Populární tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku, fotbalová Tip liga, má za sebou páté dějství podzimní části. Celkem v této tipovačce registrujeme 192 hráčů (136 mužů a 56 žen).

V 5. kole vyhrál nový lídr průběžného pořadí Jiří Kotek z Černilova (startovní číslo HK0105), který spolu s dalšími pěti soutěžícími nasbíral 13 bodů. O šampionovi kola rozhodla Supertrefa, tedy počet branek ve všech deseti odehraných zápasech. Kotek byl nejblíže (tipoval 44 branek) a tak se může těšit na šest plechovkových piv Gambrinus. Vítěze prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209.

Výsledky tipovaných zápasů 5. kola

1. Varnsdorf – FC Hradec Králové (FNL) 1:1 - 0
2. Převýšov – Benátky nad Jizerou (ČFL) 3:2 - 1
3. Čechie Vykáň – FK Kratonohy (divize C) 3:3 - 0
4. Chlumec nad Cidlinou – Třebeš (KP) 6:0 - 1
5. FK Černilov – Bystřian Kunčice (I. A třída) 0:3 - 2
6. Skřivany – Nemyčeves (I. B třída – sk. A) 3:3 - 0
7. Spartak Kosičky – Sokol Stěžery (OP) 0:2 - 2
8. Loko Hradec B – Libčany B (III. třída) 7:0 - 1
9. Malšova Lhota B – Libřice (IV. třída – sk. A) 0:3 - 2
10. Klamoš – Nepolisy B (IV. třída – skupina B) 4:2 - 1

Supertrefa (přesný počet branek): 46

Průběžné pořadí po 5. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0105 Jiří Kotek, Černilov 13 56
HK0151 Martin Cílek, HK 10 53
HK0161 Ladislav Hofman, Černilov 7 53
HK0041 Martin Štayr, Prasek 4 53
HK0012 Martin Firbacher ml., Chlumec n. C. 7 51
HK0100 Václav Tarantík, Smiřice 13 47
HK0106 Michal Pražák, Kunčice 10 47
HK0156 Kamil Žák, HK 10 47
HK0138 Václav Polívka, HK 7 47
HK0065 Petr Matějka, Stěžery 13 45
HK0165 Martin Hopko, Sendražice 4 45

EVROPSKÁ LIGA (12. – 24. místo)
HK0152 Petr Cílek, HK 7 44
HK0086 Miloš Uher, Hořice 7 44
HK0090 Jaroslav Rychetský, Černilov 10 41
HK0112 Pavlína Sejtková, HK 10 41
HK0109 Martin Šmied, Smržov 10 41
HK0010 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 10 41
HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 7 41
HK0014 Martin Firbacher st., Chlumec n. C. 7 41
HK0055 Tomáš Kozák, HK 7 41
HK0110 Zdeněk Sejtko, HK 7 41
HK0118 Roman Kupka, Polánky 4 41
HK0178 Miroslav Matuška, Třesovice 7 40
HK0036 Pavel Syřiště, Ohnišťany 2 40

I. LIGA (25. – 45. místo)
HK0013 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 7 39
HK0160 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 39
HK0102 Pavel Jaroslav, HK 4 39
HK0099 Blanka Tarantíková, Smiřice 13 38
HK0107 Markéta Pražáková, HK 10 38
HK0049 Pavel Tomšík, N. Bydžov 10 38
HK0141 Jan Motyka, Kunčice 7 38
HK0103 Petr Vacek, HK 7 38
HK0153 Monika Cílková, HK 4 38
HK0122 Luboš Chlad, Kosičky 4 38
HK0117 Josef Kopecký, Lhota p. L. 4 38
HK0021 Václav Vrba, Ohnišťany 4 38
HK0061 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 37
HK0038 Eduard Důbrava, Petrovice 10 35
HK0096 Ivan Dušek, HK 10 35
HK0124 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 7 35
HK0052 Miloslav Kozák, HK 7 35
HK0093 Jaroslav Jetmar, HK 4 35
HK0135 Dana Machačová, HK 4 35
HK0145 Jaroslav Sehnoutka st., HK 4 35
HK0042 Josef Štayr, Prasek 1 35

