Zatím registrujeme 221 hráčů (169 mužů a 52 žen). Vítězem prvního dějství se stal Miloslav Kozák z Hradce Králové (startovní číslo HK0122), jenž získal spolu s Milanem Touškem jedenáct bodů, avšak byl nejblíže Supertrefě. Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou pivní cenu od pivovaru Tambor.

Tip liga: Více než polovina soutěžících se propadla do minusu

Výsledky tipovaných zápasů úvodního kola
1. FC Hradec Králové – Znojmo                    (3:1)   1
2. Vysoká n. L. – Náchod                              (2:2)   0
3. Kunčice – Nepolisy                                    (3:1)   1
4. Třebechovice p. O. – Nový Hradec Kr.       (2:2)   0
5. Lokomotiva Hradec Kr. – Předměřice n. L. (2:1)   1
6. Libáň – Kobylice                                        (0:0)   0
7. Třebeš B – Stěžery                                    (2:2)   0
8. Lokomotiva Hradec B – Nové Město n. C.  (4:2)   1
9. Černilov B – Smiřice B                                (2:3)   2
10. Lužec n. C. – Hlušice B                             (1:1)   0

Supertrefa: V deseti utkáních padlo dohromady 36 branek.

Pořadí po 1. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 2. místo)
HK0122    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    11    11
HK0198    Milan Toušek, Týniště    11    11

EVROPSKÁ LIGA (3. – 10. místo)
HK0136    Miloš Burda, Hradec Kr.    8    8
HK0103    Bohuslav Konečný, Hradec Kr.    8    8
HK0120    Michal Kozák, Hradec Kr.    8    8
HK0069    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    8    8
HK0157    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    8    8
HK0021    Martin Taichman, Prasek    8    8
HK0105    Blanka Tarantíková, Smiřice    8    8
HK0088    Josef Urban st., Předměřice    8    8

SYNOT LIGA (11. – 36. místo)
HK0131    Jiří Brzák, Urbanice    5    5
HK0047    Eduard Důbrava, Petrovice    5    5
HK0125    Zdeňka Dusová, Sendražice    5    5
HK0189    Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.    5    5
HK0153    Iva Hlaváčová, Chlumec n. C.    5    5
HK0165    Vladimír Hubený, Převýšov    5    5
HK0052    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    5    5
HK0063    Jaroslav Jetmar, Hradec Kr.    5    5
HK0215    Roman Kamenický, Hradec Kr.    5    5
HK0154    Jiří Kelnar, Chlumec n. C.    5    5
HK0102    Marie Konečná, Hradec Kr.    5    5
HK0155    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    5    5
HK0121    Miloslava Kozáková, Hradec Kr.    5    5
HK0211    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    5    5
HK0085    Serafín Motyka, Kunčice    5    5
HK0209    Jaroslav Novotný, Hradec Kr.    5    5
HK0134    Miroslav Országh, Mžany    5    5
HK0205    Tibor Platinský, Kr. Lhota    5    5
HK0101    Václav Polívka, Hradec Kr.    5    5
HK0119    Karel Přibyl, Hradec Kr.    5    5
HK0053    Jaroslav Rychetský, Černilov    5    5
HK0071    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    5    5
HK0073    Barbora Šimůnková, Předměřice    5    5
HK0096    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    5    5
HK0083    Kamila Žáková, Hradec Kr.    5    5
HK0082    Monika Žáková, Hradec Kr.    5    5

