Nejlepší hráči absolutního pořadí se dále mohou těšit na zajímavé ceny od FAČR. Stejně tak vítězové kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 Kč.

Jako desátá se dočká této odměny soutěžící se startovním číslem HK0207 Kristýna Pilařová z Převýšova (vítězku prosíme, aby se ozvala na telefon 602 576 209), jež trefila v 10. kole deset výsledků. Ke dvaceti získaným bodům přidala dva bonusové za správně vyplněný číselný kód otištěný v tisku.

Již zaregistrovaní hráči mohou od dalšího dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Fortuna odměňuje registrované hráče

Hradec Králové - Společnost Fortuna, která je hlavním partnerem jarní fotbalové Tip ligy, odměňuje každý týden napříč republikou hráče, kteří u ní mají registrovaný účet.

Výherci prémiové hry za 9. kolo jsou: Zdeněk Grunt (Berounský deník) – 1000 Kč, Michal Fabián (Mělnický) – 500 Kč, Martin Uhlíř (Tachovský) – 400 Kč, Radka Procházková (Kutnohorský) – 300 Kč, Franz Havel (Mělnický) – 200 Kč, Miroslav Buřič st. (Hradecký), Hana Kutílková (Žďárský), Radek Janák (Berounský), Tomáš Vodička (Mělnický), Michal Mazanec (Tachovský) – všichni 100 Kč.

Částka bude výhercům připsána na účet Fortuny. Stejně budou vyhodnoceni soutěžící až do konce jarní části Fortuna Tip ligy.

Výsledky tipovaných zápasů 10. dějství
1. FC Hradec Králové – Bohemians Praha (I. liga) 1:0 1
2. FK Kratonohy – TJ Spartak Chrastava (divize) 5:3 1
3. FK Vysoká nad Labem – SK Libčany (KP) 1:2 2
4. FK Náchod B – TJ Sokol Třebeš (I. A třída) 2:5 2
5. FC Spartak Kobylice – SK Jičín B (I. B třída A) 3:2 1
6. TJ Slavoj Skřivany – TJ Sokol Stěžery (OP) 1:2 2
7. AFK Probluz – FC Slavia Hradec Králové B (OP) 5:3 1
8. TJ Ohnišťany – TJ Jiskra Prasek (III. třída) 5:3 1
9. SK Starý Bydžov – TJ Sokol Lovčice (III. třída) 0:1 2
10. SK Libčany B – SK Slavia Libřice (IV. třída A) 6:3 1

Supertrefa (přesný počet branek): 53

Čelo pelotonu je beze změny, vévodí mu Machač

Průběžné pořadí po 10. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0068 Daniel Machač, Hradec Králové 10 89
HK0031 Jiří Pípa, Nový Bydžov 16 83
HK0084 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 13 81
HK0055 Renata Chladová, Kosičky 16 80
HK0152 Patrik Špaček, Lochenice 16 77
HK0106 Karel Přibyl, Hradec Králové 7 77
HK0059 Bohumil Hladík, Nový Bydžov 10 74
HK0128 Jakub Uher, Hořice 10 74
HK0053 Jiří Zima, Sloupno 10 73
HK0126 Martin Navrátil, Hradec Králové 14 72
HK0078 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 13 72

EVROPSKÁ LIGA (12. – 37. místo)
HK0135 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 16 71
HK0020 Alois Dejl, Jičín 13 71
HK0060 Lenka Taichmanová, Prasek 10 71
HK0005 Marie Moníková, Ráby 7 71
HK0143 Jan Motyka, Kunčice 7 71
HK0100 Lenka Přibylová, Hradec Králové 4 71
HK0183 Josef Kopecký, Lhota p. L. 11 69
HK0023 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 10 68
HK0039 Kristýna Štayrová, Prasek 4 68
HK0109 Václav Pilař, Lovčice 16 66
HK0063 Milan Vilímský, Nechanice 10 66
HK0065 Roman Kupka, Polánky n. O. 8 66
HK0130 Ivan Dušek, Hradec Králové 7 66
HK0033 Zdeněk Munzar, Podoliby 13 65
HK0114 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 10 65
HK0144 Martin Hopko, Sendražice 10 65
HK0032 Josef Hybler, Poděbrady 10 65
HK0105 Michal Přibyl, Borohrádek 10 65
HK0040 Josef Štayr, Prasek 10 65
HK0026 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 7 65
HK0111 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 7 65
HK0003 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 7 65
HK0104 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 7 65
HK0129 Miloš Uher, Hořice 7 65
HK0155 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 65
HK0101 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 4 65

