Vítězkou 11. kola jarní Tip ligy se stala Eva Zimová ze Sloupna (HK0025), jež získala 16 bodů a byla nejblíže Supertrefě. Získává 6 plechovkových piv Gambrinus. Tipérku prosíme, aby se ozvala na tel. 602 576 209.

Výsledky zápasů 11. kola

1. Turnov – Kratonohy (3:0) 1
2. Libčany – Kostelec n. O. (3:0) 1
3. Kratonohy B – Černilov (2:3) 2
4. Kobylice – Roudnice (1:9) 2
5. Rudník – Nepolisy (1:0) 1
6. Předměřice-Třebechovice (0:2) 2
7. Slavia HK B – Kosičky (3:0) 1
8. Malš. Lhota – Lovčice (1:0) 1
9. Stěžery B – Hořiněves (1:0) 1
10. Kobylice B – N. Město (4:2) 1

Supertrefa: Celkem padlo 35 gólů.

Průběžné pořadí

Jenotlivci:

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0043 Martin Firbacher, Chlumec 13 87
HK0177 Jaroslava Bičišťová, HK 16 84
HK0191 Martin Morávek, Hořice 13 84
HK0195 Tomáš Vak, HK 1 84
HK0045 Jiří Kelnar, Chlumec 13 81
HK0198 Roman Lochman, Třebechovice 7 81
HK0023 Lenka Taichmanová, Prasek 7 81
HK0012 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 81
HK0128 Petr Kloz, Chlumec 10 78
HK0153 Milan Řehák, M. Libotov 10 78
HK0127 Eliška Klozová, Chlumec 7 78

EVROPSKÁ LIGA (12. – 40. místo)
HK0046 Miroslav Matuška, Třesovice 16 75
HK0131 Petra Doležalová, Chlumec 13 75
HK0184 František Kocman, Kopidlno 13 75
HK0003 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 13 75
HK0048 Václav Polívka, HK 4 75
HK0079 Monika Cílková, HK 10 73
HK0107 Ivan Dušek, HK 10 73
HK0122 František Chvojka ml., Roudnice 13 72
HK0097 Martin Hopko, Sendražice 10 72
HK0160 Aneta Koucká, Poděbrady 10 72
HK0076 Zdeněk Kříž, Převýšov 7 72
HK0001 František Zolman, Lhota p. L. 7 72
HK0016 Petr Voženílek, Lhota p. L. 1 72
HK0075 Michal Portych, HK 11 70
HK0093 Jan Hanuš, HK 10 69
HK0214 Jitka Kvasničková, Puchlovice 10 69
HK0071 Ladislav Hofman, Černilov 7 69
HK0178 Martin Šafařík, Nechanice 7 69
HK0102 Monika Žáková, HK 4 69
HK0193 František Hrabal, HK -5 69
HK0041 Filip Firbacher, Chlumec 13 66
HK0165 Ondřej Krátký, HK 13 66
HK0169 Karel Novák, Třebechovice 13 66
HK0069 Jaroslav Sehnoutka st., HK 13 66
HK0176 Přemysl Bičiště, HK 10 66
HK0057 Jiří Brzák, Urbanice 10 66
HK0032 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 10 66
HK0179 Erick Kwaike, HK 4 66
HK0008 Renata Chladová, Kosičky -2 66

I. LIGA (41. – 67. místo)
HK0064 Michal Šulc, Černilov 13 65
HK0081 Petr Cílek, HK 4 65
HK0007 Radek Chlad, Kosičky 4 64
HK0002 Petr Vyleťal, Lhota p. L. 1 64
HK0166 Jan Krátký, HK 13 63
HK0078 Jiří Dvořák, Skřivany 10 63
HK0042 Ladislav Firbacher, Chlumec 10 63
HK0190 Kamil Brambora, HK 7 63
HK0155 Jaroslav Brzák, HK 7 63
HK0083 Patrik Špaček, Lochenice 7 63
HK0067 Václav Modrý, Sendražice 4 63
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 4 63
HK0092 Jaroslav Hanuš st., HK 1 63
HK0059 Miroslav Špaček, Vlčkovice 10 62
HK0014 Pavel Syřiště, Ohnišťany 0 62
HK0181 Leona Havlová, Třebechovice 16 60
HK0163 Martin Miler, Jaroměř 10 60
HK0172 Roman Pokorný, Stěžery 10 60
HK0009 Luboš Chlad, Kosičky 7 60
HK0202 Josef Kopecký, Lhota p. L. 7 60
HK0022 Josef Taichman, Prasek 7 60
HK0200 Přemysl Kubánek, HK 4 60
HK0027 Pavlína Šoltysová, N. Bydžov 13 59
HK0065 Petr Mašek, Čeperka 11 58
HK0077 Vojtěch Kříž, Převýšov 7 58
HK0068 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 4 58
HK0070 Marcela Sehnoutková, HK 4 58

FNL (68. – 99. místo)
HK0189 Adam Brambora, HK 13 57
HK0088 Bohuš Nosek, Solnice 10 57
HK0125 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 10 57
HK0108 Jiří Kotek, Černilov 7 57
HK0024 Jiří Zima, Sloupno 7 57
HK0047 Petr Bydžovský, N. Bydžov 4 57
HK0216 Jan Horák, Dobruška 13 56
HK0052 Josef Dvořák, Třebechovice 10 55
HK0080 Martin Cílek, HK 7 55
HK0111 Kuba Plas, HK 16 54
HK0025 Eva Zimová, Sloupno 16 54
HK0110 Petr Želiezko, HK 16 54
HK0141 Jiří Bičiště, HK 13 54
HK0203 Zdeněk Kostka, HK 10 54
HK0109 Růžena Kotková, Černilov 7 54
HK0066 František Mádlo, Lhota p. L. 7 54
HK0157 Roman Puškula, Sezemice 7 54
HK0159 Oldřich Široký, V. Veselí 7 54
HK0137 Tomáš Kozák, HK 4 54
HK0011 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 54
HK0040 Sebastien Plecháček, Skřivany 4 54
HK0130 Aleš Doležal, Chlumec 1 54
HK0056 Jaroslav Jetmar, HK 1 54
HK0196 Viola Lochmanová, Třebechovice 1 54
HK0058 Petra Galová, Urbanice -2 54
HK0053 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 13 53
HK0044 Iva Hlaváčová, Chlumec 1 53
HK0061 Aleš Daněk, Černilov 7 52
HK0072 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 52
HK0204 Petr Matějka, Stěžery 4 52
HK0113 Pavel Jaroslav, HK 1 52
HK0063 Václav Plíva, Černilov 1 52

ČFL (100. – 126. místo)
HK0104 Alena Sejtková, HK 13 51
HK0103 Roman Hýsek, HK 10 51
HK0060 Lukáš Daněk, Černilov 7 51
HK0129 Aneta Doležalová, Chlumec 7 51
HK0167 Jaroslava Krátká, HK 7 51
HK0084 Václav Tarantík, Smiřice 7 51
HK0115 Petr Vacek, HK 7 51
HK0173 Dagmar Horová, Kolín 4 51
HK0187 Radek Kohout, N. Bydžov 4 51
HK0116 Michal Kekelák, HK 1 51
HK0182 Martina Ondráčková, Stěžery 1 51
HK0175 Aneta Bičišťová, HK -5 51
HK0082 Vlastimil Krejčí, Polánky 0 50
HK0112 Ondra Plas, HK 16 48
HK0134 Miroslav Buřič st., Chlumec 7 48
HK0089 Monika Hádková, HK 7 48
HK0138 Miloslav Kozák, HK 7 48
HK0139 Miloslava Kozáková, HK 7 48
HK0105 Pavlína Sejtková, HK 7 48
HK0208 Karel Dušek, Prasek 4 48
HK0049 Romana Hniková, Lužany 4 48
HK0192 David Prokop, HK 4 48
HK0170 Tadeáš Šmíd, Třebechovice 1 48
HK0194 Denisa Šůnová, Chlumec -2 48
HK0199 Radim Formánek, HK 1 46
HK0015 Jiří Syřiště, Ohnišťany 0 46
HK0119 Jakub Uher, Hořice 0 46

DIVIZE (127. – 158. místo)
HK0164 Žaneta Kopáčová, N. Bydžov 13 45
HK0188 Marcela Kohoutová, N. Bydžov 10 45
HK0036 Václav Moník, Ráby 10 45
HK0197 Eva Lochmanová, HK 7 45
HK0013 Pavel Tomšík, N. Bydžov 7 45
HK0051 František Hnik ml., Lužany 4 45
HK0050 František Hnik st., Lužany 4 45
HK0133 Zdena Lajtochová, Chlumec 4 45
HK0209 Míla Nevrlá, N. Bydžov 4 45
HK0037 Petra Bakešová, Pardubice 1 45
HK0212 Johanka Hanušová, HK 1 45
HK0118 Marcel Pilař, HK 0 45
HK0224 Jan Bednář, HK 16 44
HK0005 Kristýna Štayrová, Prasek 13 43
HK0217 Jan Kadečka, HK 10 43
HK0099 Roman Žák, HK 10 42
HK0206 Ladislava Dušková, Prasek 7 42
HK0004 Josef Štayr, Prasek 7 42
HK0034 Kamil Plecháček, V. Koloděje 4 42
HK0143 Oldřich Turek, HK 4 42
HK0211 Milan Vilímský, Nechanice 4 42
HK0154 Zdeňka Dusová, Sendražice 1 42
HK0140 Michal Kozák, HK 1 42
HK0201 Marie Kubánková, HK 1 42
HK0183 Pavlína Zbořilová, HK 1 42
HK0100 Kamil Žák, HK 1 42
HK0101 Kamila Žáková, HK 1 42
HK0094 Marek Horáček, HK 0 42
HK0096 Josef Horáček, HK 0 42
HK0038 Zdena Čermáková, Skřivany -2 42
HK0156 Kamil Krejčí, Běleč -2 42
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec -2 42

KRAJSKÝ PŘEBOR (159. – 183. místo)
HK0026 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 4 41
HK0218 Marie Kadečková, HK 13 40
HK0117 David Pavlíček, HK 4 40
HK0147 Kateřina Přibylová, HK 13 39
HK0136 Marie Buřičová, Chlumec 10 39
HK0151 Ladislav Hanuš, Lužany 4 39
HK0168 Jindřich Hora, HK 4 39
HK0180 Pavel Hradecký, HK 4 39
HK0215 Jitka Podrazilová, HK 4 39
HK0074 Václav Portych, HK 4 39
HK0020 Vlastimil Gabriel, Vinary -2 39
HK0085 Václav Tarantík ml., Smiřice -2 39
HK0039 Anna Jiroutová, Slepotice -5 39
HK0231 Anet Matysová, Nepolisy 16 37
HK0150 Jaroslava Hanušová, Lužany 7 37
HK0219 Tomáš Kadečka, Pardubice 1 37
HK0205 Ondřej Bydžovský, Ohnišťany 0 37
HK0062 František Dědek, Černilov 7 36
HK0210 Eduard Důbrava, Petrovice 1 36
HK0035 Marie Moníková, Ráby 1 36
HK0123 Serafín Motyka, Kunčice 0 36
HK0106 Zdeněk Sejtko, HK 4 35
HK0230 Nicol Matysová, Nepolisy 10 34
HK0095 Josef Horáček st., HK 0 34
HK0120 Miloš Uher, Hořice 0 34

