Vítězem 9. kola Tip ligy se stal Radek Kohout z Nového Bydžova (HK0187), jenž jako jediný získal 16 bodů. Získává 6 plechovkových piv Gambrinus. Úspěšného tipéra prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209.

Výsledky 9. kola

1. FC Hradec Králové – Opava (1:4) 2
2. Admira Pr. – Kratonohy (1:2) 2
3. N. Bydžov – Vysoká n. L. (4:0) 1
4. Kobylice – Dobruška (1:2) 2
5. Skřivany – D. Kalná (3:1) 1
6. Předměřice – Malšovice (0:0) 0
7. Třebeš B – Myštěves (1:2) 2
8. Prasek – Lovčice (1:3) 2
9. Hořiněves – Jeníkovice (1:1) 0
10. Převýšov B – N. Město (2:1) 1

Supertrefa: Celkem padlo 31 gólů.

Pořadí po 9. kole

Jednotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 15. místo)
HK0195 Tomáš Vak, HK 7 70
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 10 67
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 13 64
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice 10 64
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 10 64
HK0048 Václav Polívka, HK 7 64
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 4 64
HK0193 František Hrabal, HK 1 64
HK0102 Monika Žáková, HK 13 61
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 10 61
HK0008 Renata Chladová, Kosičky 7 61
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 7 61
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 7 61
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 61
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 1 61

EVROPSKÁ LIGA (16. – 29. místo)
HK0107 Ivan Dušek, HK 7 59
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK 7 58
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 7 58
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 7 58
HK0191 Martin Morávek, Hořice 1 58
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 10 56
HK0184 František Kocman, Kopidlno 10 55
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 7 55
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 7 55
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 4 55
HK0190 Kamil Brambora, HK 1 55
HK0081 Petr Cílek, HK 5 54
HK0007 Radek Chlad, Kosičky 13 53
HK0079 Monika Cílková, HK 2 53

I. LIGA (30. – 50. místo)
HK0058 Petra Galová, Urbanice 10 52
HK0165 Ondřej Krátký, HK 10 52
HK0179 Erick Kwaike, HK 10 52
HK0163 Martin Miler, Jaroměř 10 52
HK0169 Karel Novák, Třebechovice 10 52
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 7 52
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 7 52
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 7 52
HK0137 Tomáš Kozák, HK 7 52
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice 7 52
HK0067 Václav Modrý, Sendražice 7 52
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany 7 52
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 7 52
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 7 52
HK0175 Aneta Bičišťová, HK 4 52
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 4 52
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 4 52
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 4 52
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec 1 52
HK0200 Přemysl Kubánek, HK 1 52
HK0064 Michal Šulc, Černilov 1 52

FNL (51. – 76. místo)
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 5 50
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov 16 49
HK0093 Jan Hanuš, HK 7 49
HK0116 Michal Kekelák, HK 7 49
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 7 49
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 4 49
HK0075 Michal Portych, HK 1 49
HK0022 Josef Taichman, Prasek 1 49
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec -2 49
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery -2 49
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec 10 48
HK0113 Pavel Jaroslav, HK 10 47
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 47
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. 10 46
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 10 46
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec 10 46
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice 7 46
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 7 46
HK0138 Miloslav Kozák, HK 7 46
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 7 46
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK 7 46
HK0119 Jakub Uher, Hořice 7 46
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 4 46
HK0166 Jan Krátký, HK 4 46
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice 4 46
HK0173 Dagmar Horová, Kolín -2 46

ČFL (77. – 99. místo)
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 4 45
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 7 44
HK0063 Václav Plíva, Černilov 7 44
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 7 44
HK0080 Martin Cílek, HK 2 44
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 2 44
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov 10 43
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice 10 43
HK0189 Adam Brambora, HK 7 43
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany 7 43
HK0192 David Prokop, HK 7 43
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK 4 43
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice 4 43
HK0197 Eva Lochmanová, HK 4 43
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 4 43
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 43
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov 1 43
HK0212 Johanka Hanušová, HK 1 43
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč 1 43
HK0157 Roman Puškula, Sezemice 1 43
HK0176 Přemysl Bičiště, HK -2 43
HK0104 Alena Sejtková, HK 10 42
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 42

DIVIZE (100. – 132. místo)
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 7 41
HK0118 Marcel Pilař, HK 1 41
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany 13 40
HK0109 Růžena Kotková, Černilov 7 40
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. 7 40
HK0105 Pavlína Sejtková, HK 7 40
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice 7 40
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 7 40
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 5 40
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 4 40
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec 4 40
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary 4 40
HK0140 Michal Kozák, HK 4 40
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice 4 40
HK0025 Eva Zimová, Sloupno 4 40
HK0201 Marie Kubánková, HK 1 40
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí -2 40
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany 7 39
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 4 38
HK0219 Tomáš Kadečka, Pardubice 4 38
HK0208 Karel Dušek, Prasek 13 37
HK0141 Jiří Bičiště, HK 10 37
HK0180 Pavel Hradecký, HK 10 37
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov 7 37
HK0089 Monika Hádková, HK 7 37
HK0049 Romana Hniková, Lužany 7 37
HK0103 Roman Hýsek, HK 7 37
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov 7 37
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 7 37
HK0115 Petr Vacek, HK 7 37
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky 4 37
HK0036 Václav Moník, Ráby 4 37
HK0101 Kamila Žáková, HK 4 37