I. LIGA (38. – 62. místo)
HK0189 Martina Pelikánová, Převýšov 19 64
HK0015 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 13 63
HK0120 Jiří Dvořák, Skřivany 10 63
HK0014 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 10 63
HK0072 František Hnik ml., Lužany n. T. 10 63
HK0076 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 7 63
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 63
HK0010 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 16 62
HK0123 Jiří Brzák, Urbanice 10 62
HK0041 Pavlína Purmová, Křičov 10 62
HK0080 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 7 62
HK0173 František Mádlo, Lhota p. L. 7 62
HK0146 Jan Koun, Hradec Králové 4 62
HK0107 Pavel Pilař ml., Převýšov 7 61
HK0108 Pavel Pilař, Převýšov 16 60
HK0077 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 10 60
HK0070 Dana Machačová, Hradec Králové 10 60
HK0168 František Zolman, Lhota p. L. 14 59
HK0019 Olina Pozlerová, Podoliby 13 59
HK0036 Petr Mikas, Nový Bydžov 10 59
HK0172 Václav Polívka, Hradec Králové 10 59
HK0153 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 59
HK0170 Jan Štembera, Hradec Králové 10 59
HK0085 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 7 59
HK0102 Lenka Michálková, Hradec Králové 4 59

II. LIGA (63. – 87. místo)
HK0194 Jana Saidlová, Syrovátka 16 58
HK0012 Pavel Syřiště, Ohnišťany 16 58
HK0136 Michal Portych, Hradec Králové 10 57
HK0175 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 57
HK0174 Václav Tarantík ml., Smiřice 1 57
HK0191 Pavel Hubený, Převýšov 16 56
HK0103 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 10 56
HK0182 Jitka Štemberová, Hradec Králové 10 56
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 7 56
HK0007 Zdena Čermáková, Skřivany 7 56
HK0099 Jitka Podrazilová, Puchlovice 7 56
HK0009 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 7 56
HK0079 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 4 56
HK0121 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 4 56
HK0092 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 56
HK0138 Stanislav Urban, Předměřice 4 56
HK0147 Monika Cílková, Hradec Králové 8 55
HK0042 Zdeněk Purma, Křičov 8 55
HK0038 Ladislava Dušková, Prasek 7 55
HK0160 František Chvojka st., Roudnice 7 55
HK0196 Petra Bakešová, Pardubice 10 54
HK0035 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 10 54
HK0022 Petr Voženílek, Lhota p. L. 10 54
HK0029 Pavel Purma, Sloupno 8 54
HK0140 Josef Urban ml., Předměřice 4 54

ČFL (88. – 111. místo)
HK0113 Petr Matějka, Stěžery 13 53
HK0125 Zdeňka Dusová, Sendražice 10 53
HK0062 Libuše Vízková, Nový Bydžov 10 53
HK0008 Miroslav Matuška, Třesovice 7 53
HK0164 Kamil Žák, Hradec Králové 4 53
HK0151 Ladislav Jandera, Hradec Králové 1 53
HK0090 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 4 52
HK0025 Petra Geletičová, Nový Bydžov 8 51
HK0185 Renata Munzarová, Sloupno 8 51
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 7 51
HK0145 Michal Šulc, Černilov 4 51
HK0054 Luboš Chlad, Kosičky 13 50
HK0167 Petr Vyleťal, Obědovice 11 50
HK0021 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 8 50
HK0018 Josef Pozler, Podoliby 8 50
HK0161 František Chvojka ml., Roudnice 7 50
HK0098 Jitka Kvasničková, Puchlovice 7 50
HK0165 Petr Želiezko, Hradec Králové 7 50
HK0016 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 1 50
HK0027 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 8 49
HK0149 Petr Cílek, Hradec Králové 2 49
HK0071 František Hnik st., Lužany n. T. 13 48
HK0192 Vladimír Hubený, Převýšov 13 48
HK0137 Václav Portych, Hradec Králové 1 48

DIVIZE (112. – 139. místo)
HK0122 Petra Galová, Urbanice 10 47
HK0177 Petr Koza, Hradec Králové 10 47
HK0180 Jana Kozová, Hradec Králové 10 47
HK0028 Zlata Joštová, Zdechovice 8 47
HK0124 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 7 47
HK0066 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 47
HK0156 Václav Hlavatý, Vrchovnice 7 47
HK0081 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 7 47
HK0017 Jaroslav Novotný, Podoliby 7 47
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 47
HK0133 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 7 47
HK0047 Jaroslav Synek, Humburky 7 47
HK0048 Josef Taichman, Prasek 7 47
HK0171 Václav Tarantík, Smiřice 7 47
HK0052 Eva Zimová, Sloupno 10 46
HK0030 Naďa Zimová, Prasek 8 45
HK0158 Petr Vacek, Hradec Králové 7 45
HK0056 Radek Chlad, Kosičky -2 45
HK0166 Roman Žák, Hradec Králové 10 44
HK0024 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 8 44
HK0050 Vladimír Hradecký, Nový Bydžov 7 44
HK0095 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 7 44
HK0159 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 7 44
HK0163 Kamila Žáková, Hradec Králové 7 44
HK0181 Roman Hýsek, Hradec Králové 4 44
HK0119 Michal Jansa, Olešnice 1 44
HK0118 Ondřej Jansa, Olešnice -2 44
HK0002 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -2 44

