Nejlepší hráči absolutního pořadí se dále mohou těšit na zajímavé ceny od FAČR. Stejně tak vítězové kol, kteří navíc obdrží sázenky Fortuna v hodnotě 100 Kč.

Jako jedenáctý se dočká této odměny soutěžící se startovním číslem HK0073 Jan Bílek z Praskačky (vítěze prosíme, aby se ozval na telefon 602 576 209), jenž trefil v jedenáctém kole deset výsledků. Ke dvaceti získaným bodům přidal dva bonusové za správně vyplněný číselný kód otištěný v tisku.

Již zaregistrovaní hráči mohou od dalšího dějství sázet i pomocí internetu (www.denik.cz/tipliga).

Fortuna odměňuje registrované hráče

Hradec Králové - Společnost Fortuna, která je hlavním partnerem jarní fotbalové Tip ligy, odměňuje každý týden napříč republikou hráče, kteří u ní mají registrovaný účet.

Výherci prémiové hry za 10. kolo jsou: Miroslav Mamula (Moravskoslezský deník) – 1000 Kč, Miroslav Valena (Jihlavský), Tomáš Tománek (Plzeňský) – oba 500 Kč, Petr Sadský (Pelhřimovský) – 300 Kč, Václav Šimáček (Liberecký) – 200 Kč, Michal Fabián (Mělnický), Zdeněk Grunt (Berounský), Miroslav Běhounek (Jihlavský), Petr Kloz II (Hradecký deník), Petr Čech (Zlínský) – všichni 100 Kč.

Částka bude výhercům připsána na účet Fortuny. Stejně budou vyhodnoceni soutěžící až do konce jarní části Fortuna Tip ligy.

Výsledky tipovaných zápasů 11. dějství
1. Domažlice – FC Olympia Hradec Králové (ČFL) 0:3 2
2. Loko Vltavín – SK Převýšov (Česká fotbalová liga) 3:0 1
3. Chlumec nad Cidlinou – Vysoká nad Labem (KP) 4:1 1
4. RMSK Nový Bydžov – TJ Červený Kostelec (KP) 2:1 1
5. Lokomotiva Hradec Králové – Kunčice (I. A třída) 0:1 2
6. TJ Sokol Třebeš – FC Vrchlabí (I. A třída) 2:2 0
7. Chlumec n. Cidlinou B – N. Bydžov B (I. B třída A) 4:0 1
8. Slavia Hradec Králové B – Slavoj Skřivany (OP) 0:3 2
9. Sokol Nepolisy B – Sokol Malšova Lhota (III. třída) 3:7 2
10. Sokol Sendražice – AFK Probluz B (IV. třída A) 8:0 1

Supertrefa (přesný počet branek): 44

Machač se již přehoupl přes stobodovou hranici

Průběžné pořadí po 11. kole:

LIGA MISTRŮ (1. – 13. místo)
HK0068 Daniel Machač, Hradec Králové 13 102
HK0031 Jiří Pípa, Nový Bydžov 13 96
HK0152 Patrik Špaček, Lochenice 16 93
HK0055 Renata Chladová, Kosičky 13 93
HK0053 Jiří Zima, Sloupno 19 92
HK0078 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 16 88
HK0060 Lenka Taichmanová, Prasek 16 87
HK0084 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 5 86
HK0183 Josef Kopecký, Lhota p. L. 16 85
HK0020 Alois Dejl, Jičín 13 84
HK0143 Jan Motyka, Kunčice 13 84
HK0128 Jakub Uher, Hořice 10 84
HK0106 Karel Přibyl, Hradec Králové 7 84

EVROPSKÁ LIGA (14. – 41. místo)
HK0063 Milan Vilímský, Nechanice 16 82
HK0126 Martin Navrátil, Hradec Králové 10 82
HK0155 Kateřina Hofmanová, Černilov 16 81
HK0111 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 16 81
HK0129 Miloš Uher, Hořice 16 81
HK0005 Marie Moníková, Ráby 10 81
HK0100 Lenka Přibylová, Hradec Králové 10 81
HK0059 Bohumil Hladík, Nový Bydžov 7 81
HK0077 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 19 79
HK0072 František Hnik ml., Lužany n. T. 16 79
HK0065 Roman Kupka, Polánky n. O. 13 79
HK0109 Václav Pilař, Lovčice 13 79
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 22 78
HK0146 Jan Koun, Hradec Králové 16 78
HK0173 František Mádlo, Lhota p. L. 16 78
HK0114 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 13 78
HK0104 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 13 78
HK0040 Josef Štayr, Prasek 13 78
HK0023 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 10 78
HK0039 Kristýna Štayrová, Prasek 10 78
HK0130 Ivan Dušek, Hradec Králové 10 76
HK0079 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 19 75
HK0144 Martin Hopko, Sendražice 10 75
HK0033 Zdeněk Munzar, Podoliby 10 75
HK0101 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 10 75
HK0080 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 11 73
HK0120 Jiří Dvořák, Skřivany 10 73
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 73

