Voženílek vyhrál 9. kolo díky Supertrefě

Vítězem devátého dějství se stal Petr Voženílek starší ze Lhoty pod Libčany (startovní číslo HK0152), jenž spolu s dalšími sedmi soutěžícími získal čtrnáct bodů, avšak byl nejblíže Supertrefě (celkový počet vstřelených branek ve všech deseti tipovaných zápasech - padlo jich 44, Voženílek tipoval 41). Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny pro výherce kola. Získává chutný pivní balíček od královédvorského pivovaru Tambor.

Tipované duely 9. kola:
1.    FC Hradec – Slavia Praha      (0:3) 2
2.    SK Zápy – SK Převýšov        (4:0) 1
3.    Tachov – Olympia Hradec     (3:1) 1
4.    Lázně Bělohrad – Libčany      (1:5) 2
5.    Týniště n. O. – Kunčice          (1:4) 2
6.    Rudník – Kobylice                  (1:5) 2
7.    Předměřice – Lípa n. O.          (2:0) 1
8.    Opočno – Smiřice                  (1:4) 2
9.    Červeněves – Skřivany          (1:3) 2
10.    Dohalice – Myštěves            (4:1) 1

Supertrefa: V deseti odehraných duelech padlo dohromady 44 branek.

Průběžné pořadí po 9. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 6. místo)
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    5    61
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    14    57
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    11    57
HK0046    Karel Dušek, Prasek    8    54
HK0020    František Chvojka ml., Roudnice    8    54
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    11    52

EVROPSKÁ LIGA (7. – 24. místo)
HK0042    Alois Dejl, Jičín    11    51
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    5    51
HK0193    Maruška Plodrová, Zdechovice    14    49
HK0211    Petr Vyleťal, Lhota p. L.    5    49
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    14    48
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    14    48
HK0016    Václav Munzar, HK    11    48
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    8    48
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    8    48
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    48
HK0141    Markéta Pilařová, HK    11    45
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    11    45
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    8    45
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    8    45
HK0104    Tomáš Chabada, HK    5    45
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    5    45
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    45
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    8    43

I. LIGA (25. – 48. místo)
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    11    42
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    11    42
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    11    42
HK0154    Petr Vacek, HK    11    42
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    8    42
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    8    42
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    8    42
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    8    42
HK0116    Markéta Pražáková, HK    8    42
HK0091    František Hnik, Lužany    2    42
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    2    42
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    11    40
HK0197    Matěj Zima, Prasek    8    40
HK0148    Radek Sejtko, HK    2    40
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    11    39
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    8    39
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    39
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    8    39
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    8    39
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    5    39
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    5    39
HK0090    Václav Polívka, HK    5    39
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    2    39
HK0139    Marcel Pilař, HK    2    39

FNL (49. – 65. místo)
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    2    38
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    0    38
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    11    36
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    8    36
HK0019    František Chvojka st., Roudnice    8    36
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    5    36
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    2    36
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    36
HK0103    Jiří Chabada, HK    -1    36
HK0207    Martina Pelikánová, Převýšov    8    34
HK0011    Miloš Uher, Hořice    8    34
HK0170    Klára Zámečníková, HK    8    34
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    5    34
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    5    34
HK0012    Jakub Uher, Hořice    5    34
HK0226    Radek Zima ml., Prasek    5    34
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    2    34

ČFL (66. – 92. místo)
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    11    33
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    11    33
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    11    33
HK0106    Petr Cílek, HK    8    33
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    8    33
HK0089    František Hnik ml., Lužany    8    33
HK0177    Roman Hýsek, HK    8    33
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    33
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    8    33
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    5    33
HK0092    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    2    33
HK0056    Martin Taichman, Prasek    2    33
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    2    33
HK0115    Ladislav Havránek, HK    -1    33
HK0216    Petr Koza, HK    8    31
HK0217    Jana Kozová, HK    8    31
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    5    31
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    14    30
HK0112    Zdena Havránková, HK    11    30
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    8    30
HK0172    Jitka Kvasničková, Puchlovice    8    30
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    5    30
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    5    30
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    5    30
HK0002    Zuzana Plecháčková, V. Koloděje    2    30
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    2    30
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    -1    30

DIVIZE (93. – 112. místo)
HK0213    Bohuš Nosek, Solnice    11    28
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    5    28
HK0194    Štefan Kotek, Prasek    5    28
HK0198    Radek Zima, Prasek    5    28
HK0201    Jiří Zima, Sloupno    2    28
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    8    27
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    8    27
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    8    27
HK0107    Martin Cílek, HK    5    27
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    2    27
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    2    27
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    2    27
HK0086    David Zelený, Pardubice    2    27
HK0224    Anna-Marie Hanušová, HK    -1    27
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    27
HK0058    Josef Taichman, Prasek    -1    27
HK0083    Michal Kozák, HK    -4    27
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    -4    27
HK0223    Monika Hádková, HK    5    26
HK0025    Vladimír Racek, HK    5    26

