Vítězem třetího dějství se stal Roman Kamenický z Hradce Králové (startovní číslo HK0174), jenž získal 14 bodů.

Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou cenu od pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů třetího dějství:
1. Chrudim – FC Hradec      (0:5)    2
2. Převýšov – Pardubice     (0:5)    2
3. Kratonohy – Náchod      (1:1)    0
4. Miletín – Roudnice           (0:2)    2
5. Předměřice – Hlušice        (1:1)    0
6. Smiřice – Dvůr Král. B      (4:3)    1
7. Skřivany – Myštěves        (1:4)    2
8. Prasek – Kosičky B           (2:1)    1
9. Jeníkovice – Sendražice    (3:2)    1
10. Klamoš – Převýšov B      (1:6)    2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 43 branek.

Průběžné pořadí po 3. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0144    Jiří Pechar ml., Nechanice    11    33
HK0008    Martin Taichman, Prasek    11    33
HK0061    Miloš Uher, Hořice    8    33
HK0025    Jiří Beránek, HK    14    30
HK0115    Vojtěch Kříž, Převýšov    14    30
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    11    30
HK0206    Josef Kopecký, Lhota p. L.    11    30
HK0027    Hana Chalupová, Kratonohy    8    30
HK0045    Petr Mašek, Čeperka    8    30
HK0083    Renata Munzarová, Sloupno    8    30
HK0203    Petr Skřivan, Lhota p. L.    5    30

EVROPSKÁ LIGA (12. – 40. místo)
HK0109    Milan Bludský, Chlumec    14    27
HK0168    Jaroslav Brzák, HK    11    27
HK0038    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    11    27
HK0004    Vladimír Hradecký, Zábědov    11    27
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    11    27
HK0066    Vlastimil Krejčí, Polánky    11    27
HK0196    Roman Novák, Nechanice    11    27
HK0136    Václav Pilař, Převýšov    11    27
HK0186    Michal Přibyl, Borohrádek    11    27
HK0041    Milan Řehák, M. Libotov    11    27
HK0006    Vratislav Dušek, Sendražice    8    27
HK0225    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    27
HK0135    Pavel Pilař, Převýšov    8    27
HK0120    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    8    27
HK0185    Tomáš Přibyl, Borohrádek    8    27
HK0060    Jakub Uher, Hořice    8    27
HK0190    Jan Koun, HK    5    27
HK0073    Olina Pozlerová, Podoliby    5    27
HK0053    Patrik Špaček, Lochenice    5    27
HK0048    Petr Vacek, HK    5    27
HK0070    Josef Nevrlý, N. Bydžov    2    27
HK0183    Lenka Přibylová, HK    14    24
HK0155    Radek Sejtko, HK    14    24
HK0140    Jaroslav Hanuš st., HK    11    24
HK0160    Petr Jedlička, HK    11    24
HK0184    Kateřina Přibylová, HK    11    24
HK0166    Václav Tarantík ml., Smiřice    11    24
HK0097    Eva Zimová, Sloupno    11    24
HK0139    Jaroslav Hanuš ml., HK    8    24

SYNOT LIGA (41. – 70. místo)
HK0130    Josef Hubený, Převýšov    8    24
HK0208    Martin Chalupa, Kratonohy    8    24
HK0213    Lubomír Chalupa II, Kratonohy    8    24
HK0212    Hana Chalupová II, Kratonohy    8    24
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    8    24
HK0037    Aleš Kupka, Čánka    8    24
HK0210    Miroslav Matuška, Třesovice    8    24
HK0188    Jitka Štemberová, HK    8    24
HK0039    Josef Dvořák, Třebechovice    5    24
HK0230    Martin Firbacher, Chlumec    5    24
HK0069    Josef Hybner, Poděbrady    5    24
HK0163    Roman Hýsek, HK    5    24
HK0226    Zdeněk Kostka, HK    5    24
HK0116    Zdeněk Kříž, Převýšov    5    24
HK0176    František Mádlo, Lhota p. L.    5    24
HK0227    Petr Matějka, Stěžery    5    24
HK0091    Petr Mikas, N. Bydžov    5    24
HK0029    Václav Polívka, HK    5    24
HK0221    Ladislava Dušková, Prasek    11    22
HK0036    David Hrubý, Kunčice    14    21
HK0106    Aleš Doležal, Chlumec    11    21
HK0104    František Hnik st., Lužany    11    21
HK0141    Jaromír Jelínek, Myštěves    11    21
HK0031    Petr Koza, HK    11    21
HK0030    Jana Kozová, HK    11    21
HK0103    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    11    21
HK0021    Tomáš Kulhánek, HK    11    21
HK0151    Luboš Rydrych, Týniště    11    21
HK0219    Marcela Sehnoutková, HK    11    21
HK0162    Pavel Žák, Předměřice    11    21