KRAJSKÝ PŘEBOR (133. – 162. místo)
HK0139 Miloslava Kozáková, HK 1 37
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 1 36
HK0004 Josef Štayr, Prasek 10 35
HK0094 Marek Horáček, HK 7 35
HK0096 Josef Horáček, HK 4 35
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 1 35
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 1 35
HK0117 David Pavlíček, HK -2 35
HK0111 Kuba Plas, HK 10 34
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov 10 34
HK0120 Miloš Uher, Hořice 10 34
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany 7 34
HK0167 Jaroslava Krátká, HK 7 34
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 34
HK0143 Oldřich Turek, HK 7 34
HK0110 Petr Želiezko, HK 7 34
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice 4 34
HK0050 František Hnik st., Lužany 4 34
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice 4 34
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec 1 34
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 34
HK0100 Kamil Žák, HK 1 34
HK0051 František Hnik ml., Lužany -2 34
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje -2 34
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 13 33
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 33
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK 7 33
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 4 33
HK0216 Jan Horák, Dobruška 1 33
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 0 33

I. A TŘÍDA (163. – 192. místo)
HK0199 Radim Formánek, HK 1 32
HK0112 Ondra Plas, HK 7 31
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov 4 31
HK0215 Jitka Podrazilová, HK 4 31
HK0062 František Dědek, Černilov 1 31
HK0074 Václav Portych, HK 1 31
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK 1 31
HK0095 Josef Horáček st., HK 7 30
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek 1 30
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 29
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice 0 29
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek 7 28
HK0090 Marie Hanušová, HK 4 28
HK0168 Jindřich Hora, HK 4 28
HK0035 Marie Moníková, Ráby 4 28
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany 4 28
HK0099 Roman Žák, HK 4 28
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 0 26
HK0217 Jan Kadečka, HK -2 26
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek 7 25
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady 7 25
HK0073 Vladimír Racek, HK 7 25
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec 4 25
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice 4 25
HK0148 Lenka Michálková, Praha 4 25
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 1 25
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov -2 25
HK0222 Tomáš Balatka, HK 7 24
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 0 24
HK0220 Monika Kadečková, Pardubice 4 23

I. B TŘÍDA (193. – 220. místo)
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec 7 22
HK0144 Karel Přibyl, HK 1 22
HK0021 Martin Taichman, Prasek 1 22
HK0158 Jan Musil, Praha -2 22
HK0221 Leona Balatková, HK 7 21
HK0224 Jan Bednář, HK 7 21
HK0006 Martin Štayr, Prasek -2 20
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK 13 19
HK0213 Jan Hanuš ml., HK 7 19
HK0087 Anna Hanušová, HK 7 19
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice -2 19
HK0226 Tomáš Novák, N. Bydžov 7 18
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 0 18
HK0234 David Maňo, Fořt 10 17
HK0019 Anna Mülerová, Smidary 7 16
HK0147 Kateřina Přibylová, HK 1 16
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov 1 16
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery -5 16
HK0227 Štěpánka Senecká, N. Bydžov 4 15
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 0 15
HK0230 Nicol Matysová, Nepolisy 13 14
HK0237 Pavel Tomšík ml., N. Bydžov 13 13
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 13
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 4 13
HK0225 Žaneta Nováková, N. Bydžov 1 12
HK0228 Vlaďka Matysová, Nepolisy 10 11
HK0231 Anet Matysová, Nepolisy 4 11
HK0218 Marie Kadečková, HK -5 11

OKRESNÍ PŘEBOR (221. – 245. místo)
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 1 10
HK0223 Jaroslav Balatka, Třebechovice 1 9
HK0010 Michal Chlad, Kosičky 4 8
HK0243 František Krejčí, N. Bydžov 7 7
HK0235 Patrik Tomšík, N. Bydžov 7 7
HK0236 Vojta Tomšík, N. Bydžov 7 7
HK0240 Libuše Vízková, N. Bydžov 7 7
HK0142 Jaroslav Žiška, HK 4 7
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6
HK0055 Michal Pokorný, HK 0 6
HK0233 Natálie Machová, Fořt 1 5
HK0229 Martin Matys, Nepolisy 1 5
HK0152 Bohumil Rulf, HK 0 5
HK0238 Pavel Vízek, N. Bydžov 4 4
HK0239 Michaela Vízková, N. Bydžov 4 4
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0241 Dagmar Krejčová, N. Bydžov 1 1
HK0242 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 1 1
HK0245 Radka Morávková, N. Bydžov 1 1
HK0244 Adéla Šustrová, N. Bydžov 1 1
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek 4 0
HK0232 Marcela Machová, Fořt -5 -1
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov -2 -3

Družstva

1. místo
Sokolíci Lhota p. L. 27 168
2. místo
Fíra team 6 159
3. místo
Ledničky 24 151
4. – 5. místo
PVT klub 21 144
Rychlá rota 12 144
6. místo
Kozáci 18 138
7. místo
Taichmanovi 3 132
8. místo
Bosna 9 127
9. místo
Ferona 10 6 125
10. – 11. místo
Kotva 21 123
Wotrok A 27 123
12. – 14. místo
T.T.I.Team 21 108
Monk Team 12 108
Wotrok B 15 108
15. místo
FC Lužany 9 105
16. místo
Akaka 18 100
17. – 18. místo
Romanž 9 99
Železní hadi 24 99
19. místo
FC Koloděje 9 96
20. místo
Jiskra Prasek „D“ 9 85
21. místo
Wotrok C 15 81
22. místo
Sony Team 21 78
23. místo
Berani 12 66
24. místo
Fanynky 12 63
25. místo
FC Kobylky team 24 62
26. místo
Přibyl family 9 60