Vítězkou 10. kola Tip ligy se stala Marie Kadečková z Hradce Králové (HK0218), jež získala 16 bodů a byla blíže Supertrefě. Získává 6 plechovkových piv Gambrinus. Tipérku prosíme, aby se ozvala na tel. 602 576 209.

Výsledky 10. kola

1. Chlumec n. C. – Libčany (3:1) 1
2. Černilov – Kobylice (3:4)  2
3. Nepolisy – Skřivany (0:1) 2
4. Smiřice – Nová Paka (2:2) 0
5. Malšovice – Solnice (4:1) 1
6. Cerekvice – Boharyně (0:2) 2
7. Syrovátka – Vysoká B (5:0) 1
8. Lhota p. L. B – Stěžery B (4:2) 1
9. Jeníkovice – M. Lhota B (5:2) 1
10. Nepol. B – Červeněves B (5:0) 1

Supertrefa: Celkem padlo 46 gólů.

Průběžné pořadí po 10. kole

JEDNOTLIVCI:

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
HK0195 Tomáš Vak, HK 13 83
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 13 74
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 10 74
HK0193 František Hrabal, HK 10 74
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice 10 74
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 74
HK0191 Martin Morávek, Hořice 13 71
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 10 71
HK0048 Václav Polívka, HK 7 71
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 7 71

EVROPSKÁ LIGA (11. – 31. místo)
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK 10 68
HK0008 Renata Chladová, Kosičky 7 68
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 7 68
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 7 68
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 4 68
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 7 65
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 65
HK0102 Monika Žáková, HK 4 65
HK0079 Monika Cílková, HK 10 63
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 7 63
HK0107 Ivan Dušek, HK 4 63
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec 10 62
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 10 62
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 10 62
HK0179 Erick Kwaike, HK 10 62
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany 10 62
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 10 62
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 7 62
HK0184 František Kocman, Kopidlno 7 62
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 62
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 4 62

I. LIGA (32. – 51. místo)
HK0081 Petr Cílek, HK 7 61
HK0007 Radek Chlad, Kosičky 7 60
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice 13 59
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 13 59
HK0093 Jan Hanuš, HK 10 59
HK0075 Michal Portych, HK 10 59
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 7 59
HK0067 Václav Modrý, Sendražice 7 59
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 4 59
HK0176 Přemysl Bičiště, HK 13 56
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 56
HK0175 Aneta Bičišťová, HK 4 56
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 4 56
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 4 56
HK0058 Petra Galová, Urbanice 4 56
HK0200 Přemysl Kubánek, HK 4 56
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 4 56
HK0190 Kamil Brambora, HK 1 56
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 10 54
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 4 54

FNL (52. – 82. místo)
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky 16 53
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov 10 53
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany 10 53
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK 10 53
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 7 53
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. 7 53
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK 7 53
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 4 53
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec 4 53
HK0022 Josef Taichman, Prasek 4 53
HK0165 Ondřej Krátký, HK 1 53
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice 1 53
HK0169 Karel Novák, Třebechovice 1 53
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 52
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec 4 52
HK0064 Michal Šulc, Černilov 0 52
HK0063 Václav Plíva, Černilov 7 51
HK0113 Pavel Jaroslav, HK 4 51
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 51
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 10 50
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 50
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 7 50
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 5 50
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 4 50
HK0166 Jan Krátký, HK 4 50
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 4 50
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec 4 50
HK0116 Michal Kekelák, HK 1 50
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery 1 50
HK0137 Tomáš Kozák, HK -2 50
HK0163 Martin Miler, Jaroměř -2 50

ČFL (83. – 119. místo)
HK0080 Martin Cílek, HK 4 48
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 4 48
HK0109 Růžena Kotková, Černilov 7 47
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. 7 47
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 7 47
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí 7 47
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice 7 47
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 4 47
HK0157 Roman Puškula, Sezemice 4 47
HK0173 Dagmar Horová, Kolín 1 47
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov -2 47
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby -5 47
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 10 46
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany 7 46
HK0119 Jakub Uher, Hořice 0 46
HK0199 Radim Formánek, HK 13 45
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 10 45
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 10 45
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 45
HK0118 Marcel Pilař, HK 4 45
HK0167 Jaroslava Krátká, HK 10 44
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov 7 44
HK0208 Karel Dušek, Prasek 7 44
HK0049 Romana Hniková, Lužany 7 44
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 7 44
HK0115 Petr Vacek, HK 7 44
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 4 44
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany 4 44
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec 4 44
HK0189 Adam Brambora, HK 1 44
HK0212 Johanka Hanušová, HK 1 44
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice 1 44
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč 1 44
HK0192 David Prokop, HK 1 44
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice 1 44
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 0 44
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice -2 44