I. A TŘÍDA (184. – 216. místo)
HK0158 Jan Musil, Praha 13 33
HK0213 Jan Hanuš ml., HK 10 33
HK0148 Lenka Michálková, Praha 4 33
HK0186 Robert Sýkora, N. Bydžov 4 33
HK0161 Pavel Koucký, Poděbrady 1 33
HK0029 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 0 33
HK0124 Jan Motyka, Kunčice 0 33
HK0222 Tomáš Balatka, HK 7 32
HK0243 František Krejčí, N. Bydžov 13 30
HK0086 Blanka Tarantíková, Smiřice 7 30
HK0237 Pavel Tomšík ml., N. Bydžov 7 30
HK0162 Adam Lelek, Třebechovice 4 30
HK0144 Karel Přibyl, HK 4 30
HK0073 Vladimír Racek, HK 4 30
HK0021 Martin Taichman, Prasek 4 30
HK0174 Vlastimil Rákos, Hnanice 1 30
HK0031 Miloš Plecháček ml., Skřivany -2 30
HK0145 Michal Přibyl, Borohrádek -2 30
HK0054 Vratislav Pokorný, HK 7 29
HK0228 Vlaďka Matysová, Nepolisy 10 28
HK0241 Dagmar Krejčová, N. Bydžov 13 27
HK0242 Dagmar Krejčová st., N. Bydžov 13 27
HK0087 Anna Hanušová, HK 4 27
HK0090 Marie Hanušová, HK -2 27
HK0227 Štěpánka Senecká, N. Bydžov 7 26
HK0220 Monika Kadečková, Pardubice -2 25
HK0033 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 10 24
HK0146 Tomáš Přibyl, Chlumec 7 24
HK0171 Marika Pokorná, Stěžery 4 24
HK0006 Martin Štayr, Prasek 4 24
HK0185 Jana Sýkorová, N. Bydžov 1 24
HK0121 Jaroslav Rychetský, Černilov 0 24
HK0019 Anna Mülerová, Smidary -2 24

I. B TŘÍDA (217. – 252. místo)
HK0257 Jiří Vavřička, Rokycany 13 23
HK0263 Pavel Mikulka, N. Bydžov 10 23
HK0247 Tadeáš Tomšík, N. Bydžov 10 23
HK0221 Leona Balatková, HK 1 23
HK0235 Patrik Tomšík, N. Bydžov 7 22
HK0234 David Maňo, Fořt 1 22
HK0135 Miroslav Buřič ml., Chlumec 4 21
HK0091 Jaroslav Hanuš ml., HK 4 21
HK0269 Adéla Kleplová, N. Bydžov 16 20
HK0272 Zuzana Krejčová, St. Bydžov 13 20
HK0250 Ludmila Čablová, Nepolisy 10 20
HK0279 Libuše Kleplová, Petrovice 10 20
HK0246 Eliška Morávková, Robousy 10 20
HK0229 Martin Matys, Nepolisy 4 19
HK0239 Michaela Vízková, N. Bydžov 7 18
HK0240 Libuše Vízková, N. Bydžov 7 18
HK0275 Jana Krejčová, Lužec 13 17
HK0271 Miroslav Krejčí, St. Bydžov 10 17
HK0281 Adam Mikulka, N. Bydžov 10 17
HK0261 Milan Vlček, Mirošov 10 17
HK0262 Petr Mikulka, N. Bydžov 7 17
HK0253 Krista Plachá, Zásada 7 17
HK0259 Tomáš Vavřička, Rokycany 7 17
HK0030 Marie Hyršlová, Ohnišťany 0 15
HK0149 Veronika Pacholová, Chlumec -2 15
HK0276 Miroslav Ondrušek, Loukonosy 13 14
HK0278 Anna Ondrušková, Loukonosy 13 14
HK0274 Miroslav Krejčí, Lužec 10 14
HK0223 Jaroslav Balatka, Třebechovice 7 14
HK0267 Martin Klepl, N. Bydžov 4 14
HK0273 Václav Krejčí, St. Bydžov 4 14
HK0255 Helena Plachá, Zásada 4 14
HK0248 Katka Tomšíková, N. Bydžov 4 14
HK0280 Milan Klepl, Petrovice 1 14
HK0270 Monika Kleplová, Petrovice 1 14
HK0258 Martina Vavřičková, Rokycany 1 14

