Vítězem 6. dějství se stal Zdeněk Kříž z Převýšova (startovní číslo HK0120), jenž získal 20 bodů. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává balíček od pivovaru Tambor.

Duely 6. kola:
1. FC Hradec – Zlín              (0:2) 2
2. Převýšov – Jirny             (1:1) 0
3. Olympia HK – Písek          (5:1) 1
4. Kratonohy – P. Kopanina (4:0) 1
5. Vysoká – N. Bydžov        (0:5) 2
6. Černilov – Třebechovice  (1:0) 1
7. Skřivany – Dohalice         (1:0) 1
8. Probluz – Boharyně         (5:1) 1
9. N. Město – Lovčice           (1:4) 2
10. Klamoš – Lužec              (0:1) 2

Supertrefa: V deseti duelech padlo celkem 33 gólů.

Průběžné pořadí po 6. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 12. místo)
HK0091    František Hnik, Lužany    14    42
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    11    40
HK0046    Karel Dušek, Prasek    5    39
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    11    37
HK0104    Tomáš Chabada, HK    11    36
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    8    36
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    5    36
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    20    33
HK0224    Anna-Marie Hanušová, HK    11    33
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    8    33
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    8    33
HK0103    Jiří Chabada, HK    8    33

EVROPSKÁ LIGA (13. – 34. místo)
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    8    31
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    17    30
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    14    30
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    14    30
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    14    30
HK0116    Markéta Pražáková, HK    14    30
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    14    30
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    11    30
HK0139    Marcel Pilař, HK    11    30
HK0141    Markéta Pilařová, HK    8    30
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    8    28
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    8    28
HK0148    Radek Sejtko, HK    8    28
HK0016    Václav Munzar, HK    14    27
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    14    27
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    14    27
HK0056    Martin Taichman, Prasek    11    27
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    8    27
HK0020    Františ. Chvojka ml., Roudnice    8    27
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    8    27
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    8    27
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    5    27

I. LIGA (35. – 59. místo)
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    14    25
HK0211    Petr Vyleťal, Lhota p. L.    8    25
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    20    24
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    14    24
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    14    24
HK0042    Alois Dejl, Jičín    11    24
HK0115    Ladislav Havránek, HK    11    24
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    11    24
HK0089    František Hnik ml., Lužany    11    24
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    11    24
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    11    24
HK0090    Václav Polívka, HK    11    24
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    11    24
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    11    24
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    8    24
HK0083    Michal Kozák, HK    8    24
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    8    24
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    8    24
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    5    24
HK0177    Roman Hýsek, HK    5    24
HK0092    Jarosl. Kratochvíl, Mlékosrby    5    24
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    5    24
HK0058    Josef Taichman, Prasek    5    24
HK0113    Michal Tvrdek, HK    5    24
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    2    24

FNL (60. – 87. místo)
HK0193    Maruš. Plodrová, Zdechovice    11    22
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    8    22
HK0216    Petr Koza, HK    5    22
HK0217    Jana Kozová, HK    5    22
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    0    22
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    11    21
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    11    21
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    11    21
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    11    21
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    11    21
HK0087    Milan Řehák, Libotov    11    21
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    8    21
HK0002    Zuz. Plecháčková, V. Koloděje    8    21
HK0112    Zdena Havránková, HK    5    21
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    5    21
HK0172    Jitka Kvasničková, Puchlovice    5    21
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    5    21
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    5    21
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    5    21
HK0086    David Zelený, Pardubice    5    21
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    2    21
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    2    21
HK0025    Vladimír Racek, HK    5    20
HK0226    Radek Zima ml., Prasek    14    19
HK0012    Jakub Uher, Hořice    11    19
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    8    19
HK0207    Martina Pelikánová, Převýšov    8    19
HK0011    Miloš Uher, Hořice    8    19

ČFL (88. – 109. místo)
HK0019    Františ. Chvojka st., Roudnice    14    18
HK0106    Petr Cílek, HK    11    18
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    11    18
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    8    18
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    8    18
HK0154    Petr Vacek, HK    8    18
HK0164    Kamil Žák, HK    8    18
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    5    18
HK0085    Miloslav Kozák, HK    5    18
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    5    18
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    5    18
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    18
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    5    18
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    2    18
HK0094    Zden. Dvořák st., Třebechovice    2    18
HK0024    Martin Šmied, Smržov    2    18
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    -1    18
HK0206    Roman Machač, HK    11    16
HK0197    Matěj Zima, Prasek    11    16
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    8    16
HK0201    Jiří Zima, Sloupno    8    16
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    0    16

