Vítězem čtvrtého dějství se stal Roman Kupka z Polánek (startovní číslo HK0050), jenž získal jedenáct bodů.

Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sport. redakci na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou cenu od pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů čtvrtého dějství
1. Lotyšsko – Česko         (1:2)    2
2. Brozany – Union 2013  (2:0)    1
3. Ústí n. O. – Olympia HK (3:3)    0
4. Chlumec – Vysoká        (4:1)    1
5. Nepolisy – Třebeš         (3:2)    1
6. Roudnice – Libčany      (0:2)    2
7. Probluz – Kosičky          (4:2)    1
8. N. Město – Neděliště      (1:2)    2
9. Smiřice B – Libřice         (2:0)    1
10. Červeněves B – Lužec (0:0)    0

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 34 branek.

Průběžné pořadí po 4. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0144    Jiří Pechar ml., Nechanice    2    35
HK0061    Miloš Uher, Hořice    2    35
HK0184    Kateřina Přibylová, HK    8    32
HK0136    Václav Pilař, Převýšov    5    32
HK0229    Iva Hlaváčová, Chlumec    2    32
HK0206    Josef Kopecký, Lhota p. L.    2    32
HK0203    Petr Skřivan, Lhota p. L.    2    32
HK0050    Roman Kupka, Polánky    11    29
HK0231    Filip Firbacher, Chlumec    8    29
HK0039    Josef Dvořák, Třebechovice    5    29
HK0226    Zdeněk Kostka, HK    5    29

EVROPSKÁ LIGA (12. – 40. místo)
HK0227    Petr Matějka, Stěžery    5    29
HK0155    Radek Sejtko, HK    5    29
HK0006    Vratislav Dušek, Sendražice    2    29
HK0038    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    29
HK0225    Ladislav Firbacher, Chlumec    2    29
HK0008    Martin Taichman, Prasek    -4    29
HK0084    Petra Geletičová, Sloupno    5    26
HK0180    David Havránek, HK    5    26
HK0033    František Zolman, Lhota p. L.    5    26
HK0230    Martin Firbacher, Chlumec    2    26
HK0100    Luboš Chlad, Kosičky    2    26
HK0160    Petr Jedlička, HK    2    26
HK0029    Václav Polívka, HK    2    26
HK0166    Václav Tarantík ml., Smiřice    2    26
HK0109    Milan Bludský, Chlumec    -1    26
HK0168    Jaroslav Brzák, HK    -1    26
HK0066    Vlastimil Krejčí, Polánky    -1    26
HK0135    Pavel Pilař, Převýšov    -1    26
HK0120    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    -1    26
HK0073    Olina Pozlerová, Podoliby    -1    26
HK0041    Milan Řehák, M. Libotov    -1    26
HK0048    Petr Vacek, HK    -1    26
HK0025    Jiří Beránek, HK    -4    26
HK0027    Hana Chalupová, Kratonohy    -4    26
HK0083    Renata Munzarová, Sloupno    -4    26
HK0165    Blanka Tarantíková, Smiřice    11    23
HK0026    Alžběta Beránková, HK    8    23
HK0064    Monika Cílková, HK    5    23
HK0215    Petra Galová, Urbanice    5    23

