Díky tomu se může těšit na výhru v podobě šesti plechovek plzeňského piva Gambrinus. Úspěšnou tipérku prosíme, aby se co nejdříve ozvala sportovní redakci Hradeckého deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzatí pivní ceny. Již zaregistrovaní soutěžící mohou sázet také prostřednictvím internetových stránek www.denik.cz 

Výsledky duelů druhého kola

1. FC Vysočina Jihlava – FC Hradec Králové (FNL) 3:4⋌2

2. FK Teplice B – FC Hradec Králové B (ČFL B) 0:1⋌2

3. Sokol Třebeš – RMSK Cidlina Nový Bydžov (KP) 1:4⋌2

4. Bystřian Kunčice – Nové Město n. M. (I. A třída) 3:0⋌1

5. Kosičky – Nový Hradec Králové (I. B třída B) 2:4⋌2

6. Sokol Lovčice – TJ Ohnišťany (okresní přebor) 3:2⋌1

7. Boharyně – SK Roudnice B (okresní přebor) 1:1⋌0

8. Sokol Sendražice – SK Slavia Libřice (III. třída) 2:4⋌2

9. Malš. Lhota B – Lhota p. Libčany B (IV. třída A) 8:1⋌1

10. Lužec nad Cidlinou – Skřivany B (IV. třída B) 3:4⋌2

Supertrefa: V devíti hraných zápasech padlo 51 branek.

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

JEDNOTLIVCI PO 2. KOLE

1. místo

HK0119 Lenka Michálková, Praha 10 21

2. místo

HK0082 Jiří Brzák, Urbanice 13 18

HK0017 Martin Firbacher, Chlumec 10 18

HK0103 Vladimír Hrubý, N. Bydžov 10 18

HK0026 Miroslav Országh, Mžany 10 18

HK0028 Jaroslav Brzák, HK 7 18

HK0004 Kamil Plecháček, Sezemice 4 18

8. místo

HK0067 Zdena Tyčová, Čestice 13 15

HK0019 Martin Firbacher ml., Chlumec 10 15

HK0024 Jiří Haleš, HK 10 15

HK0062 Luboš Chlad, Kosičky 10 15

HK0042 Josef Kopecký, Lhota p. L. 10 15

HK0040 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 15

HK0038 Martin Špaček, Lochenice 10 15

HK0093 Josef Štayr, Prasek 10 15

HK0013 Jiří Pechar, Nechanice 7 15

HK0034 Václav Tarantík, Smiřice 7 15

HK0102 Eduard Důbrava, Petrovice 1 15

19. místo

HK0133 Zdeněk Kostka, HK 13 13

20. místo

HK0036 Blanka Tarantíková, Smiřice 16 12

HK0018 Filip Firbacher, Chlumec 10 12

HK0117 Ladislav Hanuš, Lužany 10 12

HK0073 Martin Hopko, Sendražice 10 12

HK0057 Zdeněk Kříž, Převýšov 10 12

HK0041 František Zolman, Lhota p. L. 10 12

HK0081 Jana Brzáková, Urbanice 7 12

HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 7 12

HK0074 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 12

HK0130 Jaroslav Jetmar, HK 7 12

HK0023 Jiří Kotek, Černilov 7 12

HK0051 Zdeněk Sejtko, HK 7 12

HK0052 Pavlína Sejtková, HK 7 12

HK0039 Patrik Špaček, Lochenice 7 12

HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 12

HK0108 Vladislav Koudelka, Roudnice 4 12

HK0107 Václav Portych, HK 4 12

HK0037 Petr Voženílek, Lhota p. L. 4 12

38. místo

HK0134 Jiří Havelka, Černožice 10 10

HK0132 Petr Mašek, Čeperka 10 10

40. místo

HK0070 Petr Cílek, HK 10 9

HK0069 Martin Cílek, HK 10 9

HK0098 Vlastimil Gabriel, Vinary 10 9

HK0089 Marcel Pilař, HK 10 9

HK0053 Alena Sejtková, HK 10 9

HK0068 Lukáš Daněk, Černilov 7 9

HK0087 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 9

HK0007 Anna Jiroutová, Slepotice 7 9

HK0014 Jiří Kelnar, Chlumec 7 9

HK0025 Miroslav Macháček, HK 7 9

HK0021 Michal Pokorný, HK 7 9

HK0022 Vratislav Pokorný, HK 7 9

HK0121 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 9

HK0122 Michal Přibyl, Častolovice 7 9

HK0123 Karel Přibyl, HK 7 9

HK0094 Martin Štayr, Prasek 7 9

HK0035 Václav Tarantík ml., Smiřice 7 9

HK0071 Monika Cílková, HK 4 9

HK0016 Ladislav Firbacher, Chlumec 4 9

HK0075 Ondřej Hofman, Černilov 4 9

HK0031 Michaela Horáková, Dobruška 4 9

HK0033 Růžena Kotková, Černilov 4 9

HK0056 Milan Řehák, M. Libotov 4 9

HK0104 Martin Šimek, N. Bydžov 4 9

HK0045 Petr Vacek, HK 4 9

HK0043 Roman Žák, HK 4 9

HK0083 František Hnik st., Lužany 1 9

HK0058 Václav Polívka, HK 1 9

HK0096 Lenka Taichmanová, Prasek 1 9

69. místo

HK0077 Miroslav Musil, Střezetice 0 8

70. místo

HK0125 Josef Horáček, HK 7 7

HK0129 František Mádlo, Lhota p. L. 7 7

72. místo

HK0060 Michal Chlad, Kosičky 10 6

HK0054 Vojtěch Kříž, Převýšov 10 6

HK0012 Miroslav Matuška, Třesovice 10 6

HK0086 Milan Vilímský, Nechanice 10 6

HK0116 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 6

HK0066 Jan Koun, HK 7 6

HK0044 Kamila Žáková, HK 7 6

HK0076 Ladislav Hofman, Černilov 4 6

HK0032 Jan Horák, Dobruška 4 6

HK0059 Radek Chlad, Kosičky 4 6

HK0112 Miloslava Kozáková, HK 4 6

HK0027 Vladimír Racek, HK 4 6

HK0091 Václav Vrba, Ohnišťany 4 6

HK0029 Petr Brzák, HK 1 6

HK0030 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 6

HK0088 Josef Dvořák, Třebechovice 1 6

HK0131 Roman Hýsek, HK 1 6

HK0061 Renata Chladová, Kosičky 1 6

HK0105 Michal Portych, HK 1 6

HK0092 Kristýna Štayrová, Prasek 1 6

HK0085 František Hnik ml., Lužany -2 6

HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -2 6

94. místo

HK0072 Vlastimil Krejčí, Polánky 0 5

HK0115 Jitka Kvasničková, Puchlovice 0 5

HK0114 Jitka Podrazilová, Puchlovice 0 5

HK0078 Jaroslav Sehnoutka st., HK 0 5

HK0050 Miloš Uher, Hořice 0 5

99. místo

HK0124 Jiří Bičiště, HK 4 4

HK0135 Petr Matějka, Stěžery 4 4

HK0128 Ondřej Plas, HK 4 4

HK0126 Blanka Plasová, HK 4 4

HK0127 Petr Želiezko, HK 4 4

104. místo

HK0109 Oldřich Turek, HK 7 3

HK0046 Adéla Demšoránová, HK 4 3

HK0113 Miloslav Kozák, HK 4 3

HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 4 3

HK0047 Marie Vacková, HK 4 3

HK0090 Pavel Zlesák, Pardubice 4 3

HK0048 Petra Žižková, HK 4 3

HK0006 Petra Bakešová, Sezemice 1 3

HK0110 Tomáš Kozák, HK 1 3

HK0118 Veronika Pacholová, Chlumec 1 3

HK0120 Kateřina Přibylová, Praha 1 3

HK0095 Martin Taichman, Prasek 1 3

HK0084 Romana Hniková, Lužany -2 3

117. místo

HK0065 Josef Skalický, Chlumec 0 2

118. místo

HK0001 Miloš Plecháček ml., V. Koloděje 2 1

119. místo

HK0055 Bohumil Huček, Lovčice 4 0

HK0008 Sebastien Plecháček, V. Koloděje 4 0

HK0100 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 4 0

HK0099 Marcela Gabrielová, Vinary 1 0

HK0015 Iva Hlaváčová, Chlumec 1 0

HK0009 Adam Plecháček, Sezemice 1 0

HK0111 Michal Kozák, HK -2 0

HK0063 Zdena Lajtochová, Chlumec -2 0

HK0097 Josef Taichman, Prasek -2 0

HK0064 Jaroslav Machač, Chlumec -5 0

129. místo

HK0080 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 0 -1

HK0079 Marcela Sehnoutková, HK 0 -1

HK0049 Jakub Uher, Hořice 0 -1

132. místo

HK0005 Marie Moníková, Ráby 1 -3

HK0106 Lenka Portychová, HK -5 -3

HK0101 Adéla Šustrová, N. Bydžov -5 -3

135. místo

HK0011 Pavel Sazka, N. Bydžov 1 -6

TŘÍČLENNÉ TÝMY PO 2. KOLE

1. místo

Fíra team 30 45

2. místo

Botafogo 27 42

3. místo

Sokolíci Lhota p. L. 24 39

4. místo

Tottenham 30 36

5. místo

SK Chrast 24 33

6. místo

Jiskra Prasek 18 30

Brzda tým 9 30

8. místo

Fanynky 12 27

Charlie blue 24 27

Hofici 15 27

Bombeři 21 27

Chlad team 21 27

HKM 27 27

14. místo

Kotva A 12 24

15. místo

FC Sezemice 6 21

16. místo

Sony team 15 19

17. místo

HC Lužany -3 18

Křižáci 24 18

FHK 12 18

20. místo

Portline 0 15

21. místo

Sešívaní 18 12

Masožravci 12 12

Smárt 0 12

24. místo

FC Koloděje 4 10

25. místo

Kotva B 12 9

26. místo

Kozáci 3 6

Monk Team 12 6

28. místo

Maxíci 0 3

29. místo

Putika -7 2