VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga čtenářů

HRADEC KRÁLOVÉ - Vítězem desátého kola se stal Otto Žitek z Plotišť, získal 17 bodů

6.6.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační obrázekFoto: Archiv HD



EXTRALIGA (1. – 11. místo)
HK0031 Andrea Chabadová, Hr. Králové 14 85
HK0066 Jiří Spěšný, Roudnice 14 82
HK0033 Jiří Chabada, Hradec Králové 14 79
HK0024 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 14 76
HK0032 Tomáš Chabada, Hradec Králové 14 73
HK0093 Roman Machač, Hradec Králové 14 70
HK0013 Květoslav Kvasnička, Kunčice 11 70
HK0145 Šimon Přibyl, Třebechovice p. O. 8 70
HK0210 Radko Petřík, Hradec Králové 14 67
HK0021 Václav Polívka, Hradec Králové 14 67
HK0071 František Zolman, Lhota p. L. 14 67


I. LIGA (12. – 35. místo)
HK0196 David Havránek, Hradec Králové 11 67
HK0198 Zdena Havránková, Hr. Králové 11 67
HK0358 Kamil Žák, Hradec Králové 11 65
HK0199 Ladislav Havránek, Hr. Králové 14 64
HK0109 Roman Kupka, Třebechovice 14 64
HK0011 Jitka Kvasničková, Puchlovice 14 64
HK0036 Oldřich Školník, Hradec Králové 14 64
HK0285 František Hrbáček, Hr. Králové 11 64
HK0078 Petr Koza, Hradec Králové 11 64
HK0049 Bedřich Roubíček, Hr. Králové 11 64
HK0169 Václav Tarantík ml. 11 64
HK0348 Ladislav Firbacher, Chlumec 8 64
HK0193 Oldřich Turek, Hradec Králové 8 64
HK0135 Markét Hrubá, Libčany 14 61
HK0344 Jiří Samek, Hradec Králové 14 61
HK0342 Roman Škaloud, Hradec Králové 14 61
HK0323 Josef Buřič, Chlumec n. C. 11 61
HK0270 Jan Hanuš, Hradec Králové 11 61
HK0352 Hana Chalupová, Kratonohy 11 61
HK0044 Michal Pražák, Kunčice 11 61
HK0351 Roman Chalupa, Kratonohy 8 61
HK0215 Petr Mašek, Hradec Králové 8 61
HK0219 Jiří Hroneš 14 59
HK0277 František Navrátil, Hr. Králové 14 58


II. LIGA (36. – 60. místo)
HK0087 Luděk Trojan, Hradec Králové 14 58
HK0269 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 11 58
HK0110 Vladimír Hradecký, Zábědov 11 58
HK0353 Martin Chalupa, Kratonohy 11 58
HK0345 Zdeněk Kostka, Hradec Králové 11 58
HK0056 Jiří Macek, Třebechovice p. O. 11 58
HK0062 Karel Medlík, Hořice 11 58
HK0194 Jiří Pechar ml. Štolbova 322, 11 58
HK0099 Luboš Chlad, Kosičky 8 58
HK0346 Petr Matějka, Stěžery 8 58
HK0019 Kateřina Medková, Divec 8 58
HK0007 Josef Stránský, Libčany 8 58
HK0017 Jakub Uher, Hořice 8 58
HK0298 Pavel Pilař, Převýšov 5 58
HK0143 Vojtěch Přibyl, Třebechovice 5 58
HK0209 Zdeněk Dušek, Hradec Králové 2 58
HK0329 Petr Kopiště, Hradec Králové 5 57
HK0047 František Klíma, Hradec Králové 14 55
HK0168 Václav Tarantík, Smiřice 14 55
HK0085 Jan Havlík, Hradec Králové 11 55
HK0306 Vladimír Hubený, Převýšov 11 55
HK0303 Stanislav Urban, Předměřice 11 55
HK0060 Karel Dušek, Prasek 8 55
HK0061 Aleš Kupka, Opočno 8 55
HK0118 Pavel Tomeš st., Nový Bydžov 8 55


