VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Vítězem Firbacher, jedenáctka půjde na večeři

Hradec Králové - Poslední sada piv pro Nováka.

15.11.2017
SDÍLEJ:

Tip liga - Ilustrační snímek.Foto: DENÍK

Podzimní fotbalová část populární tipovací soutěže s názvem Tip liga je u konce. Vítězem 13. kola se stal Josef Novák z Hradce Králové (HK0193), jenž získal 13 bodů a vyhrává tak šest plechovkových piv Gambrinus. Prosíme, aby se ozval na tel. 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Celkovým vítězem se stal Martin Firbacher st., na něhož čeká sud piva. Druhý skončil Martin Štayr, jenž získává knihu se sportovní tématikou - Hrdinové. Třetí v pořadí, Martin Hopko, obdrží voucher v hodnotě 500 korun, který lze uplatnit na předplatné.

Elitní jedenáctka z „Ligy mistrů“ se pak může těšit na společnou večeři v restauraci. Prosíme, aby se všech jedenáct hráčů ozvalo Deníku na uvedené číslo.

Výsledky zápasů 13. kola

1. Ústí n. O. – Převýšov (1:3) 2
2. Mšeno – Kratonohy (5:0) 1
3. Libčany – Slavia HK (1:2) 2
4. N. Bydžov – Třebeš (3:1) 1
5. Kratonohy B – Roudnice (1:1) 0
6. Skřivany – Loko HK (3:6) 2
7. Solnice – Třebechovice (0:2) 2
8. Kosičky – Třebeš B (3:3) 0
9. Lovčice – Roudnice B (2:1) 1
10. Vysoká B – St. Bydžov (2:2) 0.

Konečné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 11. místo)
HK0014 Martin Firbacher st., Chlumec 10 100
HK0041 Martin Štayr, Prasek 4 100
HK0165 Martin Hopko, Sendražice 4 98
HK0105 Jiří Kotek, Černilov 4 97
HK0013 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 7 95
HK0017 Petr Mašek, Čeperka 7 92
HK0020 Jiří Dvořák, Skřivany 10 91
HK0124 Miroslav Buřič st., Chlumec 4 91
HK0151 Martin Cílek, HK 4 91
HK0161 Ladislav Hofman, Černilov 4 91
HK0156 Kamil Žák, HK 4 91

EVROPSKÁ LIGA (12. – 41. místo)
HK0061 Vojtěch Kříž, Převýšov 4 90
HK0012 Martin Firbacher ml., Chlumec 7 89
HK0152 Petr Cílek, HK 1 89
HK0103 Petr Vacek, HK 10 88
HK0138 Václav Polívka, HK 4 88
HK0086 Miloš Uher, Hořice 4 88
HK0178 Miroslav Matuška, Třesovice 10 87
HK0036 Pavel Syřiště, Ohnišťany 7 87
HK0100 Václav Tarantík, Smiřice 4 87
HK0160 Kateřina Hofmanová, Černilov 7 86
HK0093 Jaroslav Jetmar, HK 7 85
HK0141 Jan Motyka, Kunčice 7 85
HK0154 Vlastimil Krejčí, Polánky 1 84
HK0049 Pavel Tomšík, N. Bydžov 10 82
HK0163 Roman Hýsek, HK 7 82
HK0122 Luboš Chlad, Kosičky 7 82
HK0153 Monika Cílková, HK 4 82
HK0067 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 4 82
HK0106 Michal Pražák, Kunčice 4 82
HK0021 Václav Vrba, Ohnišťany 4 82
HK0168 František Mádlo, Lhota p. L. 7 81
HK0175 Jan Hanuš, HK 4 81
HK0167 Miroslav Musil, Střezetice 8 80
HK0096 Ivan Dušek, HK 2 80
HK0095 Jiří Brzák, Urbanice 7 79
HK0044 Stanislav Vízek, N. Bydžov 7 79
HK0123 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 4 79
HK0148 Bohuš Nosek, Solnice 4 79
HK0110 Zdeněk Sejtko, HK 4 79
HK0025 Jiří Zima, Sloupno 4 79