I. LIGA (42. – 72. místo)
HK0191 Pavel Hubený, Převýšov 16 72
HK0085 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 13 72
HK0172 Václav Polívka, Hradec Králové 13 72
HK0153 Miroslav Špaček, Vlčkovice 13 72
HK0170 Jan Štembera, Hradec Králové 13 72
HK0041 Pavlína Purmová, Křičov 10 72
HK0026 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 7 72
HK0032 Josef Hybler, Poděbrady 7 72
HK0105 Michal Přibyl, Borohrádek 7 72
HK0107 Pavel Pilař ml., Převýšov 10 71
HK0189 Martina Pelikánová, Převýšov 7 71
HK0135 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 0 71
HK0182 Jitka Štemberová, Hradec Králové 14 70
HK0174 Václav Tarantík ml., Smiřice 13 70
HK0168 František Zolman, Lhota p. L. 11 70
HK0125 Zdeňka Dusová, Sendražice 16 69
HK0121 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 13 69
HK0092 Vojtěch Kříž, Převýšov 13 69
HK0099 Jitka Podrazilová, Puchlovice 13 69
HK0019 Olina Pozlerová, Podoliby 10 69
HK0123 Jiří Brzák, Urbanice 7 69
HK0029 Pavel Purma, Sloupno 14 68
HK0147 Monika Cílková, Hradec Králové 13 68
HK0038 Ladislava Dušková, Prasek 13 68
HK0042 Zdeněk Purma, Křičov 13 68
HK0194 Jana Saidlová, Syrovátka 10 68
HK0012 Pavel Syřiště, Ohnišťany 10 68
HK0035 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 13 67
HK0070 Dana Machačová, Hradec Králové 7 67
HK0108 Pavel Pilař, Převýšov 7 67
HK0081 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 19 66

II. LIGA (73. – 101. místo)
HK0017 Jaroslav Novotný, Podoliby 19 66
HK0054 Luboš Chlad, Kosičky 16 66
HK0113 Petr Matějka, Stěžery 13 66
HK0008 Miroslav Matuška, Třesovice 13 66
HK0007 Zdena Čermáková, Skřivany 10 66
HK0103 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 10 66
HK0003 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 1 66
HK0025 Petra Geletičová, Nový Bydžov 14 65
HK0185 Renata Munzarová, Sloupno 14 65
HK0192 Vladimír Hubený, Převýšov 16 64
HK0021 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 14 64
HK0018 Josef Pozler, Podoliby 14 64
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 13 64
HK0145 Michal Šulc, Černilov 13 64
HK0196 Petra Bakešová, Pardubice 10 64
HK0022 Petr Voženílek, Lhota p. L. 10 64
HK0136 Michal Portych, Hradec Králové 7 64
HK0175 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 64
HK0066 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 16 63
HK0027 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 14 63
HK0161 František Chvojka ml., Roudnice 13 63
HK0098 Jitka Kvasničková, Puchlovice 13 63
HK0009 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 7 63
HK0102 Lenka Michálková, Hradec Králové 4 63
HK0036 Petr Mikas, Nový Bydžov 4 63
HK0010 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov 1 63
HK0015 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 0 63
HK0014 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 0 63
HK0076 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 0 63

ČFL (102. – 128. místo)
HK0052 Eva Zimová, Sloupno 16 62
HK0090 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 10 62
HK0160 František Chvojka st., Roudnice 7 62
HK0028 Zlata Joštová, Zdechovice 14 61
HK0071 František Hnik st., Lužany n. T. 13 61
HK0137 Václav Portych, Hradec Králové 13 61
HK0119 Michal Jansa, Olešnice 16 60
HK0156 Václav Hlavatý, Vrchovnice 13 60
HK0047 Jaroslav Synek, Humburky 13 60
HK0048 Josef Taichman, Prasek 13 60
HK0171 Václav Tarantík, Smiřice 13 60
HK0164 Kamil Žák, Hradec Králové 7 60
HK0030 Naďa Zimová, Prasek 14 59
HK0149 Petr Cílek, Hradec Králové 10 59
HK0204 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 16 58
HK0024 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov 14 58
HK0056 Radek Chlad, Kosičky 13 58
HK0167 Petr Vyleťal, Obědovice 8 58
HK0082 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 19 57
HK0088 Václav Pilnáček, Jaroměř 16 57
HK0034 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 14 57
HK0198 Zdeněk Purma, Smidary 14 57
HK0095 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 13 57
HK0163 Kamila Žáková, Hradec Králové 13 57
HK0124 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 10 57
HK0151 Ladislav Jandera, Hradec Králové 4 57
HK0140 Josef Urban ml., Předměřice 1 55