III. LIGA (61. – 115. místo)
HK0001 Petr Valenta, Hradec Králové 2 55
HK0141 Ondřej Hofman, Černilov 14 53
HK0393 Pavel Klempíř, Osičky 8 53
HK0108 František Dušek, Holohlavy 2 53
HK0081 Michal Bena, Hradec Králové 11 52
HK0229 Martin Beneš, Lužec n. C. 11 52
HK0039 Lukáš Erbs, Hradec Králové 11 52
HK0271 Monika Hádková, Hr. Králové 11 52
HK0212 Jan Hrdlička, Hradec Králové 11 52
HK0010 Roman Novák, Mžany 11 52
HK0244 Marie Novotná, Nepolisy 11 52
HK0245 Bohumil Novotný, Nepolisy 11 52
HK0299 Pavel Pilař ml., Převýšov 11 52
HK0050 Markéta Pražáková, Hr. Králové 11 52
HK0159 Jaroslav Adamíra, Hr. Králové 8 52
HK0179 Petr Fejfar, Hradec Králové 8 52
HK0273 Marie Hanušová, Hradec Králové 8 52
HK0192 Roman Hýsek, Hradec Králové 8 52
HK0237 Lenka Taichmanová, Prasek 8 52
HK0095 Láďa Koudelka, Roudnice 5 52
HK0233 Erik Pařízek, Starý Bydžov 2 52
HK0084 Jiří Bičiště, Hradec Králové 11 51
HK0080 Martin Grossman, 11 50
HK0311 Petr Pilař st., Převýšov 8 50
HK0367 Josef Horáček, Hradec Králové 5 50
HK0310 Petr Pilař ml., Převýšov 5 50
HK0120 Miloslav Bednařík, Hr. Králové 17 49
HK0362 Jiří Janda, Vrchovnice 14 49
HK0167 Jozef Kralovič, Olešnice 14 49
HK0015 Jiří Polívka, Hradec Králové 14 49
HK0098 Radek Chlad, Kosičky 11 49
HK0012 Lukáš Kvasnička, Puchlovice 11 49
HK0243 Pavlík Novotný, Nepolisy 11 49
HK0045 Oldřich Vávra, Hradec Králové 11 49
HK0089 Jaroslava Žítková, Plotiště 11 49
HK0225 Milan Brandejs, Lovčice 8 49
HK0272 Jaroslav Hanuš st., Hr. Králové 8 49
HK0340 Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové 8 49
HK0057 Stanislav Macek, Třebechovice 8 49
HK0058 Jaroslava Macková, Třebechovice 8 49
HK0106 karel Miškář st., Dohalice 8 49
HK0182 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 5 49
HK0381 Martin Hopko, Sendražice 14 48
HK0149 Ladislav Hofman, Černilov 17 47
HK0370 Tomáš Nosek, Hradec Králové 14 47
HK0197 Nikola Tvrdková, Hr. Králové 14 47
HK0103 Jiří Zima ml., Kosičky 11 47
HK0220 Richard Schejbal, Hr. Králové 8 47
HK0360 Roman Žák, Hradec Králové 8 47
HK0375 Josef Žák, Kratonohy 8 47
HK0107 Marie Mrkosová, Holohlavy 2 47
HK0160 Marek Šulc, Nechanice 2 47
HK0054 Jaroslav Dančuk, Sendražice 0 47
HK0281 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 14 46
HK0328 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 11 46