HET LIGA (42. – 73. místo)
HK0066 Zdeněk Kostka, HK 10 77
HK0102 Pavel Jaroslav, HK 7 77
HK0179 Kristýna Andrysíková, Převýšov 4 77
HK0065 Petr Matějka, Stěžery 4 77
HK0055 Tomáš Kozák, HK 4 76
HK0033 Josef Nevrlý, N. Bydžov 4 76
HK0114 Miroslav Špaček, Vlčkovice 4 76
HK0010 Vlastimil Šustr, N. Bydžov 1 76
HK0145 Jaroslav Sehnoutka st., HK 0 76
HK0155 Dagmar Krejčí, Polánky 1 75
HK0101 Václav Tarantík ml., Smiřice 1 75
HK0047 Patrik Tomšík, N. Bydžov 10 74
HK0147 Zdeňka Dusová, Sendražice 7 74
HK0137 Ladislav Hanuš, Lužany 7 74
HK0180 Nikola Andrysíková, Chýšť 10 73
HK0149 Jaroslav Hanuš ml., HK 10 73
HK0113 Alena Sejtková, HK 7 73
HK0150 Jaroslav Hanuš st., HK 4 73
HK0071 František Hnik ml., Lužany 4 73
HK0042 Josef Štayr, Prasek 1 73
HK0109 Martin Šmied, Smržov -2 73
HK0107 Markéta Pražáková, HK 7 71
HK0094 Petra Galová, Urbanice 7 70
HK0038 Eduard Důbrava, Petrovice 4 70
HK0031 Hana Chalupová, Kratonohy 4 70
HK0112 Pavlína Sejtková, HK 4 70
HK0164 Václav Vaněk, HK 4 70
HK0076 František Zolman, Lhota p. L. 4 70
HK0146 Jaroslav Brzák, HK 1 70
HK0117 Josef Kopecký, Lhota p. L. 1 70
HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 1 70
HK0090 Jaroslav Rychetský, Černilov 1 70

FNL (74. – 100. místo)
HK0135 Dana Machačová, HK 4 69
HK0139 Václav Portych, HK 4 68
HK0140 Michal Portych, HK 1 68
HK0019 Marcel Gabriel, Vinary 10 67
HK0018 Vlastimil Gabriel, Vinary 10 67
HK0052 Miloslav Kozák, HK 7 67
HK0068 Ladislav Firbacher, Chlumec 4 67
HK0027 Bohumil Hladík, N. Bydžov 4 67
HK0046 Pavel Vízek, N. Bydžov 4 67
HK0080 Kateřina Přibylová, HK 1 67
HK0070 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 7 66
HK0062 Zdeněk Kříž, Převýšov 4 66
HK0115 Patrik Špaček, Lochenice -1 66
HK0004 Kamil Plecháček, V. Koloděje 10 64
HK0092 Jitka Štemberová, HK 10 64
HK0162 Jan Koun, HK 7 64
HK0059 Pavel Pilař st., Převýšov 7 64
HK0085 František Chvojka ml., Roudnice 4 64
HK0064 Jiří Kelnar, Chlumec n. C. 4 64
HK0063 Milan Řehák, Libotov 4 64
HK0091 Jan Štembera, HK 1 64
HK0087 Jakub Uher, Hořice -2 64
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 4 63
HK0099 Blanka Tarantíková, Smiřice 1 63
HK0143 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 7 62
HK0166 Vladimír Racek, HK 4 62
HK0060 Jakub Pilař, Převýšov -2 62

ČFL (101. – 129. místo)
HK0133 Roman Machač, HK 10 61
HK0077 Lenka Přibylová, HK 7 61
HK0045 Libuše Vízková, N. Bydžov 7 61
HK0142 Serafín Motyka, Kunčice 4 61
HK0039 Jana Šrytrová, Petrovice 4 61
HK0104 Petr Želiezko, HK 4 61
HK0174 Jan Hanuš ml., HK 4 60
HK0144 Marcela Sehnoutková, HK 4 60
HK0075 Petr Vyleťal, Obědovice 4 60
HK0192 Tomáš Plíštil, HK 1 60
HK0126 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 7 59
HK0183 Martina Pilařová, Převýšov 4 59
HK0128 Aneta Doležalová, Chlumec 1 59
HK0118 Roman Kupka, Polánky 0 59
HK0125 Petr Kloz II, Chlumec n. C. 10 58
HK0132 Jaroslav Machač, Chlumec 10 58
HK0057 Pavel Pilař, Převýšov 10 58
HK0072 František Hnik st., Lužany 4 58
HK0134 Daniel Machač, HK 4 58
HK0056 Václav Pilař, Převýšov 4 58
HK0182 Kristýna Pilařová, Převýšov 4 58
HK0026 Eva Zimová, Sloupno 4 57
HK0158 Kamila Žáková, HK 10 55
HK0009 Anna Jiroutová, Slepotice 7 55
HK0028 Lenka Taichmanová, Prasek 7 55
HK0024 Martin Šimek, N. Bydžov 4 55
HK0058 Václav Pilař, Lovčice 1 55
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 1 55
HK0016 Karel Dušek, Prasek 7 54