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (71. – 100. místo)
HK0142    Jan Bílek, Praskačka    8    21
HK0118    Vlastimil Gabriel, Vinary    8    21
HK0105    František Hnik ml., Lužany    8    21
HK0014    Jiří Chabada, HK    8    21
HK0022    Jan Kulhánek, HK    8    21
HK0145    Jan Motyka, Kunčice    8    21
HK0051    Miroslav Špaček, Vlčkovice    8    21
HK0169    Roman Žák, HK    8    21
HK0170    Kamila Žáková, HK    8    21
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    5    21
HK0231    Filip Firbacher, Chlumec    5    21
HK0117    Marcel Gabriel, Vinary    5    21
HK0084    Petra Geletičová, Sloupno    5    21
HK0180    David Havránek, HK    5    21
HK0044    Martin Hopko, Sendražice    5    21
HK0197    Michaela Nováková, Nechanice    5    21
HK0133    Václav Pilař, Lovčice    5    21
HK0085    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    5    21
HK0092    Maruška Plodrová, N. Bydžov    5    21
HK0198    Jiří Pokora, HK    5    21
HK0096    Jiří Zima, Sloupno    5    21
HK0046    Ivan Dušek, HK    2    21
HK0035    Jaroslav Kouba, Kunčice    2    21
HK0074    Josef Pozler, Podoliby    2    21
HK0079    Zdeněk Purma, Křičov    2    21
HK0007    Jaroslav Rychetský, Černilov    2    21
HK0094    Radek Zima, Prasek    2    21
HK0033    František Zolman, Lhota p. L.    2    21
HK0138    Bohuš Nosek, Solnice    0    19
HK0174    Roman Kamenický, HK    14    18

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (101. – 130. místo)
HK0146    Serafín Motyka, Kunčice    11    18
HK0063    Martin Cílek, HK    8    18
HK0126    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    8    18
HK0193    Marie Havrdová, HK    8    18
HK0129    David Hubený, Převýšov    8    18
HK0132    Vladimír Hubený, Převýšov    8    18
HK0164    Václav Tarantík, Smiřice    8    18
HK0055    Pavel Zlesák, Pardubice    8    18
HK0064    Monika Cílková, HK    5    18
HK0107    Vojtěch Doležal, Chlumec    5    18
HK0215    Petra Galová, Urbanice    5    18
HK0119    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    5    18
HK0013    Tomáš Chabada, HK    5    18
HK0028    Lubomír Chalupa, Kratonohy    5    18
HK0065    Dagmar Krejčí, Polánky    5    18
HK0050    Roman Kupka, Polánky    5    18
HK0015    Dana Machačová, HK    5    18
HK0137    Jakub Pilař, Převýšov    5    18
HK0124    Jana Šrytrová, Petrovice    5    18
HK0189    Jan Štembera, HK    5    18
HK0181    Michal Tvrdek, HK    5    18
HK0150    Josef Urban ml., Předměřice    5    18
HK0088    Milan Čapek, Podoliby    2    18
HK0228    Jiří Havelka, Černožice    2    18
HK0134    Pavel Pilař ml., Převýšov    2    18
HK0042    Michal Pražák, Kunčice    2    18
HK0043    Markéta Pražáková, HK    2    18
HK0121    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -4    18
HK0247    Lukáš Koudelka, Hlušice    11    16
HK0251    Jitka Kvasničková, Puchlovice    11    16

DIVIZE (131. – 160. místo)
HK0252    Jitka Podrazilová, Puchlovice    11    16
HK0245    Nikola Andrysíková, Převýšov    8    16
HK0202    Vladimír Racek, HK    11    15
HK0110    Marie Buřičová, Chlumec    8    15
HK0062    Petr Cílek, HK    8    15
HK0209    Alena Minaříková, Kratonohy    8    15
HK0023    Jaroslav Novotný, HK    8    15
HK0054    Marcel Pilař, HK    8    15
HK0156    Milan Toušek, Týniště    8    15
HK0095    Naďa Zimová, Prasek    8    15
HK0114    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    15
HK0113    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    15
HK0175    Ján Glovacký, HK    5    15
HK0194    Miroslav Havrda II, HK    5    15
HK0131    Pavel Hubený, Převýšov    5    15
HK0211    Roman Chalupa, Kratonohy    5    15
HK0099    Radek Chlad, Kosičky    5    15
HK0017    Roman Machač, HK    5    15
HK0182    Bohuslav Matyáš, HK    5    15
HK0056    Markéta Pilařová, HK    5    15
HK0080    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    15
HK0086    Zuzana Pípová, N. Bydžov    5    15
HK0220    Pavel Prášil, HK    5    15
HK0057    Zdeněk Sejtko, HK    5    15
HK0059    Pavlína Sejtková, HK    5    15
HK0067    Martin Šmied, Smržov    5    15
HK0026    Alžběta Beránková, HK    2    15
HK0214    Jiří Brzák, Urbanice    2    15
HK0089    Oldřich Čapek, N. Bydžov    2    15
HK0011    Jiří Dvořák, Skřivany    2    15

