Vítězem dvanáctého dějství se stal Bohumil Hyršl z Ohnišťan (startovní číslo HK0119), jenž získal dvacet bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou cenu od pivovaru Tambor.

Celkovým šampionem se stal Petr Jedlička z Hradce Králové, který bude spolu s dalšími dvěma hráči (Filip Firbacher z Chlumce nad Cidlinou a Miloš Uher z Hořic v Podkrkonoší) oceněn na závěrečném vyhlášení, jehož termín bude upřesněn po telefonické dohodě. Prosíme tři nejlepší hráče, aby se rovněž ozvali co nejdříve na výše uvedené telefonní číslo.

Nejúspěšnější tipující získá dres podepsaný druholigovými fotbalisty FC Hradec Králové, který do soutěže věnovala společnost TEAMline, výhradní dovozce sportovního vybavení značky JAKO. Trojici vyhodnocených hráčů ocení také pivovar Tambor a firma Elektro Berry.

Jedličku navíc už o tomto víkendu (7. a 8. listopadu) čeká Superfinále v rámci východních Čech (vítězové devíti okresů – Hradec Králové, Trutnov, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Svitavy) o elektrokolo Apache Energy, které do soutěže věnovala firma Barta.Bike.

Výsledky tipovaných duelů závěrečného 12. dějství:
1.    FC Hradec Králové – FK Fotbal Třinec                        (5:0)        1
2.    SK Převýšov – FK Tachov                                         (2:0)        1
3.    FK Vysoká nad Labem – SK Jičín                               (4:0)        1
4.    FK Chlumec nad Cidlinou – FC Slavia Hradec Králové (4:2)        1
5.    SK Roudnice – FK Černilov                                        (1:1)        0
6.    TJ Sokol Malšovice – FC Spartak Kobylice                  (2:0)        1
7.    AFK Sokol Dobřenice – TJ Spartak Kosičky                (2:3)        2
8.    Bystřice Boharyně – Sokol Nové Město nad Cidlinou  (0:1)        2
9.    SK Smiřice B – SK Jeníkovice                                     (3:1)        1
10.  SK Čechie Hlušice B – FC Spartak Kobylice B              (5:0)        1

Supertrefa: V deseti odehraných zápasech padlo dohromady 36 branek.

Konečné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0160    Petr Jedlička, HK    11    108
HK0231    Filip Firbacher, Chlumec    14    102
HK0061    Miloš Uher, Hořice    14    96
HK0225    Ladislav Firbacher, Chlumec    14    93
HK0206    Josef Kopecký, Lhota p. L.    14    93
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    14    90
HK0048    Petr Vacek, HK    14    90
HK0155    Radek Sejtko, HK    8    90
HK0109    Milan Bludský, Chlumec    14    87
HK0144    Jiří Pechar ml., Nechanice    14    87
HK0203    Petr Skřivan, Lhota p. L.    14    87

EVROPSKÁ LIGA (12. – 40. místo)
HK0039    Josef Dvořák, Třebechovice    11    87
HK0106    Aleš Doležal, Chlumec    11    84
HK0135    Pavel Pilař, Převýšov    17    81
HK0066    Vlastimil Krejčí, Polánky    14    81
HK0021    Tomáš Kulhánek, HK    14    81
HK0184    Kateřina Přibylová, HK    14    81
HK0044    Martin Hopko, Sendražice    11    81
HK0037    Aleš Kupka, Čánka    8    81
HK0035    Jaroslav Kouba, Kunčice    14    78
HK0029    Václav Polívka, HK    14    78
HK0042    Michal Pražák, Kunčice    14    78
HK0050    Roman Kupka, Polánky    11    78
HK0015    Dana Machačová, HK    11    78
HK0151    Luboš Rydrych, Týniště    11    78
HK0247    Lukáš Koudelka, Hlušice    14    76
HK0230    Martin Firbacher, Chlumec    14    75
HK0043    Markéta Pražáková, HK    14    75
HK0007    Jaroslav Rychetský, Černilov    14    75
HK0041    Milan Řehák, M. Libotov    14    75
HK0064    Monika Cílková, HK    11    75
HK0180    David Havránek, HK    11    75
HK0097    Eva Zimová, Sloupno    11    75
HK0227    Petr Matějka, Stěžery    5    75
HK0219    Marcela Sehnoutková, HK    5    75
HK0014    Jiří Chabada, HK    2    75
HK0138    Bohuš Nosek, Solnice    14    73
HK0177    Ladislav Havránek, HK    14    72
HK0131    Pavel Hubený, Převýšov    14    72
HK0163    Roman Hýsek, HK    14    72

