Vítězem devátého dějství se stal František Chvojka z Roudnice (startovní číslo HK0248), jenž získal sedmnáct bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou cenu od pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů 9. dějství
1. Opava – FC Hradec          (0:1)    2
2. Chrudim – Převýšov        (2:0)    1
3. Suchdol – Olympia HK      (0:1)    2
4. Jičín – Chlumec n. C.        (2:1)    1
5. Sobotka – Černilov           (1:2)    2
6. Předměřice – Loko HK      (1:0)    1
7. Myštěves – Stěžery           (4:2)    1
8. N. Město – Hořiněves        (2:1)    1
9. Probluz B – Smiřice B        (3:2)    1
10. Nepolisy B – Hlušice B      (4:4)    0

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 33 branek.

Průběžné pořadí po 9. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0231    Filip Firbacher, Chlumec    14    78
HK0160    Petr Jedlička, HK    14    75
HK0061    Miloš Uher, Hořice    11    72
HK0206    Josef Kopecký, Lhota p. L.    14    66
HK0225    Ladislav Firbacher, Chlumec    11    66
HK0155    Radek Sejtko, HK    8    66
HK0039    Josef Dvořák, Třebechovice    14    63
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    5    63
HK0037    Aleš Kupka, Čánka    14    60
HK0227    Petr Matějka, Stěžery    8    60
HK0144    Jiří Pechar ml., Nechanice    8    60

EVROPSKÁ LIGA (12. – 40. místo)
HK0184    Kateřina Přibylová, HK    8    60
HK0048    Petr Vacek, HK    8    60
HK0106    Aleš Doležal, Chlumec    14    57
HK0151    Luboš Rydrych, Týniště    14    57
HK0050    Roman Kupka, Polánky    11    57
HK0109    Milan Bludský, Chlumec    8    57
HK0084    Petra Geletičová, Sloupno    8    57
HK0064    Monika Cílková, HK    11    54
HK0044    Martin Hopko, Sendražice    11    54
HK0041    Milan Řehák, M. Libotov    11    54
HK0219    Marcela Sehnoutková, HK    11    54
HK0203    Petr Skřivan, Lhota p. L.    11    54
HK0107    Vojtěch Doležal, Chlumec    8    54
HK0180    David Havránek, HK    8    54
HK0014    Jiří Chabada, HK    8    54
HK0029    Václav Polívka, HK    5    54
HK0063    Martin Cílek, HK    11    51
HK0092    Maruška Plodrová, N. Bydžov    11    51
HK0230    Martin Firbacher, Chlumec    8    51
HK0083    Renata Munzarová, Sloupno    8    51
HK0129    David Hubený, Převýšov    5    51
HK0070    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    51
HK0196    Roman Novák, Nechanice    5    51
HK0120    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    5    51
HK0138    Bohuš Nosek, Solnice    11    49
HK0208    Martin Chalupa, Kratonohy    14    48
HK0051    Miroslav Špaček, Vlčkovice    14    48
HK0006    Vratislav Dušek, Sendražice    11    48
HK0038    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    11    48

SYNOT LIGA (41. – 70. místo)
HK0081    Eleonor Geletičová, Sloupno    11    48
HK0177    Ladislav Havránek, HK    11    48
HK0141    Jaromír Jelínek, Myštěves    11    48
HK0007    Jaroslav Rychetský, Černilov    11    48
HK0026    Alžběta Beránková, HK    8    48
HK0163    Roman Hýsek, HK    8    48
HK0035    Jaroslav Kouba, Kunčice    8    48
HK0021    Tomáš Kulhánek, HK    8    48
HK0073    Olina Pozlerová, Podoliby    8    48
HK0183    Lenka Přibylová, HK    8    48
HK0164    Václav Tarantík, Smiřice    8    48
HK0097    Eva Zimová, Sloupno    8    48
HK0126    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    5    48
HK0022    Jan Kulhánek, HK    5    48
HK0066    Vlastimil Krejčí, Polánky    2    48
HK0068    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    11    45
HK0042    Michal Pražák, Kunčice    11    45
HK0058    Alena Sejtková, HK    11    45
HK0193    Marie Havrdová, HK    8    45
HK0226    Zdeněk Kostka, HK    8    45
HK0210    Miroslav Matuška, Třesovice    8    45
HK0135    Pavel Pilař, Převýšov    8    45
HK0053    Patrik Špaček, Lochenice    8    45
HK0165    Blanka Tarantíková, Smiřice    8    45
HK0062    Petr Cílek, HK    5    45
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    5    45
HK0079    Zdeněk Purma, Křičov    5    45
HK0075    Alois Dejl, Jičín    11    43
HK0247    Lukáš Koudelka, Hlušice    8    43
HK0015    Dana Machačová, HK    0    43

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (71. – 100. místo)
HK0131    Pavel Hubený, Převýšov    14    42
HK0057    Zdeněk Sejtko, HK    14    42
HK0214    Jiří Brzák, Urbanice    11    42
HK0108    Aneta Doležalová, Chlumec    11    42
HK0080    Jiří Pípa, N. Bydžov    11    42
HK0043    Markéta Pražáková, HK    11    42
HK0189    Jan Štembera, HK    11    42
HK0194    Miroslav Havrda II, HK    8    42
HK0069    Josef Hybner, Poděbrady    8    42
HK0136    Václav Pilař, Převýšov    8    42
HK0074    Josef Pozler, Podoliby    8    42
HK0159    Jiří Samek, Týniště    8    42
HK0033    František Zolman, Lhota p. L.    8    42
HK0228    Jiří Havelka, Černožice    5    42
HK0130    Josef Hubený, Převýšov    5    42
HK0027    Hana Chalupová, Kratonohy    5    42
HK0031    Petr Koza, HK    5    42
HK0030    Jana Kozová, HK    5    42
HK0116    Zdeněk Kříž, Převýšov    5    42
HK0145    Jan Motyka, Kunčice    5    42
HK0036    David Hrubý, Kunčice    2    42
HK0251    Jitka Kvasničková, Puchlovice    8    40
HK0162    Pavel Žák, Předměřice    5    40
HK0019    Pavel Bartoš, Štěnkov    0    40
HK0157    Jiří Daříček, Semechnice    11    39
HK0047    Jiří Kotek, Černilov    11    39
HK0209    Alena Minaříková, Kratonohy    11    39
HK0025    Jiří Beránek, HK    8    39
HK0142    Jan Bílek, Praskačka    8    39
HK0215    Petra Galová, Urbanice    8    39

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (101. – 130. místo)
HK0017    Roman Machač, HK    8    39
HK0096    Jiří Zima, Sloupno    8    39
HK0178    Zdena Havránková, HK    5    39
HK0176    František Mádlo, Lhota p. L.    5    39
HK0091    Petr Mikas, N. Bydžov    5    39
HK0204    Emil Šrámek, Lhota p. L.    5    39
HK0152    Jindřich Vondráček, Třebechovice    5    39
HK0103    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    2    39
HK0166    Václav Tarantík ml., Smiřice    2    39
HK0124    Jana Šrytrová, Petrovice    14    36
HK0011    Jiří Dvořák, Skřivany    11    36
HK0191    Miroslav Havrda, HK    8    36
HK0105    František Hnik ml., Lužany    8    36
HK0013    Tomáš Chabada, HK    8    36
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    8    36
HK0071    Vlastimil Kout, N. Bydžov    8    36
HK0110    Marie Buřičová, Chlumec    5    36
HK0139    Jaroslav Hanuš ml., HK    5    36
HK0140    Jaroslav Hanuš st., HK    5    36
HK0104    František Hnik st., Lužany    5    36
HK0004    Vladimír Hradecký, Zábědov    5    36
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    5    36
HK0190    Jan Koun, HK    5    36
HK0059    Pavlína Sejtková, HK    5    36
HK0008    Martin Taichman, Prasek    5    36
HK0207    Oldřich Turek, HK    4    36
HK0168    Jaroslav Brzák, HK    2    36
HK0154    Aleš Hojer, HK    2    36
HK0188    Jitka Štemberová, HK    -4    36
HK0243    Vladislava Andrysíková, Převýšov    14    34

DIVIZE (131. – 160. místo)
HK0245    Nikola Andrysíková, Převýšov    11    34
HK0082    Amálka Geletičová, Sloupno    8    34
HK0086    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    34
HK0078    Pavel Purma, Sloupno    8    34
HK0005    Jaroslav Pavel, HK    2    34
HK0171    Monika Žáková, HK    11    33
HK0117    Marcel Gabriel, Vinary    8    33
HK0258    Jan Hanuš st., HK    8    33
HK0213    Lubomír Chalupa II, Kratonohy    8    33
HK0153    Vladimír Šťastný, HK    8    33
HK0113    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    33
HK0199    Michal Kozák, HK    5    33
HK0065    Dagmar Krejčí, Polánky    5    33
HK0045    Petr Mašek, Čeperka    5    33
HK0023    Jaroslav Novotný, HK    5    33
HK0137    Jakub Pilař, Převýšov    5    33
HK0133    Václav Pilař, Lovčice    2    33
HK0121    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    2    33
HK0088    Milan Čapek, Podoliby    0    33
HK0248    František Chvojka, Roudnice    17    31
HK0237    Petr Kloz, Chlumec    8    31
HK0249    Klára Zámečníková, HK    8    31
HK0217    Jaroslav Sehnoutka st., HK    5    31
HK0095    Naďa Zimová, Prasek    5    31
HK0090    Věra Mikasová, N. Bydžov    8    30
HK0072    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    30
HK0134    Pavel Pilař ml., Převýšov    8    30
HK0028    Lubomír Chalupa, Kratonohy    5    30
HK0099    Radek Chlad, Kosičky    5    30
HK0195    Jan Kulda, HK    5    30

KRAJSKÝ PŘEBOR (161. – 190. místo)
HK0076    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    30
HK0218    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    30
HK0010    Josef Taichman, Prasek    2    30
HK0174    Roman Kamenický, HK    -1    30
HK0232    Jiří Kelnar, Chlumec    -1    30
HK0186    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    30
HK0185    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -7    30
HK0254    Monika Hádková, HK    8    29
HK0089    Oldřich Čapek, N. Bydžov    0    29
HK0087    Maruška Čapková, Podoliby    0    29
HK0085    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    0    29
HK0094    Radek Zima, Prasek    0    29
HK0220    Pavel Prášil, HK    0    28
HK0241    Marie Hanušová, HK    -1    28
HK0252    Jitka Podrazilová, Puchlovice    -1    28
HK0118    Vlastimil Gabriel, Vinary    11    27
HK0054    Marcel Pilař, HK    11    27
HK0149    Stanislav Urban, Předměřice    11    27
HK0211    Roman Chalupa, Kratonohy    8    27
HK0161    Martin Izák, Jaroměř    8    27
HK0187    Karel Přibyl, HK    8    27
HK0127    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    5    27
HK0115    Vojtěch Kříž, Převýšov    5    27
HK0250    Josef Podrazil, Puchlovice    5    27
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    5    27
HK0223    Dana Přibylová, N. Bydžov    2    27
HK0060    Jakub Uher, Hořice    2    27
HK0224    Jiřina Vlášková, N. Bydžov    2    26
HK0212    Hana Chalupová II, Kratonohy    11    24
HK0256    František Vlášek, N. Bydžov    11    24

I. A TŘÍDA (191. – 220. místo)
HK0112    Jaroslav Machač, Chlumec    8    24
HK0259    Oldřich Matys, N. Bydžov    8    24
HK0179    Nikola Tvrdková, HK    8    24
HK0150    Josef Urban ml., Předměřice    8    24
HK0114    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    24
HK0200    Miloslava Kozáková, HK    5    24
HK0056    Markéta Pilařová, HK    5    24
HK0181    Michal Tvrdek, HK    5    24
HK0055    Pavel Zlesák, Pardubice    5    24
HK0046    Ivan Dušek, HK    2    24
HK0132    Vladimír Hubený, Převýšov    2    24
HK0098    Jan Zima, Sloupno    -4    24
HK0238    Petr Želiezko, HK    14    23
HK0093    Zlata Joštová, Zdechovice    0    23
HK0244    Kristýna Andrysíková, Převýšov    2    22
HK0246    Kristýna Pilařová, Převýšov    2    22
HK0175    Ján Glovacký, HK    0    22
HK0216    Jaroslav Jetmar, HK    8    21
HK0049    Jaroslav Novák, N. Město    8    21
HK0119    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    5    21
HK0158    Tibor Platinský, Kr. Lhota    5    21
HK0067    Martin Šmied, Smržov    5    21
HK0172    Kamil Žák, HK    5    21
HK0128    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    2    21
HK0169    Roman Žák, HK    2    21
HK0077    Alena Purmová, Křičov    0    21
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    -1    21
HK0198    Jiří Pokora, HK    0    20
HK0125    Jan Svoboda, Mlékosrby    14    19
HK0221    Ladislava Dušková, Prasek    -1    19

I. B TŘÍDA (221. – 250. místo)
HK0009    Lenka Taichmanová, Prasek    8    18
HK0034    Miloslav Bednařík, HK    5    18
HK0202    Vladimír Racek, HK    5    18
HK0122    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    5    18
HK0261    Antonie Kotková, Prasek    2    18
HK0182    Bohuslav Matyáš, HK    2    18
HK0146    Serafín Motyka, Kunčice    2    18
HK0156    Milan Toušek, Týniště    8    16
HK0018    Jiří Bartoš, Štěnkov    0    16
HK0262    Matěj Zima, Prasek    0    16
HK0192    Helena Havrdová, HK    8    15
HK0205    Lucie Skřivanová, Lhota p. L.    8    15
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    15
HK0123    Eduard Důbrava, Petrovice    2    15
HK0201    Miloslav Kozák, HK    2    15
HK0147    Josef Horáček, HK    0    15
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -1    15
HK0170    Kamila Žáková, HK    -7    15
HK0222    Karel Dušek, Prasek    5    13
HK0240    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    5    13
HK0242    Jan Hanuš ml., HK    2    13
HK0016    Daniel Machač, HK    2    12
HK0012    Michal Šulc, Černilov    0    11
HK0040    František Dušek, Holohlavy    5    10
HK0032    Václav Kuchař, HK    5    9
HK0111    Zdena Lajtochová, Chlumec    5    9
HK0148    Josef Urban st., Předměřice    5    9
HK0197    Michaela Nováková, Nechanice    -1    9
HK0253    Anna-Marie Hanušová, HK    2    8
HK0263    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    0    8

OKRESNÍ PŘEBOR (251. – 268. místo)
HK0264    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    0    8
HK0260    Štefan Kotek, Prasek    0    8
HK0143    Milada Bílková, Praskačka    8    6
HK0234    Jiří Bílek, Libčany    0    5
HK0235    Hana Bílková st., Libčany    0    5
HK0052    Milan Vilímský, Nechanice    0    5
HK0257    Johana Hanušová, HK    11    3
HK0020    Miroslav Országh, Mžany    8    3
HK0233    Hana Bílková ml., Libčany    0    2
HK0239    Petr Hrubeš, HK    0    2
HK0266    Jaroslav Vaníček, Sloupno    0    2
HK0268    Miroslav Vostruha, Sloupno    0    2
HK0265    Blanka Hladíková, Lužec    0    -1
HK0267    Josef Vaníček, Lužec    0    -1
HK0024    Michal Višňák, HK    0    -1
HK0236    Bohumil Rulf, HK    0    -2
HK0255    Marek Horáček, HK    0    -5
HK0173    Věra Kuchařová, HK    -4    -6

Supercena. Vítěz získá elektrokolo!

Elektrokolo Apache.Hradec Králové, Pardubice - Supercena! Velké překvapení je tady. Celkový vítěz podzimní části fotbalové Tip ligy získá Elektrokolo Apache Energy od firmy Barta.bike.

Základní část Tip ligy skončí plánovaným 12. kolem o víkendu 31. října a 1. listopadu. Následující víkend 7. a 8. listopadu se uskuteční velké Superfinále mezi devíti okresními vítězi Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Proto neváhejte a ve zbývajících kolech se pokuste zabojovat o novou hlavní cenu!

Absolutní výherce fotbalové Tip ligy se může těšit na stylové městské elektrokolo se skládacím rámem a nízkým nástupem. Elektrokolo Apache Energy od hradecké firmy Barta.bike má ve složeném stavu rozměr 86x70x40 cm, madlo pro snadnou manipulaci, elektrický systém Apache Power Basic s motorem 8FUN v předním náboji, páteřovou Li-Ion baterii s kapacitou 6,6 Ah (238 Wh), na jedno nabití ujede 30 až 50 kilometrů, disponuje jednoduchým ovládacím LED panelem, otočným řazením a přehazovačkou Shimano Tourney (1x7 rychlostí) a dalším vybavením.

Hrajte, soutěž Deníku jde do finiše. Hodně štěstí ve hře!