Vítězem sedmého kola jarní fotbalové Tip ligy se stal Přemysl Kubánek z Hradce Králové (startovní číslo HK0200), jenž získal třináct bodů a byl nejblíže Supertrefě. Získává tak šest plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného soutěžícího prosíme, aby se ozval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky 7. kola

1. Slavia Praha – Plzeň (2:0) 1
2. Sokolov – FC Hradec Kr. (1:2)  2
3. Roudnice – Černilov (1:0) 1
4. Kratonohy B – Sobotka (4:2) 1
5. Smiřice – Nepolisy (1:1) 0
6. Předměřice – V. Poříčí (3:0) 1
7. Kosičky – Myštěves (2:1) 1
8. Lhota p. L. – Stěžery (2:2) 0
9. M. Lhota – Kosičky B (3:1) 1
10. Libřice – Sendražice (1:1) 0

Supertrefa: Celkem padlo 30 gólů.

Průběžné pořadí po 7. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 18. místo)
HK0193 František Hrabal, HK 7 56
HK0195 Tomáš Vak, HK 7 56
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec 10 53
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK 7 53
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 7 53
HK0191 Martin Morávek, Hořice 7 53
HK0048 Václav Polívka, HK 7 53
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 4 53
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 13 50
HK0067 Václav Modrý, Sendražice 13 50
HK0075 Michal Portych, HK 10 50
HK0079 Monika Cílková, HK 7 50
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 7 50
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 50
HK0107 Ivan Dušek, HK 4 50
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 4 50
HK0190 Kamil Brambora, HK 1 50
HK0173 Dagmar Horová, Kolín 1 50

EVROPSKÁ LIGA (19. – 55. místo)
HK0200 Přemysl Kubánek, HK 13 47
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec 10 47
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice 10 47
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery 10 47
HK0184 František Kocman, Kopidlno 7 47
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 47
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 44
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 7 44
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 7 44
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 7 44
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 7 44
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 4 44
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 4 44
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 4 44
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 4 44
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 4 44
HK0008 Renata Chladová, Kosičky 1 44
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 1 44
HK0081 Petr Cílek, HK 10 42
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary 10 41
HK0179 Erick Kwaike, HK 10 41
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 10 41
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 7 41
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč 7 41
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 41
HK0169 Karel Novák, Třebechovice 7 41
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje 7 41
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 41
HK0175 Aneta Bičišťová, HK 4 41
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 4 41
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 4 41
HK0137 Tomáš Kozák, HK 4 41
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice 4 41
HK0102 Monika Žáková, HK 4 41
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 1 41
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany 1 41
HK0064 Michal Šulc, Černilov 1 41

I. LIGA (56. – 93. místo)
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov 10 38
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 10 38
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí 10 38
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 7 38
HK0080 Martin Cílek, HK 4 38
HK0093 Jan Hanuš, HK 4 38
HK0116 Michal Kekelák, HK 4 38
HK0201 Marie Kubánková, HK 4 38
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 38
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK 4 38
HK0119 Jakub Uher, Hořice 4 38
HK0189 Adam Brambora, HK 1 38
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 1 38
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 1 38
HK0212 Johanka Hanušová, HK -2 38
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 10 37
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 7 36
HK0007 Radek Chlad, Kosičky 1 36
HK0197 Eva Lochmanová, HK 13 35
HK0022 Josef Taichman, Prasek 13 35
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 35
HK0176 Přemysl Bičiště, HK 7 35
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK 7 35
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec 4 35
HK0166 Jan Krátký, HK 4 35
HK0058 Petra Galová, Urbanice 1 35
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. -2 35
HK0216 Jan Horák, Dobruška 10 34
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec 7 34
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 10 33
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 10 33
HK0113 Pavel Jaroslav, HK 7 33
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 7 33
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 33
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 1 33
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 1 33
HK0117 David Pavlíček, HK 1 33
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 0 33

FNL (94. – 129. místo)
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec 7 32
HK0051 František Hnik ml., Lužany 7 32
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov 7 32
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 7 32
HK0138 Miloslav Kozák, HK 4 32
HK0163 Martin Miler, Jaroměř 4 32
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 32
HK0192 David Prokop, HK 4 32
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 1 32
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice 1 32
HK0049 Romana Hniková, Lužany 1 32
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice 1 32
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 1 32
HK0036 Václav Moník, Ráby 1 32
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 1 32
HK0157 Roman Puškula, Sezemice -2 32
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec -2 32
HK0096 Josef Horáček, HK 10 30
HK0199 Radim Formánek, HK 4 30
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek 8 29
HK0139 Miloslava Kozáková, HK 7 29
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 7 29
HK0103 Roman Hýsek, HK 4 29
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice 4 29
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 29
HK0025 Eva Zimová, Sloupno 4 29
HK0110 Petr Želiezko, HK 4 29
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov 1 29
HK0089 Monika Hádková, HK 1 29
HK0050 František Hnik st., Lužany 1 29
HK0165 Ondřej Krátký, HK 1 29
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice 1 29
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 1 29
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky -2 29
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. -2 29
HK0100 Kamil Žák, HK -2 29

