Vítězem druhého kola fotbalové Tip ligy se stal Pavel Syřiště z Ohnišťan (HK0014), jenž jako jediný získal plný počet bodů (18). Může se tak těšit na balení šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval Deníku na tel. číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky duelů 2. kola

1. Kratonohy – Kolín (1:0) 1
2. Vysoká – Kostelec n. O. (1:0) 1
3. Kunčice – Týniště n. O. (2:0) 1
4. Rudník – Skřivany   odloženo
5. Nemyčeves – Loko HK   odloženo
6. Č. Skalice – Třebechovice (2:0) 1
7. Solnice – Předměřice (1:1) 0
8. Lhota p. L. – Třebeš B (4:2) 1
9. Neděliště – Nový HK B (3:1) 1
10. Lužec n. C. – Prasek (0:4) 2

Supertrefa: Celkem padlo 22 gólů.

Po 2. kole - jednotlivci

LIGA MISTRŮ (1. – 5. místo)
HK0048 Václav Polívka, HK 15 21
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 15 21
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 12 21
HK0064 Michal Šulc, Černilov 12 21
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov 12 21

EVROPSKÁ LIGA (6. – 22. místo)
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany 18 18
HK0184 František Kocman, Kopidlno 15 18
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 12 18
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec 12 18
HK0191 Martin Morávek, Hořice 12 18
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 12 18
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 12 18
HK0119 Jakub Uher, Hořice 12 18
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK 9 18
HK0079 Monika Cílková, HK 9 18
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. 9 18
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 9 18
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 9 18
HK0190 Kamil Brambora, HK 6 18
HK0080 Martin Cílek, HK 6 18
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 6 18
HK0199 Radim Formánek, HK 6 18

I. LIGA (23. – 52. místo)
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec 12 15
HK0058 Petra Galová, Urbanice 12 15
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 12 15
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 12 15
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 12 15
HK0165 Ondřej Krátký, HK 12 15
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč 12 15
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice 12 15
HK0075 Michal Portych, HK 12 15
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany 12 15
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice 12 15
HK0004 Josef Štayr, Prasek 12 15
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek 12 15
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary 9 15
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany 9 15
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec 9 15
HK0049 Romana Hniková, Lužany 9 15
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 9 15
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 9 15
HK0137 Tomáš Kozák, HK 9 15
HK0201 Marie Kubánková, HK 9 15
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 9 15
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov 9 15
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 9 15
HK0195 Tomáš Vak, HK 9 15
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 9 15
HK0193 František Hrabal, HK 6 15
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 6 15
HK0035 Marie Moníková, Ráby 6 15
HK0116 Michal Kekelák, HK 3 15

FNL (53. – 99. místo)
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 10 13
HK0081 Petr Cílek, HK 4 13
HK0212 Johanka Hanušová, HK 12 12
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 12 12
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK 12 12
HK0140 Michal Kozák, HK 12 12
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice 12 12
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 12 12
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 12 12
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 12 12
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 12 12
HK0100 Kamil Žák, HK 12 12
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 9 12
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec 9 12
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov 9 12
HK0107 Ivan Dušek, HK 9 12
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany 9 12
HK0050 František Hnik st., Lužany 9 12
HK0096 Josef Horáček, HK 9 12
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 9 12
HK0200 Přemysl Kubánek, HK 9 12
HK0179 Erick Kwaike, HK 9 12
HK0067 Václav Modrý, Sendražice 9 12
HK0158 Jan Musil, Praha 9 12
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 9 12
HK0118 Marcel Pilař, HK 9 12
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 9 12
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec 9 12
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 9 12
HK0099 Roman Žák, HK 9 12
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 6 12
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec 6 12
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 6 12
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 6 12
HK0051 František Hnik ml., Lužany 6 12
HK0113 Pavel Jaroslav, HK 6 12
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. 6 12
HK0157 Roman Puškula, Sezemice 6 12
HK0006 Martin Štayr, Prasek 6 12
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 6 12
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 6 12
HK0025 Eva Zimová, Sloupno 6 12
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 6 12
HK0175 Aneta Bičišťová, HK 3 12
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice 3 12
HK0117 David Pavlíček, HK 3 12
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice 0 12

