Vítězkou 3. dějství se stala Marie Buřičová z Chlumce nad Cidlinou (startovní číslo HK0130), jež získala 8 bodů. Prosíme úspěšnou tipérku, aby kontaktoval sportovní redakci na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává balíček od pivovaru Tambor.

Tipované duely 3. kola:
1. Králův Dvůr – Převýšov           (1:1) 0
2. Benátky – Olympia Hradec        (3:3) 0
3. Chlumec n. C. – Provodov        (4:2) 1
4. Nový Hradec – Nepolisy            (2:3) 2
5. Třebechovice p. O. – Roudnice (1:1) 0
6. Chlumec n. C. B – Malšovice      (3:3) 0
7. Kosičky – Červeněves                (2:3) 2
8. Prasek – Lhota pod Libčany       (1:4) 2
9. Libřice – Libčany B                      (1:0) 1
10. Myštěves B – Lužec n. C.          (1:2) 2

Supertrefa: V deseti zápasech padlo 41 branek.

Průběžné pořadí po 3. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 3. místo)
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    5    21
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    5    21
HK0104    Tomáš Chabada, HK    2    21

EVROPSKÁ LIGA (4. – 9. místo)
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    0    19
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    5    18
HK0107    Martin Cílek, HK    2    18
HK0046    Karel Dušek, Prasek    2    18
HK0103    Jiří Chabada, HK    2    18
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    -1    18

I. LIGA (10. – 29. místo)
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    8    15
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    5    15
HK0148    Radek Sejtko, HK    5    15
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    5    15
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    2    15
HK0083    Michal Kozák, HK    2    15
HK0056    Martin Taichman, Prasek    2    15
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    -1    15
HK0091    František Hnik, Lužany    -1    15
HK0020    Františ. Chvojka ml., Roudnice    -1    15
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    -1    15
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    -1    15
HK0024    Martin Šmied, Smržov    -1    15
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    -1    15
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -1    15
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    -1    15
HK0207    Martina Pelikánová, Převýšov    8    13
HK0211    Petr Vyleťal, Lhota p. L.    2    13
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    0    13
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    0    13

FNL (30. – 54. místo)
HK0162    Monika Žáková, HK    5    12
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    2    12
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    2    12
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    2    12
HK0106    Petr Cílek, HK    -1    12
HK0094    Zd. Dvořák st., Třebechovice    -1    12
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    -1    12
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    -1    12
HK0090    Václav Polívka, HK    -1    12
HK0087    Milan Řehák, Libotov    -1    12
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    12
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    -1    12
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    -4    12
HK0092    Jarosl. Kratochvíl, Mlékosrby    -4    12
HK0172    Jit. Kvasničková, Puchlovice    -4    12
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    -4    12
HK0116    Markéta Pražáková, HK    -4    12
HK0058    Josef Taichman, Prasek    -4    12
HK0113    Michal Tvrdek, HK    -4    12
HK0170    Klára Zámečníková, HK    -4    12
HK0086    David Zelený, Pardubice    -4    12
HK0219    Marek Horáček, HK    0    11
HK0011    Miloš Uher, Hořice    0    10
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    0    10
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    -1    10

ČFL (55. – 92. místo)
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    5    9
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    5    9
HK0081    Václav Portych, HK    5    9
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    5    9
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    2    9
HK0139    Marcel Pilař, HK    2    9
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    2    9
HK0002    Zuz. Plecháčková, V. Koloděje    2    9
HK0190    Karel Přibyl, HK    2    9
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    2    9
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    2    9
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    -1    9
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    -1    9
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    -1    9
HK0089    František Hnik ml., Lužany    -1    9
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    -1    9
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    -1    9
HK0019    Františ. Chvojka st., Roudnice    -1    9
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    -1    9
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    -1    9
HK0085    Miloslav Kozák, HK    -1    9
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    -1    9
HK0141    Markéta Pilařová, HK    -1    9
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    -1    9
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    -1    9
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    -1    9
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    9
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    -1    9
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    -4    9
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    -4    9
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    -4    9
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    -4    9
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    -4    9
HK0164    Kamil Žák, HK    -4    9
HK0013    Roman Kamenický, HK    0    8
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    0    7
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    0    7
HK0025    Vladimír Racek, HK    0    7

DIVIZE (93. – 130. místo)
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    5    6
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    6
HK0119    Roman Kupka, Polánky    2    6
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    2    6
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    2    6
HK0108    Monika Cílková, HK    -1    6
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    -1    6
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    -1    6
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    -1    6
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    -1    6
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    -1    6
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    -1    6
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    -1    6
HK0154    Petr Vacek, HK    -1    6
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    -1    6
HK0110    Petra Galová, Urbanice    -4    6
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    -4    6
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    -4    6
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    -4    6
HK0138    Michal Kekelák, HK    -4    6
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    -4    6
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    -4    6
HK0016    Václav Munzar, HK    -4    6
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    -4    6
HK0188    Bohumil Rulf, HK    -4    6
HK0175    Michal Šulc, Černilov    -4    6
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    -4    6
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    -4    6
HK0156    Petr Želiezko, HK    -4    6
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    -7    6
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    -7    6
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    -7    6
HK0177    Roman Hýsek, HK    -7    6
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -7    6
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    -7    6
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    -7    6
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    -7    6
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    -7    6

KRAJSKÝ PŘEBOR (131. – 169. místo)
HK0012    Jakub Uher, Hořice    0    4
HK0216    Petr Koza, HK    -1    4
HK0217    Jana Kozová, HK    -1    4
HK0201    Jiří Zima, Sloupno    -1    4
HK0215    Jaroslav Hanuš ml., HK    -4    4
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    2    3
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    2    3
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    3
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    2    3
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    -1    3
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    -1    3
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    -1    3
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    -1    3
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    -1    3
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -1    3
HK0149    Alena Sejtková, HK    -1    3
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    -1    3
HK0157    Jarosl. Šimůnek, Předměřice    -1    3
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    -1    3
HK0155    Marie Vacková, HK    -1    3
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    -4    3
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    -4    3
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    -4    3
HK0115    Ladislav Havránek, HK    -4    3
HK0114    David Havránek, HK    -4    3
HK0112    Zdena Havránková, HK    -4    3
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    -4    3
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    -4    3
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    -4    3
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    -4    3
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    -4    3
HK0080    Michal Portych, HK    -4    3
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    -4    3
HK0159    Jar. Šimůnek II, Předměřice    -4    3
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    -4    3
HK0042    Alois Dejl, Jičín    -7    3
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    -7    3
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    -7    3
HK0165    Roman Žák, HK    -7    3

I. A TŘÍDA (170. – 191. místo)
HK0202    Eva Zimová, Sloupno    2    1
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    0    1
HK0218    Ivan Dušek, HK    -1    1
HK0194    Štefan Kotek, Prasek    -4    1
HK0206    Roman Machač, HK    -4    1
HK0213    Bohuš Nosek, Solnice    -4    1
HK0193    Maruš. Plodrová, Zdechovice    -4    1
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    -1    0
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    -1    0
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    -1    0
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    -1    0
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    -4    0
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    -4    0
HK0067    David Hubený, Převýšov    -4    0
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    -4    0
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    -4    0
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    -4    0
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -7    0
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    -7    0
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    -7    0
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    -7    0
HK0161    Barb. Šimůnková, Předměřice    -7    0

I. B TŘÍDA (192. – 209. místo)
HK0200    Petr Mašek, Čeperka    2    -2
HK0210    Nikola Andrysíková, Převýšov    -1    -2
HK0208    Kristýna Pilařová, Převýšov    -1    -2
HK0199    Pavel Brett, Králíky    -4    -2
HK0196    Zlata Joštová, Zdechovice    -4    -2
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    -4    -2
HK0197    Matěj Zima, Prasek    -4    -2
HK0005    Marie Moníková, Ráby    2    -3
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    -1    -3
HK0163    Kamila Žáková, HK    -4    -3
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    -7    -3
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    -7    -3
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    -7    -3
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    -7    -3
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    -7    -3
HK0220    Josef Horáček, HK    0    -4
HK0223    Monika Hádková, HK    -4    -4
HK0221    Dana Přibylová, N. Bydžov    -4    -4

OKRESNÍ PŘEBOR (210. – 219. místo)
HK0214    Jan Hanuš ml., HK    -4    -5
HK0209    Vlad. Andrysíková, Převýšov    -7    -5
HK0198    Radek Zima, Prasek    -7    -5
HK0195    Naďa Zimová, Prasek    -7    -5
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    -4    -6
HK0222    Jan Hanuš, HK    -7    -7
HK0203    Marcel Gabriel, Vinary    -1    -8
HK0205    Daniel Machač, HK    -1    -8
HK0212    Jan Hrdlička, Všestary    -4    -8
HK0204    Dana Machačová, HK    -4    -8

LIGA AMATÉRŮ (220. – 223. místo)
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    -4    -9
HK0003    Mil. Plecháček st., V. Koloděje    -4    -9
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    -7    -9
HK0006    Václav Moník, Ráby    -7    -12