Nejlepší hráči absolutního pořadí se dále mohou těšit na zajímavé ceny od FAČR. Stejně tak vítězové kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 Kč.

Jako devátý se díky lepší Supertrefě dočká této odměny soutěžící se startovním číslem HK0037 Karel Dušek z Prasku (vítěze prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209), jenž trefil v 9. kole osm výsledků. Ke čtrnácti získaným bodům přidal dva bonusové za správně vyplněný číselný kód otištěný v tisku.

Již zaregistrovaní hráči mohou od dalšího dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Fortuna odměňuje registrované hráče

Hradec Králové - Společnost Fortuna, která je hlavním partnerem jarní fotbalové Tip ligy, odměňuje každý týden napříč republikou hráče, kteří u ní mají registrovaný účet.

Výherci prémiové hry za 8. kolo: Pavel Král – 1000 Kč, Jaroslav Janeček (oba Ústecký deník) – 500 Kč, František Balán (Krkonošský) – 400 Kč, Ladislav Hrubý (Chomutovský) – 300 Kč, Radka Procházková (Kutnohorský) – 200 Kč, Miroslav Mamula (Moravskoslezský), Miroslav Valena (Jihlavský), Viktor Janků (Moravskosl.), Robert Kupka (Rakovnický), Tomáš Čapek (Karlovarský) – vš. 100 Kč.

Částka bude výhercům připsána na účet Fortuny. Stejně budou vyhodnoceni soutěžící až do konce jarní části Fortuna Tip ligy.

Výsledky tipovaných zápasů 9. dějství
1. AC Sparta Praha – FC Hradec Králové (I. liga) 3:2 1
2. TJ Jiskra Domažlice – SK Převýšov (ČFL) 1:2 2
3. MFK Chrudim – FC Olympia Hradec Králové (ČFL) 1:0 1
4. FK Chlumec nad Cidlinou – SK Libčany (KP) 1:0 1
5. Nový Hradec – Třebechovice p. O. (I. A třída) 4:2 1
6. TJ Sokol Třebeš – SK Roudnice (I. A třída) 3:1 1
7. TJ Jiskra Kocbeře – Sparta Kobylice (I. B třída A) 2:3 2
8. TJ Slavoj Předměřice – SK Solnice (I. B třída B) 1:2 2
9. Cerekvice nad Bystřicí – Slavoj Skřivany (OP) 1:1 0
10. TJ Sokol Lovčice – TJ Ohnišťany (III. třída) 5:1 1

Supertrefa (přesný počet branek) 36

Vedoucí Machač hlásí další navýšení náskoku

Průběžné pořadí po 9. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0068 Daniel Machač, Hradec Králové 10 79
HK0106 Karel Přibyl, Hradec Králové 7 70
HK0084 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 13 68
HK0031 Jiří Pípa, Nový Bydžov 4 67
HK0100 Lenka Přibylová, Hradec Králové 4 67
HK0039 Kristýna Štayrová, Prasek 13 64
HK0059 Bohumil Hladík, Nový Bydžov 10 64
HK0055 Renata Chladová, Kosičky 10 64
HK0128 Jakub Uher, Hořice 10 64
HK0005 Marie Moníková, Ráby 7 64
HK0143 Jan Motyka, Kunčice 4 64

EVROPSKÁ LIGA (12. – 33. místo)
HK0053 Jiří Zima, Sloupno 10 63
HK0155 Kateřina Hofmanová, Černilov 10 61
HK0152 Patrik Špaček, Lochenice 10 61
HK0101 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 4 61
HK0060 Lenka Taichmanová, Prasek 4 61
HK0078 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 10 59
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 59
HK0130 Ivan Dušek, Hradec Králové 7 59
HK0111 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 13 58
HK0183 Josef Kopecký, Lhota p. L. 10 58
HK0146 Jan Koun, Hradec Králové 10 58
HK0126 Martin Navrátil, Hradec Králové 10 58
HK0104 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 10 58
HK0129 Miloš Uher, Hořice 10 58
HK0023 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 7 58
HK0065 Roman Kupka, Polánky n. O. 7 58
HK0003 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 7 58
HK0020 Alois Dejl, Jičín 4 58
HK0026 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 4 58
HK0076 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 13 56
HK0174 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 56
HK0063 Milan Vilímský, Nechanice 7 56

I. LIGA (34. – 56. místo)
HK0114 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 13 55
HK0032 Josef Hybler, Poděbrady 13 55
HK0105 Michal Přibyl, Borohrádek 10 55
HK0135 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 10 55
HK0040 Josef Štayr, Prasek 10 55
HK0080 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 7 55
HK0144 Martin Hopko, Sendražice 7 55
HK0173 František Mádlo, Lhota p. L. 7 55
HK0102 Lenka Michálková, Hradec Králové 4 55
HK0107 Pavel Pilař ml., Převýšov 13 54
HK0014 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 10 53
HK0120 Jiří Dvořák, Skřivany 8 53
HK0175 Blanka Tarantíková, Smiřice 8 53
HK0072 František Hnik ml., Lužany n. T. 7 53
HK0079 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 16 52
HK0123 Jiří Brzák, Urbanice 13 52
HK0138 Stanislav Urban, Předměřice 13 52
HK0085 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 10 52
HK0041 Pavlína Purmová, Křičov 10 52
HK0121 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 7 52
HK0092 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 52
HK0033 Zdeněk Munzar, Podoliby 7 52
HK0151 Ladislav Jandera, Hradec Králové 4 52