ČFL (100. – 137. místo)
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 7 10
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 10
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov 4 10
HK0148 Lenka Michálková, Praha 12 9
HK0189 Adam Brambora, HK 9 9
HK0213 Jan Hanuš ml., HK 9 9
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 9 9
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 9 9
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 9 9
HK0139 Miloslava Kozáková, HK 9 9
HK0167 Jaroslava Krátká, HK 9 9
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 9 9
HK0022 Josef Taichman, Prasek 9 9
HK0120 Miloš Uher, Hořice 9 9
HK0115 Petr Vacek, HK 9 9
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 6 9
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec 6 9
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec 6 9
HK0173 Dagmar Horová, Kolín 6 9
HK0103 Roman Hýsek, HK 6 9
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky 6 9
HK0008 Renata Chladová, Kosičky 6 9
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov 6 9
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice 6 9
HK0163 Martin Miler, Jaroměř 6 9
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery 6 9
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 6 9
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK 6 9
HK0104 Alena Sejtková, HK 6 9
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 6 9
HK0101 Kamila Žáková, HK 6 9
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov 3 9
HK0089 Monika Hádková, HK 3 9
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 3 9
HK0109 Růžena Kotková, Černilov 3 9
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice 3 9
HK0105 Pavlína Sejtková, HK 3 9
HK0010 Michal Chlad, Kosičky 0 9

DIVIZE (138. – 167. místo)
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 7
HK0168 Jindřich Hora, HK 9 6
HK0007 Radek Chlad, Kosičky 9 6
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov 9 6
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek 9 6
HK0021 Martin Taichman, Prasek 9 6
HK0176 Přemysl Bičiště, HK 6 6
HK0208 Karel Dušek, Prasek 6 6
HK0093 Jan Hanuš, HK 6 6
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 6 6
HK0138 Miloslav Kozák, HK 6 6
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 6 6
HK0197 Eva Lochmanová, HK 6 6
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany 6 6
HK0074 Václav Portych, HK 6 6
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice 6 6
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 3 6
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady 3 6
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK 3 6
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK 3 6
HK0102 Monika Žáková, HK 3 6
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany 0 6
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 0 6
HK0166 Jan Krátký, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice 0 6
HK0192 David Prokop, HK 0 6
HK0073 Vladimír Racek, HK 0 6
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice 0 6

KRAJSKÝ PŘEBOR (168. – 202. místo)
HK0055 Michal Pokorný, HK 4 4
HK0036 Václav Moník, Ráby 6 3
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec 6 3
HK0111 Kuba Plas, HK 6 3
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 6 3
HK0110 Petr Želiezko, HK 6 3
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 3 3
HK0062 František Dědek, Černilov 3 3
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice 3 3
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 3 3
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek 3 3
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek 3 3
HK0090 Marie Hanušová, HK 3 3
HK0180 Pavel Hradecký, HK 3 3
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov 3 3
HK0019 Anna Mülerová, Smidary 3 3
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov 3 3
HK0112 Ondra Plas, HK 3 3
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 3 3
HK0141 Jiří Bičiště, HK 0 3
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany 0 3
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 0 3
HK0095 Josef Horáček st., HK 0 3
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 0 3
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 0 3
HK0063 Václav Plíva, Černilov 0 3
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 0 3
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov 0 3
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí 0 3
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice 0 3
HK0143 Oldřich Turek, HK 0 3
HK0087 Anna Hanušová, HK -3 3
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice -3 3
HK0169 Karel Novák, Třebechovice -3 3

I. A TŘÍDA (203. – 211. místo)
HK0144 Karel Přibyl, HK 6 0
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 6 0
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK 0 0
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 0 0
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje 0 0
HK0215 Jitka Podrazilová, HK 0 0
HK0152 Bohumil Rulf, HK 0 0
HK0142 Jar. Žiška, HK 0 0
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov -3 0

I. B TŘÍDA (212. – 215. místo)
HK0147 Kateřina Přibylová, HK 0 -3
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3
HK0094 Marek Horáček, HK -3 -3
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery -3 -3

Po 2. kole - družstva

1. místo
PVT klub 27 51
2. místo
Sokolíci Lhota p. L. 24 45
3. místo
Jiskra Prasek „D“ 30 42
4. – 6. místo
Rychlá rota 27 39
Ferona 10 15 39
FC Lužany 24 39
7. – 8. místo
Taichmanovi 33 36
Fíra team 21 36
9. – 10. místo
Kozáci 27 33
Romanž 27 33
11. místo
Monk Team 15 30
12. – 13. místo
Bosna 15 27
Berani 15 27
14. – 18. místo
Wotrok C 18 24
FC Koloděje 18 24
Kotva 12 24
Wotrok B 15 24
Ledničky 21 24
19. místo
T.T.I.Team 15 21
20. – 22. místo
Wotrok A 12 12
FC Kobylky team 12 12
Akaka 6 12
23. – 25. místo
Železní hadi 15 9
Fanynky 18 9
Přibyl family 18 9