DIVIZE (110. – 133. místo)
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    14    15
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    11    15
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    11    15
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    11    15
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    11    15
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    11    15
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    8    15
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    8    15
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    15
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    5    15
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    5    15
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    2    15
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    2    15
HK0170    Klára Zámečníková, HK    2    15
HK0165    Roman Žák, HK    -4    15
HK0223    Monika Hádková, HK    5    14
HK0194    Štefan Kotek, Prasek    11    13
HK0198    Radek Zima, Prasek    8    13
HK0218    Ivan Dušek, HK    5    13
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    5    13
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    5    13
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    5    13
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    5    13
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    0    13

KRAJSKÝ PŘEBOR (134. – 166. místo)
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    11    12
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    8    12
HK0107    Martin Cílek, HK    5    12
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    5    12
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    5    12
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    12
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    5    12
HK0067    David Hubený, Převýšov    5    12
HK0119    Roman Kupka, Polánky    5    12
HK0188    Bohumil Rulf, HK    5    12
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    2    12
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    2    12
HK0219    Marek Horáček, HK    0    11
HK0195    Naďa Zimová, Prasek    14    10
HK0196    Zlata Joštová, Zdechovice    11    10
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    8    10
HK0213    Bohuš Nosek, Solnice    8    10
HK0202    Eva Zimová, Sloupno    5    10
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    14    9
HK0003    Mil. Plecháček st., V. Koloděje    11    9
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    8    9
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    8    9
HK0225    Marie Hanušová, HK    5    9
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    5    9
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    9
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    5    9
HK0110    Petra Galová, Urbanice    2    9
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    2    9
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    2    9
HK0149    Alena Sejtková, HK    2    9
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    9
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    -1    9
HK0162    Monika Žáková, HK    -1    9

I. A TŘÍDA (167. – 193. místo)
HK0221    Dana Přibylová, N. Bydžov    11    8
HK0222    Jan Hanuš, HK    8    8
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    8    7
HK0209    Vladisl. Andrysíková, Převýšov    5    7
HK0210    Nikola Andrysíková, Převýšov    5    7
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    5    7
HK0208    Kristýna Pilařová, Převýšov    5    7
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    0    7
HK0013    Roman Kamenický, HK    0    7
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    0    7
HK0006    Václav Moník, Ráby    8    6
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    8    6
HK0108    Monika Cílková, HK    5    6
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    5    6
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    5    6
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    5    6
HK0159    Jaros. Šimůnek II, Předměřice    5    6
HK0175    Michal Šulc, Černilov    5    6
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    2    6
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    2    6
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    2    6
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    6
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    -1    6
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    -1    6
HK0081    Václav Portych, HK    -1    6
HK0199    Pavel Brett, Králíky    0    5
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    0    5

I. B TŘÍDA (194. – 212. místo)
HK0161    Barb. Šimůnková, Předměřice    8    4
HK0215    Jaroslav Hanuš ml., HK    2    4
HK0190    Karel Přibyl, HK    0    4
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    0    4
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    8    3
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    8    3
HK0155    Marie Vacková, HK    8    3
HK0114    David Havránek, HK    5    3
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    5    3
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    5    3
HK0080    Michal Portych, HK    5    3
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    2    3
HK0005    Marie Moníková, Ráby    -1    3
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    -4    3
HK0227    Andrea Neumannová, HK    2    2
HK0214    Jan Hanuš ml., HK    8    1
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    2    1
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    0    1
HK0157    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    0    1

OKRESNÍ PŘEBOR (213. – 227. místo)
HK0163    Kamila Žáková, HK    8    0
HK0138    Michal Kekelák, HK    5    0
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    2    0
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    0
HK0156    Petr Želiezko, HK    -1    0
HK0200    Petr Mašek, Čeperka    2    -2
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    -1    -2
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    2    -3
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    2    -3
HK0220    Josef Horáček, HK    0    -4
HK0212    Jan Hrdlička, Všestary    2    -5
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    5    -6
HK0204    Dana Machačová, HK    5    -8
HK0203    Marcel Gabriel, Vinary    -1    -8
HK0205    Daniel Machač, HK    2    -14