DIVIZE (116. – 155. místo)
HK0354 Lubomír Chalupa, Kratonohy 11 46
HK0158 Jaromír Jarkovský, Librantice 11 46
HK0129 Václav Klapka, Hradec Králové 11 46
HK0065 Miloslav Liman, Hradec Králové 11 46
HK0171 Karel Přibyl, Hradec Králové 11 46
HK0202 Petr Skřivan st., Lhota p. L. 11 46
HK0249 Jiří Syřiště, Ohnišťany 11 46
HK0406 Roman Štembera, Horní Jelení 11 46
HK0404 Jan Štenbera, Hradec Králové 11 46
HK0163 Iveta Šulcová, Černilov 11 46
HK0184 Ladislav Žďárský, Hr. Králové 11 46
HK0275 Jiří Bureš, Hradec Králové 8 46
HK0156 Jiří Hošek, Předměřice n. L. 8 46
HK0239 Ladislav Myška, Nepolisy 8 46
HK0187 Lubomír Rak, Hradec Králové 8 46
HK0079 Zdeněk Schlappl, Hradec Králové 8 46
HK0170 Vlastimil Suchomel, Hr. Králové 8 46
HK0248 Pavel Šoltys, Ohnišťany 8 46
HK0119 Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov 8 46
HK0183 Jakub Žďárský, Hradec Králové 8 46
HK0211 Eva Hrdličková, Chlum 5 46
HK0252 Markéta Matušková, Černilov 5 46
HK0020 Zdeněk Medek, Divec 5 46
HK0235 Ondřej Pařízek, Starý Bydžov 5 46
HK0155 Ivan Pícha, Hradec Králové 5 46
HK0063 Petra Sychrová, Hořice 5 46
HK0154 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 46
HK0104 Jindřich Tér, Zachrašťany 5 46
HK0092 Petr Zeliezko, Hradec Králové 5 46
HK0260 Vlastimil Gabriel, Vinary -1 46
HK0383 Luboš Radoň, Blešno 14 45
HK0402 Daniel Novotný, Barchov 11 45
HK0246 Martin Zahrádka, Pamětník 8 45
HK0343 Jiří Janík, Hradec Králové 5 45
HK0142 Kateřina Hofmanová, Černilov 17 44
HK0398 Filip Firbacher, Chlumec 8 44
HK0309 Martin Pilař, Převýšov 5 44
HK0102 Jiří Zima st., Kosičky 5 44
HK0333 Jiří Vrba, Hradec Králové 2 44
HK0112 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 14 43


KRAJSKÝ PŘEBOR (156. – 195. místo)
HK0347 Jiří Havelka, Černožice 14 43
HK0294 Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice 11 43
HK0018 Přemysl Kyral, Hradec Králové 11 43
HK0208 František Šimon, Nový Bydžov 11 43
HK0165 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 11 43
HK0356 Jakub Banetka, Hradec Králové 8 43
HK0127 Hana Černíková, Hradec Králové 8 43
HK0307 Pavel Hubený, Převýšov 8 43
HK0046 Jan Klíma, Malšova Lhota 8 43
HK0123 Marta Němečková, HK 8 43
HK0175 Lenka Přibylová, Hradec Králové 8 43
HK0263 Hana Bílková, Libčany 5 43
HK0073 Franišek Mádlo, Lhota p. L. 5 43
HK0022 Ladislav Navrátil, Chlum 5 43
HK0253 Filip Gernat, Ohnišťany 2 43
HK0164 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 2 43
HK0016 Miloš Uher, Hořice 2 43
HK0371 Alena Walterová, Hr. Králové 0 43
HK0113 Otto Vodák, Hradec Králové -1 43
HK0373 Jaroslav Imlauf, Ohnišťany 11 42
HK0407 Vlastimil Krejčí st., Třebechovice 11 42
HK0027 Matěj Mottl, Hradec Králové 11 42
HK0026 Vítek Mottl, Hradec Králové 11 42
HK0025 Silvie Mottlová, Hradec Králové 11 42
HK0382 Jan Radoň, Blešno 11 42
HK0374 Michal Žák, Kratonohy 11 42
HK0330 Lenka Kopišťová, Hr. Králové 8 42
HK0399 František Horák, Syrovátka 8 41
HK0364 Jiří Dvořák, Skřivany 5 41
HK0137 Zdena Lajdarová, Hr. Králové 5 41
HK0009 Petr Voženílek, Lhota p. L. 5 41
HK0100 Jan Zima, Kosičky 2 41
HK0316 Alžběta Beránková, Svob. Dvory 14 40
HK0188 Jan Hojný, Hradec Králové 11 40
HK0014 Josef Kopecký, Lhota p. L. 11 40
HK0028 Jan Vojtěchovský, Hr. Králové 11 40
HK0029 Jan Vojtěchovský II, Hr. Králové 11 40
HK0349 Martin Firbacher, Chlumec 8 40
HK0195 Jiří Pechar st., Nechanice 8 40
HK0146 Hynek Strnad, Dohalice 8 40