DIVIZE (129. – 156. místo)
HK0075 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 16 54
HK0141 Václav Vaněk, Hradec Králové 16 54
HK0200 Radek Zima, Prasek 14 54
HK0044 Vlastimil Gabriel, Vinary 13 54
HK0210 Monika Hádková, Hradec Králové 13 54
HK0181 Roman Hýsek, Hradec Králové 10 54
HK0118 Ondřej Jansa, Olešnice 10 54
HK0122 Petra Galová, Urbanice 7 54
HK0177 Petr Koza, Hradec Králové 7 54
HK0180 Jana Kozová, Hradec Králové 7 54
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 7 54
HK0165 Petr Želiezko, Hradec Králové 4 54
HK0062 Libuše Vízková, Nový Bydžov 1 54
HK0138 Stanislav Urban, Předměřice -2 54
HK0112 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 10 53
HK0202 Bohuš Nosek, Solnice 10 52
HK0159 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 8 52
HK0158 Petr Vacek, Hradec Králové 7 52
HK0011 Václav Vrba, Ohnišťany 16 51
HK0197 Jana Purmová, Sloupno 14 51
HK0069 Roman Machač, Hradec Králové 13 51
HK0050 Vladimír Hradecký, Nový Bydžov 7 51
HK0002 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje 7 51
HK0166 Roman Žák, Hradec Králové 7 51
HK0116 Pavel Zlesák, Pardubice 16 50
HK0188 Vladislava Andrysíková, Převýšov 10 50
HK0193 Martin Saidl, Syrovátka 10 50
HK0016 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 0 50

KRAJSKÝ PŘEBOR (157. – 181. místo)
HK0087 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 7 49
HK0220 Jana Zimová, Prasek 14 48
HK0117 Markéta Pilařová, Hradec Králové 10 48
HK0150 Martin Šmied, Smržov 10 48
HK0157 Petr Mašek, Čeperka 11 47
HK0148 Martin Cílek, Hradec Králové 7 47
HK0133 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 0 47
HK0184 Václav Kuchař, Hradec Králové 11 46
HK0110 Václav Pilař, Převýšov 10 46
HK0216 Pavel Brett, Králíky 14 45
HK0217 Štefan Kotek, Prasek 14 45
HK0218 Matěj Zima, Prasek 14 45
HK0219 Radek Zima ml., Prasek 14 45
HK0057 Eduard Důbrava, Petrovice 13 45
HK0127 Jiří Kotek, Černilov 10 45
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 10 45
HK0178 Otto Vodák, Hradec Králové 10 45
HK0006 Václav Moník, Ráby 4 45
HK0131 Alena Sejtková, Hradec Králové 10 44
HK0199 Alena Purmová, Křičov 14 43
HK0211 Jan Hanuš, Hradec Králové 13 42
HK0179 Vladimír Racek, Hradec Králové 13 42
HK0049 Martin Taichman, Prasek 7 42
HK0094 Miloslav Kozák, Hradec Králové 4 42
HK0162 Monika Žáková, Hradec Králové 1 42

I. A TŘÍDA (182. – 203. místo)
HK0086 Marie Hyršlová, Ohnišťany 7 41
HK0187 Jakub Pilař, Převýšov 4 41
HK0091 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 8 40
HK0207 Kristýna Pilařová, Převýšov -2 40
HK0013 Jiří Syřiště, Ohnišťany 10 39
HK0043 Michal Chlad, Kosičky -2 39
HK0215 Johana Hanušová, Hradec Králové 10 37
HK0209 Kristýna Andrysíková, Převýšov 7 37
HK0051 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 7 37
HK0058 Jana Šrytrová, Petrovice 10 36
HK0004 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 4 36
HK0037 Karel Dušek, Prasek 7 35
HK0212 Marie Hanušová, Hradec Králové 7 35
HK0169 Miroslav Országh, Mžany 5 35
HK0067 Milan Řehák, Libotov 7 34
HK0097 Tomáš Kozák, Hradec Králové 4 33
HK0046 Marcel Gabriel, Vinary -2 33
HK0176 Miroslav Musil, Střezetice 0 32
HK0195 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 16 31
HK0154 Ladislav Hofman, Černilov 16 30
HK0190 Josef Hubený, Převýšov 7 30
HK0096 Michal Kozák, Hradec Králové 4 30

I. B TŘÍDA (204. – 222. místo)
HK0089 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 7 26
HK0203 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 10 25
HK0134 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 0 25
HK0045 Marcela Gabrielová, Vinary 1 24
HK0132 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 13 23
HK0213 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 7 17
HK0208 Nikola Andrysíková, Chýšť 1 17
HK0115 Marcel Pilař, Hradec Králové 0 17
HK0139 Josef Urban st., Předměřice 0 17
HK0214 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 1 16
HK0061 Jaromír Jelínek, Myštěves 0 14
HK0083 Petr Kloz, Chlumec n. C. 0 14
HK0186 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov 0 14
HK0064 Josef Fischer, Petrovice n. O. 0 13
HK0205 Marek Horáček, Hradec Králové 0 9
HK0206 Josef Horáček, Hradec Králové 0 9
HK0221 Gustav Deutsch, Hradec Králové 0 4
HK0222 Alena Tomšíková, Nový Bydžov -2 -2
HK0201 Eliška Janderová, Hradec Králové 0 -3

Sběrná místa Fortuna Tip ligy
1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 HK),
2. pobočka sázkové kanceláře Fortuna HK (Pospíšilova ulice),
3. Tabák Vízek Nový Bydžov (naproti bowlingu, ulice Čsl. armády).
Uzávěrka za dané kolo je vždy v pátek v 16 hodin.