SYNOT LIGA (41. – 70. místo)
HK0228    Jiří Havelka, Černožice    5    23
HK0193    Marie Havrdová, HK    5    23
HK0015    Dana Machačová, HK    5    23
HK0164    Václav Tarantík, Smiřice    5    23
HK0181    Michal Tvrdek, HK    5    23
HK0117    Marcel Gabriel, Vinary    2    23
HK0044    Martin Hopko, Sendražice    2    23
HK0014    Jiří Chabada, HK    2    23
HK0133    Václav Pilař, Lovčice    2    23
HK0007    Jaroslav Rychetský, Černilov    2    23
HK0219    Marcela Sehnoutková, HK    2    23
HK0170    Kamila Žáková, HK    2    23
HK0140    Jaroslav Hanuš st., HK    -1    23
HK0130    Josef Hubený, Převýšov    -1    23
HK0208    Martin Chalupa, Kratonohy    -1    23
HK0212    Hana Chalupová II, Kratonohy    -1    23
HK0116    Zdeněk Kříž, Převýšov    -1    23
HK0210    Miroslav Matuška, Třesovice    -1    23
HK0183    Lenka Přibylová, HK    -1    23
HK0188    Jitka Štemberová, HK    -1    23
HK0101    Renata Chladová, Kosičky    -4    23
HK0190    Jan Koun, HK    -4    23
HK0070    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -4    23
HK0196    Roman Novák, Nechanice    -4    23
HK0185    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -4    23
HK0186    Michal Přibyl, Borohrádek    -4    23
HK0053    Patrik Špaček, Lochenice    -4    23
HK0115    Vojtěch Kříž, Převýšov    -7    23
HK0045    Petr Mašek, Čeperka    -7    23
HK0141    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    21

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (71. – 100. místo)
HK0194    Miroslav Havrda II, HK    5    20
HK0017    Roman Machač, HK    5    20
HK0059    Pavlína Sejtková, HK    5    20
HK0129    David Hubený, Převýšov    2    20
HK0013    Tomáš Chabada, HK    2    20
HK0042    Michal Pražák, Kunčice    2    20
HK0043    Markéta Pražáková, HK    2    20
HK0106    Aleš Doležal, Chlumec    -1    20
HK0118    Vlastimil Gabriel, Vinary    -1    20
HK0104    František Hnik st., Lužany    -1    20
HK0036    David Hrubý, Kunčice    -1    20
HK0035    Jaroslav Kouba, Kunčice    -1    20
HK0031    Petr Koza, HK    -1    20
HK0030    Jana Kozová, HK    -1    20
HK0103    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    -1    20
HK0021    Tomáš Kulhánek, HK    -1    20
HK0022    Jan Kulhánek, HK    -1    20
HK0145    Jan Motyka, Kunčice    -1    20
HK0198    Jiří Pokora, HK    -1    20
HK0079    Zdeněk Purma, Křičov    -1    20
HK0151    Luboš Rydrych, Týniště    -1    20
HK0162    Pavel Žák, Předměřice    -1    20
HK0139    Jaroslav Hanuš ml., HK    -4    20
HK0163    Roman Hýsek, HK    -4    20
HK0213    Lubomír Chalupa II, Kratonohy    -4    20
HK0037    Aleš Kupka, Čánka    -4    20
HK0091    Petr Mikas, N. Bydžov    -4    20
HK0097    Eva Zimová, Sloupno    -4    20
HK0004    Vladimír Hradecký, Zábědov    -7    20
HK0060    Jakub Uher, Hořice    -7    20

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (101. – 130. místo)
HK0243    Vladislava Andrysíková, Převýšov    5    18
HK0247    Lukáš Koudelka, Hlušice    2    18
HK0138    Bohuš Nosek, Solnice    -1    18
HK0019    Pavel Bartoš, Štěnkov    5    17
HK0177    Ladislav Havránek, HK    5    17
HK0178    Zdena Havránková, HK    5    17
HK0232    Jiří Kelnar, Chlumec    5    17
HK0199    Michal Kozák, HK    5    17
HK0159    Jiří Samek, Týniště    5    17
HK0058    Alena Sejtková, HK    5    17
HK0204    Emil Šrámek, Lhota p. L.    5    17
HK0114    Miroslav Buřič ml., Chlumec    2    17
HK0131    Pavel Hubený, Převýšov    2    17
HK0099    Radek Chlad, Kosičky    2    17
HK0057    Zdeněk Sejtko, HK    2    17
HK0067    Martin Šmied, Smržov    2    17
HK0063    Martin Cílek, HK    -1    17
HK0088    Milan Čapek, Podoliby    -1    17
HK0107    Vojtěch Doležal, Chlumec    -1    17
HK0146    Serafín Motyka, Kunčice    -1    17
HK0124    Jana Šrytrová, Petrovice    -1    17
HK0121    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -1    17
HK0150    Josef Urban ml., Předměřice    -1    17
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    -4    17
HK0046    Ivan Dušek, HK    -4    17
HK0105    František Hnik ml., Lužany    -4    17
HK0197    Michaela Nováková, Nechanice    -4    17
HK0092    Maruška Plodrová, N. Bydžov    -4    17
HK0074    Josef Pozler, Podoliby    -4    17
HK0051    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -4    17

