V pátém dílu dominoval hradecký Žák

Vítězem pátého dějství se stal Roman Žák z Hradce Králové (startovní číslo HK0165), který jako jediný z celého hráčského startovního pole získal čtrnáct bodů.

Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutný pivní balíček od královédvorského pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů 5. kola
1.    Brno – FC Hradec Králové      (1:1) 0
2.    Litoměřicko – Převýšov          (0:2) 2
3.    Králův Dvůr – Olympia HK      (0:0) 0
4.    Slavia Hradec – Vysoká n. L.   (0:2) 2
5.    Nový Bydžov – Libčany          (0:2) 2
6.    Bílá Třemešná – Kunčice          (3:4) 2
7.    Chlumec B – Kobylice              (2:7) 2
8.    Dohalice – Probluz                  (1:1) 0
9.    Starý Bydžov – Neděliště        (2:1) 1
10.    Jeníkovice – Sendražice         (6:0) 1

Supertrefa: V deseti odehraných zápasech padlo dohromady 35 branek.

Průběžné pořadí po 5. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 3. místo)
HK0046    Karel Dušek, Prasek    8    34
HK0065    Pavel Hubený, Převýšov    5    31
HK0132    Aleš Doležal, Chlumec    8    29

EVROPSKÁ LIGA (4. – 19. místo)
HK0014    Jaroslav Pavel, HK    8    28
HK0091    František Hnik, Lužany    5    28
HK0135    Petr Kloz ml., Chlumec    0    26
HK0187    Jaroslav Hanuš st., HK    8    25
HK0130    Marie Buřičová, Chlumec    2    25
HK0103    Jiří Chabada, HK    2    25
HK0104    Tomáš Chabada, HK    2    25
HK0097    Milan Vilímský, Nechanice    11    23
HK0224    Anna-Marie Hanušová, HK    8    22
HK0123    Jaroslava Hanušová, Lužany    8    22
HK0191    Michal Přibyl, Borohrádek    8    22
HK0141    Markéta Pilařová, HK    5    22
HK0184    Josef Urban ml., Předměřice    5    22
HK0125    Vojtěch Doležal, Chlumec    11    20
HK0148    Radek Sejtko, HK    5    20
HK0124    Aneta Doležalová, Chlumec    2    20

I. LIGA (20. – 38. místo)
HK0165    Roman Žák, HK    14    19
HK0052    Bohumil Hladík, N. Bydžov    8    19
HK0177    Roman Hýsek, HK    8    19
HK0092    Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby    8    19
HK0139    Marcel Pilař, HK    8    19
HK0122    Ladislav Hanuš, Lužany    5    19
HK0058    Josef Taichman, Prasek    5    19
HK0101    Václav Tarantík ml., Smiřice    5    19
HK0109    Jiří Brzák, Urbanice    2    19
HK0129    Miroslav Buřič st., Chlumec    2    19
HK0020    František Chvojka ml., Roudnice    2    19
HK0150    Pavlína Sejtková, HK    2    19
HK0076    Pavel Pilař, Převýšov    -1    19
HK0183    Ladislav Šanda ml., Chudeřice    -1    19
HK0098    Vlastimil Štěrba, Mlékosrby    -1    19
HK0113    Michal Tvrdek, HK    -1    19
HK0216    Petr Koza, HK    5    17
HK0217    Jana Kozová, HK    5    17
HK0211    Petr Vyleťal, Lhota p. L.    2    17

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (39. – 61. místo)
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    11    16
HK0028    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    16
HK0172    Jitka Kvasničková, Puchlovice    5    16
HK0095    Jan Bílek, Praskačka    2    16
HK0166    Jaroslav Brzák, HK    2    16
HK0094    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    16
HK0074    Martin Firbacher, Chlumec    2    16
HK0073    Filip Firbacher, Chlumec    2    16
HK0112    Zdena Havránková, HK    2    16
HK0066    Vladimír Hubený, Převýšov    2    16
HK0083    Michal Kozák, HK    2    16
HK0174    František Mádlo, Lhota p. L.    2    16
HK0075    Jakub Pilař, Převýšov    2    16
HK0024    Martin Šmied, Smržov    2    16
HK0145    Miroslav Špaček, Vlčkovice    2    16
HK0146    Patrik Špaček, Lochenice    2    16
HK0056    Martin Taichman, Prasek    2    16
HK0086    David Zelený, Pardubice    2    16
HK0151    Zdeněk Sejtko, HK    -1    16
HK0117    Michal Pražák, Kunčice    -4    16
HK0116    Markéta Pražáková, HK    -4    16
HK0025    Vladimír Racek, HK    0    15
HK0176    Andrea Šulcová, Černilov    2    14