I. TŘÍDA (196. – 280. místo)
HK0090 Zdeněk Zvolánek, Hr. Králové 8 40
HK0312 Josef Hubený, Převýšov 5 40
HK0030 Irena Chabadová, Hr. Králové 5 40
HK0185 Jan Kulda, Hradec Králové 5 40
HK0136 Josef Lajdar, Hradec Králové 5 40
HK0034 Jan Motyka, Kunčice 5 40
HK0166 Petr Novotný, Chlumec n. C. 5 40
HK0189 Pavel Pechar, Nechanice 5 40
HK0006 Bohumil Rulf, Malšova Lhota 5 40
HK0200 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. 5 40
HK0117 Petr Tomeš, Nový Bydžov 5 40
HK0278 Jan Koun, Svobodné Dvory 2 40
HK0003 Josef Novák, Mžany 2 40
HK0305 Libor Slavík, Třebechovice p. O. 2 40
HK0232 Dagmar Zimová, Lodín 2 40
HK0380 Kamil Jíra, Kunčice 11 39
HK0004 Eliška Janderová, Hr. Králové 8 39
HK0403 Svatopluk Kleňhar, Ohnišťany 8 39
HK0122 Jan Mahelka, Hradec Králové 8 39
HK0363 Josef Dvořák, Třebechovice 5 39
HK0397 Ladislav Leden, Zdechovice 5 39
HK0288 Martina Černá, Hradec Králové 11 38
HK0417 Štěpán Koucký, Převýšov 8 38
HK0384 Jaroslav Ryba, Hradec Králové 8 38
HK0101 Eva Zimová, Kosičky 8 38
HK0008 Miloš Hlava, Hradec Králové 5 38
HK0378 Jiří Slunéčko, Hradec Králové 0 38
HK0321 Božena Dostálová, Hr. Králové -1 38
HK0088 Otto Žitek, Plotiště 17 37
HK0341 Hana Škaloudová, Hr. Králové 14 37
HK0322 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 11 37
HK0258 Zdeňka Dusová, Sendražice 11 37
HK0041 Jaroslav Erbs, Hradec Králové 11 37
HK0075 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 11 37
HK0132 Josef Hlavsa, Hradec Králové 8 37
HK0293 Zdeněk Malý, Trávník 8 37
HK0076 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 8 37
HK0201 Emil Šrámek, Lhota p. L. 8 37
HK0315 Milan Vilímský, Nechanice 8 37
HK0043 Jiří Brych, Hradec Králové 5 37
HK0125 Hana Kábrová, Hradec Králové 5 37
HK0035 Serafín Motyka, Kunčice 5 37
