Populární tipovací soutěž čtenářů Hradeckého deníku, fotbalová Tip liga, má za sebou již jubilejní desáté dějství podzimní části. Celkem v této oblíbené tradiční tipovačce registrujeme 192 hráčů (136 mužů a 56 žen).

Šampionkou desátého kola se stala Marie Moníková z obce Ráby pod Kunětickou horou (startovní číslo HK0005), která jako jediná z celého startovního pole získala třináct bodů. Díky tomu se může těšit na šest plechovkových piv Gambrinus. Vítězku prosíme, aby se ozvala sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

V průběžném hodnocení i po 10. kole stále vede Martin Štayr z Prasku. Poté, co se mu nepovedlo 9. dějství, v němž téměř přišel o dvanáctibodový náskok, nyní opět zabodoval a má k dobru 6 bodů.

Výsledky tipovaných duelů 10. kola
1. FC Hradec Králové – FK Baník Sokolov (FNL) 0:1 - 2
2. TJ Sokol Čížová – SK Převýšov (ČFL) 1:1 - 0
3. FK Kratonohy – FK Admira Praha (divize C) 2:2 - 0
4. Vysoká nad Labem – Nový Bydžov (KP) 1:3 - 2
5. Bystřian Kunčice – Kratonohy B (I. A třída) 1:3 - 2
6. Smiřice – Loko Hradec Králové (I. B třída A) 0:2 - 2
7. Malšovice – Předměřice n. Lab. (I. B třída B) 2:3 - 2
8. TJ Sokol Myštěves – TJ Sokol Třebeš B (OP) 0:1 - 2
9. SK Jeníkovice – Sokol Hořiněves (IV. třída A) 4:1 - 1
10. AFK Dobřenice – Myštěves B (IV. třída B) 2:1 - 1

Supertrefa: V deseti duelech padlo dohromady 31 gólů.

Průběžné pořadí po 10. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0041 Martin Štayr, Prasek 4 88
HK0152 Petr Cílek, HK 1 82
HK0151 Martin Cílek, HK 4 79
HK0105 Jiří Kotek, Černilov 4 79
HK0165 Martin Hopko, Sendražice 4 77
HK0106 Michal Pražák, Kunčice 4 76
HK0086 Miloš Uher, Hořice 4 76
HK0065 Petr Matějka, Stěžery 7 74
HK0138 Václav Polívka, HK 4 73
HK0014 Martin Firbacher st., Chlumec n. C. 1 73
HK0156 Kamil Žák, HK 1 73

EVROPSKÁ LIGA (12. – 29. místo)
HK0061 Vojtěch Kříž, Převýšov 1 72
HK0036 Pavel Syřiště, Ohnišťany 1 72
HK0124 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 7 70
HK0153 Monika Cílková, HK 4 70
HK0055 Tomáš Kozák, HK 4 70
HK0109 Martin Šmied, Smržov 1 70
HK0154 Vlastimil Krejčí, Polánky 4 69
HK0017 Petr Mašek, Čeperka 1 68
HK0013 Filip Firbacher, Chlumec n. C. -2 68
HK0012 Martin Firbacher ml., Chlumec n. C. -2 68
HK0010 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 67
HK0141 Jan Motyka, Kunčice 4 67
HK0049 Pavel Tomšík, N. Bydžov 4 67
HK0161 Ladislav Hofman, Černilov 1 67
HK0178 Miroslav Matuška, Třesovice 4 66
HK0100 Václav Tarantík, Smiřice 1 66
HK0179 Kristýna Andrysíková, Převýšov 10 65
HK0102 Pavel Jaroslav, HK 1 65

I. LIGA (30. – 48. místo)
HK0123 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 7 64
HK0067 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 7 64
HK0148 Bohuš Nosek, Solnice 4 64
HK0114 Miroslav Špaček, Vlčkovice 4 64
HK0021 Václav Vrba, Ohnišťany 4 64
HK0093 Jaroslav Jetmar, HK 1 64
HK0107 Markéta Pražáková, HK 4 62
HK0052 Miloslav Kozák, HK 7 61
HK0103 Petr Vacek, HK 4 61
HK0096 Ivan Dušek, HK 1 61
HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 1 61
HK0122 Luboš Chlad, Kosičky 1 61
HK0110 Zdeněk Sejtko, HK 1 61
HK0112 Pavlína Sejtková, HK 1 61
HK0044 Stanislav Vízek, N. Bydžov 1 61
HK0175 Jan Hanuš, HK 7 60
HK0090 Jaroslav Rychetský, Černilov 1 60
HK0160 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 59
HK0145 Jaroslav Sehnoutka st., HK 7 59

FNL (49. – 71. místo)
HK0163 Roman Hýsek, HK 10 58
HK0038 Eduard Důbrava, Petrovice 7 58
HK0115 Patrik Špaček, Lochenice 7 58
HK0117 Josef Kopecký, Lhota p. L. 4 58
HK0042 Josef Štayr, Prasek 4 58
HK0025 Jiří Zima, Sloupno 4 58
HK0180 Nikola Andrysíková, Chýšť 10 57
HK0155 Dagmar Krejčí, Polánky 7 57
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 7 57
HK0101 Václav Tarantík ml., Smiřice -2 57
HK0147 Zdeňka Dusová, Sendražice 4 56
HK0047 Patrik Tomšík, N. Bydžov 4 56
HK0095 Jiří Brzák, Urbanice 7 55
HK0033 Josef Nevrlý, N. Bydžov 7 55
HK0068 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 4 55
HK0064 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 4 55
HK0060 Jakub Pilař, Převýšov 4 55
HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 55
HK0113 Alena Sejtková, HK 4 55
HK0045 Libuše Vízková, N. Bydžov 4 55
HK0167 Miroslav Musil, Střezetice 1 55
HK0087 Jakub Uher, Hořice 1 55
HK0164 Václav Vaněk, HK 1 55

ČFL (72. – 88. místo)
HK0168 František Mádlo, Lhota p. L. 4 54
HK0137 Ladislav Hanuš, Lužany 4 53
HK0139 Václav Portych, HK 4 53
HK0140 Michal Portych, HK -2 53
HK0005 Marie Moníková, Ráby 13 52
HK0166 Vladimír Racek, HK 7 52
HK0027 Bohumil Hladík, N. Bydžov 4 52
HK0004 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 52
HK0091 Jan Štembera, HK 4 52
HK0019 Marcel Gabriel, Vinary 1 52
HK0071 František Hnik ml., Lužany 1 52
HK0031 Hana Chalupová, Kratonohy 1 52
HK0046 Pavel Vízek, N. Bydžov 1 52
HK0076 František Zolman, Lhota p. L. 1 52
HK0080 Kateřina Přibylová, HK -2 52
HK0135 Dana Machačová, HK 4 51
HK0062 Zdeněk Kříž, Převýšov -2 51

DIVIZE (89. – 105. místo)
HK0058 Václav Pilař, Lovčice 10 49
HK0146 Jaroslav Brzák, HK 7 49
HK0162 Jan Koun, HK 7 49
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 4 49
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 49
HK0066 Zdeněk Kostka, HK -2 49
HK0192 Tomáš Plíštil, HK 10 48
HK0174 Jan Hanuš ml., HK 4 48
HK0118 Roman Kupka, Polánky 4 48
HK0075 Petr Vyleťal, Obědovice 1 48
HK0121 Renata Chladová, Kosičky 10 46
HK0063 Milan Řehák, Libotov 7 46
HK0092 Jitka Štemberová, HK 7 46
HK0104 Petr Želiezko, HK 4 46
HK0150 Jaroslav Hanuš st., HK 1 46
HK0094 Petra Galová, Urbanice -2 46
HK0149 Jaroslav Hanuš ml., HK -2 46

KRAJSKÝ PŘEBOR (106. – 119. místo)
HK0182 Kristýna Pilařová, Převýšov 10 45
HK0070 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 4 45
HK0144 Marcela Sehnoutková, HK 1 45
HK0099 Blanka Tarantíková, Smiřice 1 45
HK0026 Eva Zimová, Sloupno 1 45
HK0128 Aneta Doležalová, Chlumec n. C. 7 44
HK0008 Zdena Čermáková, Skřivany 10 43
HK0059 Pavel Pilař st., Převýšov 7 43
HK0039 Jana Šrytrová, Petrovice 1 43
HK0007 Petra Bakešová, Pardubice -2 43
HK0018 Vlastimil Gabriel, Vinary -2 43
HK0183 Martina Pilařová, Převýšov 4 41
HK0143 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 1 41
HK0126 Aleš Doležal, Chlumec n. C. -2 41

I. A TŘÍDA (120. – 139. místo)
HK0133 Roman Machač, HK 10 40
HK0085 František Chvojka ml., Roudnice 7 40
HK0157 Monika Žáková, HK 7 40
HK0130 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 4 40
HK0125 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 4 40
HK0189 Petr Želiezko ml., HK 4 40
HK0069 Josef Dvořák, Třebechovice 1 40
HK0032 Lubomír Chalupa, Kratonohy 1 40
HK0159 Roman Žák, HK -2 40
HK0016 Karel Dušek, Prasek 1 39
HK0169 Jitka Kvasničková, Puchlovice -2 39
HK0185 Marie Hanušová, HK 4 38
HK0158 Kamila Žáková, HK 7 37
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 4 37
HK0009 Anna Jiroutová, Slepotice 4 37
HK0134 Daniel Machač, HK 4 37
HK0028 Lenka Taichmanová, Prasek 4 37
HK0072 František Hnik st., Lužany 1 37
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 1 37
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. -2 37

I. B TŘÍDA (140. – 152. místo)
HK0097 Simona Křikavová, HK 1 36
HK0171 Jan Hrdlička, HK 0 36
HK0186 Martina Pelikánová, Převýšov 7 35
HK0084 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 1 35
HK0131 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. -2 35
HK0034 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 4 34
HK0056 Václav Pilař, Převýšov 4 34
HK0053 Miloslava Kozáková, HK 1 34
HK0022 Jaroslav Synek, Humburky 1 34
HK0024 Martin Šimek, N. Bydžov 1 34
HK0040 Kristýna Štayrová, Prasek -2 34
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 10 33
HK0088 Michal Šulc, Černilov 1 33

OKRESNÍ PŘEBOR (153. – 167. místo)
HK0048 Alena Tomšíková, N. Bydžov 7 31
HK0015 Ladislava Dušková, Prasek 4 31
HK0079 Lenka Michálková, Praha 4 31
HK0057 Pavel Pilař, Převýšov 4 31
HK0037 Marie Hyršlová, Ohnišťany 1 31
HK0077 Lenka Přibylová, HK -2 31
HK0029 Martin Taichman, Prasek -2 31
HK0119 Radek Chlad, Kosičky 7 29
HK0136 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 28
HK0173 Luboš Radoň, Blešno 5 28
HK0006 Václav Moník, Ráby 4 28
HK0078 Veronika Pacholová, Chlumec n. C. 1 28
HK0082 Michal Přibyl, Borohrádek 1 28
HK0127 Petr Kloz I, Chlumec n. C. -2 28
HK0054 Michal Kozák, HK -2 28

III. TŘÍDA (168. – 179. místo)
HK0098 Petr Solnička, HK -2 27
HK0035 Jiří Syřiště, Ohnišťany 1 26
HK0043 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 0 26
HK0188 Monika Hádková, HK 4 25
HK0030 Josef Taichman, Prasek 4 25
HK0187 Johana Hanušová, HK 1 25
HK0011 Miroslav Országh, Mžany 1 25
HK0083 Karel Přibyl, HK -2 25
HK0089 Jiří Šulc, Černilov 7 24
HK0181 Vladislava Andrysíková, Převýšov 4 24
HK0116 Petr Voženílek st., Lhota p. L. -2 24
HK0050 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -2 22

IV. TŘÍDA (180. – 189. místo)
HK0081 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. -2 19
HK0120 Michal Chlad, Kosičky 4 16
HK0023 Petr Urban, Chlumec n. C. 1 13
HK0111 Martin Navrátil ml., HK 0 13
HK0172 Jan Radoň, Blešno -1 13
HK0170 Andrea Neumannová, HK 0 12
HK0184 Anna Hanušová, HK 4 11
HK0190 Hana Brubáková, N. Bydžov 0 10
HK0129 Eliška Klozová, Chlumec n. C. -2 9
HK0051 Marcel Hlavatý, Ohnišťany -5 8

LIGA AMATÉRŮ (190. – 192. místo)
HK0191 Jožo Móder, N. Bydžov 0 4
HK0176 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 0 4
HK0108 Martin Navrátil st., HK 0 3