Vítězem 3. kola fotbalové Tip ligy se stal Václav Tarantík ze Smiřic (HK0084), jenž získal 13 bodů a byl nejblíže Supertrefě. Může se tak těšit na balení šesti plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval Deníku na tel. číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Výsledky duelů 3. kola

1. Vlašim – FC Hradec Kr. (1:4) 2
2. Převýšov – Vyšehrad (2:0) 1
3. Slavia HK – Vysoká n. L. (2:2) 0
4. Libčany – Nový Bydžov (2:1) 1
5. Černilov – Broumov (2:3) 2
6. Nepolisy – Dvůr Král. B (1:0) 1
7. Prasek – Malšova Lhota (1:1) 0
8. Loko HK B – Neděliště (2:3) 2
9. Hořiněves – Libřice (0:2) 2
10. Myštěves B – N. Město (1:4) 2

Supertrefa: Celkem padlo 34 gólů.

Průběžné pořadí po 3. kole

JEDNOTLIVCI:

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
HK0191 Martin Morávek, Hořice 10 28
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 13 25
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice 13 25
HK0195 Tomáš Vak, HK 10 25
HK0190 Kamil Brambora, HK 7 25
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 7 25
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 25
HK0048 Václav Polívka, HK 4 25
HK0064 Michal Šulc, Černilov 4 25
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 4 25

EVROPSKÁ LIGA (11. – 16. místo)
HK0212 Johanka Hanušová, HK 10 22
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 7 22
HK0193 František Hrabal, HK 7 22
HK0199 Radim Formánek, HK 4 22
HK0184 František Kocman, Kopidlno 4 22
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 5 20

I. LIGA (17. – 45. místo)
HK0189 Adam Brambora, HK 10 19
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery 10 19
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 7 19
HK0107 Ivan Dušek, HK 7 19
HK0200 Přemysl Kubánek, HK 7 19
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. 7 19
HK0157 Roman Puškula, Sezemice 7 19
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 7 19
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec 4 19
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 19
HK0049 Romana Hniková, Lužany 4 19
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 19
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 4 19
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 4 19
HK0137 Tomáš Kozák, HK 4 19
HK0165 Ondřej Krátký, HK 4 19
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice 4 19
HK0079 Monika Cílková, HK 1 19
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 1 19
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 1 19
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec 1 19
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. 1 19
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 1 19
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 1 19
HK0119 Jakub Uher, Hořice 1 19
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov -2 19
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 5 17
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 5 17
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 4 17

FNL (46. – 76. místo)
HK0138 Miloslav Kozák, HK 10 16
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 7 16
HK0213 Jan Hanuš ml., HK 7 16
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 7 16
HK0008 Renata Chladová, Kosičky 7 16
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice 7 16
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 7 16
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 4 16
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 4 16
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice 4 16
HK0179 Erick Kwaike, HK 4 16
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 4 16
HK0067 Václav Modrý, Sendražice 4 16
HK0118 Marcel Pilař, HK 4 16
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 4 16
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 4 16
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 4 16
HK0058 Petra Galová, Urbanice 1 16
HK0116 Michal Kekelák, HK 1 16
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 1 16
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč 1 16
HK0201 Marie Kubánková, HK 1 16
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice 1 16
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 1 16
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 1 16
HK0075 Michal Portych, HK 1 16
HK0004 Josef Štayr, Prasek 1 16
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 1 16
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK -2 16
HK0080 Martin Cílek, HK -2 16
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany -2 16

ČFL (77. – 110. místo)
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany 0 15
HK0104 Alena Sejtková, HK 5 14
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 14
HK0081 Petr Cílek, HK 1 14
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice 10 13
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 10 13
HK0063 Václav Plíva, Černilov 10 13
HK0176 Přemysl Bičiště, HK 7 13
HK0007 Radek Chlad, Kosičky 7 13
HK0197 Eva Lochmanová, HK 7 13
HK0192 David Prokop, HK 7 13
HK0173 Dagmar Horová, Kolín 4 13
HK0103 Roman Hýsek, HK 4 13
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky 4 13
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 4 13
HK0101 Kamila Žáková, HK 4 13
HK0175 Aneta Bičišťová, HK 1 13
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 1 13
HK0051 František Hnik ml., Lužany 1 13
HK0050 František Hnik st., Lužany 1 13
HK0096 Josef Horáček, HK 1 13
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice 1 13
HK0140 Michal Kozák, HK 1 13
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 1 13
HK0117 David Pavlíček, HK 1 13
HK0006 Martin Štayr, Prasek 1 13
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec 1 13
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 1 13
HK0100 Kamil Žák, HK 1 13
HK0099 Roman Žák, HK 1 13
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany -2 13
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec -2 13
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek -2 13
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK -5 13

DIVIZE (111. – 145. místo)
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 0 12
HK0010 Michal Chlad, Kosičky 2 11
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK 2 11
HK0113 Pavel Jaroslav, HK -1 11
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje 10 10
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 10
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 7 10
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov 7 10
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí 7 10
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 4 10
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 4 10
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 4 10
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 10
HK0102 Monika Žáková, HK 4 10
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov 1 10
HK0089 Monika Hádková, HK 1 10
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov 1 10
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 1 10
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 1 10
HK0167 Jaroslava Krátká, HK 1 10
HK0148 Lenka Michálková, Praha 1 10
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 1 10
HK0022 Josef Taichman, Prasek 1 10
HK0120 Miloš Uher, Hořice 1 10
HK0115 Petr Vacek, HK 1 10
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec -2 10
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec -2 10
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov -2 10
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany -2 10
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK -2 10
HK0158 Jan Musil, Praha -2 10
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov -2 10
HK0025 Eva Zimová, Sloupno -2 10
HK0035 Marie Moníková, Ráby -5 10
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov -5 10

KRAJSKÝ PŘEBOR (146. – 172. místo)
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 0 9
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov -1 9
HK0055 Michal Pokorný, HK 4 8
HK0105 Pavlína Sejtková, HK -1 8
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 4 7
HK0087 Anna Hanušová, HK 4 7
HK0036 Václav Moník, Ráby 4 7
HK0169 Karel Novák, Třebechovice 4 7
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec 4 7
HK0112 Ondra Plas, HK 4 7
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 4 7
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 7
HK0110 Petr Želiezko, HK 4 7
HK0208 Karel Dušek, Prasek 1 7
HK0093 Jan Hanuš, HK 1 7
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 7
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov 1 7
HK0166 Jan Krátký, HK 1 7
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 1 7
HK0074 Václav Portych, HK 1 7
HK0021 Martin Taichman, Prasek 1 7
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice 1 7
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec -2 7
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec -2 7
HK0163 Martin Miler, Jaroměř -2 7
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6

I. A TŘÍDA (173. – 196. místo)
HK0152 Bohumil Rulf, HK 4 4
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany 1 4
HK0062 František Dědek, Černilov 1 4
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice 1 4
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek 1 4
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek 1 4
HK0095 Josef Horáček st., HK 1 4
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov 1 4
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 1 4
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 1 4
HK0143 Oldřich Turek, HK 1 4
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady -2 4
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice -2 4
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek -2 4
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK -2 4
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice -2 4
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK -2 4
HK0109 Růžena Kotková, Černilov -5 4
HK0139 Miloslava Kozáková, HK -5 4
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice -5 4
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 0 3
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -4 3
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov -7 3

I. B TŘÍDA (197. – 210. místo)
HK0094 Marek Horáček, HK 4 1
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery 4 1
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK 1 1
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 1 1
HK0144 Karel Přibyl, HK 1 1
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov 1 1
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 1 1
HK0141 Jiří Bičiště, HK -2 1
HK0090 Marie Hanušová, HK -2 1
HK0180 Pavel Hradecký, HK -2 1
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov -2 1
HK0111 Kuba Plas, HK -2 1
HK0168 Jindřich Hora, HK -5 1
HK0073 Vladimír Racek, HK -5 1

„PRALESNÍ“ LIGA (211. – 213. místo)
HK0215 Jitka Podrazilová, HK -2 -2
HK0019 Anna Mülerová, Smidary -5 -2
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (214. – 215. m.)
HK0147 Kateřina Přibylová, HK -2 -5
HK0142 Jaroslav Žiška, HK -5 -5

DRUŽSTVA:

1. – 2. místo
Sokolíci Lhota p. L. 9 54
PVT klub 3 54
3. – 4. místo
FC Koloděje 24 48
Kozáci 15 48
5. – 8. místo
Fíra team 9 45
FC Lužany 6 45
Ferona 10 6 45
Wotrok C 21 45
9. – 12. místo
Bosna 15 42
Ledničky 18 42
Taichmanovi 6 42
Jiskra Prasek „D“ 0 42
13. místo
Romanž 6 39
14. místo
Rychlá rota -3 36
15. místo
T.T.I.Team 12 33
16. místo
Monk Team 0 30
17. – 18. místo
Wotrok B 0 24
Kotva 0 24
19. – 20. místo
Akaka 6 18
Wotrok A 6 18
21. – 23. místo
Železní hadi 6 15
Berani -12 15
FC Kobylky team 3 15
24. místo
Fanynky 3 12
25. místo
Přibyl family 0 9
26. místo
Sony Team -6 0