Chvojka vyhrál 8. kolo díky Supertrefě

Vítězem osmého dějství se stal František Chvojka mladší z Roudnice (startovní číslo HK0020), jenž spolu s dalšími devíti soutěžícími získal čtrnáct bodů, avšak uhodl Supertrefu (celkový počet vstřelených branek ve všech deseti tipovaných zápasech - 35).

Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutný pivní balíček od královédvorského pivovaru Tambor.

Tipované duely 8. kola:
1.    Německo – Česká republika (3:0) 1
2.    Olympia Hradec – Jirny        (0:2) 2
3.    Převýšov – Chrudim            (1:2) 2
4.    Kratonohy – Letohrad          (2:0) 1
5.    Vysoká n. L. – Jičín               (0:1) 2
6.    Roudnice – Loko Hradec       (3:2) 1
7.    Kunčice – Nový Hradec         (5:3) 1
8.    Smiřice – Předměřice             (0:0) 0
9.    Syrovátka – Boharyně           (0:5) 2
10.    Ohnišťany – Starý Bydžov  (4:2) 1

Supertrefa: V deseti odehraných duelech padlo dohromady 35 branek.

Průběžné pořadí po 8. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 6. místo)
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    11    56
HK0020    František Chvojka ml., Roudnice    14    46
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    14    46
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    11    46
HK0046    Karel Dušek, Prasek    8    46
HK0211    Petr Vyleťal, Lhota p. L.    14    44

EVROPSKÁ LIGA (7. – 26. místo)
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    14    43
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    11    43
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    41
HK0042    Alois Dejl, Jičín    14    40
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    11    40
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    11    40
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    11    40
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    11    40
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    40
HK0091    František Hnik, Lužany    5    40
HK0104    Tomáš Chabada, HK    5    40
HK0148    Radek Sejtko, HK    8    38
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    5    38
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    11    37
HK0139    Marcel Pilař, HK    11    37
HK0016    Václav Munzar, HK    8    37
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    5    37
HK0103    Jiří Chabada, HK    5    37
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    5    37
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    8    36

I. LIGA (27. – 45. místo)
HK0193    Maruška Plodrová, Zdechovice    11    35
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    8    35
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    14    34
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    11    34
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    11    34
HK0090    Václav Polívka, HK    11    34
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    11    34
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    8    34
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    8    34
HK0115    Ladislav Havránek, HK    8    34
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    8    34
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    8    34
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    8    34
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    5    34
HK0141    Markéta Pilařová, HK    5    34
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    5    34
HK0116    Markéta Pražáková, HK    5    34
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    11    32
HK0197    Matěj Zima, Prasek    11    32

FNL (46. – 65. místo)
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    14    31
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    14    31
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    11    31
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    11    31
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    31
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    8    31
HK0083    Michal Kozák, HK    8    31
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    8    31
HK0056    Martin Taichman, Prasek    8    31
HK0154    Petr Vacek, HK    8    31
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    8    31
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    5    31
HK0092    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    5    31
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    5    31
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    2    31
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    8    29
HK0012    Jakub Uher, Hořice    8    29
HK0226    Radek Zima ml., Prasek    8    29
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    5    29
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    2    29

ČFL (66. – 84. místo)
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    11    28
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    11    28
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    11    28
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    8    28
HK0019    František Chvojka st., Roudnice    8    28
HK0002    Zuzana Plecháčková, V. Koloděje    8    28
HK0058    Josef Taichman, Prasek    8    28
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    5    28
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    28
HK0224    Anna-Marie Hanušová, HK    2    28
HK0210    Nikola Andrysíková, Převýšov    11    26
HK0170    Klára Zámečníková, HK    11    26
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    8    26
HK0011    Miloš Uher, Hořice    8    26
HK0201    Jiří Zima, Sloupno    8    26
HK0207    Martina Pelikánová, Převýšov    5    26
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    2    26
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    11    25
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    11    25

DIVIZE (85. – 105. místo)
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    11    25
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    11    25
HK0089    František Hnik ml., Lužany    8    25
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    8    25
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    25
HK0087    Milan Řehák, Libotov    8    25
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    8    25
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    8    25
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    25
HK0106    Petr Cílek, HK    5    25
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    5    25
HK0177    Roman Hýsek, HK    5    25
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    5    25
HK0086    David Zelený, Pardubice    5    25
HK0113    Michal Tvrdek, HK    -1    25
HK0194    Štefan Kotek, Prasek    8    23
HK0198    Radek Zima, Prasek    8    23
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    5    23
HK0216    Petr Koza, HK    2    23
HK0217    Jana Kozová, HK    2    23
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    0    23