II. LIGA (46. – 64. místo)
HK0154 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 34
HK0179 Kristýna Andrysíková, Převýšov 10 33
HK0140 Michal Portych, HK 2 33
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 13 32
HK0019 Marcel Gabriel, Vinary 10 32
HK0166 Vladimír Racek, HK 10 32
HK0067 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 7 32
HK0031 Hana Chalupová, Kratonohy 7 32
HK0167 Miroslav Musil, Střezetice 7 32
HK0114 Miroslav Špaček, Vlčkovice 7 32
HK0092 Jitka Štemberová, HK 7 32
HK0047 Patrik Tomšík, N. Bydžov 7 32
HK0025 Jiří Zima, Sloupno 7 32
HK0104 Petr Želiezko, HK 7 32
HK0123 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 4 32
HK0027 Bohumil Hladík, N. Bydžov 4 32
HK0080 Kateřina Přibylová, HK 4 32
HK0091 Jan Štembera, HK 4 32
HK0087 Jakub Uher, Hořice 4 32

ČFL (65. – 85. místo)
HK0139 Václav Portych, HK 5 30
HK0017 Petr Mašek, Čeperka -1 30
HK0137 Ladislav Hanuš, Lužany 10 29
HK0071 František Hnik ml., Lužany 10 29
HK0060 Jakub Pilař, Převýšov 10 29
HK0039 Jana Šrytrová, Petrovice 10 29
HK0150 Jaroslav Hanuš st., HK 7 29
HK0148 Bohuš Nosek, Solnice 7 29
HK0101 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 29
HK0147 Zdeňka Dusová, Sendražice 4 29
HK0068 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 4 29
HK0094 Petra Galová, Urbanice 4 29
HK0163 Roman Hýsek, HK 4 29
HK0033 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 29
HK0004 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 29
HK0144 Marcela Sehnoutková, HK 4 29
HK0113 Alena Sejtková, HK 4 29
HK0115 Patrik Špaček, Lochenice 4 29
HK0164 Václav Vaněk, HK 4 29
HK0044 Stanislav Vízek, N. Bydžov 4 29
HK0126 Aleš Doležal, Chlumec n. C. -2 29

DIVIZE (86. – 103. místo)
HK0175 Jan Hanuš, HK 7 28
HK0075 Petr Vyleťal, Obědovice 7 28
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 10 26
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 10 26
HK0076 František Zolman, Lhota p. L. 10 26
HK0095 Jiří Brzák, Urbanice 7 26
HK0009 Anna Jiroutová, Slepotice 4 26
HK0064 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 4 26
HK0066 Zdeněk Kostka, HK 4 26
HK0143 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 4 26
HK0029 Martin Taichman, Prasek 4 26
HK0088 Michal Šulc, Černilov 1 26
HK0162 Jan Koun, HK -2 26
HK0155 Dagmar Krejčí, Polánky 7 25
HK0062 Zdeněk Kříž, Převýšov 7 25
HK0180 Nikola Andrysíková, Chýšť 4 25
HK0069 Josef Dvořák, Třebechovice 5 24
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 1 24

KRAJSKÝ PŘEBOR (104. – 121. místo)
HK0028 Lenka Taichmanová, Prasek 13 23
HK0070 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 10 23
HK0053 Miloslava Kozáková, HK 10 23
HK0134 Daniel Machač, HK 10 23
HK0059 Pavel Pilař st., Převýšov 10 23
HK0018 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 23
HK0032 Lubomír Chalupa, Kratonohy 7 23
HK0085 František Chvojka ml., Roudnice 7 23
HK0056 Václav Pilař, Převýšov 7 23
HK0022 Jaroslav Synek, Humburky 7 23
HK0058 Václav Pilař, Lovčice 4 23
HK0130 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 1 23
HK0005 Marie Moníková, Ráby 1 23
HK0158 Kamila Žáková, HK 1 23
HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje -2 23
HK0015 Ladislava Dušková, Prasek 7 22
HK0168 František Mádlo, Lhota p. L. 7 22
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 4 22