DIVIZE (131. – 160. místo)
HK0096    Jiří Zima, Sloupno    -4    17
HK0069    Josef Hybner, Poděbrady    -7    17
HK0176    František Mádlo, Lhota p. L.    -7    17
HK0005    Jaroslav Pavel, HK    2    15
HK0245    Nikola Andrysíková, Převýšov    -1    15
HK0251    Jitka Kvasničková, Puchlovice    -1    15
HK0252    Jitka Podrazilová, Puchlovice    -1    15
HK0221    Ladislava Dušková, Prasek    -7    15
HK0157    Jiří Daříček, Semechnice    5    14
HK0016    Daniel Machač, HK    5    14
HK0217    Jaroslav Sehnoutka st., HK    5    14
HK0179    Nikola Tvrdková, HK    5    14
HK0191    Miroslav Havrda, HK    2    14
HK0122    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    2    14
HK0001    Pavel Zásada, N. Bydžov    2    14
HK0214    Jiří Brzák, Urbanice    -1    14
HK0062    Petr Cílek, HK    -1    14
HK0081    Eleonor Geletičová, Sloupno    -1    14
HK0154    Aleš Hojer, HK    -1    14
HK0093    Zlata Joštová, Zdechovice    -1    14
HK0056    Markéta Pilařová, HK    -1    14
HK0220    Pavel Prášil, HK    -1    14
HK0207    Oldřich Turek, HK    -1    14
HK0126    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    -4    14
HK0119    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    -4    14
HK0028    Lubomír Chalupa, Kratonohy    -4    14
HK0174    Roman Kamenický, HK    -4    14
HK0065    Dagmar Krejčí, Polánky    -4    14
HK0137    Jakub Pilař, Převýšov    -4    14
HK0134    Pavel Pilař ml., Převýšov    -4    14

KRAJSKÝ PŘEBOR (161. – 190. místo)
HK0189    Jan Štembera, HK    -4    14
HK0055    Pavel Zlesák, Pardubice    -4    14
HK0085    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    -7    14
HK0094    Radek Zima, Prasek    -7    14
HK0246    Kristýna Pilařová, Převýšov    5    12
HK0241    Marie Hanušová, HK    -1    12
HK0237    Petr Kloz, Chlumec    -1    12
HK0077    Alena Purmová, Křičov    -1    12
HK0034    Miloslav Bednařík, HK    8    11
HK0087    Maruška Čapková, Podoliby    -1    11
HK0200    Miloslava Kozáková, HK    -1    11
HK0090    Věra Mikasová, N. Bydžov    -1    11
HK0049    Jaroslav Novák, N. Město    -1    11
HK0002    Pavel Sazka, N. Bydžov    -1    11
HK0012    Michal Šulc, Černilov    -1    11
HK0010    Josef Taichman, Prasek    -1    11
HK0113    Miroslav Buřič st., Chlumec    -4    11
HK0110    Marie Buřičová, Chlumec    -4    11
HK0089    Oldřich Čapek, N. Bydžov    -4    11
HK0211    Roman Chalupa, Kratonohy    -4    11
HK0161    Martin Izák, Jaroměř    -4    11
HK0023    Jaroslav Novotný, HK    -4    11
HK0054    Marcel Pilař, HK    -4    11
HK0156    Milan Toušek, Týniště    -4    11
HK0132    Vladimír Hubený, Převýšov    -7    11
HK0142    Jan Bílek, Praskačka    -10    11
HK0169    Roman Žák, HK    -10    11
HK0244    Kristýna Andrysíková, Převýšov    -1    9
HK0040    František Dušek, Holohlavy    -1    9
HK0224    Jiřina Vlášková, N. Bydžov    -1    9