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (37. – 98. místo)
HK0129    Jiří Beránek, Hradec Kr.    2    2
HK0130    Alžběta Beránková, Hradec Kr.    2    2
HK0181    Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C.    2    2
HK0180    Marie Buřičová, Chlumec n. C.    2    2
HK0140    Dana Cichocká, Hradec Kr.    2    2
HK0077    Monika Cílková, Hradec Kr.    2    2
HK0026    Alois Dejl, Jičín    2    2
HK0173    Aleš Doležal, Chlumec n. C.    2    2
HK0072    Vratislav Dušek, Sendražice    2    2
HK0185    Josef Dvořák, Třebechovice    2    2
HK0138    Martin Firbacher, Chlumec n. C.    2    2
HK0012    Vlastimil Gabriel, Vinary    2    2
HK0132    Petra Galová, Urbanice    2    2
HK0111    David Havránek, Hradec Kr.    2    2
HK0114    Ladislav Havránek, Hradec Kr.    2    2
HK0168    František Hnik ml., Lužany    2    2
HK0068    Martin Hopko, Sendražice    2    2
HK0213    Josef Horáček, Hradec Kr.    2    2
HK0192    David Hric, Hradec Kr.    2    2
HK0190    Roman Hýsek, Hradec Kr.    2    2
HK0127    Roman Chalupa, Kratonohy    2    2
HK0128    Hana Chalupová, Kratonohy    2    2
HK0057    František Chvojka ml., Roudnice    2    2
HK0202    Petr Jedlička, Hradec Kr.    2    2
HK0032    Zlata Joštová, Zdechovice    2    2
HK0093    Josef Karásek, Petrovice    2    2
HK0061    Jiří Kotek, Černilov    2    2
HK0208    Jan Koun, Hradec Kr.    2    2
HK0099    Petr Koza, Hradec Kr.    2    2
HK0166    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    2
HK0210    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    2    2
HK0172    Roman Machač, Hradec Kr.    2    2
HK0170    Dana Machačová, Hradec Kr.    2    2
HK0186    Bohuš Nosek, Solnice    2    2
HK0217    Míša Nováková, Mžany    2    2
HK0221    Jiří Pechar ml., Nechanice    2    2
HK0160    Václav Pilař, Lovčice    2    2
HK0159    Pavel Pilař ml., Převýšov    2    2
HK0091    Václav Pilnáček, Jaroměř    2    2
HK0092    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    2    2
HK0133    Jiří Pokora, Hradec Kr.    2    2
HK0045    Josef Pozler, Podoliby    2    2
HK0044    Olina Pozlerová, Podoliby    2    2
HK0067    Michal Pražák, Kunčice    2    2
HK0066    Markéta Pražáková, Hradec Kr.    2    2
HK0118    Michal Přibyl, Borohrádek    2    2
HK0116    Kateřina Přibylová, Hradec Kr.    2    2
HK0123    Vladimír Racek, Hradec Kr.    2    2
HK0193    Martin Řehák, Týniště    2    2
HK0201    Jiří Samek, Týniště    2    2
HK0074    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    2    2
HK0076    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    2    2
HK0109    Jan Štembera, Hradec Kr.    2    2
HK0095    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    2    2
HK0019    Lenka Taichmanová, Prasek    2    2
HK0054    Miloš Uher, Hořice    2    2
HK0089    Josef Urban ml., Předměřice    2    2
HK0062    Petr Vacek, Hradec Kr.    2    2
HK0135    Zdeněk Zelený, Hradec Kr.    2    2
HK0143    Pavel Zlesák, Pardubice    2    2
HK0196    Pavel Žák, Předměřice    2    2
HK0081    Kamil Žák, Hradec Kr.    2    2

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (99. – 176. místo)
HK0059    Miloslav Bednařík, Hradec Kr.    -1    -1
HK0124    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    -1    -1
HK0182    Miroslav Buřič st., Chlumec n. C.    -1    -1
HK0079    Martin Cílek, Hradec Kr.    -1    -1
HK0058    František Dušek, Holohlavy    -1    -1
HK0051    Ladislava Dušková, Prasek    -1    -1
HK0097    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    -1    -1
HK0184    Zdeněk Dvořák, Třebechovice    -1    -1
HK0156    Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.    -1    -1
HK0139    Filip Firbacher, Chlumec n. C.    -1    -1
HK0022    Marcela Gabrielová, Vinary    -1    -1
HK0037    Eleonor Geletičová, Sloupno    -1    -1
HK0220    Jiří Haleš, Hradec Kr.    -1    -1
HK0187    Jan Hanuš, Hradec Kr.    -1    -1
HK0188    Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.    -1    -1
HK0113    Zdena Havránková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0169    František Hnik st., Lužany    -1    -1
HK0212    Marek Horáček, Hradec Kr.    -1    -1
HK0199    Martin Hruška, Hradec Kr.    -1    -1
HK0163    Pavel Hubený, Převýšov    -1    -1
HK0164    Josef Hubený, Převýšov    -1    -1
HK0033    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    -1    -1
HK0048    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    -1    -1
HK0014    Michal Chlad, Kosičky    -1    -1
HK0013    Radek Chlad, Kosičky    -1    -1
HK0015    Luboš Chlad, Kosičky    -1    -1
HK0056    František Chvojka st., Roudnice    -1    -1
HK0195    Martin Izák, Hradec Kr.    -1    -1
HK0094    Jaromír Jelínek, Myštěves    -1    -1
HK0141    Michal Kekelák, Hradec Kr.    -1    -1
HK0179    Petr Kloz ml., Chlumec n. C.    -1    -1
HK0178    Petr Kloz st., Chlumec n. C.    -1    -1
HK0214    Josef Kopecký, Lhota p. L.    -1    -1
HK0100    Jana Kozová, Hradec Kr.    -1    -1
HK0150    Dagmar Krejčová, N. Bydžov    -1    -1
HK0167    Vojtěch Kříž, Převýšov    -1    -1
HK0098    Roman Kupka, Polánky n. D.    -1    -1
HK0176    Zdena Lajtochová, Chlumec n. C.    -1    -1
HK0175    Jaroslav Machač, Chlumec n. C.    -1    -1
HK0219    Miroslav Macháček, Hradec Kr.    -1    -1
HK0065    Petr Mašek, Čeperka    -1    -1
HK0152    Petr Matějka, Stěžery    -1    -1
HK0090    Miroslav Matuška, Třesovice    -1    -1
HK0027    Oldřich Matys, N. Bydžov    -1    -1
HK0040    Petr Mikas, N. Bydžov    -1    -1
HK0039    Věra Mikasová, N. Bydžov    -1    -1
HK0006    Václav Moník, Ráby    -1    -1
HK0086    Jan Motyka, Kunčice    -1    -1
HK0024    Zdeněk Munzar, Podoliby    -1    -1
HK0216    Roman Novák, Mžany    -1    -1
HK0158    Pavel Pilař, Převýšov    -1    -1
HK0142    Markéta Pilařová, Hradec Kr.    -1    -1
HK0004    Kamil Plecháček, Velké Koloděje    -1    -1
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -1    -1
HK0043    Pavel Purma, Sloupno    -1    -1
HK0036    Zdeněk Purma, Křičov    -1    -1
HK0194    Luboš Rydrych, Týniště    -1    -1
HK0151    Milan Řehák, Malý Libotov    -1    -1
HK0147    Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.    -1    -1
HK0070    Alena Sejtková, Hradec Kr.    -1    -1
HK0075    Jakub Šimůnek, Předměřice    -1    -1
HK0203    Vladimír Šťastný, Hradec Kr.    -1    -1
HK0108    Jitka Štemberová, Hradec Kr.    -1    -1
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    -1    -1
HK0020    Josef Taichman, Prasek    -1    -1
HK0106    Václav Tarantík, Smiřice    -1    -1
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -1    -1
HK0060    Jaroslav Trojan, Hradec Kr.    -1    -1
HK0218    Oldřich Turek, Hradec Kr.    -1    -1
HK0055    Jakub Uher, Hořice    -1    -1
HK0087    Stanislav Urban, Předměřice    -1    -1
HK0008    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -1    -1
HK0183    Otto Vodák, Hradec Kr.    -1    -1
HK0204    Jindřich Vondráček, Třebechovice    -1    -1
HK0137    Eva Zelená, Hradec Kr.    -1    -1
HK0017    Jiří Zima, Sloupno    -1    -1
HK0035    Naďa Zimová, Prasek    -1    -1
HK0084    Roman Žák, Hradec Kr.    -1    -1