I. A TŘÍDA (122. – 137. místo)
HK0149 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 20
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 10 20
HK0043 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 7 20
HK0063 Milan Řehák, Libotov 7 20
HK0046 Pavel Vízek, N. Bydžov 7 20
HK0159 Roman Žák, HK 7 20
HK0045 Libuše Vízková, N. Bydžov 4 20
HK0128 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 1 20
HK0040 Kristýna Štayrová, Prasek -5 20
HK0169 Jitka Kvasničková, Puchlovice 4 19
HK0026 Eva Zimová, Sloupno 4 19
HK0171 Jan Hrdlička, HK 7 18
HK0185 Marie Hanušová, HK 4 18
HK0035 Jiří Syřiště, Ohnišťany 2 18
HK0084 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 2 18
HK0183 Martina Pilařová, Převýšov 1 18

I. B TŘÍDA (138. – 156. místo)
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 7 17
HK0054 Michal Kozák, HK 7 17
HK0072 František Hnik st., Lužany 4 17
HK0133 Roman Machač, HK 4 17
HK0146 Jaroslav Brzák, HK 1 17
HK0008 Zdena Čermáková, Skřivany 1 17
HK0121 Renata Chladová, Kosičky 1 17
HK0131 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 1 17
HK0030 Josef Taichman, Prasek 1 17
HK0157 Monika Žáková, HK 1 17
HK0172 Jan Radoň, Blešno 5 16
HK0016 Karel Dušek, Prasek 4 16
HK0116 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 4 16
HK0007 Petra Bakešová, Pardubice 4 14
HK0034 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 4 14
HK0127 Petr Kloz I, Chlumec n. C. 4 14
HK0077 Lenka Přibylová, HK 4 14
HK0097 Simona Křikavová, HK 1 14
HK0082 Michal Přibyl, Borohrádek 1 14

OKRESNÍ PŘEBOR (157. – 172. místo)
HK0173 Luboš Radoň, Blešno 2 13
HK0111 Martin Navrátil ml., HK 0 13
HK0186 Martina Pelikánová, Převýšov 4 12
HK0120 Michal Chlad, Kosičky 7 11
HK0024 Martin Šimek, N. Bydžov 7 11
HK0057 Pavel Pilař, Převýšov 4 11
HK0048 Alena Tomšíková, N. Bydžov 4 11
HK0125 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 1 11
HK0011 Miroslav Országh, Mžany 1 11
HK0081 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 1 11
HK0079 Lenka Michálková, Praha -2 11
HK0050 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -2 11
HK0192 Tomáš Plíštil, HK 10 10
HK0182 Kristýna Pilařová, Převýšov 1 10
HK0190 Hana Brubáková, N. Bydžov 0 10
HK0189 Petr Želiezko ml., HK 0 10

III. TŘÍDA (173. – 182. místo)
HK0083 Karel Přibyl, HK 7 8
HK0078 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 4 8
HK0136 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 8
HK0006 Václav Moník, Ráby -2 8
HK0098 Petr Solnička, HK -2 8
HK0089 Jiří Šulc, Černilov -2 8
HK0181 Vladislava Andrysíková, Převýšov 4 7
HK0174 Jan Hanuš ml., HK 1 7
HK0170 Andrea Neumannová, HK 7 6
HK0051 Marcel Hlavatý, Ohnišťany -1 6

IV. TŘÍDA (183. – 192. místo)
HK0119 Radek Chlad, Kosičky 4 5
HK0023 Petr Urban, Chlumec n. C. 1 5
HK0129 Eliška Klozová, Chlumec n. C. -5 5
HK0191 Jožo Móder, N. Bydžov 4 4
HK0176 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 0 4
HK0108 Martin Navrátil st., HK 0 3
HK0188 Monika Hádková, HK 1 2
HK0037 Marie Hyršlová, Ohnišťany -2 2
HK0187 Johana Hanušová, HK -2 -1
HK0184 Anna Hanušová, HK -2 -6