KRAJSKÝ PŘEBOR (106. – 124. místo)
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    11    22
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    8    22
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    8    22
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    8    22
HK0107    Martin Cílek, HK    5    22
HK0172    Jitka Kvasničková, Puchlovice    5    22
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    22
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    22
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    5    22
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    5    22
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    2    22
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    2    22
HK0223    Monika Hádková, HK    8    21
HK0025    Vladimír Racek, HK    2    21
HK0208    Kristýna Pilařová, Převýšov    11    20
HK0196    Zlata Joštová, Zdechovice    8    20
HK0195    Naďa Zimová, Prasek    8    20
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    5    20
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    0    20

I. A TŘÍDA (125. – 148. místo)
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    11    19
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    11    19
HK0006    Václav Moník, Ráby    11    19
HK0108    Monika Cílková, HK    8    19
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    8    19
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    5    19
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    5    19
HK0085    Miloslav Kozák, HK    5    19
HK0188    Bohumil Rulf, HK    5    19
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    5    19
HK0024    Martin Šmied, Smržov    5    19
HK0165    Roman Žák, HK    5    19
HK0094    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    19
HK0112    Zdena Havránková, HK    2    19
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    19
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    2    19
HK0222    Jan Hanuš, HK    8    18
HK0221    Dana Přibylová, N. Bydžov    8    18
HK0209    Vladislava Andrysíková, Převýšov    14    17
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    5    17
HK0213    Bohuš Nosek, Solnice    5    17
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    5    17
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    5    17
HK0206    Roman Machač, HK    -1    17

I. B TŘÍDA (149. – 166. místo)
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    11    16
HK0156    Petr Želiezko, HK    11    16
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    8    16
HK0067    David Hubený, Převýšov    8    16
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    8    16
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    8    16
HK0159    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    8    16
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    5    16
HK0003    Miloš Plecháček st., V. Koloděje    5    16
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    16
HK0119    Roman Kupka, Polánky    2    16
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    16
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    0    16
HK0199    Pavel Brett, Králíky    8    15
HK0214    Jan Hanuš ml., HK    14    14
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    5    14
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    5    14
HK0202    Eva Zimová, Sloupno    5    14

OKRESNÍ PŘEBOR (167. – 183. místo)
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    11    13
HK0228    Věra Mikasová, N. Bydžov    8    13
HK0230    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    8    13
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    8    13
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    5    13
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    5    13
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    5    13
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    13
HK0114    David Havránek, HK    5    13
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    5    13
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    5    13
HK0080    Michal Portych, HK    5    13
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    2    13
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    8    11
HK0190    Karel Přibyl, HK    5    11
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    5    11
HK0219    Marek Horáček, HK    0    11

III. TŘÍDA (184. – 204. místo)
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    11    10
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    11    10
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    8    10
HK0231    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    8    10
HK0229    Petr Mikas, N. Bydžov    8    10
HK0155    Marie Vacková, HK    8    10
HK0163    Kamila Žáková, HK    8    10
HK0110    Petra Galová, Urbanice    5    10
HK0138    Michal Kekelák, HK    5    10
HK0149    Alena Sejtková, HK    5    10
HK0225    Marie Hanušová, HK    2    10
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    2    10
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    -1    10
HK0164    Kamil Žák, HK    -1    10
HK0218    Ivan Dušek, HK    0    9
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    9
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    11    8
HK0200    Petr Mašek, Čeperka    8    8
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    2    8
HK0215    Jaroslav Hanuš ml., HK    -1    8
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    -1    8

IV. TŘÍDA (205. – 231. místo)
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    5    7
HK0005    Marie Moníková, Ráby    5    7
HK0175    Michal Šulc, Černilov    5    7
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    7
HK0013    Roman Kamenický, HK    0    7
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    -1    7
HK0162    Monika Žáková, HK    -1    7
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    6
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    2    5
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    0    5
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    5    4
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    5    4
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    2    4
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    2    4
HK0081    Václav Portych, HK    2    4
HK0204    Dana Machačová, HK    5    2
HK0161    Barbora Šimůnková, Předměřice    -1    2
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    2    1
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    2    1
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    0    1
HK0227    Andrea Neumannová, HK    0    -2
HK0220    Josef Horáček, HK    0    -4
HK0157    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    -4    -4
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    5    -5
HK0203    Marcel Gabriel, Vinary    0    -8
HK0212    Jan Hrdlička, Všestary    0    -9
HK0205    Daniel Machač, HK    2    -10