HK0124 Jaromír Novotný, Olešnice 5 37
HK0213 Tomáš Pešava, Třebechovice p. O. 5 37
HK0297 Václav Pilař, Převýšov 5 37
HK0144 Michal Přibyl, Třebechovice p. O. 5 37
HK0172 Michal Přibyl II, Borohrádek 5 37
HK0105 Josef Ficenec, Dobruška 2 37
HK0176 Tomáš Hanuš, Nový Bydžov 2 37
HK0223 Tomáš Marek, Nepolisy 2 37
HK0180 Evžen Zvolánek, Jaroměř 8 36
HK0410 Přemysl Švarc, Lhota p. L. 5 36
HK0287 Jiří Černý, Hradec Králové 8 35
HK0286 Michal Novák, Hvozdnice 5 35
HK0053 Jakub Dus, Sendražice 0 35
HK0055 Ondřej Dus, Sendražice 0 35
HK0334 Blanka Podlipná, Hradec Králové 0 35
HK0400 Miroslav Hrubý, Libčany -1 35
HK0216 Jiří Šulc, Praha 14 34
HK0283 Radek Sejtko, Hradec Králové 11 34
HK0357 Jiří Banetka, Hradec Králové 8 34
HK0276 Hana Burešová, Hradec Králové 8 34
HK0040 Ondřej Erbs, Hradec Králové 8 34
HK0262 Dušan Malinský, Libčany 8 34
HK0086 Zdeňka Matečková, Hr. Králové 8 34
HK0284 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 8 34
HK0405 Jitka Štemberová, Hradec Králové 8 34
HK0083 Josef Vojtěch, Písek 8 34
HK0157 Tomáš Luštěnec, Hradec Králové 5 34
HK0133 Jaroslav Pavel, Malšova Lhota 5 34
HK0314 Zdeněk Kříž, Převýšov 2 34
HK0221 Miroslav Špaček, Lochenice 0 34
HK0214 Jaromír Hrdlička, Hradec Králové -1 34
HK0234 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov -1 34
HK0186 Vladimír Syrůček, Hradec Králové -4 34
HK0394 Johana Hanušová, Hradec Králové 8 32
HK0290 Vlastilmil Urban, Hradec Králové 8 32
HK0114 Milan Štěrba, Chlumec n. C. 5 32
HK0274 Petr Všetečka, Předměřice n. L. 0 32
HK0339 Milan Dostál, Hradec Králové -1 32
HK0264 Hana Bílková st., Libčany 14 31
HK0002 Jan Bílek, Praskačka 8 31
HK0261 Marcel Gabriel, Vinary 8 31
HK0064 František Marek, Nový Bydžov 8 31
HK0173 Tomáš Přibyl, Borohrádek 8 31


