bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou cenu od pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů 10. dějství:
1. FC Hradec – Vyšehrad       (3:0)    1
2. SK Převýšov – SK Zápy     (0:1)    2
3. Olympia HK – Živanice       (1:0)    1
4. N. Bydžov – Provodov      (2:0)    1
5. Třebechovice – Třebeš       (0:1)    2
6. Kobylice – Loko HK            (1:0)    1
7. Červeněves – Skřivany      (1:1)    0
8. Boharyně – Syrovátka       (0:2)    2
9. Libčany B – Libřice             (1:1)    0
10. Převýšov B – Klamoš       (1:0)    1

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 16 branek.

Průběžné pořadí po 10. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0160    Petr Jedlička, HK    11    86
HK0231    Filip Firbacher, Chlumec    5    83
HK0155    Radek Sejtko, HK    11    77
HK0061    Miloš Uher, Hořice    5    77
HK0144    Jiří Pechar ml., Nechanice    11    71
HK0225    Ladislav Firbacher, Chlumec    5    71
HK0206    Josef Kopecký, Lhota p. L.    5    71
HK0107    Vojtěch Doležal, Chlumec    14    68
HK0109    Milan Bludský, Chlumec    11    68
HK0106    Aleš Doležal, Chlumec    11    68
HK0037    Aleš Kupka, Čánka    8    68

EVROPSKÁ LIGA (12. – 40. místo)
HK0048    Petr Vacek, HK    8    68
HK0039    Josef Dvořák, Třebechovice    5    68
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    5    68
HK0014    Jiří Chabada, HK    11    65
HK0084    Petra Geletičová, Sloupno    8    65
HK0151    Luboš Rydrych, Týniště    8    65
HK0184    Kateřina Přibylová, HK    5    65
HK0092    Maruška Plodrová, N. Bydžov    11    62
HK0044    Martin Hopko, Sendražice    8    62
HK0203    Petr Skřivan, Lhota p. L.    8    62
HK0050    Roman Kupka, Polánky    5    62
HK0227    Petr Matějka, Stěžery    2    62
HK0066    Vlastimil Krejčí, Polánky    11    59
HK0021    Tomáš Kulhánek, HK    11    59
HK0097    Eva Zimová, Sloupno    11    59
HK0063    Martin Cílek, HK    8    59
HK0129    David Hubený, Převýšov    8    59
HK0083    Renata Munzarová, Sloupno    8    59
HK0070    Josef Nevrlý, N. Bydžov    8    59
HK0064    Monika Cílková, HK    5    59
HK0180    David Havránek, HK    5    59
HK0015    Dana Machačová, HK    5    59
HK0029    Václav Polívka, HK    5    59
HK0219    Marcela Sehnoutková, HK    5    59
HK0062    Petr Cílek, HK    11    56
HK0135    Pavel Pilař, Převýšov    11    56
HK0126    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    8    56
HK0163    Roman Hýsek, HK    8    56
HK0035    Jaroslav Kouba, Kunčice    8    56

SYNOT LIGA (41. – 70. místo)
HK0230    Martin Firbacher, Chlumec    5    56
HK0120    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    5    56
HK0041    Milan Řehák, M. Libotov    2    56
HK0075    Alois Dejl, Jičín    11    54
HK0138    Bohuš Nosek, Solnice    5    54
HK0131    Pavel Hubený, Převýšov    11    53
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    8    53
HK0068    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    53
HK0226    Zdeněk Kostka, HK    8    53
HK0042    Michal Pražák, Kunčice    8    53
HK0079    Zdeněk Purma, Křičov    8    53
HK0053    Patrik Špaček, Lochenice    8    53
HK0026    Alžběta Beránková, HK    5    53
HK0006    Vratislav Dušek, Sendražice    5    53
HK0038    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    5    53
HK0081    Eleonor Geletičová, Sloupno    5    53
HK0177    Ladislav Havránek, HK    5    53
HK0208    Martin Chalupa, Kratonohy    5    53
HK0022    Jan Kulhánek, HK    5    53
HK0073    Olina Pozlerová, Podoliby    5    53
HK0007    Jaroslav Rychetský, Černilov    5    53
HK0051    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    53
HK0196    Roman Novák, Nechanice    0    51
HK0178    Zdena Havránková, HK    11    50
HK0166    Václav Tarantík ml., Smiřice    11    50
HK0214    Jiří Brzák, Urbanice    8    50
HK0069    Josef Hybner, Poděbrady    8    50
HK0031    Petr Koza, HK    8    50
HK0030    Jana Kozová, HK    8    50
HK0116    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    50