SYNOT LIGA (41. – 70. místo)
HK0189    Jan Štembera, HK    14    72
HK0038    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    11    72
HK0129    David Hubený, Převýšov    11    72
HK0210    Miroslav Matuška, Třesovice    11    72
HK0141    Jaromír Jelínek, Myštěves    8    72
HK0107    Vojtěch Doležal, Chlumec    2    72
HK0196    Roman Novák, Nechanice    14    70
HK0084    Petra Geletičová, Sloupno    0    70
HK0006    Vratislav Dušek, Sendražice    14    69
HK0140    Jaroslav Hanuš st., HK    14    69
HK0031    Petr Koza, HK    14    69
HK0030    Jana Kozová, HK    14    69
HK0116    Zdeněk Kříž, Převýšov    14    69
HK0026    Alžběta Beránková, HK    11    69
HK0063    Martin Cílek, HK    11    69
HK0208    Martin Chalupa, Kratonohy    11    69
HK0022    Jan Kulhánek, HK    11    69
HK0120    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    11    69
HK0051    Miroslav Špaček, Vlčkovice    11    69
HK0176    František Mádlo, Lhota p. L.    17    66
HK0214    Jiří Brzák, Urbanice    14    66
HK0004    Vladimír Hradecký, Zábědov    14    66
HK0062    Petr Cílek, HK    11    66
HK0013    Tomáš Chabada, HK    11    66
HK0053    Patrik Špaček, Lochenice    11    66
HK0251    Jitka Kvasničková, Puchlovice    11    64
HK0092    Maruška Plodrová, N. Bydžov    0    64
HK0142    Jan Bílek, Praskačka    14    63
HK0104    František Hnik st., Lužany    14    63
HK0130    Josef Hubený, Převýšov    14    63

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (71. – 100. místo)
HK0108    Aneta Doležalová, Chlumec    11    63
HK0027    Hana Chalupová, Kratonohy    11    63
HK0145    Jan Motyka, Kunčice    11    63
HK0159    Jiří Samek, Týniště    11    63
HK0008    Martin Taichman, Prasek    11    63
HK0136    Václav Pilař, Převýšov    8    63
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    5    63
HK0126    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    5    63
HK0036    David Hrubý, Kunčice    5    63
HK0033    František Zolman, Lhota p. L.    5    63
HK0194    Miroslav Havrda II, HK    14    61
HK0083    Renata Munzarová, Sloupno    0    61
HK0070    Josef Nevrlý, N. Bydžov    0    61
HK0164    Václav Tarantík, Smiřice    0    61
HK0124    Jana Šrytrová, Petrovice    17    60
HK0025    Jiří Beránek, HK    14    60
HK0047    Jiří Kotek, Černilov    14    60
HK0065    Dagmar Krejčí, Polánky    14    60
HK0215    Petra Galová, Urbanice    11    60
HK0228    Jiří Havelka, Černožice    11    60
HK0133    Václav Pilař, Lovčice    11    60
HK0207    Oldřich Turek, HK    11    60
HK0183    Lenka Přibylová, HK    8    60
HK0058    Alena Sejtková, HK    8    60
HK0226    Zdeněk Kostka, HK    2    60
HK0075    Alois Dejl, Jičín    0    59
HK0005    Jaroslav Pavel, HK    11    58
HK0243    Vladislava Andrysíková, Převýšov    5    58
HK0081    Eleonor Geletičová, Sloupno    0    58
HK0069    Josef Hybner, Poděbrady    0    58