II. LIGA (57. – 81. místo)
HK0109 Václav Pilař, Lovčice 13 50
HK0140 Josef Urban ml., Předměřice 10 50
HK0077 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 7 50
HK0070 Dana Machačová, Hradec Králové 7 50
HK0015 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 4 50
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 10 49
HK0007 Zdena Čermáková, Skřivany 10 49
HK0099 Jitka Podrazilová, Puchlovice 10 49
HK0009 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 10 49
HK0164 Kamil Žák, Hradec Králové 10 49
HK0172 Václav Polívka, Hradec Králové 7 49
HK0170 Jan Štembera, Hradec Králové 7 49
HK0016 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 7 49
HK0036 Petr Mikas, Nový Bydžov 4 49
HK0153 Miroslav Špaček, Vlčkovice 4 49
HK0038 Ladislava Dušková, Prasek 13 48
HK0090 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 10 48
HK0160 František Chvojka st., Roudnice 7 48
HK0147 Monika Cílková, Hradec Králové 13 47
HK0149 Petr Cílek, Hradec Králové 10 47
HK0056 Radek Chlad, Kosičky 10 47
HK0136 Michal Portych, Hradec Králové 10 47
HK0137 Václav Portych, Hradec Králové 7 47
HK0145 Michal Šulc, Černilov 7 47
HK0042 Zdeněk Purma, Křičov 4 47

ČFL (82. – 105. místo)
HK0118 Ondřej Jansa, Olešnice 10 46
HK0103 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 10 46
HK0008 Miroslav Matuška, Třesovice 7 46
HK0029 Pavel Purma, Sloupno 7 46
HK0010 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 7 46
HK0002 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 4 46
HK0019 Olina Pozlerová, Podoliby 4 46
HK0182 Jitka Štemberová, Hradec Králové 4 46
HK0189 Martina Pelikánová, Převýšov 10 45
HK0168 František Zolman, Lhota p. L. 8 45
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 10 44
HK0108 Pavel Pilař, Převýšov 10 44
HK0196 Petra Bakešová, Pardubice 7 44
HK0035 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 7 44
HK0022 Petr Voženílek, Lhota p. L. 4 44
HK0165 Petr Želiezko, Hradec Králové 10 43
HK0125 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 43
HK0119 Michal Jansa, Olešnice 7 43
HK0025 Petra Geletičová, Nový Bydžov 5 43
HK0185 Renata Munzarová, Sloupno 5 43
HK0098 Jitka Kvasničková, Puchlovice 4 43
HK0062 Libuše Vízková, Nový Bydžov 4 43
HK0162 Monika Žáková, Hradec Králové 4 43
HK0161 František Chvojka ml., Roudnice -1 43

DIVIZE (106. – 129. místo)
HK0194 Jana Saidlová, Syrovátka 10 42
HK0021 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 5 42
HK0018 Josef Pozler, Podoliby 5 42
HK0012 Pavel Syřiště, Ohnišťany 1 42
HK0027 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 5 41
HK0191 Pavel Hubený, Převýšov 13 40
HK0124 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 10 40
HK0081 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 10 40
HK0133 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 10 40
HK0047 Jaroslav Synek, Humburky 10 40
HK0171 Václav Tarantík, Smiřice 10 40
HK0113 Petr Matějka, Stěžery 7 40
HK0017 Jaroslav Novotný, Podoliby 7 40
HK0066 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 4 40
HK0156 Václav Hlavatý, Vrchovnice 4 40
HK0181 Roman Hýsek, Hradec Králové 4 40
HK0006 Václav Moník, Ráby 4 40
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 40
HK0048 Josef Taichman, Prasek 4 40
HK0167 Petr Vyleťal, Obědovice 11 39
HK0112 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 2 39
HK0028 Zlata Joštová, Zdechovice -1 39
HK0158 Petr Vacek, Hradec Králové 7 38
HK0204 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 4 38