KRAJSKÝ PŘEBOR (113. – 136. místo)
HK0196    Zlata Joštová, Zdechovice    5    25
HK0195    Naďa Zimová, Prasek    5    25
HK0210    Nikola Andrysíková, Převýšov    -1    25
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    -1    25
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    14    24
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    8    24
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    8    24
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    24
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    5    24
HK0024    Martin Šmied, Smržov    5    24
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    2    24
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    2    24
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    2    24
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    2    24
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    -4    24
HK0221    Dana Přibylová, N. Bydžov    5    23
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    0    23
HK0200    Petr Mašek, Čeperka    14    22
HK0202    Eva Zimová, Sloupno    8    22
HK0206    Roman Machač, HK    5    22
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    5    22
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    2    22
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    2    22
HK0208    Kristýna Pilařová, Převýšov    2    22

I. A TŘÍDA (137. – 152. místo)
HK0175    Michal Šulc, Černilov    14    21
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    8    21
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    5    21
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    5    21
HK0108    Monika Cílková, HK    2    21
HK0085    Miloslav Kozák, HK    2    21
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    2    21
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    2    21
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    -1    21
HK0087    Milan Řehák, Libotov    -4    21
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    -4    21
HK0113    Michal Tvrdek, HK    -4    21
HK0199    Pavel Brett, Králíky    5    20
HK0222    Jan Hanuš, HK    2    20
HK0209    Vladislava Andrysíková, Převýšov    2    19
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    2    19

I. B TŘÍDA (153. – 164. místo)
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    5    18
HK0228    Věra Mikasová, N. Bydžov    5    18
HK0230    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    5    18
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    5    18
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    2    18
HK0067    David Hubený, Převýšov    2    18
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    2    18
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    -1    18
HK0188    Bohumil Rulf, HK    -1    18
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    5    16
HK0214    Jan Hanuš ml., HK    2    16
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    2    16

OKRESNÍ PŘEBOR (165. – 193. místo)
HK0110    Petra Galová, Urbanice    5    15
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    5    15
HK0229    Petr Mikas, N. Bydžov    5    15
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    5    15
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    2    15
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    2    15
HK0114    David Havránek, HK    2    15
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    2    15
HK0080    Michal Portych, HK    2    15
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    -1    15
HK0003    Miloš Plecháček st., V. Koloděje    -1    15
HK0159    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    -1    15
HK0156    Petr Želiezko, HK    -1    15
HK0094    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    -4    15
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    -7    15
HK0219    Marek Horáček, HK    2    13
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    -1    13
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    5    12
HK0005    Marie Moníková, Ráby    5    12
HK0231    Lenka Hlaváčková, N. Bydžov    2    12
HK0138    Michal Kekelák, HK    2    12
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    2    12
HK0163    Kamila Žáková, HK    2    12
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    12
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    -1    12
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    12
HK0119    Roman Kupka, Polánky    -4    12
HK0006    Václav Moník, Ráby    -7    12
HK0165    Roman Žák, HK    -7    12

III. TŘÍDA (194. – 215. místo)
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    5    10
HK0215    Jaroslav Hanuš ml., HK    2    10
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    2    10
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    -7    10
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    8    9
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    5    9
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    5    9
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    9
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    -1    9
HK0225    Marie Hanušová, HK    -1    9
HK0149    Alena Sejtková, HK    -1    9
HK0155    Marie Vacková, HK    -1    9
HK0164    Kamil Žák, HK    -1    9
HK0218    Ivan Dušek, HK    -1    8
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    7
HK0013    Roman Kamenický, HK    0    7
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    -1    7
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    -1    7
HK0190    Karel Přibyl, HK    -4    7
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -4    7
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    6
HK0162    Monika Žáková, HK    -1    6

IV. TŘÍDA (216. – 235. místo)
HK0234    Jana Kezívová, Neznámo    5    5
HK0232    Dominika Kezívová, Neznámo    5    5
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    0    5
HK0204    Dana Machačová, HK    2    4
HK0161    Barbora Šimůnková, Předměřice    2    4
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    -1    3
HK0081    Václav Portych, HK    -1    3
HK0233    Jožo Kezív, Neznámo    2    2
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    0    1
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    -4    0
HK0235    Ján Kezív, Neznámo    -1    -1
HK0227    Andrea Neumannová, HK    0    -2
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    -4    -3
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    -10    -3
HK0205    Daniel Machač, HK    2    -8
HK0203    Marcel Gabriel, Vinary    0    -8
HK0157    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    -4    -8
HK0212    Jan Hrdlička, Všestary    0    -9
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    -4    -9
HK0220    Josef Horáček, HK    -10    -14