DIVIZE (120. – 153. místo)
HK0216 Jan Horák, Dobruška 10 43
HK0096 Josef Horáček, HK 7 42
HK0094 Marek Horáček, HK 7 42
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov 10 41
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK 10 41
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 41
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 41
HK0051 František Hnik ml., Lužany 7 41
HK0050 František Hnik st., Lužany 7 41
HK0100 Kamil Žák, HK 7 41
HK0141 Jiří Bičiště, HK 4 41
HK0089 Monika Hádková, HK 4 41
HK0103 Roman Hýsek, HK 4 41
HK0139 Miloslava Kozáková, HK 4 41
HK0101 Kamila Žáková, HK 4 41
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary 1 41
HK0140 Michal Kozák, HK 1 41
HK0201 Marie Kubánková, HK 1 41
HK0105 Pavlína Sejtková, HK 1 41
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice 1 41
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 0 41
HK0138 Miloslav Kozák, HK -5 41
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 40
HK0111 Kuba Plas, HK 4 38
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 38
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov 4 38
HK0143 Oldřich Turek, HK 4 38
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice 4 38
HK0110 Petr Želiezko, HK 4 38
HK0025 Eva Zimová, Sloupno -2 38
HK0104 Alena Sejtková, HK -4 38
HK0197 Eva Lochmanová, HK -5 38
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 4 37
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 37

KRAJSKÝ PŘEBOR (154. – 181. místo)
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice 7 36
HK0117 David Pavlíček, HK 1 36
HK0219 Tomáš Kadečka, Pardubice -2 36
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek 10 35
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov 10 35
HK0168 Jindřich Hora, HK 7 35
HK0035 Marie Moníková, Ráby 7 35
HK0215 Jitka Podrazilová, HK 4 35
HK0074 Václav Portych, HK 4 35
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice 1 35
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany 1 35
HK0004 Josef Štayr, Prasek 0 35
HK0180 Pavel Hradecký, HK -2 35
HK0036 Václav Moník, Ráby -2 35
HK0095 Josef Horáček st., HK 4 34
HK0120 Miloš Uher, Hořice 0 34
HK0217 Jan Kadečka, HK 7 33
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 7 33
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 0 33
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady 7 32
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 32
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek 4 32
HK0099 Roman Žák, HK 4 32
HK0112 Ondra Plas, HK 1 32
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov -5 32
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK -2 31
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 30
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek 0 30

I. A TŘÍDA (182. – 208. místo)
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec 4 29
HK0148 Lenka Michálková, Praha 4 29
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 4 29
HK0090 Marie Hanušová, HK 1 29
HK0062 František Dědek, Černilov -2 29
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov -5 29
HK0224 Jan Bednář, HK 7 28
HK0218 Marie Kadečková, HK 16 27
HK0220 Monika Kadečková, Pardubice 4 27
HK0019 Anna Mülerová, Smidary 10 26
HK0147 Kateřina Přibylová, HK 10 26
HK0144 Karel Přibyl, HK 4 26
HK0021 Martin Taichman, Prasek 4 26
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice 1 26
HK0073 Vladimír Racek, HK 1 26
HK0222 Tomáš Balatka, HK 1 25
HK0230 Nicol Matysová, Nepolisy 10 24
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 0 24
HK0237 Pavel Tomšík ml., N. Bydžov 10 23
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov 7 23
HK0213 Jan Hanuš ml., HK 4 23
HK0087 Anna Hanušová, HK 4 23
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 23
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 4 22
HK0221 Leona Balatková, HK 1 22
HK0231 Anet Matysová, Nepolisy 10 21
HK0234 David Maňo, Fořt 4 21