KRAJSKÝ PŘEBOR (130. – 156. místo)
HK0050 Vladimír Hradecký, Nový Bydžov 10 37
HK0177 Petr Koza, Hradec Králové 10 37
HK0180 Jana Kozová, Hradec Králové 10 37
HK0163 Kamila Žáková, Hradec Králové 10 37
HK0075 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 7 37
HK0122 Petra Galová, Urbanice 7 37
HK0088 Václav Pilnáček, Jaroměř 7 37
HK0095 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 4 37
HK0054 Luboš Chlad, Kosičky 1 37
HK0159 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 1 37
HK0030 Naďa Zimová, Prasek 0 37
HK0024 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 5 36
HK0052 Eva Zimová, Sloupno 1 36
HK0148 Martin Cílek, Hradec Králové 10 35
HK0071 František Hnik st., Lužany n. T. 7 35
HK0086 Marie Hyršlová, Ohnišťany 7 35
HK0192 Vladimír Hubený, Převýšov 5 35
HK0034 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 5 35
HK0198 Zdeněk Purma, Smidary 5 35
HK0127 Jiří Kotek, Černilov 7 34
HK0094 Miloslav Kozák, Hradec Králové 7 34
HK0069 Roman Machač, Hradec Králové 7 34
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 7 34
HK0131 Alena Sejtková, Hradec Králové 5 34
HK0044 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 34
HK0166 Roman Žák, Hradec Králové 4 34
HK0141 Václav Vaněk, Hradec Králové 1 34

I. A TŘÍDA (157. – 179. místo)
HK0202 Bohuš Nosek, Solnice 13 32
HK0200 Radek Zima, Prasek 2 32
HK0176 Miroslav Musil, Střezetice 0 32
HK0210 Monika Hádková, Hradec Králové 13 31
HK0046 Marcel Gabriel, Vinary 10 31
HK0091 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 10 31
HK0178 Otto Vodák, Hradec Králové 10 31
HK0043 Michal Chlad, Kosičky 7 31
HK0011 Václav Vrba, Ohnišťany 7 31
HK0117 Markéta Pilařová, Hradec Králové 4 31
HK0193 Martin Saidl, Syrovátka 13 30
HK0188 Vladislava Andrysíková, Převýšov 7 30
HK0087 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 10 29
HK0197 Jana Purmová, Sloupno 2 29
HK0057 Eduard Důbrava, Petrovice 10 28
HK0082 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 7 28
HK0004 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 7 28
HK0169 Miroslav Országh, Mžany 4 28
HK0157 Petr Mašek, Čeperka 2 28
HK0150 Martin Šmied, Smržov 1 28
HK0049 Martin Taichman, Prasek 1 28
HK0187 Jakub Pilař, Převýšov 13 27
HK0116 Pavel Zlesák, Pardubice 7 27

I. B TŘÍDA (180. – 202. místo)
HK0110 Václav Pilař, Převýšov 4 26
HK0220 Jana Zimová, Prasek 2 26
HK0067 Milan Řehák, Libotov -2 26
HK0097 Tomáš Kozák, Hradec Králové 10 25
HK0134 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 10 25
HK0096 Michal Kozák, Hradec Králové 4 25
HK0179 Vladimír Racek, Hradec Králové 4 25
HK0216 Pavel Brett, Králíky 5 23
HK0218 Matěj Zima, Prasek 5 23
HK0219 Radek Zima ml., Prasek 5 23
HK0217 Štefan Kotek, Prasek 2 23
HK0190 Josef Hubený, Převýšov 4 22
HK0212 Marie Hanušová, Hradec Králové 7 21
HK0199 Alena Purmová, Křičov 2 21
HK0215 Johana Hanušová, Hradec Králové 10 20
HK0207 Kristýna Pilařová, Převýšov 7 20
HK0051 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 1 20
HK0045 Marcela Gabrielová, Vinary 7 19
HK0211 Jan Hanuš, Hradec Králové 7 19
HK0184 Václav Kuchař, Hradec Králové 5 19
HK0089 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 4 19
HK0013 Jiří Syřiště, Ohnišťany 4 19
HK0058 Jana Šrytrová, Petrovice 1 19

„PRALESNÍ" LIGA (203. – 221. místo)
HK0037 Karel Dušek, Prasek 16 18
HK0186 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov 0 18
HK0203 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 10 17
HK0115 Marcel Pilař, Hradec Králové 0 17
HK0139 Josef Urban st., Předměřice 0 17
HK0195 Pavlína Sejtková, Hradec Králové -1 15
HK0061 Jaromír Jelínek, Myštěves 0 14
HK0083 Petr Kloz, Chlumec n. C. 0 14
HK0064 Josef Fischer, Petrovice n. O. 0 13
HK0209 Kristýna Andrysíková, Převýšov 4 11
HK0214 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 4 11
HK0132 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové -1 10
HK0208 Nikola Andrysíková, Chýšť 1 9
HK0205 Marek Horáček, Hradec Králové 0 9
HK0206 Josef Horáček, Hradec Králové 0 9
HK0154 Ladislav Hofman, Černilov 7 7
HK0213 Jan Hanuš ml., Hradec Králové -2 6
HK0221 Gustav Deutsch, Hradec Králové 0 4
HK0201 Eliška Janderová, Hradec Králové 0 -3

Sběrná místa Fortuna Tip ligy
1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 HK);
2. pobočka sázkové kanceláře Fortuna HK (Pospíšilova ulice);
3. Tabák Vízek Nový Bydžov (naproti bowlingu, ulice Čsl. armády).
Uzávěrka za dané kolo je vždy v pátek v 16 hodin.