DIVIZE (130. – 159. místo)
HK0159 Roman Žák, HK 7 52
HK0008 Zdena Čermáková, Skřivany 4 52
HK0032 Lubomír Chalupa, Kratonohy 4 52
HK0189 Petr Želiezko ml., HK 4 52
HK0005 Marie Moníková, Ráby 1 52
HK0074 Milada Bílková, Praskačka -5 52
HK0069 Josef Dvořák, Třebechovice 0 51
HK0084 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 10 50
HK0185 Marie Hanušová, HK -2 50
HK0121 Renata Chladová, Kosičky -4 50
HK0083 Karel Přibyl, HK 7 49
HK0022 Jaroslav Synek, Humburky 1 49
HK0131 Zdena Lajtochová, Chlumec -1 48
HK0053 Miloslava Kozáková, HK 7 46
HK0006 Václav Moník, Ráby 7 46
HK0048 Alena Tomšíková, N. Bydžov 7 46
HK0079 Lenka Michálková, Praha 4 46
HK0082 Michal Přibyl, Borohrádek 4 46
HK0007 Petra Bakešová, Pardubice 1 46
HK0130 Miroslav Buřič ml., Chlumec 0 46
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje -2 46
HK0088 Michal Šulc, Černilov 4 45
HK0078 Veronika Pacholová, Chlumec 11 44
HK0097 Simona Křikavová, HK 0 44
HK0187 Johana Hanušová, HK 7 43
HK0037 Marie Hyršlová, Ohnišťany 7 43
HK0188 Monika Hádková, HK 4 43
HK0034 Bohumil Hyršl, Ohnišťany 1 43
HK0054 Michal Kozák, HK 1 43
HK0029 Martin Taichman, Prasek 1 43

KRAJSKÝ PŘEBOR (160. – 179. místo)
HK0073 Jan Bílek, Praskačka -2 42
HK0119 Radek Chlad, Kosičky 10 41
HK0186 Martina Pelikánová, Převýšov 1 41
HK0127 Petr Kloz I, Chlumec n. C. 4 40
HK0169 Jitka Kvasničková, Puchlovice 1 40
HK0157 Monika Žáková, HK -8 40
HK0116 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 7 39
HK0015 Ladislava Dušková, Prasek 1 38
HK0081 Tomáš Přibyl, Chlumec n. C. 10 37
HK0050 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 7 37
HK0030 Josef Taichman, Prasek 7 37
HK0136 Jaroslava Hanušová, Lužany 1 37
HK0171 Jan Hrdlička, HK 0 36
HK0043 Zbyněk Pánek, N. Bydžov 0 36
HK0023 Petr Urban, Chlumec n. C. 0 36
HK0181 Vladisl. Andrysíková, Převýšov -2 36
HK0040 Kristýna Štayrová, Prasek 1 35
HK0011 Miroslav Országh, Mžany 0 34
HK0098 Petr Solnička, HK 0 32
HK0173 Luboš Radoň, Blešno 2 31

I. A TŘÍDA (180. – 193. místo)
HK0035 Jiří Syřiště, Ohnišťany -2 30
HK0129 Eliška Klozová, Chlumec n. C. 0 26
HK0120 Michal Chlad, Kosičky -5 25
HK0184 Anna Hanušová, HK 4 23
HK0089 Jiří Šulc, Černilov -2 21
HK0193 Josef Novák, HK 13 18
HK0051 Marcel Hlavatý, Ohnišťany 4 17
HK0172 Jan Radoň, Blešno -1 16
HK0111 Martin Navrátil ml., HK 0 13
HK0170 Andrea Neumannová, HK 0 12
HK0190 Hana Brubáková, N. Bydžov 0 10
HK0191 Jožo Móder, N. Bydžov 0 4
HK0176 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 0 4
HK0108 Martin Navrátil st., HK 0 3

Autor: Petr Tomeš

15.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

P. Petr Prokop Siostrzonek je představeným břevnovského arciopatství jako převor-administrátor od 4. září 1999. Opatskou benedikci přijme od arcibiskupa pražského Dominika kardinála Duky v neděli 14. ledna 2018.

Po 70 letech zvolili benediktini arciopata, stal se jim Siostrzonek

Hokejová extraliga: Mountfield HK - HC Dukla Jihlava.
27

Výhra, ale i obavy - o Bednáře

Stát zvedl platy v sociálních službách. Ale kde na ně vzít?

Hradec Králové - Klienti si za pobyt v domovech pro seniory pravděpodobně připlatí.

Totální selhání Bydžovských: ztratili čtyřbrankový náskok!

Hradecko - Hokejové dohrávky: Třebechovice dohnaly proti Náchodu dvougólové manko.

Návrat Tomášů M. & H.? Exvotroci zůstanou na severu

Hradec Králové - Ta otázka se nabízí: Nevrátí se? V minulých sezonách patřili mezi hradecké opory. Tomášové Malinský s Holešem však v létě odešli za lepším - do první fotbalové ligy.

Osmnáctimetrový stožár vysokého napětí usadil vrtulník

Královéhradecko, Žacléř /FOTO/ - Osmnáct metrů velký nový stožár vysokého napětí, vážící přes dvě tuny, usadil ve čtvrtek u Žacléře vrtulník.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT