Sedmé kolo podzimní fotbalové Tip ligy vyhrál díky lepší Supertrefě Miloš Uher z Hořic v Podkrkonoší (startovní číslo HK0086), jenž získal šestnáct bodů. Vítěze prosíme, aby se ozval na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky tipovaných zápasů 7. kola: 1. Převýšov – Jirny 3:1, 2. Letohrad – Kratonohy 1:1, 3. Slavia HK – Třebeš 3:1, 4. Kobylice – Sobotka 0:1, 5. Mladé Buky – Nepolisy 2:4, 6. Třebechovice – Malšovice 3:0, 7. Probluz – Myštěves 0:6, 8. Prasek – Neděliště 2:2, 9. Jeníkovice – Sendražice 1:2, 10. Nové Město – Klamoš 0:1. Supertrefa: 34 branek.

Pořadí po 7. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0041 Martin Štayr, Prasek 10 76
HK0086 Miloš Uher, Hořice 16 70
HK0152 Petr Cílek, HK 13 70
HK0106 Michal Pražák, Kunčice 10 67
HK0105 Jiří Kotek, Černilov 4 67
HK0165 Martin Hopko, Sendražice 10 65
HK0012 Martin Firbacher ml., Chlumec 7 65
HK0014 Martin Firbacher st., Chlumec 10 64
HK0161 Ladislav Hofman, Černilov 7 64
HK0156 Kamil Žák, HK 7 64
HK0138 Václav Polívka, HK 4 64

EVROPSKÁ LIGA (12. – 30. místo)
HK0061 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 63
HK0013 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 7 59
HK0049 Pavel Tomšík, N. Bydžov 13 58
HK0141 Jan Motyka, Kunčice 10 58
HK0107 Markéta Pražáková, HK 10 58
HK0109 Martin Šmied, Smržov 10 58
HK0100 Václav Tarantík, Smiřice 7 58
HK0151 Martin Cílek, HK -2 58
HK0036 Pavel Syřiště, Ohnišťany 13 57
HK0178 Miroslav Matuška, Třesovice 7 57
HK0065 Petr Matějka, Stěžery 10 56
HK0122 Luboš Chlad, Kosičky 13 55
HK0055 Tomáš Kozák, HK 13 55
HK0090 Jaroslav Rychetský, Černilov 13 55
HK0124 Miroslav Buřič st., Chlumec 10 55
HK0153 Monika Cílková, HK 7 55
HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 7 55
HK0110 Zdeněk Sejtko, HK 7 55
HK0010 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 7 55

I. LIGA (31. – 53. místo)
HK0017 Petr Mašek, Čeperka 13 53
HK0096 Ivan Dušek, HK 13 52
HK0093 Jaroslav Jetmar, HK 13 52
HK0114 Miroslav Špaček, Vlčkovice 13 52
HK0019 Marcel Gabriel, Vinary 10 52
HK0027 Bohumil Hladík, N. Bydžov 10 52
HK0148 Bohuš Nosek, Solnice 10 52
HK0112 Pavlína Sejtková, HK 7 52
HK0101 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 52
HK0103 Petr Vacek, HK 7 52
HK0062 Zdeněk Kříž, Převýšov 16 51
HK0154 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 51
HK0123 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 13 49
HK0067 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 10 49
HK0031 Hana Chalupová, Kratonohy 10 49
HK0164 Václav Vaněk, HK 10 49
HK0021 Václav Vrba, Ohnišťany 10 49
HK0118 Roman Kupka, Polánky 0 48
HK0167 Miroslav Musil, Střezetice 14 47
HK0047 Patrik Tomšík, N. Bydžov 11 47
HK0160 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 47
HK0102 Pavel Jaroslav, HK 4 47
HK0071 František Hnik ml., Lužany 13 46

FNL (54. – 75. místo)
HK0038 Eduard Důbrava, Petrovice 10 46
HK0068 Ladislav Firbacher, Chlumec 10 46
HK0025 Jiří Zima, Sloupno 10 46
HK0117 Josef Kopecký, Lhota p. L. 7 46
HK0115 Patrik Špaček, Lochenice 7 46
HK0042 Josef Štayr, Prasek 7 46
HK0099 Blanka Tarantíková, Smiřice 4 46
HK0175 Jan Hanuš, HK 10 45
HK0075 Petr Vyleťal, Obědovice 10 45
HK0145 Jaroslav Sehnoutka st., HK 0 45
HK0179 Krist. Andrysíková, Převýšov 1 44
HK0140 Michal Portych, HK 1 44
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 13 43
HK0044 Stanislav Vízek, N. Bydžov 13 43
HK0149 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 43
HK0064 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 10 43
HK0052 Miloslav Kozák, HK 7 43
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 7 43
HK0087 Jakub Uher, Hořice 7 43
HK0104 Petr Želiezko, HK 7 43
HK0135 Dana Machačová, HK 1 43
HK0080 Kateřina Přibylová, HK 1 43

ČFL (76. – 101. místo)
HK0137 Ladislav Hanuš, Lužany 11 41
HK0147 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 41
HK0004 Kamil Plecháček, V. Koloděje 13 40
HK0095 Jiří Brzák, Urbanice 10 40
HK0002 Zuz. Plecháčková, V. Koloděje 10 40
HK0163 Roman Hýsek, HK 7 40
HK0166 Vladimír Racek, HK 7 40
HK0076 František Zolman, Lhota p. L. 4 40
HK0091 Jan Štembera, HK 1 40
HK0180 Nikola Andrysíková, Chýšť 13 39
HK0155 Dagmar Krejčí, Polánky 7 39
HK0144 Marcela Sehnoutková, HK 0 39
HK0126 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 4 38
HK0045 Libuše Vízková, N. Bydžov 13 37
HK0032 Lubomír Chalupa, Kratonohy 10 37
HK0066 Zdeněk Kostka, HK 10 37
HK0162 Jan Koun, HK 10 37
HK0046 Pavel Vízek, N. Bydžov 10 37
HK0018 Vlastimil Gabriel, Vinary 7 37
HK0060 Jakub Pilař, Převýšov 7 37
HK0063 Milan Řehák, Libotov 7 37
HK0033 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 37
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 37
HK0113 Alena Sejtková, HK 4 37
HK0039 Jana Šrytrová, Petrovice 4 37
HK0094 Petra Galová, Urbanice 1 37

DIVIZE (102. – 126. místo)
HK0168 František Mádlo, Lhota p. L. 13 36
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 13 36
HK0026 Eva Zimová, Sloupno 10 36
HK0143 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 0 36
HK0084 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 10 35
HK0159 Roman Žák, HK 13 34
HK0146 Jaroslav Brzák, HK 10 34
HK0059 Pavel Pilař st., Převýšov 10 34
HK0009 Anna Jiroutová, Slepotice 7 34
HK0053 Miloslava Kozáková, HK 7 34
HK0131 Zdena Lajtochová, Chlumec 7 34
HK0150 Jaroslav Hanuš st., HK 4 34
HK0029 Martin Taichman, Prasek 4 34
HK0016 Karel Dušek, Prasek 13 33
HK0185 Marie Hanušová, HK 10 32
HK0171 Jan Hrdlička, HK 10 32
HK0074 Milada Bílková, Praskačka 4 32
HK0139 Václav Portych, HK 4 32
HK0040 Kristýna Štayrová, Prasek 10 31
HK0005 Marie Moníková, Ráby 7 31
HK0022 Jaroslav Synek, Humburky 7 31
HK0056 Václav Pilař, Převýšov 4 31
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 31
HK0092 Jitka Štemberová, HK 1 31
HK0069 Josef Dvořák, Třebechovice 0 31

KRAJSKÝ PŘEBOR (127. – 150. místo)
HK0169 Jitka Kvasničková, Puchlovice 1 30
HK0183 Martina Pilařová, Převýšov 7 29
HK0008 Zdena Čermáková, Skřivany 13 28
HK0024 Martin Šimek, N. Bydžov 13 28
HK0034 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 10 28
HK0125 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 10 28
HK0130 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 28
HK0028 Lenka Taichmanová, Prasek 4 28
HK0058 Václav Pilař, Lovčice 1 28
HK0133 Roman Machač, HK -2 28
HK0174 Jan Hanuš ml., HK 10 27
HK0182 Kristýna Pilařová, Převýšov 7 27
HK0070 Zd. Dvořák st., Třebechovice 4 27
HK0116 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 4 27
HK0043 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 2 27
HK0035 Jiří Syřiště, Ohnišťany 4 26
HK0127 Petr Kloz I, Chlumec n. C. 11 25
HK0007 Petra Bakešová, Pardubice 10 25
HK0073 Jan Bílek, Praskačka 10 25
HK0121 Renata Chladová, Kosičky 10 25
HK0054 Michal Kozák, HK 7 25
HK0077 Lenka Přibylová, HK 7 25
HK0015 Ladislava Dušková, Prasek 5 25
HK0085 Františ. Chvojka ml., Roudnice -2 25

I. A TŘÍDA (151. – 170. místo)
HK0128 Aneta Doležalová, Chlumec 4 23
HK0048 Alena Tomšíková, N. Bydžov 10 22
HK0072 František Hnik st., Lužany 7 22
HK0037 Marie Hyršlová, Ohnišťany 7 22
HK0119 Radek Chlad, Kosičky 7 22
HK0157 Monika Žáková, HK 4 22
HK0134 Daniel Machač, HK -2 22
HK0192 Tomáš Plíštil, HK 4 21
HK0189 Petr Želiezko ml., HK 1 21
HK0051 Marcel Hlavatý, Ohnišťany 10 20
HK0186 Martina Pelikánová, Převýšov 4 20
HK0079 Lenka Michálková, Praha 10 19
HK0082 Michal Přibyl, Borohrádek 10 19
HK0078 Veronika Pacholová, Chlumec 4 19
HK0030 Josef Taichman, Prasek 1 19
HK0158 Kamila Žáková, HK 1 19
HK0088 Michal Šulc, Černilov -8 19
HK0173 Luboš Radoň, Blešno 5 18
HK0097 Simona Křikavová, HK 0 18
HK0011 Miroslav Országh, Mžany 8 17

I. B TŘÍDA (171. – 192. místo)
HK0188 Monika Hádková, HK 13 16
HK0136 Jaroslava Hanušová, Lužany 10 16
HK0081 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 7 16
HK0006 Václav Moník, Ráby 4 16
HK0057 Pavel Pilař, Převýšov 4 16
HK0050 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 1 16
HK0181 Vladisl. Andrysíková, Převýšov 4 15
HK0098 Petr Solnička, HK 0 15
HK0172 Jan Radoň, Blešno -1 15
HK0187 Johana Hanušová, HK 7 13
HK0083 Karel Přibyl, HK 7 13
HK0089 Jiří Šulc, Černilov 4 13
HK0111 Martin Navrátil ml., HK 0 13
HK0190 Hana Brubáková, N. Bydžov 0 10
HK0170 Andrea Neumannová, HK 4 8
HK0120 Michal Chlad, Kosičky 1 7
HK0129 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 1 6
HK0191 Jožo Móder, N. Bydžov 0 4
HK0176 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 0 4
HK0023 Petr Urban, Chlumec n. C. -2 4
HK0108 Martin Navrátil st., HK 0 3
HK0184 Anna Hanušová, HK 13 2