I. A TŘÍDA (191. – 220. místo)
HK0248    František Chvojka, Roudnice    -4    9
HK0223    Dana Přibylová, N. Bydžov    -4    9
HK0249    Klára Zámečníková, HK    -4    9
HK0003    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    8
HK0102    Michal Chlad, Kosičky    2    8
HK0108    Aneta Doležalová, Chlumec    -1    8
HK0082    Amálka Geletičová, Sloupno    -1    8
HK0127    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    -1    8
HK0071    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -1    8
HK0201    Miloslav Kozák, HK    -1    8
HK0195    Jan Kulda, HK    -1    8
HK0112    Jaroslav Machač, Chlumec    -1    8
HK0072    Zdeněk Munzar, Podoliby    -1    8
HK0076    Jaroslav Novotný, Podoliby    -1    8
HK0187    Karel Přibyl, HK    -1    8
HK0078    Pavel Purma, Sloupno    -1    8
HK0123    Eduard Důbrava, Petrovice    -4    8
HK0068    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    -4    8
HK0047    Jiří Kotek, Černilov    -4    8
HK0149    Stanislav Urban, Předměřice    -4    8
HK0152    Jindřich Vondráček, Třebechovice    -4    8
HK0172    Kamil Žák, HK    -4    8
HK0011    Jiří Dvořák, Skřivany    -7    8
HK0175    Ján Glovacký, HK    -7    8
HK0182    Bohuslav Matyáš, HK    -7    8
HK0209    Alena Minaříková, Kratonohy    -7    8
HK0080    Jiří Pípa, N. Bydžov    -7    8
HK0086    Zuzana Pípová, N. Bydžov    -7    8
HK0202    Vladimír Racek, HK    -7    8
HK0095    Naďa Zimová, Prasek    -7    8

I. B TŘÍDA (221. – 259. místo)
HK0075    Alois Dejl, Jičín    -1    6
HK0147    Josef Horáček, HK    -1    6
HK0250    Josef Podrazil, Puchlovice    -1    6
HK0111    Zdena Lajtochová, Chlumec    2    5
HK0234    Jiří Bílek, Libčany    0    5
HK0235    Hana Bílková st., Libčany    0    5
HK0018    Jiří Bartoš, Štěnkov    -1    5
HK0192    Helena Havrdová, HK    -1    5
HK0218    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    -1    5
HK0171    Monika Žáková, HK    -4    5
HK0128    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    -7    5
HK0098    Jan Zima, Sloupno    -7    5
HK0222    Karel Dušek, Prasek    -1    3
HK0238    Petr Želiezko, HK    -4    3
HK0032    Václav Kuchař, HK    5    2
HK0153    Vladimír Šťastný, HK    2    2
HK0009    Lenka Taichmanová, Prasek    2    2
HK0233    Hana Bílková ml., Libčany    0    2
HK0239    Petr Hrubeš, HK    0    2
HK0205    Lucie Skřivanová, Lhota p. L.    -1    2
HK0158    Tibor Platinský, Kr. Lhota    -4    2
HK0148    Josef Urban st., Předměřice    -4    2
HK0253    Anna-Marie Hanušová, HK    -1    1
HK0256    František Vlášek, N. Bydžov    -1    1
HK0254    Monika Hádková, HK    -4    1
HK0125    Jan Svoboda, Mlékosrby    -4    0
HK0052    Milan Vilímský, Nechanice    -7    0
HK0024    Michal Višňák, HK    0    -1
HK0258    Jan Hanuš st., HK    -1    -1
HK0255    Marek Horáček, HK    -4    -2
HK0236    Bohumil Rulf, HK    -4    -2
HK0240    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    -10    -3
HK0173    Věra Kuchařová, HK    -4    -4
HK0259    Oldřich Matys, N. Bydžov    -4    -4
HK0216    Jaroslav Jetmar, HK    -7    -4
HK0242    Jan Hanuš ml., HK    -10    -6
HK0257    Johana Hanušová, HK    -7    -7
HK0143    Milada Bílková, Praskačka    -10    -7
HK0020    Miroslav Országh, Mžany    -10    -10