OKRESNÍ PŘEBOR (281. – 355. místo)
HK0304 Stanislav Urban st., Předměřice 8 31
HK0313 Vladimír Dolenský, Převýšov 5 31
HK0091 Jiří Haleš, Hradec Králové 5 31
HK0238 Josef Haltuf, Zadražany 5 31
HK0134 Michaela Hrubá, Libčany 5 31
HK0097 Renata Chladová, Kosičky 5 31
HK0077 Jana Kozová, Hradec Králové 5 31
HK0074 Jan Kulhánek, Hradec Králové 5 31
HK0148 Klára Lukešová, Chlumec n. C. 5 31
HK0181 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 5 31
HK0292 Milan Pavlas, Libišany 5 31
HK0326 Pavel Pospíšil, Hradec Králové 5 31
HK0327 Hana Pospíšilová, Hradec Králové 5 31
HK0301 Josef Urban ml., Předměřice n. L. 5 31
HK0302 Josef Urban st., Předměřice n. L. 5 31
HK0231 Eduard Důbrava, Petrovice 2 31
HK0147 Václav Lukeš, Chlumec n. C. 2 31
HK0280 Josef Müller, Hradec Králové 2 31
HK0250 Petr Šoltys, Ohnišťany 2 31
HK0240 Nikola Vondrušová, Starý Bydžov 2 31
HK0222 Patrik Špaček, Lochenice 0 31
HK0242 Václav Vondruš, Starý Bydžov -1 31
HK0300 Václav Pilař, Lovčice 5 30
HK0268 Blanka Bednářová, Hr. Králové 0 30
HK0369 Eva Brychová, Hradec Králové 8 29
HK0096 Stáňa Koudelková, Roudnice 8 29
HK0282 Alena Sejtková, Hradec Králové 11 28
HK0068 Marie Konečná, Hradec Králové 8 28
HK0138 Věra Kuchařová, Hradec Králové 8 28
HK0072 František Němeček, Hr. Králové 5 28
HK0230 Žaneta Zimová, Lodín 5 28
HK0386 Vratislav Dušek, Sendražice 2 27
HK0387 Václava Dušková, Sendražice 2 27
HK0389 Jakub Šimůnek, Předměřice 2 27
HK0388 Barbora Šimůnková, Předměřice 2 27
HK0317 Jiří Beránek, Svobodné Dvory 11 25
HK0023 Jaroslav Sehnoutka st., HK 11 25
HK0336 Lubomír Douděra, Hr. Králové 8 25
HK0308 David Hubený, Převýšov 8 25
HK0111 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 8 25
HK0191 Michal Portych, Hradec Králové 8 25
HK0236 Josef Taichman, Prasek 8 25
HK0259 Jaroslav Brzák, Smiřice 2 25
HK0128 Ivan Černík, Hradec Králové 2 25
HK0251 Jiří Gernat, Ohnišťany 2 25
HK0190 Václav Portych, Hradec Králové 2 25
HK0401 Michal Sobotka, Hradec Králové 0 25
HK0241 Vašek Vondruš, Starý Bydžov -1 25
HK0005 Ladislav Jandera, Hradec Králové 8 24
HK0412 Miroslav Říha, Hredec Králové 8 24
HK0059 Miroslav Rys, Klamoš 0 24
HK0395 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 11 23
HK0415 Lukáš Koudelka, Nový Bydžov 11 23
HK0372 Marcel Tuček, Stěžery 11 23
HK0224 Miloš Luňák, Chlumec n. C. 8 23
HK0279 Michal Klíž, Smiřice 0 23
HK0174 Kateřina Přibylová, Hr. Králové 8 22
HK0291 Romana Černá, Hradec Králové 11 21
HK0414 František Kraj ml., Hradec Králové 0 20
HK0037 Michal Novotný, Hradec Králové -1 20
HK0094 Eva Doušová, Skochovice 8 19
HK0069 Bohuslav Konečný, Hr. Králové 8 19
HK0355 Alena Minaříková, Mělník 5 19
HK0218 Michal Šulc, Černilov 5 19
HK0385 Vojtěch Ryba, Hradec Králové 2 19
HK0266 Jan Bednář, Hradec Králové 0 19
HK0361 Miroslav Černý, Hradec Králové 0 19
HK0320 František Kraj, Hradec Králové 0 19
HK0139 Václav Kuchař, Hradec Králové -1 19
HK0217 Petra Šulcová, Černilov -1 19
HK0413 Adéla Hubená, Převýšov 5 18
HK0152 Martin Stloukal, Hradec Králové 0 18
HK0131 Vladimír Klapka, Hradec Králové 0 17
HK0335 Ota Podlipný, Hradec Králové 0 17
HK0267 Michal Bednář, Hradec Králové 8 16