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (101. – 130. místo)
HK0113    Miroslav Buřič st., Chlumec    14    57
HK0110    Marie Buřičová, Chlumec    14    57
HK0105    František Hnik ml., Lužany    14    57
HK0154    Aleš Hojer, HK    11    57
HK0096    Jiří Zima, Sloupno    11    57
HK0178    Zdena Havránková, HK    8    57
HK0057    Zdeněk Sejtko, HK    8    57
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    5    57
HK0220    Pavel Prášil, HK    11    55
HK0162    Pavel Žák, Předměřice    11    55
HK0068    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    0    55
HK0074    Josef Pozler, Podoliby    0    55
HK0079    Zdeněk Purma, Křičov    0    55
HK0166    Václav Tarantík ml., Smiřice    0    55
HK0132    Vladimír Hubený, Převýšov    17    54
HK0188    Jitka Štemberová, HK    17    54
HK0190    Jan Koun, HK    14    54
HK0185    Tomáš Přibyl, Borohrádek    14    54
HK0011    Jiří Dvořák, Skřivany    8    54
HK0137    Jakub Pilař, Převýšov    8    54
HK0204    Emil Šrámek, Lhota p. L.    8    54
HK0209    Alena Minaříková, Kratonohy    5    54
HK0254    Monika Hádková, HK    11    53
HK0019    Pavel Bartoš, Štěnkov    0    53
HK0073    Olina Pozlerová, Podoliby    0    53
HK0237    Petr Kloz, Chlumec    14    52
HK0252    Jitka Podrazilová, Puchlovice    14    52
HK0193    Marie Havrdová, HK    5    52
HK0080    Jiří Pípa, N. Bydžov    0    52
HK0232    Jiří Kelnar, Chlumec    14    51

DIVIZE (131. – 160. místo)
HK0187    Karel Přibyl, HK    14    51
HK0168    Jaroslav Brzák, HK    11    51
HK0258    Jan Hanuš st., HK    11    51
HK0103    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    11    51
HK0121    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    11    51
HK0060    Jakub Uher, Hořice    11    51
HK0152    Jindřich Vondráček, Třebechovice    11    51
HK0157    Jiří Daříček, Semechnice    8    51
HK0139    Jaroslav Hanuš ml., HK    8    51
HK0213    Lubomír Chalupa II, Kratonohy    8    51
HK0115    Vojtěch Kříž, Převýšov    8    51
HK0017    Roman Machač, HK    -1    51
HK0248    František Chvojka, Roudnice    11    49
HK0250    Josef Podrazil, Puchlovice    11    49
HK0246    Kristýna Pilařová, Převýšov    8    49
HK0217    Jaroslav Sehnoutka st., HK    8    49
HK0165    Blanka Tarantíková, Smiřice    0    49
HK0119    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    20    48
HK0216    Jaroslav Jetmar, HK    14    48
HK0186    Michal Přibyl, Borohrádek    14    48
HK0046    Ivan Dušek, HK    11    48
HK0118    Vlastimil Gabriel, Vinary    11    48
HK0211    Roman Chalupa, Kratonohy    11    48
HK0153    Vladimír Šťastný, HK    11    48
HK0149    Stanislav Urban, Předměřice    11    48
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    8    48
HK0161    Martin Izák, Jaroměř    8    48
HK0056    Markéta Pilařová, HK    8    48
HK0218    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    8    48
HK0059    Pavlína Sejtková, HK    5    48

KRAJSKÝ PŘEBOR (161. – 190. místo)
HK0099    Radek Chlad, Kosičky    2    48
HK0249    Klára Zámečníková, HK    8    47
HK0091    Petr Mikas, N. Bydžov    0    46
HK0049    Jaroslav Novák, N. Město    17    45
HK0200    Miloslava Kozáková, HK    14    45
HK0028    Lubomír Chalupa, Kratonohy    11    45
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    11    45
HK0010    Josef Taichman, Prasek    5    45
HK0082    Amálka Geletičová, Sloupno    0    44
HK0245    Nikola Andrysíková, Převýšov    2    43
HK0191    Miroslav Havrda, HK    2    43
HK0146    Serafín Motyka, Kunčice    11    42
HK0123    Eduard Důbrava, Petrovice    8    42
HK0199    Michal Kozák, HK    8    42
HK0098    Jan Zima, Sloupno    8    42
HK0127    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    5    42
HK0195    Jan Kulda, HK    5    42
HK0023    Jaroslav Novotný, HK    5    42
HK0067    Martin Šmied, Smržov    5    42
HK0117    Marcel Gabriel, Vinary    2    42
HK0086    Zuzana Pípová, N. Bydžov    0    41
HK0175    Ján Glovacký, HK    8    40
HK0241    Marie Hanušová, HK    8    40
HK0045    Petr Mašek, Čeperka    8    40
HK0071    Vlastimil Kout, N. Bydžov    0    40
HK0072    Zdeněk Munzar, Podoliby    0    40
HK0076    Jaroslav Novotný, Podoliby    0    40
HK0034    Miloslav Bednařík, HK    8    39
HK0182    Bohuslav Matyáš, HK    8    39
HK0150    Josef Urban ml., Předměřice    8    39

I. A TŘÍDA (191. – 220. místo)
HK0134    Pavel Pilař ml., Převýšov    5    39
HK0078    Pavel Purma, Sloupno    0    38
HK0095    Naďa Zimová, Prasek    0    38
HK0222    Karel Dušek, Prasek    11    37
HK0244    Kristýna Andrysíková, Převýšov    5    37
HK0090    Věra Mikasová, N. Bydžov    0    37
HK0202    Vladimír Racek, HK    14    36
HK0212    Hana Chalupová II, Kratonohy    11    36
HK0179    Nikola Tvrdková, HK    8    36
HK0112    Jaroslav Machač, Chlumec    5    36
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    2    36
HK0147    Josef Horáček, HK    14    34
HK0259    Oldřich Matys, N. Bydžov    0    34
HK0223    Dana Přibylová, N. Bydžov    0    34
HK0009    Lenka Taichmanová, Prasek    11    33
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    8    33
HK0088    Milan Čapek, Podoliby    0    33
HK0171    Monika Žáková, HK    0    32
HK0125    Jan Svoboda, Mlékosrby    5    31
HK0221    Ladislava Dušková, Prasek    2    31
HK0111    Zdena Lajtochová, Chlumec    14    30
HK0114    Miroslav Buřič ml., Chlumec    8    30
HK0201    Miloslav Kozák, HK    8    30
HK0122    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    8    30
HK0128    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    5    30
HK0174    Roman Kamenický, HK    0    30
HK0089    Oldřich Čapek, N. Bydžov    0    29
HK0087    Maruška Čapková, Podoliby    0    29
HK0094    Radek Zima, Prasek    0    29
HK0238    Petr Želiezko, HK    -1    29

I. B TŘÍDA (221. – 250. místo)
HK0156    Milan Toušek, Týniště    5    28
HK0143    Milada Bílková, Praskačka    11    27
HK0148    Josef Urban st., Předměřice    8    27
HK0205    Lucie Skřivanová, Lhota p. L.    5    27
HK0181    Michal Tvrdek, HK    5    27
HK0093    Zlata Joštová, Zdechovice    0    27
HK0158    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -4    27
HK0172    Kamil Žák, HK    0    26
HK0040    František Dušek, Holohlavy    14    25
HK0085    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    0    25
HK0224    Jiřina Vlášková, N. Bydžov    0    25
HK0054    Marcel Pilař, HK    -1    25
HK0032    Václav Kuchař, HK    11    24
HK0256    František Vlášek, N. Bydžov    0    24
HK0018    Jiří Bartoš, Štěnkov    0    23
HK0170    Kamila Žáková, HK    0    23
HK0270    Emil Šmíd, HK    14    22
HK0020    Miroslav Országh, Mžany    14    21
HK0269    Vladimír Košťál, Hořice    11    21
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    21
HK0055    Pavel Zlesák, Pardubice    2    21
HK0077    Alena Purmová, Křičov    0    21
HK0016    Daniel Machač, HK    -1    21
HK0198    Jiří Pokora, HK    0    20
HK0169    Roman Žák, HK    0    20
HK0197    Michaela Nováková, Nechanice    8    19
HK0242    Jan Hanuš ml., HK    2    19
HK0192    Helena Havrdová, HK    2    19
HK0173    Věra Kuchařová, HK    14    18
HK0261    Antonie Kotková, Prasek    0    18

OKRESNÍ PŘEBOR (251. – 270. místo)
HK0240    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    0    18
HK0262    Matěj Zima, Prasek    0    18
HK0236    Bohumil Rulf, HK    5    16
HK0260    Štefan Kotek, Prasek    0    15
HK0052    Milan Vilímský, Nechanice    8    11
HK0012    Michal Šulc, Černilov    0    11
HK0253    Anna-Marie Hanušová, HK    -1    11
HK0257    Johana Hanušová, HK    5    9
HK0255    Marek Horáček, HK    2    8
HK0263    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    0    8
HK0264    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    0    8
HK0234    Jiří Bílek, Libčany    0    5
HK0235    Hana Bílková st., Libčany    0    5
HK0233    Hana Bílková ml., Libčany    0    2
HK0239    Petr Hrubeš, HK    0    2
HK0266    Jaroslav Vaníček, Sloupno    0    2
HK0268    Miroslav Vostruha, Sloupno    0    2
HK0265    Blanka Hladíková, Lužec    0    -1
HK0267    Josef Vaníček, Lužec    0    -1
HK0024    Michal Višňák, HK    0    -1