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (71. – 100. místo)
HK0136    Václav Pilař, Převýšov    8    50
HK0074    Josef Pozler, Podoliby    8    50
HK0043    Markéta Pražáková, HK    8    50
HK0210    Miroslav Matuška, Třesovice    5    50
HK0141    Jaromír Jelínek, Myštěves    2    50
HK0164    Václav Tarantík, Smiřice    2    50
HK0247    Lukáš Koudelka, Hlušice    5    48
HK0140    Jaroslav Hanuš st., HK    11    47
HK0104    František Hnik st., Lužany    11    47
HK0013    Tomáš Chabada, HK    11    47
HK0142    Jan Bílek, Praskačka    8    47
HK0176    František Mádlo, Lhota p. L.    8    47
HK0017    Roman Machač, HK    8    47
HK0204    Emil Šrámek, Lhota p. L.    8    47
HK0108    Aneta Doležalová, Chlumec    5    47
HK0036    David Hrubý, Kunčice    5    47
HK0130    Josef Hubený, Převýšov    5    47
HK0027    Hana Chalupová, Kratonohy    5    47
HK0145    Jan Motyka, Kunčice    5    47
HK0080    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    47
HK0159    Jiří Samek, Týniště    5    47
HK0189    Jan Štembera, HK    5    47
HK0033    František Zolman, Lhota p. L.    5    47
HK0058    Alena Sejtková, HK    2    47
HK0165    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    47
HK0183    Lenka Přibylová, HK    -1    47
HK0243    Vladislava Andrysíková, Převýšov    11    45
HK0019    Pavel Bartoš, Štěnkov    5    45
HK0251    Jitka Kvasničková, Puchlovice    5    45
HK0162    Pavel Žák, Předměřice    5    45

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (101. – 130. místo)
HK0193    Marie Havrdová, HK    0    45
HK0139    Jaroslav Hanuš ml., HK    8    44
HK0105    František Hnik ml., Lužany    8    44
HK0004    Vladimír Hradecký, Zábědov    8    44
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    8    44
HK0008    Martin Taichman, Prasek    8    44
HK0215    Petra Galová, Urbanice    5    44
HK0047    Jiří Kotek, Černilov    5    44
HK0091    Petr Mikas, N. Bydžov    5    44
HK0096    Jiří Zima, Sloupno    5    44
HK0228    Jiří Havelka, Černožice    2    44
HK0082    Amálka Geletičová, Sloupno    8    42
HK0194    Miroslav Havrda II, HK    0    42
HK0099    Radek Chlad, Kosičky    11    41
HK0185    Tomáš Přibyl, Borohrádek    11    41
HK0113    Miroslav Buřič st., Chlumec    8    41
HK0213    Lubomír Chalupa II, Kratonohy    8    41
HK0065    Dagmar Krejčí, Polánky    8    41
HK0023    Jaroslav Novotný, HK    8    41
HK0133    Václav Pilař, Lovčice    8    41
HK0011    Jiří Dvořák, Skřivany    5    41
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    5    41
HK0190    Jan Koun, HK    5    41
HK0071    Vlastimil Kout, N. Bydžov    5    41
HK0025    Jiří Beránek, HK    2    41
HK0157    Jiří Daříček, Semechnice    2    41
HK0103    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    2    41
HK0057    Zdeněk Sejtko, HK    -1    41
HK0245    Nikola Andrysíková, Převýšov    5    39
HK0078    Pavel Purma, Sloupno    5    39

DIVIZE (131. – 160. místo)
HK0060    Jakub Uher, Hořice    11    38
HK0072    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    38
HK0117    Marcel Gabriel, Vinary    5    38
HK0258    Jan Hanuš st., HK    5    38
HK0153    Vladimír Šťastný, HK    5    38
HK0121    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    38
HK0168    Jaroslav Brzák, HK    2    38
HK0110    Marie Buřičová, Chlumec    2    38
HK0154    Aleš Hojer, HK    2    38
HK0059    Pavlína Sejtková, HK    2    38
HK0124    Jana Šrytrová, Petrovice    2    38
HK0207    Oldřich Turek, HK    2    38
HK0209    Alena Minaříková, Kratonohy    -1    38
HK0152    Jindřich Vondráček, Třebechovice    -1    38
HK0254    Monika Hádková, HK    8    37
HK0246    Kristýna Pilařová, Převýšov    14    36
HK0220    Pavel Prášil, HK    8    36
HK0248    František Chvojka, Roudnice    5    36
HK0237    Petr Kloz, Chlumec    5    36
HK0217    Jaroslav Sehnoutka st., HK    5    36
HK0095    Naďa Zimová, Prasek    5    36
HK0005    Jaroslav Pavel, HK    2    36
HK0086    Zuzana Pípová, N. Bydžov    2    36
HK0191    Miroslav Havrda, HK    0    36
HK0115    Vojtěch Kříž, Převýšov    8    35
HK0232    Jiří Kelnar, Chlumec    5    35
HK0195    Jan Kulda, HK    5    35
HK0076    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    35
HK0218    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    35
HK0010    Josef Taichman, Prasek    5    35

KRAJSKÝ PŘEBOR (161. – 190. místo)
HK0137    Jakub Pilař, Převýšov    2    35
HK0188    Jitka Štemberová, HK    -1    35
HK0252    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    33
HK0088    Milan Čapek, Podoliby    0    33
HK0045    Petr Mašek, Čeperka    0    33
HK0067    Martin Šmied, Smržov    11    32
HK0046    Ivan Dušek, HK    8    32
HK0132    Vladimír Hubený, Převýšov    8    32
HK0056    Markéta Pilařová, HK    8    32
HK0118    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    32
HK0127    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    5    32
HK0211    Roman Chalupa, Kratonohy    5    32
HK0161    Martin Izák, Jaroměř    5    32
HK0187    Karel Přibyl, HK    5    32
HK0223    Dana Přibylová, N. Bydžov    5    32
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    5    32
HK0028    Lubomír Chalupa, Kratonohy    2    32
HK0090    Věra Mikasová, N. Bydžov    2    32
HK0199    Michal Kozák, HK    -1    32
HK0171    Monika Žáková, HK    -1    32
HK0238    Petr Želiezko, HK    8    31
HK0249    Klára Zámečníková, HK    0    31
HK0244    Kristýna Andrysíková, Převýšov    8    30
HK0174    Roman Kamenický, HK    0    30
HK0123    Eduard Důbrava, Petrovice    14    29
HK0182    Bohuslav Matyáš, HK    11    29
HK0119    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    8    29
HK0158    Tibor Platinský, Kr. Lhota    8    29
HK0112    Jaroslav Machač, Chlumec    5    29
HK0259    Oldřich Matys, N. Bydžov    5    29