DIVIZE (177. – 212. místo)
HK0078    Petr Cílek, Hradec Kr.    -4    -4
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    -4    -4
HK0174    Petra Doležalová, Chlumec n. C.    -4    -4
HK0080    Ivan Dušek, Hradec Kr.    -4    -4
HK0038    Amálka Geletičová, Sloupno    -4    -4
HK0148    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    -4    -4
HK0149    Jaroslava Hanušová, Lužany n. T.    -4    -4
HK0046    Bohumil Hladík, N. Bydžov    -4    -4
HK0197    Aleš Hojer, Hradec Kr.    -4    -4
HK0162    David Hubený, Převýšov    -4    -4
HK0034    Josef Hybner, Poděbrady    -4    -4
HK0126    Lubomír Chalupa, Kratonohy    -4    -4
HK0016    Renata Chladová, Kosičky    -4    -4
HK0041    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -4    -4
HK0207    Václav Kuchař, Hradec Kr.    -4    -4
HK0206    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    -4    -4
HK0005    Marie Moníková, Ráby    -4    -4
HK0042    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -4    -4
HK0025    Jaroslav Novotný, Podoliby    -4    -4
HK0144    Marcel Pilař, Hradec Kr.    -4    -4
HK0023    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    -4    -4
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    -4    -4
HK0003    Miloš Plecháček st., Velké Koloděje    -4    -4
HK0002    Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje    -4    -4
HK0031    Maruška Plodrová, Zdechovice    -4    -4
HK0028    Alena Purmová, Křičov    -4    -4
HK0146    Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr.    -4    -4
HK0145    Marcela Sehnoutková, Hradec Kr.    -4    -4
HK0191    Radek Sejtko, Hradec Kr.    -4    -4
HK0110    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    -4    -4
HK0112    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    -4    -4
HK0011    Petr Voženílek, Lhota p. L.    -4    -4
HK0030    Radek Zima, Prasek    -4    -4
HK0029    Matěj Zima, Prasek    -4    -4
HK0018    Eva Zimová, Sloupno    -4    -4
HK0064    František Zolman, Lhota p. L.    -4    -4

KRAJSKÝ PŘEBOR (213. – 219. místo)
HK0200    Jiří Daříček, Semechnice    -7    -7
HK0050    Karel Dušek, Prasek    -7    -7
HK0049    Marie Hyršlová, Ohnišťany    -7    -7
HK0104    Jan Kulda, Hradec Kr.    -7    -7
HK0171    Daniel Machač, Hradec Kr.    -7    -7
HK0107    Václav Tarantík ml., Smiřice    -7    -7
HK0115    Petr Želiezko, Hradec Kr.    -7    -7

I. A TŘÍDA (220. – 221. místo)
HK0177    Vojta Doležal, Chlumec n. C.    -10    -10
HK0161    Václav Pilař, Převýšov    -10    -10