BARÁŽ (356. – 420. místo)
HK0265 Jiří Bílek, Libčany 5 16
HK0140 Gabriela Sováková, Praskačka 2 16
HK0121 Václav Čermák, Hradec Králové 0 16
HK0392 Vratislav Havelka, Hradec Králové 0 16
HK0255 Milan Macura ml., Chlumec n. C. 0 16
HK0368 Josef Horáček II, Hradec Králové 8 15
HK0319 Milan Hanzl, Kosičky 5 15
HK0295 Nikola Andrysíková, Převýšov 0 15
HK0337 Marie Kuklová, Hradec Králové 0 15
HK0338 Milan Ryšavý, Hradec Králové 0 15
HK0203 Jaroslav Veselovský, Prředměřice 0 15
HK0115 Móňa Štěrbová, Chlumec n. C. 8 14
HK0359 Kamila Žáková, Hradec Králové 2 14
HK0408 Pavel Bartoš, Třebechovice 0 14
HK0377 Zuzana Bičišťová, Hradec Králové 0 14
HK0416 Josef Filip, Kratohohy 0 14
HK0042 Miroslav Ducho, Hradec Králové 5 11
HK0130 Václav Klapka st., 0 11
HK0289 Miluše Urbanová, Hradec Králové 11 10
HK0247 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 2 10
HK0254 Milan Drobný, Chlumec n. C. 0 10
HK0257 Hana Macurová, Chlumec n. C. 0 10
HK0207 Ondřej Truhlář, Roudnice 0 10
HK0126 Jiří Kábr, Hradec Králové -1 10
HK0296 Vladislava Andrysíková, Převýšov 8 9
HK0390 Pavel Vejběra, Hradec Králové 0 8
HK0419 Jiří Komárek, Hradec Králové 8 7
HK0331 Zdeněk Košťál, Roudnice 0 7
HK0409 Martin Lysa, Hradec Králové 0 7
HK0256 Milan Macura st., Chlumec n. C. 0 7
HK0204 Filip Novotný, Hradec Králové 0 7
HK0051 Petr Škop, Hradec Králové 0 7
HK0038 Eva Brandejsová, Hradec Králové 0 5
HK0151 Milena Černá, Hrdadec Králové 0 5
HK0324 Iveta Fryntová, Předměřice n. L. 0 5
HK0161 Lenka Hušková, Hradec Králové 0 5
HK0418 Marie Přibylová, Hradec Králové 2 4
HK0082 Viktor Vojtěch, Písek 2 4
HK0206 Leoš Truhlář, Hradec Králové 0 4
HK0396 David Leden, Zdechovice 2 3
HK0411 Josef Žaloudek, Hradec Králové 0 3
HK0318 Radka Kvasničková, Hr. Králové 2 2
HK0228 Petr Dvořák, Choceň 0 2
HK0420 Petr Janošič, Hradec Králové 0 2
HK0177 Martin Lochman, Nový Bydžov 0 2
HK0178 Alena Lochmanová, Nový Bydžov 0 2
HK0366 Zdeněk Petříček, Hradec Králové 0 2
HK0070 Petr Polanský, 0 2
HK0376 Zdeněk Rejvold, Plotiště 0 2
HK0365 Josef Štayr, Prasek 0 2
HK0153 Josef Hubáček, Hradec Králové 0 1
HK0332 Zdeněk Košťál II, Roudnice 0 1
HK0067 Radek Matys, Nový Bydžov 0 1
HK0205 Daniela Novotná, Hradec Králové 0 1
HK0052 Jana Škopová, Hradec Králové 0 1
HK0227 Pavel Dvořák, Choceň 0 0
HK0379 Jan Bičiště, Hradec Králové 0 -1
HK0150 Josef Černý, Hradec Králové 0 -1
HK0162 Jiří Pilař, Hradec Králové 0 -1
HK0325 Jiří Voborník, Předměřice n. L. 0 -1
HK0350 Přemysl Vonka, Hradec Králové 0 -1
HK0391 Jaroslava Havelková, Hr. Králové 0 -2
HK0116 Petr Dušek, Chlumec 0 -3
HK0226 Jindřich Dvořák, Choceň 0 -4
HK0048 Milan Smolka, Hradec Králové 0 -4