OKRESNÍ PŘEBOR (253. – 290. místo)
HK0287 Jaroslava Mrákotová, HK 13 13
HK0284 Tomáš Nosek ml., HK 13 13
HK0289 Dana Pšeničková, N. Bydžov 13 13
HK0236 Vojta Tomšík, N. Bydžov 4 13
HK0226 Tomáš Novák, N. Bydžov -5 13
HK0245 Radka Morávková, N. Bydžov 4 12
HK0244 Adéla Šustrová, N. Bydžov 4 12
HK0142 Jaroslav Žiška, HK 1 12
HK0207 Karel Dušek ml., Prasek 4 11
HK0225 Žaneta Nováková, N. Bydžov 1 11
HK0251 Jana Šafaříková, Lánov 1 11
HK0252 Václav Vejdělek, Lánov 1 11
HK0283 Jana Nosková, HK 10 10
HK0290 Matěj Pšenička, N. Bydžov 10 10
HK0233 Natálie Machová, Fořt 4 10
HK0264 Jolana Mikulková, N. Bydžov 7 8
HK0277 Lucie Ondrušková, Loukonosy 7 8
HK0256 Anna Dumková, Zásada 4 8
HK0010 Michal Chlad, Kosičky 4 8
HK0254 Ludmila Plachá, Zásada 1 8
HK0249 Alena Tomšíková, N. Bydžov 1 8
HK0266 Lucie Mikulková, Kozojídky -2 8
HK0260 Hana Vlčková, Mirošov -2 8
HK0282 Tomáš Nosek, HK 7 7
HK0285 Aneta Nosková, HK 7 7
HK0098 Jiří Běloušek, HK 0 6
HK0126 Pavel Mlateček, HK 0 6
HK0055 Michal Pokorný, HK 0 6
HK0238 Pavel Vízek, N. Bydžov -2 6
HK0268 Jana Kleplová, N. Bydžov 1 5
HK0152 Bohumil Rulf, HK 0 5
HK0286 Josef Mrákota, HK 4 4
HK0288 Jan Pšenička, N. Bydžov 4 4
HK0114 Ivo Šroler, HK 0 3
HK0265 Vojta Mikulka, Kozojídky 1 2
HK0232 Marcela Machová, Fořt -2 1
HK0018 Václav Vrba, Ohnišťany 0 -3
HK0028 Ladislav Šoltys, N. Bydžov 1 -7

Soutěž týmů:

1. místo
Fíra team 36 216
2. místo
Rychlá rota 33 207
3. místo
Sokolíci Lhota p. L. 15 204
4. místo
Ledničky 9 190
5. místo
PVT klub 18 180
6. místo
Taichmanovi 18 171
7. místo
Kotva 21 162
8. místo
Železní hadi 48 156
9. – 10. místo
Wotrok A 15 153
Bosna 21 153
11. místo
Kozáci 12 144
12. místo
FC Lužany 12 138
13. místo
Ferona 10 5 136
14. – 15. místo
FC Koloděje 24 132
Wotrok B 15 132
16. místo
Romanž 12 126
17. místo
Monk Team 6 120
18. místo
Akaka 0 118
19. místo
T.T.I.Team -3 117
20. místo
Jiskra Prasek „D“ 24 109
21. místo
Sony Team 18 108
22. místo
Wotrok C 15 105
23. místo
FC Kobylky team 15 101
24. místo
Berani 18 93
25. místo
Fanynky 15 87
26. místo
Přibyl family 9 84