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (62. – 87. místo)
HK0042    Alois Dejl, Jičín    8    13
HK0096    Milada Bílková, Praskačka    5    13
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    5    13
HK0030    Eleonor Geletičová, Sloupno    5    13
HK0070    Iva Hlaváčová, Chlumec    5    13
HK0062    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    5    13
HK0016    Václav Munzar, HK    5    13
HK0027    Jiří Pípa, N. Bydžov    5    13
HK0173    Jitka Podrazilová, Puchlovice    5    13
HK0023    František Zolman, Lhota p. L.    5    13
HK0167    Zdeňka Dusová, Sendražice    2    13
HK0115    Ladislav Havránek, HK    2    13
HK0089    František Hnik ml., Lužany    2    13
HK0082    Jaroslav Jetmar, HK    2    13
HK0085    Miloslav Kozák, HK    2    13
HK0018    Václav Pilnáček, Jaroměř    2    13
HK0017    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    2    13
HK0041    Josef Pozler, Podoliby    2    13
HK0031    Zdeněk Purma, Křičov    2    13
HK0049    Jana Šrytrová, Petrovice    2    13
HK0170    Klára Zámečníková, HK    2    13
HK0120    Zdeněk Kříž, Převýšov    -1    13
HK0077    Pavel Pilař ml., Převýšov    -1    13
HK0002    Zuzana Plecháčková, V. Koloděje    -1    13
HK0090    Václav Polívka, HK    -1    13
HK0055    Jaroslav Synek, Humburky    -1    13

DIVIZE (88. – 112. místo)
HK0131    Petra Doležalová, Chlumec    5    11
HK0193    Maruška Plodrová, Zdechovice    5    11
HK0219    Marek Horáček, HK    0    11
HK0040    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    0    11
HK0011    Miloš Uher, Hořice    -1    11
HK0207    Martina Pelikánová, Převýšov    -4    11
HK0128    Miroslav Buřič ml., Chlumec    5    10
HK0035    Vlastimil Kout, N. Bydžov    5    10
HK0036    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    10
HK0048    Zbyněk Pánek, N. Bydžov    5    10
HK0186    Stanislav Urban, Předměřice    5    10
HK0071    Ladislav Firbacher, Chlumec    2    10
HK0029    Amálka Geletičová, Sloupno    2    10
HK0182    Serafín Motyka, Kunčice    2    10
HK0001    Miloš Plecháček ml., Skřivany    2    10
HK0171    Josef Podrazil, Puchlovice    2    10
HK0038    Olina Pozlerová, Podoliby    2    10
HK0100    Václav Tarantík, Smiřice    2    10
HK0154    Petr Vacek, HK    2    10
HK0164    Kamil Žák, HK    2    10
HK0064    Josef Hubený, Převýšov    -1    10
HK0087    Milan Řehák, Libotov    -1    10
HK0111    Nikola Tvrdková, HK    -1    10
HK0162    Monika Žáková, HK    -1    10
HK0069    Zdeněk Kostka, HK    -4    10

KRAJSKÝ PŘEBOR (113. – 145. místo)
HK0223    Monika Hádková, HK    5    9
HK0158    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    9
HK0021    Jaroslav Rychetský, Černilov    2    8
HK0143    Emil Šrámek, Lhota p. L.    2    8
HK0012    Jakub Uher, Hořice    2    8
HK0201    Jiří Zima, Sloupno    2    8
HK0147    Pavel Žák, Předměřice    2    8
HK0218    Ivan Dušek, HK    -1    8
HK0142    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    -1    8
HK0152    Petr Voženílek st., Lhota p. L.    -1    8
HK0043    Jaroslav Novotný, Podoliby    8    7
HK0050    Eduard Důbrava, Petrovice    5    7
HK0039    Josef Hybner, Poděbrady    5    7
HK0060    Vlastimil Gabriel, Vinary    2    7
HK0110    Petra Galová, Urbanice    2    7
HK0015    Martin Hopko, Sendražice    2    7
HK0081    Václav Portych, HK    2    7
HK0188    Bohumil Rulf, HK    2    7
HK0149    Alena Sejtková, HK    2    7
HK0013    Roman Kamenický, HK    0    7
HK0053    Vladimír Hrubý, N. Bydžov    -1    7
HK0067    David Hubený, Převýšov    -1    7
HK0063    Marie Hyršlová, Ohnišťany    -1    7
HK0119    Roman Kupka, Polánky    -1    7
HK0127    Jaroslav Machač, Chlumec    -1    7
HK0192    Kateřina Přibylová, HK    -1    7
HK0178    Jaroslav Sehnoutka st., HK    -1    7
HK0136    Jiří Dvořák, Skřivany    -4    7
HK0054    Vladimír Hradecký, N. Bydžov    -4    7
HK0107    Martin Cílek, HK    -7    7
HK0106    Petr Cílek, HK    -7    7
HK0004    Kamil Plecháček, V. Koloděje    -7    7
HK0045    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -7    7

I. A TŘÍDA (146. – 171. místo)
HK0051    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    6
HK0199    Pavel Brett, Králíky    5    5
HK0197    Matěj Zima, Prasek    5    5
HK0198    Radek Zima, Prasek    5    5
HK0226    Radek Zima ml., Prasek    5    5
HK0202    Eva Zimová, Sloupno    2    5
HK0026    Petr Všetečka, Předměřice    0    5
HK0206    Roman Machač, HK    -1    5
HK0225    Marie Hanušová, HK    5    4
HK0088    Aleš Kupka, Čánka    5    4
HK0033    Pavel Purma, Sloupno    5    4
HK0032    Jana Purmová, Sloupno    5    4
HK0047    Ladislava Dušková, Prasek    2    4
HK0037    Oldřich Matys, N. Bydžov    2    4
HK0005    Marie Moníková, Ráby    2    4
HK0044    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    4
HK0189    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    4
HK0121    Vojtěch Kříž, Převýšov    -1    4
HK0068    Petr Matějka, Stěžery    -1    4
HK0079    Václav Pilař, Lovčice    -1    4
HK0190    Karel Přibyl, HK    -1    4
HK0179    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    -1    4
HK0140    Pavel Zlesák, Pardubice    -1    4
HK0022    Vratislav Bezvoda, HK    -4    4
HK0019    František Chvojka st., Roudnice    -4    4
HK0078    Václav Pilař, Převýšov    -4    4

I. B TŘÍDA (172. – 199. místo)
HK0208    Kristýna Pilařová, Převýšov    5    2
HK0209    Vladislava Andrysíková, Převýšov    2    2
HK0210    Nikola Andrysíková, Převýšov    2    2
HK0168    Pavel Bartoš, Štěnkov    0    2
HK0093    Josef Dvořák, Třebechovice    0    2
HK0194    Štefan Kotek, Prasek    -1    2
HK0213    Bohuš Nosek, Solnice    -1    2
HK0215    Jaroslav Hanuš ml., HK    -4    2
HK0118    Zdena Kupková, Polánky    2    1
HK0034    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    2    1
HK0159    Jaroslav Šimůnek II, Předměřice    2    1
HK0137    Lukáš Kekelák, HK    0    1
HK0160    Vratislav Dušek, Sendražice    -1    1
HK0099    Josef Kopecký, Lhota p. L.    -1    1
HK0105    Vlastimil Krejčí, Polánky    -1    1
HK0157    Jaroslav Šimůnek, Předměřice    -1    1
HK0156    Petr Želiezko, HK    -1    1
HK0108    Monika Cílková, HK    -4    1
HK0133    Petr Kloz, Chlumec    -4    1
HK0008    Miroslav Matuška, Třesovice    -4    1
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -4    1
HK0175    Michal Šulc, Černilov    -7    1
HK0057    Lenka Taichmanová, Prasek    -7    1
HK0222    Jan Hanuš, HK    2    0
HK0196    Zlata Joštová, Zdechovice    2    -1
HK0169    Jiří Bartoš, Štěnkov    0    -1
HK0134    Eliška Klozová, Chlumec    0    -1
HK0144    Petr Skřivan, Lhota p. L.    -4    -1

OKRESNÍ PŘEBOR (200. – 212. místo)
HK0153    Jiří Kotek, Černilov    2    -2
HK0006    Václav Moník, Ráby    2    -2
HK0003    Miloš Plecháček st., V. Koloděje    2    -2
HK0084    Miloslava Kozáková, HK    -1    -2
HK0181    Jan Motyka, Kunčice    -1    -2
HK0185    Josef Urban st., Předměřice    -1    -2
HK0114    David Havránek, HK    -4    -2
HK0080    Michal Portych, HK    -4    -2
HK0221    Dana Přibylová, N. Bydžov    2    -3
HK0195    Naďa Zimová, Prasek    2    -4
HK0220    Josef Horáček, HK    0    -4
HK0200    Petr Mašek, Čeperka    -1    -4
HK0161    Barbora Šimůnková, Předměřice    -4    -4

III. TŘÍDA (213. – 226. místo)
HK0155    Marie Vacková, HK    2    -5
HK0126    Zdena Lajtochová, Chlumec    -1    -5
HK0061    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    -1    -5
HK0180    Marcela Sehnoutková, HK    -4    -5
HK0102    Blanka Tarantíková, Smiřice    -4    -5
HK0138    Michal Kekelák, HK    -7    -5
HK0072    Jiří Kelnar, Chlumec    -7    -5
HK0214    Jan Hanuš ml., HK    2    -7
HK0212    Jan Hrdlička, Všestary    2    -7
HK0203    Marcel Gabriel, Vinary    -4    -7
HK0163    Kamila Žáková, HK    -7    -8
HK0059    Marcela Gabrielová, Vinary    2    -11
HK0204    Dana Machačová, HK    -4    -13
HK0205    Daniel Machač, HK    -4    -16