I. A TŘÍDA (191. – 220. místo)
HK0150    Josef Urban ml., Předměřice    5    29
HK0098    Jan Zima, Sloupno    5    29
HK0149    Stanislav Urban, Předměřice    2    29
HK0089    Oldřich Čapek, N. Bydžov    0    29
HK0087    Maruška Čapková, Podoliby    0    29
HK0085    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    0    29
HK0094    Radek Zima, Prasek    0    29
HK0134    Pavel Pilař ml., Převýšov    -1    29
HK0186    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    29
HK0093    Zlata Joštová, Zdechovice    5    28
HK0175    Ján Glovacký, HK    5    27
HK0054    Marcel Pilař, HK    0    27
HK0250    Josef Podrazil, Puchlovice    0    27
HK0241    Marie Hanušová, HK    -1    27
HK0146    Serafín Motyka, Kunčice    8    26
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    5    26
HK0216    Jaroslav Jetmar, HK    5    26
HK0172    Kamil Žák, HK    5    26
HK0200    Miloslava Kozáková, HK    2    26
HK0181    Michal Tvrdek, HK    2    26
HK0179    Nikola Tvrdková, HK    2    26
HK0224    Jiřina Vlášková, N. Bydžov    0    26
HK0221    Ladislava Dušková, Prasek    5    24
HK0256    František Vlášek, N. Bydžov    0    24
HK0170    Kamila Žáková, HK    8    23
HK0049    Jaroslav Novák, N. Město    2    23
HK0128    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    2    23
HK0114    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    23
HK0212    Hana Chalupová II, Kratonohy    -1    23
HK0222    Karel Dušek, Prasek    8    21

I. B TŘÍDA (221. – 250. místo)
HK0156    Milan Toušek, Týniště    5    21
HK0125    Jan Svoboda, Mlékosrby    2    21
HK0077    Alena Purmová, Křičov    0    21
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    20
HK0205    Lucie Skřivanová, Lhota p. L.    5    20
HK0034    Miloslav Bednařík, HK    2    20
HK0202    Vladimír Racek, HK    2    20
HK0122    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    2    20
HK0009    Lenka Taichmanová, Prasek    2    20
HK0198    Jiří Pokora, HK    0    20
HK0169    Roman Žák, HK    -1    20
HK0055    Pavel Zlesák, Pardubice    -4    20
HK0240    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    5    18
HK0018    Jiří Bartoš, Štěnkov    2    18
HK0262    Matěj Zima, Prasek    2    18
HK0261    Antonie Kotková, Prasek    0    18
HK0016    Daniel Machač, HK    5    17
HK0201    Miloslav Kozák, HK    2    17
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    17
HK0040    František Dušek, Holohlavy    5    15
HK0242    Jan Hanuš ml., HK    2    15
HK0192    Helena Havrdová, HK    0    15
HK0147    Josef Horáček, HK    0    15
HK0143    Milada Bílková, Praskačka    8    14
HK0111    Zdena Lajtochová, Chlumec    5    14
HK0253    Anna-Marie Hanušová, HK    5    13
HK0260    Štefan Kotek, Prasek    5    13
HK0032    Václav Kuchař, HK    2    11
HK0148    Josef Urban st., Předměřice    2    11
HK0012    Michal Šulc, Černilov    0    11

OKRESNÍ PŘEBOR (251. – 270. místo)
HK0197    Michaela Nováková, Nechanice    0    9
HK0270    Emil Šmíd, HK    8    8
HK0020    Miroslav Országh, Mžany    5    8
HK0263    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    0    8
HK0264    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    0    8
HK0052    Milan Vilímský, Nechanice    2    7
HK0269    Vladimír Košťál, Hořice    5    5
HK0234    Jiří Bílek, Libčany    0    5
HK0235    Hana Bílková st., Libčany    0    5
HK0233    Hana Bílková ml., Libčany    0    2
HK0239    Petr Hrubeš, HK    0    2
HK0266    Jaroslav Vaníček, Sloupno    0    2
HK0268    Miroslav Vostruha, Sloupno    0    2
HK0257    Johana Hanušová, HK    -1    2
HK0173    Věra Kuchařová, HK    5    -1
HK0265    Blanka Hladíková, Lužec    0    -1
HK0267    Josef Vaníček, Lužec    0    -1
HK0024    Michal Višňák, HK    0    -1
HK0236    Bohumil Rulf, HK    0    -2
HK0255    Marek Horáček, HK    0    -5