KRAJSKÝ PŘEBOR (161. – 190. místo)
HK0081    Eleonor Geletičová, Sloupno    2    15
HK0154    Aleš Hojer, HK    2    15
HK0161    Martin Izák, Jaroměř    2    15
HK0093    Zlata Joštová, Zdechovice    2    15
HK0207    Oldřich Turek, HK    2    15
HK0248    František Chvojka, Roudnice    11    13
HK0237    Petr Kloz, Chlumec    11    13
HK0243    Vladislava Andrysíková, Převýšov    8    13
HK0249    Klára Zámečníková, HK    8    13
HK0241    Marie Hanušová, HK    5    13
HK0223    Dana Přibylová, N. Bydžov    5    13
HK0005    Jaroslav Pavel, HK    0    13
HK0077    Alena Purmová, Křičov    0    13
HK0172    Kamil Žák, HK    11    12
HK0178    Zdena Havránková, HK    8    12
HK0200    Miloslava Kozáková, HK    8    12
HK0122    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    8    12
HK0012    Michal Šulc, Černilov    8    12
HK0165    Blanka Tarantíková, Smiřice    8    12
HK0152    Jindřich Vondráček, Třebechovice    8    12
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    8    12
HK0123    Eduard Důbrava, Petrovice    5    12
HK0191    Miroslav Havrda, HK    5    12
HK0047    Jiří Kotek, Černilov    5    12
HK0199    Michal Kozák, HK    5    12
HK0049    Jaroslav Novák, N. Město    5    12
HK0128    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    5    12
HK0204    Emil Šrámek, Lhota p. L.    5    12
HK0177    Ladislav Havránek, HK    2    12
HK0068    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    2    12

I. A TŘÍDA (191. – 220. místo)
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    2    12
HK0058    Alena Sejtková, HK    2    12
HK0010    Josef Taichman, Prasek    2    12
HK0149    Stanislav Urban, Předměřice    2    12
HK0098    Jan Zima, Sloupno    2    12
HK0019    Pavel Bartoš, Štěnkov    -1    12
HK0087    Maruška Čapková, Podoliby    -1    12
HK0232    Jiří Kelnar, Chlumec    -1    12
HK0090    Věra Mikasová, N. Bydžov    -1    12
HK0159    Jiří Samek, Týniště    -1    12
HK0244    Kristýna Andrysíková, Převýšov    8    10
HK0040    František Dušek, Holohlavy    5    10
HK0224    Jiřina Vlášková, N. Bydžov    2    10
HK0127    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    8    9
HK0157    Jiří Daříček, Semechnice    5    9
HK0016    Daniel Machač, HK    5    9
HK0217    Jaroslav Sehnoutka st., HK    5    9
HK0201    Miloslav Kozák, HK    2    9
HK0195    Jan Kulda, HK    2    9
HK0112    Jaroslav Machač, Chlumec    2    9
HK0076    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    9
HK0187    Karel Přibyl, HK    2    9
HK0078    Pavel Purma, Sloupno    2    9
HK0179    Nikola Tvrdková, HK    2    9
HK0171    Monika Žáková, HK    2    9
HK0082    Amálka Geletičová, Sloupno    -1    9
HK0071    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -1    9
HK0072    Zdeněk Munzar, Podoliby    -1    9
HK0108    Aneta Doležalová, Chlumec    -4    9
HK0147    Josef Horáček, HK    5    7

I. B TŘÍDA (221. – 256. místo)
HK0250    Josef Podrazil, Puchlovice    5    7
HK0240    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    5    7
HK0246    Kristýna Pilařová, Převýšov    2    7
HK0075    Alois Dejl, Jičín    0    7
HK0052    Milan Vilímský, Nechanice    0    7
HK0238    Petr Želiezko, HK    -1    7
HK0192    Helena Havrdová, HK    5    6
HK0158    Tibor Platinský, Kr. Lhota    5    6
HK0218    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    6
HK0148    Josef Urban st., Předměřice    2    6
HK0018    Jiří Bartoš, Štěnkov    -1    6
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    -1    6
HK0254    Monika Hádková, HK    5    5
HK0234    Jiří Bílek, Libčany    0    5
HK0235    Hana Bílková st., Libčany    0    5
HK0222    Karel Dušek, Prasek    2    4
HK0125    Jan Svoboda, Mlékosrby    0    4
HK0242    Jan Hanuš ml., HK    -1    4
HK0143    Milada Bílková, Praskačka    5    3
HK0111    Zdena Lajtochová, Chlumec    5    3
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    3
HK0216    Jaroslav Jetmar, HK    2    3
HK0034    Miloslav Bednařík, HK    -1    3
HK0205    Lucie Skřivanová, Lhota p. L.    -4    3
HK0253    Anna-Marie Hanušová, HK    2    2
HK0255    Marek Horáček, HK    2    2
HK0256    František Vlášek, N. Bydžov    2    2
HK0233    Hana Bílková ml., Libčany    0    2
HK0239    Petr Hrubeš, HK    0    2
HK0236    Bohumil Rulf, HK    0    2
HK0020    Miroslav Országh, Mžany    5    0
HK0173    Věra Kuchařová, HK    2    0
HK0009    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    0
HK0153    Vladimír Šťastný, HK    -4    0
HK0024    Michal Višňák, HK    0    -1
HK0032    Václav Kuchař, HK    -1    -3