ČFL (130. – 169. místo)
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 1 28
HK0063 Václav Plíva, Černilov 4 27
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 1 27
HK0118 Marcel Pilař, HK -4 27
HK0105 Pavlína Sejtková, HK 11 26
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK 10 26
HK0180 Pavel Hradecký, HK 7 26
HK0215 Jitka Podrazilová, HK 7 26
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 4 26
HK0140 Michal Kozák, HK 4 26
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov 4 26
HK0101 Kamila Žáková, HK 4 26
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 26
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 1 26
HK0167 Jaroslava Krátká, HK 1 26
HK0143 Oldřich Turek, HK 1 26
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany -2 26
HK0109 Růžena Kotková, Černilov -2 26
HK0074 Václav Portych, HK -2 26
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany -5 26
HK0104 Alena Sejtková, HK 11 25
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice 7 25
HK0004 Josef Štayr, Prasek 1 25
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 0 25
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany -5 25
HK0219 Tomáš Kadečka, Pardubice 4 24
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 0 24
HK0208 Karel Dušek, Prasek 4 23
HK0112 Ondra Plas, HK 4 23
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice 1 23
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany 1 23
HK0120 Miloš Uher, Hořice 1 23
HK0115 Petr Vacek, HK 1 23
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice -2 23
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov -5 23
HK0006 Martin Štayr, Prasek 10 22
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 1 22
HK0094 Marek Horáček, HK 7 21
HK0220 Monika Kadečková, Pardubice 1 21
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany -7 21

DIVIZE (170. – 203. místo)
HK0141 Jiří Bičiště, HK 4 20
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek 4 20
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov 4 20
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov 4 20
HK0111 Kuba Plas, HK 4 20
HK0021 Martin Taichman, Prasek 4 20
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 20
HK0062 František Dědek, Černilov 1 20
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 1 20
HK0099 Roman Žák, HK 1 20
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany -2 20
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec -5 20
HK0158 Jan Musil, Praha -8 20
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 10 19
HK0217 Jan Kadečka, HK 7 18
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 0 18
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery 10 17
HK0147 Kateřina Přibylová, HK 10 17
HK0168 Jindřich Hora, HK 1 17
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice 1 17
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek 1 17
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady -5 17
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK 5 16
HK0095 Josef Horáček st., HK 4 16
HK0218 Marie Kadečková, HK 1 15
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 0 15
HK0144 Karel Přibyl, HK 4 14
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov 4 14
HK0213 Jan Hanuš ml., HK 1 14
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec -2 14
HK0224 Jan Bednář, HK 13 13
HK0090 Marie Hanušová, HK 4 11
HK0035 Marie Moníková, Ráby -2 11
HK0073 Vladimír Racek, HK -2 11

KRAJSKÝ PŘEBOR (204. – 227. místo)
HK0227 Štěpánka Senecká, N. Bydžov 10 10
HK0148 Lenka Michálková, Praha 1 8
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec -8 8
HK0223 Jaroslav Balatka, Třebechovice 7 7
HK0222 Tomáš Balatka, HK 7 7
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 1 7
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6
HK0055 Michal Pokorný, HK 0 6
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 5
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 1 5
HK0152 Bohumil Rulf, HK 0 5
HK0087 Anna Hanušová, HK -5 5
HK0019 Anna Mülerová, Smidary -5 5
HK0221 Leona Balatková, HK 4 4
HK0226 Tomáš Novák, N. Bydžov 4 4
HK0225 Žaneta Nováková, N. Bydžov 4 4
HK0010 Michal Chlad, Kosičky 1 3
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 2
HK0142 Jaroslav Žiška, HK 4 2
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov 1 -5
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek -7 -5

Pořadí družstev:

1. místo
Fíra team 18 138
2. místo
Sokolíci Lhota p. L. 12 123
3. místo
PVT klub 6 111
4. místo
Ledničky 0 109
5. – 6. místo
Rychlá rota 18 108
Taichmanovi 21 108
7. místo
Kozáci 12 99
8. místo
Ferona 10 1 98
9. místo
FC Lužany 9 93
10. místo
Bosna 6 88
11. – 12. místo
Wotrok A 12 84
FC Koloděje 12 84
13. místo
Kotva 6 81
14. místo
T.T.I.Team –3 78
15. místo
Jiskra Prasek „D“ 19 76
16. – 17. místo
Romanž 3 75
Monk Team 0 75
18. – 19. místo
Wotrok B 6 72
Železní hadi 12 72
20. místo
Akaka 21 67
21. místo
Wotrok C -6 57
22. místo
Sony Team 9 48
23. – 24. místo
Berani 12 39
Fanynky 9 39
25. místo
FC Kobylky team 1 38
26. místo
Přibyl family 6 36