I. B TŘÍDA (209. – 233. místo)
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery 4 20
HK0006 Martin Štayr, Prasek 0 20
HK0158 Jan Musil, Praha -2 20
HK0227 Štěpánka Senecká, N. Bydžov 4 19
HK0228 Vlaďka Matysová, Nepolisy 7 18
HK0226 Tomáš Novák, N. Bydžov 0 18
HK0243 František Krejčí, N. Bydžov 10 17
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 17
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 17
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK -2 17
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec -5 17
HK0229 Martin Matys, Nepolisy 10 15
HK0235 Patrik Tomšík, N. Bydžov 8 15
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 0 15
HK0241 Dagmar Krejčová, N. Bydžov 13 14
HK0242 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 13 14
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 1 14
HK0280 Milan Klepl, Petrovice 13 13
HK0270 Monika Kleplová, Petrovice 13 13
HK0263 Pavel Mikulka, N. Bydžov 13 13
HK0247 Tadeáš Tomšík, N. Bydžov 13 13
HK0258 Martina Vavřičková, Rokycany 13 13
HK0239 Michaela Vízková, N. Bydžov 7 11
HK0240 Libuše Vízková, N. Bydžov 4 11
HK0142 Jaroslav Žiška, HK 4 11

OKRESNÍ PŘEBOR (234. – 260. místo)
HK0250 Ludmila Čablová, Nepolisy 10 10
HK0267 Martin Klepl, N. Bydžov 10 10
HK0279 Libuše Kleplová, Petrovice 10 10
HK0273 Václav Krejčí, St. Bydžov 10 10
HK0262 Petr Mikulka, N. Bydžov 10 10
HK0266 Lucie Mikulková, Kozojídky 10 10
HK0246 Eliška Morávková, Robousy 10 10
HK0255 Helena Plachá, Zásada 10 10
HK0253 Krista Plachá, Zásada 10 10
HK0251 Jana Šafaříková, Lánov 10 10
HK0248 Katka Tomšíková, N. Bydžov 10 10
HK0259 Tomáš Vavřička, Rokycany 10 10
HK0257 Jiří Vavřička, Rokycany 10 10
HK0252 Václav Vejdělek, Lánov 10 10
HK0260 Hana Vlčková, Mirošov 10 10
HK0225 Žaneta Nováková, N. Bydžov -2 10
HK0236 Vojta Tomšík, N. Bydžov 2 9
HK0245 Radka Morávková, N. Bydžov 7 8
HK0244 Adéla Šustrová, N. Bydžov 7 8
HK0238 Pavel Vízek, N. Bydžov 4 8
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek 7 7
HK0271 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 7 7
HK0272 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 7 7
HK0254 Ludmila Plachá, Zásada 7 7
HK0249 Alena Tomšíková, N. Bydžov 7 7
HK0261 Milan Vlček, Mirošov 7 7
HK0223 Jaroslav Balatka, Třebechovice -2 7

III. TŘÍDA (261. – 280. místo)
HK0233 Natálie Machová, Fořt 1 6
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6
HK0055 Michal Pokorný, HK 0 6
HK0152 Bohumil Rulf, HK 0 5
HK0256 Anna Dumková, Zásada 4 4
HK0269 Adéla Kleplová, N. Bydžov 4 4
HK0268 Jana Kleplová, N. Bydžov 4 4
HK0274 Miroslav Krejčí, Lužec 4 4
HK0275 Jana Krejčová, Lužec 4 4
HK0010 Michal Chlad, Kosičky -4 4
HK0232 Marcela Machová, Fořt 4 3
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0265 Vojta Mikulka, Kozojídky 1 1
HK0264 Jolana Mikulková, N. Bydžov 1 1
HK0276 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 1 1
HK0277 Lucie Ondrušková, Loukonosy 1 1
HK0278 Anna Ondrušková, Loukonosy 1 1
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov -5 -8

DRUŽSTVA:

1. místo
Sokolíci Lhota p. L. 21 189
2. místo
Ledničky 30 181
3. místo
Fíra team 21 180
4. místo
Rychlá rota 30 174
5. místo
PVT klub 18 162
6. místo
Taichmanovi 21 153
7. místo
Kotva 18 141
8. místo
Wotrok A 15 138
9. – 10. místo
Bosna 5 132
Kozáci -6 132
11. místo
Ferona 10 6 131
12. místo
FC Lužany 21 126
13. místo
T.T.I.Team 12 120
14. místo
Akaka 18 118
15. místo
Wotrok B 9 117
16. – 17. místo
Monk Team 6 114
Romanž 15 114
18. – 19. místo
FC Koloděje 12 108
Železní hadi 9 108
20. – 21. místo
Wotrok C 9 90
Sony Team 12 90
22. místo
FC Kobylky team 24 86
23. místo
Jiskra Prasek „D“ 0 85
24. – 25. místo
Přibyl family 15 75
Berani 9 75
26. místo
Fanynky 9 72