KRAJSKÝ PŘEBOR (140. – 163. místo)
HK0034 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 8 43
HK0198 Zdeněk Purma, Smidary 8 43
HK0112 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 4 43
HK0207 Kristýna Pilařová, Převýšov 22 42
HK0087 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 13 42
HK0202 Bohuš Nosek, Solnice 10 42
HK0204 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 4 42
HK0210 Monika Hádková, Hradec Králové 10 41
HK0043 Michal Chlad, Kosičky 10 41
HK0044 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 41
HK0088 Václav Pilnáček, Jaroměř 4 41
HK0006 Václav Moník, Ráby 1 41
HK0162 Monika Žáková, Hradec Králové -2 41
HK0188 Vladislava Andrysíková, Převýšov 10 40
HK0193 Martin Saidl, Syrovátka 10 40
HK0200 Radek Zima, Prasek 8 40
HK0148 Martin Cílek, Hradec Králové 5 40
HK0082 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 10 38
HK0150 Martin Šmied, Smržov 10 38
HK0117 Markéta Pilařová, Hradec Králové 7 38
HK0094 Miloslav Kozák, Hradec Králové 4 38
HK0069 Roman Machač, Hradec Králové 4 38
HK0141 Václav Vaněk, Hradec Králové 4 38
HK0075 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 1 38

I. A TŘÍDA (164. – 186. místo)
HK0187 Jakub Pilař, Převýšov 10 37
HK0197 Jana Purmová, Sloupno 8 37
HK0110 Václav Pilař, Převýšov 10 36
HK0157 Petr Mašek, Čeperka 8 36
HK0184 Václav Kuchař, Hradec Králové 16 35
HK0049 Martin Taichman, Prasek 7 35
HK0046 Marcel Gabriel, Vinary 4 35
HK0178 Otto Vodák, Hradec Králové 4 35
HK0011 Václav Vrba, Ohnišťany 4 35
HK0127 Jiří Kotek, Černilov 1 35
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 1 35
HK0220 Jana Zimová, Prasek 8 34
HK0116 Pavel Zlesák, Pardubice 7 34
HK0131 Alena Sejtková, Hradec Králové 0 34
HK0086 Marie Hyršlová, Ohnišťany -1 34
HK0057 Eduard Důbrava, Petrovice 4 32
HK0004 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 4 32
HK0091 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 1 32
HK0176 Miroslav Musil, Střezetice 0 32
HK0216 Pavel Brett, Králíky 8 31
HK0217 Štefan Kotek, Prasek 8 31
HK0218 Matěj Zima, Prasek 8 31
HK0219 Radek Zima ml., Prasek 8 31

I. B TŘÍDA (187. – 207. místo)
HK0209 Kristýna Andrysíková, Převýšov 19 30
HK0051 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 10 30
HK0169 Miroslav Országh, Mžany 2 30
HK0211 Jan Hanuš, Hradec Králové 10 29
HK0013 Jiří Syřiště, Ohnišťany 10 29
HK0199 Alena Purmová, Křičov 8 29
HK0097 Tomáš Kozák, Hradec Králové 4 29
HK0179 Vladimír Racek, Hradec Králové 4 29
HK0037 Karel Dušek, Prasek 10 28
HK0212 Marie Hanušová, Hradec Králové 7 28
HK0215 Johana Hanušová, Hradec Králové 7 27
HK0067 Milan Řehák, Libotov 1 27
HK0058 Jana Šrytrová, Petrovice 7 26
HK0096 Michal Kozák, Hradec Králové 1 26
HK0134 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 0 25
HK0045 Marcela Gabrielová, Vinary 4 23
HK0190 Josef Hubený, Převýšov 1 23
HK0089 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 0 19
HK0115 Marcel Pilař, Hradec Králové 0 17
HK0139 Josef Urban st., Předměřice 0 17
HK0208 Nikola Andrysíková, Chýšť 7 16

„PRALESNÍ" LIGA (208. – 221. místo)
HK0214 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 4 15
HK0195 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 0 15
HK0203 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové -2 15
HK0154 Ladislav Hofman, Černilov 7 14
HK0061 Jaromír Jelínek, Myštěves 0 14
HK0083 Petr Kloz, Chlumec n. C. 0 14
HK0186 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov -4 14
HK0064 Josef Fischer, Petrovice n. O. 0 13
HK0213 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 4 10
HK0132 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 0 10
HK0205 Marek Horáček, Hradec Králové 0 9
HK0206 Josef Horáček, Hradec Králové 0 9
HK0221 Gustav Deutsch, Hradec Králové 0 4
HK0201 Eliška Janderová, Hradec Králové 0 -3

Sběrná místa Fortuna Tip ligy
1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 HK),
2. pobočka sázkové kanceláře Fortuna HK (Pospíšilova ulice),
3. Tabák Vízek Nový Bydžov (naproti bowlingu, ulice Čsl. armády).
Uzávěrka za dané kolo je vždy v pátek v 16 hodin.