6.6.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Informační technologie - Lektoři a učitelé informačních technologií na 500 Kč

Lektoři a učitelé informačních technologií na ostatních školách LEKTOR/-KA KURZU IT - MS EXCEL. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: LEKTOR/-KA KURZU IT - MS EXCEL, - DPP na dobu určitou, - Výuka bude probíhat po dobu deseti dnů celodenních školení (8 hodin) pro jednu ksupinu. , - Požadujeme: odpovídající vzdělání a praxe v oboru, - Nabízíme: odměnu za den školení 4 000,- Kč, - V případě zájmu zašlete životopis na hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu e-mailu uveďte "Kurz IT Excel-HK". Pracoviště: Ing. et bc. lenka štichauerová - pracoviště, třída snp, třída SNP, č.p. 733, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Radek Kahánek, +420 604 500 052.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 16 760 Kč

Odborní účetní všeobecní ÚČETNÍ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16760 kč, mzda max. 25230 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ÚČETNÍ, - PP na dobu určitou (po dobu rodičovské dovolené), nástup 1.9.2018, - Požadujeme: zodpovědný přístup k práci, ÚSO vzdělání ekonomického směru, dobrou znalost účetnictví, základní znalost daňové problematiky - daň z příjmu, DPH, velmi dobrou znalost na PC, vítáme praxi ve vedení účetnictví, zejména ve veřejné správě, - Nabízíme: penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, placené zdravotní volno, stravenky, - V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem nebo přijďte osobně na adresu: Správa nemovitostí Hradec Králové, Kydlinovská 1521, 500 02 Hradec Králové, kontaktní osoba Mgr. Vaněčková Jitka, tel. 495 774 162, 725 263 030, e-mail: vaneckova@snhk.cz. Pracoviště: Správa nemovitostí hradec králové, příspěvková organizace, Kydlinovská, č.p. 1521, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Jitka Vaněčková, +420 495 774 162,725 263 030.

Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 18 000 Kč

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních RECEPČNÍ. Požadované vzdělání: úsv. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: RECEPČNÍ, - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, - Požadujeme: aktivní znalost AJ, příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost, praxe v oboru vítána, - Nabízíme: závodní stravování, možnost ubytování, příspěvek na životní a penzijní připojištění, - V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na e-mail: stepan.kaderabek@cpihotels.com. Pracoviště: Cpi hotels, a.s. - hotel černigov, Riegrovo náměstí, č.p. 1494, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Štěpán Kadeřábek, +420 606 653 198.

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 17 500 Kč

Číšníci a servírky ČÍŠNÍK/SERVÍRKA CAFÉ BARU. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 17500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ČÍŠNÍK/SERVÍRKA CAFÉ BARU, - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, - Požadujeme: min. vyučení, praxi v oboru, spolehlivost, orientaci na zákazníka, příjemné vystupování, - Nabízíme: systém zaměstnaneckých benefitů, možnost kariérního postupu v rámci společnosti, závodní stravování, možnost ubytování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, - V případě zájmu žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: s.kaderabek@cpihotels.com. Pracoviště: Cpi hotels, a.s. - hotel černigov, Riegrovo náměstí, č.p. 1494, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Štěpán Kadeřábek, +420 606 653 198.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bude se na nich ještě někdy skákat? Na střední můstky v Harrachově je nebezpečné pustit skokany, provozovatel areálu přerušuje jejich činnost.

Skokanský areál v Harrachově přerušuje činnost, můstky jsou v havarijním stavu

Z každého zachráněného „klienta“ Záchranné stanice v Jaroměři má David Číp radost. V poslední době ale příliš důvodů k úsměvu nemá.

Záchranná stanice zvířat potřebuje sama zachránit

Nebezpečná křižovatka zmizí. Dvoru Králové se uleví

Královéhradecko, Dvůr Králové nad Labem - Dlouholeté volání řidičů po vybudování kruhového objezdu na křižovatce u léčebny zrakových vad letos utichne. Hradecký kraj má už během nadcházejících dnů nepřehledné místo na rušné silnici přebudovat.

Náchod má novou mobilní aplikaci pro lázeňská města

Královéhradecko, Náchod - Zbrusu nová mobilní aplikace pomůže návštěvníkům města.

Rtyňská lípa soutěží mezi jedenácti dalšími o Strom roku

Královéhradecko, Rtyně v Podkrkonoší - Takřka stoletá Lípa svobody se probojovala mezi dvanáctku finalistek letošní celostátní ankety Strom roku, kterou sedmnáctým rokem pořádá Nadace Partnerství pod záštitou ministra životního prostředí.

OBRAZEM: Nejmenší fotbalisté zápolili na Slavii

Hradec Králové - Nejmladší fotbalové přípravky sehrály jeden z turnajů v Orlické kotlině na hřišti Slavie Hradec Králové.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT