Vítězem dvanáctého dějství se stal Jan Kulda z Hradce Králové (startovní číslo HK0058), jenž získal sedmnáct bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává pivní cenu od pivovaru Tambor.

Celkovým šampionem se stal Jan Hrdlička z Hradce Králové, který bude spolu s dalšími dvěma hráči (Martin Hopko ze Sendražic a Iva Hlaváčová z Chlumce nad Cidlinou) oceněn na závěrečném vyhlášení, jehož termín bude upřesněn po telefonické dohodě. Prosíme tři nejlepší hráče, aby se rovněž ozvali co nejdříve na výše uvedený telefon.

Nejúspěšnější tipující získá dres podepsaný prvoligovými fotbalisty FC Hradec Králové. Trojici vyhodnocených hráčů ocení také pivovar Tambor a firma Elektro Berry.

Hrdličku navíc už o tomto víkendu čeká Superfinále o elektrokolo Apache v rámci východních Čech (vítězové devíti okresů – Hradec Králové, Trutnov, Jičín, Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Pardubice, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Svitavy).

Výsledky tipovaných zápasů závěrečného 12. kola:
1.    FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové (Synot liga)          (2:1)        1
2.    SK Převýšov – Jiskra Domažlice (Česká fotbalová liga)     (2:1)        1
3.    Sokol Kratonohy – FK Vysoká n. Lab. (krajský přebor)    (2:0)        1
4.    FK Černilov – SK Třebechovice pod Orebem (I. A třída)    (0:5)        2
5.    Spartak Kobylice – FC VTJ Milíčeves (I. B třída – sk. A)      (3:0)        1
6.    Slavoj Předměřice – Sokol Malšovice (I. B třída – sk. C)     (1:1)        0
7.    TJ Sokol Třebeš B – SK Čechie Hlušice (okresní přebor)     (2:2)        0
8.    Spartak Kosičky B – Sokol Cerekvice n. B. (III. třída)         (3:2)        1
9.    Sokol Sendražice – SK Neděliště (IV. třída – skupina A)       (5:0)        1
10.  Sokol Lovčice B – Lhota pod Libčany (IV. třída – sk. B)      (5:1)        1

Supertrefa: V deseti odehraných zápasech padlo celkem 38 branek.

Konečné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0052    Jan Hrdlička, Hradec Králové    11    109
HK0212    Martin Hopko, Sendražice    8    106
HK0178    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    11    100
HK0179    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    100
HK0195    Věra Mikasová, N. Bydžov    11    97
HK0207    Zdeněk Munzar, Podoliby    11    97
HK0066    Jakub Uher, Hořice    5    96
HK0253    Matěj Zima, Prasek    11    95
HK0092    Milan Řehák, M. Libotov    11    94
HK0134    Roman Hýsek, Hradec Kr.    8    94
HK0046    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    5    94

EVROPSKÁ LIGA (12. – 35. místo)
HK0079    Jiří Zima, Sloupno    5    94
HK0193    Marie Čapková, Podoliby    11    91
HK0213    Jaroslav Kouba, Kunčice    8    91
HK0126    Marie Buřičová, Chlumec    5    91
HK0020    Petr Cílek, Hradec Kr.    5    91
HK0120    František Hnik, Lužany    5    91
HK0083    Luboš Chlad, Kosičky    5    91
HK0067    Miloš Uher, Hořice    5    91
HK0011    Klára Zámečníková, Hradec Kr.    8    89
HK0139    Bohuš Nosek, Solnice    14    88
HK0161    Vladislava Andrysíková, Převýšov    11    88
HK0187    Jaroslav Novotný, Podoliby    8    88
HK0042    Václav Modrý, Sendražice    5    88
HK0059    Markéta Pražáková, Hradec Kr.    5    88
HK0044    Petra Galová, Urbanice    2    88
HK0114    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    2    88
HK0230    Martin Izák, Jaroměř    -1    88
HK0190    Zuzana Pípová, N. Bydžov    14    86
HK0191    Amálka Geletičová, Sloupno    11    85
HK0174    Jiří Kelnar, Chlumec    11    85
HK0165    Pavel Pilař ml., Převýšov    8    85
HK0202    Jiří Pípa, N. Bydžov    8    85
HK0068    Miroslav Macháček, Hradec Kr.    5    85
HK0060    Michal Pražák, Kunčice    5    85

SYNOT LIGA (36. – 60. místo)
HK0181    Pavel Purma, Sloupno    11    84
HK0248    Marie Plodrová, Zdechovice    11    83
HK0272    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    2    83
HK0182    Jana Purmová, Sloupno    8    82
HK0206    František Novotný, N. Bydžov    5    82
HK0119    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    2    82
HK0064    Jaroslav Kroutil, Smiřice    2    82
HK0049    Jiří Pokora, Hradec Kr.    5    80
HK0065    Jiří Hroneš, Nepasice    11    79
HK0186    Jiří Jošt, Zdechovice    11    79
HK0043    Jiří Brzák, Urbanice    8    79
HK0150    Josef Kopecký, Lhota p. L.    8    79
HK0176    Petr Matějka, Stěžery    8    79
HK0147    Václav Polívka, Hradec Kr.    8    79
HK0208    Naďa Zimová, Prasek    8    79
HK0026    Libor Beran, Albrechtice n. O.    5    79
HK0098    Jan Bílek, Praskačka    5    79
HK0128    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    79
HK0022    Miroslav Špaček, Vlčkovice    5    79
HK0070    Vladimír Racek, Hradec Kr.    8    78
HK0257    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    11    77
HK0246    Renata Munzarová, Praha    11    77
HK0251    Zdeněk Purma, Křičov    11    77
HK0247    Miroslav Vostruha, Sloupno    11    77
HK0255    Radek Zima, Prasek    11    77

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (61. – 85. místo)
HK0249    Zdeněk Purma, Smidary    8    77
HK0051    Monika Staňková, Hradec Kr.    0    77
HK0058    Jan Kulda, Hradec Kr.    17    76
HK0210    Alois Dejl, Jičín    11    76
HK0125    Aleš Doležal, Chlumec    11    76
HK0180    Petra Geletičová, Sloupno    11    76
HK0199    Josef Hybner, Poděbrady    11    76
HK0197    Josef Pozler, Podoliby    11    76
HK0078    Eva Zimová, Sloupno    8    76
HK0048    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    5    76
HK0136    Jan Hanuš, Hradec Kr.    2    76
HK0090    Jana Šrytrová, Petrovice    2    76
HK0047    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    -1    76
HK0258    Eleonor Geletičová, Sloupno    11    74
HK0256    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    11    74
HK0188    Dana Přibylová, N. Bydžov    11    74
HK0185    Pavlína Purmová, Sloupno    11    74
HK0025    Jan Radoň, Blešno    11    74
HK0252    Jana Zimová, Prasek    11    74
HK0254    Radek Zima ml., Prasek    8    74
HK0288    Josef Kloz, Prasek    11    73
HK0200    Josef Nevrlý, N. Bydžov    11    73
HK0203    Olina Pozlerová, Podoliby    11    73
HK0110    Jaroslav Synek, Humburky    11    73
HK0209    Milan Čapek, Podoliby    5    73

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (86. – 110. místo)
HK0151    Roman Kamenický, Hradec Kr.    5    73
HK0162    Pavel Pilař, Převýšov    5    73
HK0118    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    5    73
HK0061    Otto Vodák, Hradec Kr.    5    73
HK0231    Pavel Žák, Předměřice    5    73
HK0027    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    2    73
HK0056    Jana Kozová, Hradec Kr.    2    73
HK0045    František Mádlo, Lhota p. L.    -1    73
HK0250    Alena Purmová, Křičov    11    72
HK0169    Vladimír Hubený, Převýšov    11    71
HK0201    Vlastimil Kout, N. Bydžov    11    71
HK0171    Pavel Hubený, Převýšov    5    71
HK0057    Petr Koza, Hradec Kr.    2    71
HK0082    Renata Chladová, Kosičky    14    70
HK0069    Jiří Haleš, Hradec Kr.    8    70
HK0196    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    70
HK0166    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    70
HK0218    Jan Motyka, Kunčice    8    70
HK0133    Milan Štěrba, Chlumec    5    70
HK0018    Martin Cílek, Hradec Kr.    2    70
HK0072    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    2    70
HK0004    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    70
HK0297    Štefan Kotek, Prasek    11    68
HK0296    Antonie Kotková, Prasek    11    68
HK0245    Dana Machačová, Hradec Kr.    11    68

DIVIZE (111. – 135. místo)
HK0198    Oldřich Matys, N. Bydžov    11    68
HK0184    Jaroslav Vaníček, Sloupno    11    68
HK0032    Vratislav Dušek, Sendražice    8    68
HK0033    Václava Dušková, Sendražice    8    68
HK0038    Ivan Dušek, Hradec Kr.    8    67
HK0177    Martin Firbacher, Chlumec    8    67
HK0175    Filip Firbacher, Chlumec    8    67
HK0115    Jaroslav Novák, N. Město n. C.    8    67
HK0091    Eduard Důbrava, Petrovice    5    67
HK0221    Marcel Pilař, Hradec Kr.    5    67
HK0205    Zdeňka Tyčová, Čestice    5    67
HK0023    Patrik Špaček, Lochenice    0    66
HK0189    Zlata Joštová, Zdechovice    11    65
HK0287    Hana Klozová, Prasek    11    65
HK0194    Petr Mikas, N. Bydžov    11    65
HK0192    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    11    65
HK0037    Magdaléna Prokopová, Hradec Kr.    8    65
HK0036    Anna Prokopová, Hradec Kr.    8    65
HK0035    Jakub Šimůnek, Předměřice    8    65
HK0034    Barbora Šimůnková, Předměřice    8    65
HK0007    Roman Žák, Hradec Kr.    5    65
HK0232    Radek Sejtko, Hradec Kr.    14    64
HK0019    Monika Cílková, Hradec Kr.    11    64
HK0084    Jiří Dvořák, Skřivany    5    64
HK0062    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    5    64

KRAJSKÝ PŘEBOR (136. – 160. místo)
HK0233    Aleš Hojer, Hradec Kr.    5    64
HK0073    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    5    64
HK0071    Petr Mašek, Hradec Kr.    5    64
HK0204    Jan Koun, Hradec Kr.    2    64
HK0236    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    2    64
HK0152    František Zolman, Lhota p. L.    2    64
HK0028    Zdena Havránková, Hradec Kr.    -1    64
HK0281    Petra Demšoránová, Hradec Kr.    11    63
HK0168    David Hubený, Převýšov    5    62
HK0268    Markéta Pilařová, Hradec Kr.    2    62
HK0016    Jiří Běloušek, Hradec Kr.    0    62
HK0021    Miroslav Ducho, Hradec Kr.    0    62
HK0050    Jan Vítek, Hradec Kr.    0    62
HK0159    Alžběta Beránková, Hradec Kr.    11    61
HK0124    Vojtěch Doležal, Chlumec    11    61
HK0123    Petra Doležalová, Chlumec    11    61
HK0030    David Havránek, Hradec Kr.    11    61
HK0229    Jiří Samek, Týniště    11    61
HK0029    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    11    61
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    11    61
HK0105    Tomáš Přibyl, Borohrádek    8    61
HK0077    Josef Taichman, Prasek    8    61
HK0006    Michaela Vízková, N. Bydžov    8    61
HK0074    Michal Kozák, Hradec Kr.    5    61
HK0215    Pavel Málek, Kunčice    5    61

I. A TŘÍDA (161. – 185. místo)
HK0163    Václav Pilař, Převýšov    5    61
HK0014    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    61
HK0142    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    5    61
HK0238    Luboš Rydrych, Týniště    2    61
HK0141    Jan Štembera, Hradec Kr.    2    61
HK0109    Milan Vilímský, Nechanice    2    61
HK0276    Monika Hádková, Hradec Kr.    5    60
HK0274    Petr Voženílek, Lhota p. L.    2    60
HK0170    Josef Hubený, Převýšov    2    59
HK0220    David Mihl, Kunčice    2    59
HK0167    Vojtěch Kříž, Převýšov    11    58
HK0104    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    11    58
HK0183    Jana Vaníčková, Sloupno    11    58
HK0015    Jitka Kvasničková, Puchlovice    8    58
HK0117    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    8    58
HK0214    David Hrubý, Kunčice    5    58
HK0075    Martin Taichman, Prasek    5    58
HK0095    Jiří Bílek, Libčany    2    58
HK0116    Lukáš Koudelka, Hlušice    2    58
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    58
HK0293    Oldřich Čapek, N. Bydžov    11    57
HK0290    Alena Matušková, Milovice    11    56
HK0289    Václav Polák, N. Bydžov    11    56
HK0010    Kamil Žák, Hradec Kr.    11    56
HK0130    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    56

I. B TŘÍDA (186. – 210. místo)
HK0241    Jakub Pilař, Převýšov    5    56
HK0164    Václav Pilař, Lovčice    11    55
HK0039    Martin Šmied, Smržov    -1    55
HK0094    Hana Bílková st., Libčany    -4    55
HK0154    Václav Tarantík ml., Smiřice    8    53
HK0143    Oldřich Turek, Hradec Kr.    8    53
HK0172    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    5    53
HK0017    Vlastimil Krejčí, Třebechovice    5    53
HK0012    Josef Podrazil, Puchlovice    5    53
HK0157    Zdeňka Dusová, Sendražice    2    53
HK0273    Jiří Chabada, Hradec Kr.    2    53
HK0089    Josef Karásek, Petrovice    2    53
HK0263    Marie Vacková, Hradec Kr.    2    53
HK0137    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    8    52
HK0227    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    8    52
HK0156    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    5    52
HK0160    Jiří Beránek, Hradec Kr.    5    52
HK0135    Jaroslav Hanuš, Hradec Kr.    5    52
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    52
HK0005    Pavel Vízek, N. Bydžov    2    52
HK0282    Andrea Neumannová, Hradec Kr.    0    52
HK0102    Zuzana Pácaltová, Jičín    -1    52
HK0112    Karel Dušek, Prasek    -4    52
HK0081    Radek Chlad, Kosičky    -7    52
HK0285    Pavlína Klozová, Prasek    11    51

OKRESNÍ PŘEBOR (211. – 235. místo)
HK0275    Marek Voženílek, Lhota p. L.    2    51
HK0242    Kristýna Andrysíková, Převýšov    11    50
HK0127    Miroslav Buřič ml., Chlumec    11    50
HK0271    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    8    50
HK0158    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    5    50
HK0222    Jakub Kocourek, Hradec Kr.    -1    50
HK0111    Aleš Kupka, Čánka    11    49
HK0031    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    8    49
HK0219    Serafín Motyka, Kunčice    5    49
HK0107    Karel Přibyl, Hradec Kr.    5    49
HK0099    Milada Bílková, Praskačka    2    49
HK0225    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    2    49
HK0149    Václav Kuchař, Hradec Kr.    -1    49
HK0100    Jana Přibylová, Benecko    -1    49
HK0265    Petr Želiezko, Hradec Kr.    2    47
HK0140    Leoš Truhlář, Hradec Kr.    0    47
HK0226    Alena Sejtková, Hradec Kr.    8    46
HK0063    Josef Dvořák, Třebechovice    5    46
HK0093    Hana Bílková ml., Libčany    2    46
HK0211    Miroslav Musil, Střezetice    0    46
HK0101    Bohuslav Matyáš, Hradec Kr.    -1    46
HK0216    Miroslav Hruška, Kunčice    2    45
HK0096    Richard Bílek, Urbanice    5    44
HK0267    Pavel Zlesák, Pardubice    5    44
HK0053    Kateřina Horská, Týniště    0    44

III. TŘÍDA (236. – 260. místo)
HK0055    Bohuslav Konečný, Hradec Kr.    8    43
HK0054    Marie Konečná, Hradec Kr.    5    43
HK0148    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    5    43
HK0024    Luboš Radoň, Blešno    5    43
HK0106    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    43
HK0280    Jiří Kotek, Černilov    8    42
HK0087    Stanislav Urban, Předměřice    8    41
HK0299    Jaromír Jelínek, Myštěves    5    41
HK0260    Marie Hanušová, Hradec Kr.    -1    41
HK0266    Petr Vacek, Hradec Kr.    -1    41
HK0228    Milan Toušek, Týniště    2    40
HK0298    Luděk Bradna, N. Bydžov    0    40
HK0121    Josef Dúcký, Králíky    0    40
HK0294    Blanka Hladíková, Lužec n. C.    0    40
HK0262    Blanka Plasová, Hradec Kr.    5    38
HK0085    Josef Urban ml., Předměřice    5    38
HK0269    Marcela Sehnoutková, Hradec Kr.    2    38
HK0146    Miroslav Havrda II, Hradec Kr.    0    38
HK0279    Jaroslav Machač, Chlumec    8    37
HK0237    Petr Jedlička, Hradec Kr.    2    37
HK0284    Aleš Kloz, Prasek    0    37
HK0286    Jaroslava Poláková, N. Bydžov    0    37
HK0013    Pavel Zámečník, Hradec Kr.    11    36
HK0131    Marcel Gabriel, Vinary    5    35
HK0155    Václav Tarantík, Smiřice    5    35

IV. TŘÍDA (261. – 285. místo)
HK0153    Blanka Tarantíková, Smiřice    5    35
HK0009    Monika Žáková, Hradec Kr.    5    35
HK0129    František Dušek, Holohlavy    2    35
HK0270    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    -1    35
HK0086    Josef Urban st., Předměřice    -1    35
HK0008    Kamila Žáková, Hradec Kr.    -1    35
HK0138    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    2    34
HK0144    Helena Havrdová, Hradec Kr.    2    34
HK0277    Johana Hanušová, Hradec Kr.    5    33
HK0041    Pavel Bartoš, Štěnkov    0    33
HK0217    Tomáš Turek, Kunčice    5    32
HK0292    Lucie Bradnová, N. Bydžov    0    32
HK0291    Zdeněk Matuška, Milovice    0    32
HK0145    Miroslav Havrda, Hradec Kr.    -1    31
HK0132    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    5    28
HK0278    Zdena Lajtochová, Chlumec    2    28
HK0235    Jindřich Vondráček, Třebechovice    2    28
HK0076    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    28
HK0224    Dagmar Pilařová, Hradec Kr.    -4    28
HK0173    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    0    27
HK0240    Nikola Andrysíková, Převýšov    2    26
HK0239    Jaroslav Pavel, Hradec Kr.    -1    26
HK0261    Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr.    -4    26
HK0080    Michal Chlad, Kosičky    2    22
HK0234    Tibor Platinský, Kr. Lhota    5    20

LIGA AMATÉRŮ (286. – 302. místo)
HK0113    Ladislava Dušková, Prasek    2    19
HK0295    Josef Vaníček, Lužec n. C.    0    19
HK0103    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    -4    19
HK0244    Daniel Machač, Hradec Kr.    5    17
HK0097    Jan Bílek, Urbanice    -4    14
HK0243    Roman Machač, Hradec Kr.    -4    14
HK0040    Jiří Bartoš, Štěnkov    0    12
HK0302    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    11    11
HK0283    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    10
HK0301    Jan Krejčí, Podoliby    0    7
HK0088    Pavel Špás, Chlumec    0    7
HK0108    Roman Kupka, Polánky n. D.    0    5
HK0223    Iveta Pilařová, Hradec Kr.    -4    4
HK0122    Michal Dúcký, Kobylice    0    1
HK0300    Jiří Hlavnička, Králíky    0    1
HK0259    Miroslav Černý, Dobřenice    0    0
HK0264    Luboš Houfek, Hradec Kr.    0    0