VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Rozhodla až Správná trefa

HRADEC KRÁLOVÉ - V prvním kole podzimní části fotbalové Tip ligy, v němž registrujeme 435 hráčů (354 mužů a 81 žen), nasbírala hned čtveřice čtrnáct bodů.

15.8.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: WAG

O vítězi tak rozhodl výsledek Správné trefy, jemuž byla nejblíže Věra Dlabová z Hradce (startovní číslo HK0325). Nejlepší hráčka si může převzít cenu v inzertní kanceláři Hradeckého deníku ve Švehlově ulici: získává Dárkové balení z Pivovaru Rychtář a speciální tričko s logem Deníku. Výhru si může vyzvednout do úterý 21. srpna, v době od 9 do 15 hodin.
Jak se zapojit? Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době, (1= vítězství domácích, 2= vítězství hostí, 0= remíza). Dvojtipy jsou nepřípustné. Systém bodování: uhodnutý zápas 2 body, chybný tip –1, nevyplnění tipu –3. Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen své číselné heslo a údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu redakce a hráč je potom již sám vpisuje do kuponu, do SMS zprávy nebo při hlas. na internetu. Každou středu otiskneme pořadí hráčů. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo.
Uzávěrka pro vhození kuponů do schránek či tipování pomocí SMS nebo na internetu každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje datum razítka.

SBĚRNÁ MÍSTA

Vyplněný kupon (originální, ne kopii) z našich novin můžete odevzdat v některém ze sběrných míst: 1. hlasovací urna v hypermarketu Hypernova; 2. kancelář Hradeckého deníku ve Švehlově ulici; 3. recepce sídla společnosti VLP v Kladské ulici 17; 4. prodejna RM-Sport, Gočárova 504 (u podjezdu); 5. Tabák Vízek Nový Bydžov, ul. ČSA; 6. poslat kupon poštou na níže uvedenou adresu: Hradecký deník, Kladská ulice 17, 500 03 Hradec Kr. Můžete tipovat rovněž na internetové adrese našeho vydavatelství www.denik.cz a také pomocí SMS.

 

SMS HLASOVÁNÍ

 SMS zprávu zašlete (každý hráč musí 1. kolo odehrát pouze prostřednictvím tištěného kuponu) v podobě: TPL HK0001 1234 01 0 1 2 0 1 2 0 1 2 0 1:1 1:3. TPL - musí být zadáno vždy, HK0001 start. č. hráče, které mu bude určeno po zaslání prvního kuponu vystřiženého z novin. 1234 - příklad hesla, které si jako kombinaci čtyř číslic zvolí hráč. 01 - číslo kola, deset tipů hlasování, z nichž každý musí být oddělen mezerou. 1:1 1:3 poločas a výsledek Sp. trefy. SMS pošlete na číslo 900 11 06 (pro všechny operátory). Zajišťuje ATS Praha.

 

 

Výsledky 1. kola

1. Spartak Kosičky – Sokol Roudnice (1:0)⋌1
2. HFK Olomouc – FC Hradec Králové (1:2)⋌2
3. SK Převýšov – SK Hlavice (0:2)⋌2
4. FC Hradec B – SK Sokol Ovčáry (2:1) ⋌1
5. FC Olympia HK – Náchod–Deštné B (1:1)⋌0
6 . FK Nový Bydžov – 1. FK Nová Paka (0:0)⋌0
7. FC Nový Hradec – Bystřian Kunčice (1:0)⋌1
8. TJ Sokol Kratonohy – SK Jičín B (3:2)⋌1
9. Loko Hradec – Baník Vamberk (1:0)⋌1
10. TJ Sokol Nepolisy – SK Třebechovice (0:2)⋌2
Správná trefa:
Kosičky – Roudnice I. poločas: 1:0, konec: 1:0

 

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ


EXTRALIGA (1. – 11. místo)
HK0325 Věra Dlabová, HK 14 14
HK0057 Petr Koza, HK 14 14
HK0192 Bohumil Rulf, HK 14 14
HK0409 Josef Urban ml., Předměřice 14 14
HK0040 Miroslav Buřič, Chlumec 612 11 11
HK0362 Milan Dostál, Trutnov 11 11
HK0054 Lukáš Erbs, HK 11 11
HK0168 Martin Firbacher, Chlumec 11 11
HK0170 Ladislav Firbarcher, Chlumec 11 11
HK0275 Jozef Fisher, Nepasice 89 11 11
HK0022 Jiří Haleš, HK 11 11


I. LIGA (12. – 35. místo)
HK0087 Ladislav Havránek, HK 11 11
HK0303 Miroslav Havrda, HK 11 11
HK0244 Miloš Hlava, HK 11 11
HK0089 Eva Hrdličková, Chlum 64 11 11
HK0441 Adéla Hubená, Převýšov 58 11 11
HK0332 Zdeněk Kříž, Převýšov 130 11 11
HK0415 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 6 11 11
HK0026 Roman Kupka, Třebechovice 11 11
HK0266 Květoslav Kvasnička, Kunčice 8 11 11
HK0263 Lukáš Kvasnička, Puchlovice 32 11 11
HK0262 Jitka Kvasničková, Puchlovice 11 11
HK0324 Jaroslava Macková, Třebechovice 11 11
HK0293 František Marek, 11 11
HK0309 Alena Minaříková, Mělník 11 11
HK0014 Marie Mrkosová, Holohlavy 11 11
HK0320 Ladislav Myška, Nepolisy 11 11
HK0321 Tomáš Nosek, HK 11 11
HK0200 Marie Novotná, Nepolisy 86 11 11
HK0294 Zbyněk Pánek, 11 11
HK0310 Jiří Pechar, Nechanice 11 11
HK0082 Radko Petřík, HK 11 11
HK0351 Václav Pilař, Lovčice 22 11 11
HK0356 Pavel Pilař ml., Převýšov 49 11 11
HK0242 Václav Pilňáček, Jaroměř 11 11


II. LIGA (36. – 60. místo)
HK0208 Jitka Pilňáčková, Jaroměř 11 11
HK0232 Jan Radoň, Blešno 64 11 11
HK0421 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 11 11
HK0419 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. 11 11
HK0255 Petr Skřivan ml., 11 11
HK0157 Roman Škaloud, HK 11 11
HK0316 Jaroslav Špryňar, HK 11 11
HK0410 Petra Šulcová, Černilov 276 11 11
HK0070 Václav Tarantík, Smiřice 11 11
HK0091 Oldřich Turek, HK 11 11
HK0399 Stanislav Urban, Předměřice 11 11
HK0414 Josef Urban st., Předměřice 11 11
HK0405 Josef Urban star., Předměřice 11 11
HK0052 Josef Vojtěch, Písek 49 11 11
HK0134 Petr Všetečka, Předměřice 321 11 11
HK0364 Zdeněk Zelený, Hradec Králové 11 11
HK0093 Evžen Zvolánek, Jaroměř 11 11
HK0391 Michal Žák, Kratonohy 144 11 11
HK0388 Josef Žák, Kratonohy 144 11 11
HK0361 Vladislava Andrýsková, Převýšov 8 8
HK0440 Pavel Bahník, Třebechovice 8 8
HK0163 Jiří Beránek, HK 8 8
HK0027 Jiřina Bořilová, Měník 8 8
HK0104 Jaroslav Brzák, Smiřice 8 8
HK0096 Jiří Bureš, HK 8 8


III. LIGA (61. – 152. místo)
HK0039 Marie Buřičková, Chlumec 612 8 8
HK0359 Miroslav Černohlávek, Boharyně 18 8 8
HK0328 Ladislav Dlab, HK 8 8
HK0370 Eduard Důbrava, Petrovice 2 8 8
HK0103 Ondřej Dus, Sendražice 8 8
HK0007 Karel Dušek, Prasek 8 8
HK0360 Vlastimil Gabriel, 8 8
HK0235 Ján Glovacký, HK 8 8
HK0188 Josef Haltuf, Zadražany 57 8 8
HK0243 Milan Hanousek, Urbanice 8 8 8
HK0128 Jaroslav Hanuš star., HK 8 8
HK0226 Ladislav Hofman, Černilov 357 8 8
HK0225 Ondřej Hofman, Černilov 357 8 8
HK0211 Tereza Horáková, HK 8 8
HK0159 Markéta Hrubá, Libčany 8 8
HK0341 David Hubený, Převýšov 8 8
HK0337 Josef Hubený, Převýšov 113 8 8
HK0234 Roman Hýsek, HK 8 8
HK0037 Andrea Chabadová, HK 8 8
HK0307 Martin Chalupa, Kratonohy 8 8
HK0306 Roman Chalupa, Kratonohy 8 8
HK0305 Hana Chalupová, Kratonohy 8 8
HK0048 Radek Chlad, Kosičky 25 8 8
HK0046 Luboš Chlad, Kosičky 25 8 8
HK0047 Renata Chladová, Kosičky 25 8 8
HK0137 Petr Janošič, HK 8 8
HK0138 Petr Janošič star., HK 8 8
HK0367 Josef Karabinoš, 8 8
HK0079 Alena Klempířová, HK 8 8
HK0261 Josef Kopecký, Libčany 18 8 8
HK0111 Ládˇa Koudelka, Roudnice 7 8 8
HK0112 Stáňa Koudelková, Roudnice 7 8 8
HK0222 Miroslav Koutník, Libčany 219 8 8
HK0273 Jaroslav Kratochvíl, Chlumec 8 8
HK0028 Aleš Kupka, Opočno 8 8
HK0430 Dobroslav Lánský, Stará Skřeněř 8 8
HK0034 Miloš Luňák, Chlumec 8 8
HK0329 Stanislav Macek, Třebechovice p. O. 8 8
HK0271 Jiří Malý, Třebovětice 11 8 8
HK0132 Václav Matějů, Třebechovice 8 8
HK0002 Karel Medlík, Hořice 8 8
HK0067 Radek Moeller, HK 8 8
HK0152 Josef Mu“ller, HK 8 8
HK0212 Petr Myška, Lovčice 107 8 8
HK0265 Josef Novák, Mžany 8 8
HK0143 Michal Novotný, HK 8 8
HK0147 Jiří Pechar ml., Nechanice 8 8
HK0371 Tomáš Pešava, Třebechovice p. O. 8 8
HK0169 František Petkovický, Chlumec 8 8
HK0010 Jiří Petr, HK 8 8
HK0353 Václav Pilař, Převýšov 49 8 8
HK0377 Tomáš Podhajský, Nový Bydžov 8 8
HK0373 Jiří Polívka, Hradec Králové 8 8
HK0416 Václav Polívka, Hradec Králové 8 8
HK0327 Michal Pražák, Kunčice 8 8
HK0322 Markéta Pražáková, Hradec Králové 8 8
HK0288 Petra Průcková, Nový Bydžov 8 8
HK0290 Karel Přibyl, HK 8 8
HK0292 Michal Přibyl, Borohrádek 8 8
HK0291 Tomáš Přibyl, Bolohrádek 8 8
HK0241 Michal Přibyl, Třebechovice 8 8
HK0277 Kateřina Přibylová, HK 8 8
HK0073 Bedřich Roubíček, HK 8 8
HK0136 Vladimír Samek, Smiřice 8 8
HK0114 Libor Semirád, HK 8 8
HK0437 Libor Slavík, Třebechovice 8 8
HK0109 Jiří Spěšný, Roudnice 8 8
HK0254 Josef Stránský, Libčany 143 8 8
HK0003 Petra Sychrová, Hořice 8 8
HK0190 Jiří Syřiště, Ohništˇany 8 8
HK0221 Ladislav Šanda ml., Chuděřice 20 8 8
HK0175 František Šimon, N.Bydžov 8 8
HK0144 Oldřich Školník, HK 8 8
HK0355 Petr Škop, Hradec Králové 8 8
HK0189 Pavel Šoltys, Ohništˇany 8 8
HK0404 Miroslav Špaček, Lochenice 8 8
HK0101 Martin Špás, 8 8
HK0100 Stanislav Špás, Sendražice 117 8 8
HK0068 Petr Ťapka, Hořice 8 8
HK0072 Blanka Tarantíková, Smiřice 8 8
HK0283 Pavel Tomeš, Bydžov 8 8
HK0248 Miloš Uher, Hořice 8 8
HK0427 Petr Vaníček, Smidary 8 8
HK0363 Milan Vilímský, 8 8
HK0053 Viktor Vojtěch, Písek 49 8 8
HK0084 Martin Volný, Chlumec 8 8
HK0343 Tomáš Votava, Převýšov 14 8 8
HK0131 Václav Vyletˇal, Kratonohy 8 8
HK0043 Jiří Zima, Kosičky 120 8 8
HK0021 Roman Zloch, HK 8 8
HK0004 Zdeněk Zvolánek, HK 8 8
HK0245 Jakub Banetka, HK 3 5 5


DIVIZE (153. – 200. místo)
HK0296 Miloslav Bednařík, Věkoše 5 5
HK0402 Michal Bena, Hradec Králové 5 5
HK0162 Alžběta Beránková, HK 5 5
HK0196 Hana Bílková star., Libčany 167 5 5
HK0394 Tomáš Bouška, Roudnice 5 5
HK0429 Milan Brandejs, Lovčice 107 5 5
HK0172 Josef Cejnar, HK 5 5
HK0302 Ivan Černík, HK 5 5
HK0426 Ondřej Černý, Nepolisy 114 5 5
HK0357 Božena Dostálová, Hradec Králové 5 5
HK0066 Lubomír Douděra, HK 5 5
HK0213 Vratislav Dušek, Sendražice 5 5
HK0015 František Dušek, Holohlavy 5 5
HK0174 Zdeněk Dušek, HK 5 5
HK0214 Václava Dušková, Sendražice 96 5 5
HK0033 Vendula Dvořáková, Choceň 5 5
HK0056 Jaroslav Erbs, HK 5 5
HK0185 Josef Ficenec, Dobruška 5 5
HK0313 Izabela Folková, HK 5 5
HK0129 Monika Hádková, HK 5 5
HK0120 Marie Hanušová, HK 5 5
HK0086 David Havránek, HK 5 5
HK0085 Zdena Havránková, HK 5 5
HK0182 Marie Havrdová, HK 5 5
HK0276 Jan Hejzlar, Třebechovice 5 5
HK0224 Kateřina Hofmanová, Černilov 357 5 5
HK0105 Jan Hosný, HK 5 5
HK0029 Vladimír Hradecký, Zábědov 88 5 5
HK0346 Jaromír Hrdlička, Hradec Králové 5 5
HK0350 Jan Hrdlička, Hradec Králové 5 5
HK0231 Jiří Hroneš, Nepasice 93 5 5
HK0176 Michaela Hrubá, Libčany 181 5 5
HK0297 Petr Hrubeš, HK 5 5
HK0340 Vladimír Hubený, Převýšov 58 5 5
HK0038 Jiří Chabada, HK 5 5
HK0036 Tomáš Chabala, HK 5 5
HK0308 Lubomír Chalupa, Kratonohy 5 5
HK0382 František Chvojka, Roudnice 19 5 5
HK0049 Jiří Janda, vrchovnice 5 5
HK0154 Jiří Janík, HK 5 5
HK0331 Václav Klapka, Hradec Králové 5 5
HK0078 Václav Klapka star., HK 5 5
HK0016 Daniel Komárek, Lovčice 252 5 5
HK0060 Bohuslav Konečný, HK 5 5
HK0423 Ladislav Konrád, Předměřice 198 5 5
HK0139 Jan Koun, Svob.Dvory 5 5
HK0050 Jana Kozová, HK 5 5
HK0274 Jozef Kralovič, Olešnice 81 5 5


KRAJSKÝ PŘEBOR (201. – 283. místo)
HK0252 Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice 5 5
HK0425 Vlastimil Krejčí st., Třebechovice 5 5
HK0336 Josef Kubánek, Velké Výkleky 16 5 5
HK0338 Jan Kubánek, Velké Výkleky 16 5 5
HK0315 Zdeněk Kubovčík, Česká Skalice 196 5 5
HK0107 Jan Kulda, HK 5 5
HK0411 Jan Kulhánek, Hradec Králové 6 5 5
HK0270 Přemysl Kyral, HK 5 5
HK0177 Josef Lajdar, HK 5 5
HK0178 Zdena Lajdarová, HK 5 5
HK0279 Martin Lochman, Bydžov 5 5
HK0088 Tomáš Luštinec, HK 5 5
HK0326 Jiří Macek, Třebechovice p. O. 5 5
HK0218 Hana Macurová, Chlumec 5 5
HK0094 František Mádlo, Libčany 5 5
HK0150 Jan Mahelka, HK 5 5
HK0333 Michal Martínek, Hradec Králové 5 5
HK0339 Petr Mašek, Hradec Králové 5 5
HK0171 Petr Matějka, Stěžery 5 5
HK0006 Karel Miškář, Dohalice 5 5
HK0148 Jan Motyka, Kunčice 5 5
HK0443 Jaroslav Muzikant, Hradec Králové 5 5
HK0142 František Němeček, HK 5 5
HK0374 Roman Novák, Mžany 5 5
HK0352 Michal Novák, Hvozdnice 5 5
HK0197 Daniel Novotný, Barchov 60 5 5
HK0201 Pavlík Novotný, Nepolisy 86 5 5
HK0198 Pavel Novotný, Nepolisy 86 5 5
HK0062 Jaroslav Novotný, HK 5 5
HK0199 Bohumil Novotný, Nepolisy 86 5 5
HK0286 Erik Pařízek, Starý Bydžov 5 5
HK0285 Martin Pařízek, Starý Bydžov 5 5
HK0253 Milan Pavlas, Libčany 5 5
HK0146 Věra Pecharová, Nechanice 5 5
HK0228 Ivan Pícha, HK 12 5 5
HK0348 Pavel Pilař, Převýšov 49 5 5
HK0344 Martin Pilař, Převýšov 131 5 5
HK0395 Marcel Pilař, Hradec Králové 5 5
HK0398 Dagmar Pilařová, Hradec Králové 5 5
HK0264 Josef Podrazil, Puchlovice 32 5 5
HK0323 Zdena Pražáková, Opatovice 5 5
HK0239 Šimon Přibyl, Třebechovice 5 5
HK0106 Lubomír Rak, HK 5 5
HK0012 Jaroslav Ryba, HK 5 5
HK0158 Jiří Samek, HK 5 5
HK0407 Richard Schejbal, Hradec Králové 5 5
HK0191 Lad. Soltys, Ohništˇany 5 5
HK0110 Iva Spěšná, Roudnice 5 5
HK0204 Jaroslav Staněk, Svatý Jiří 7 5 5
HK0069 Vlastimil Suchomel, HK 5 5
HK0413 Jaroslav Synek, Humburky 5 5
HK0108 Vladimír Syrůček, HK 5 5
HK0113 Jaromír Šimůnek, HK 5 5
HK0216 Jakub Šimůnek, Předměřice 122 5 5
HK0215 Bára Šimůnková, Předměřice 122 5 5
HK0156 Hana Škaloudová, HK 5 5
HK0408 Patrik Špaček, Lochenice 5 5
HK0001 Pavel Špás, Chlumec n. C. 5 5
HK0098 Roman Štembera, H.Jelení 5 5
HK0018 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 5 5
HK0401 Michal Šulc, Černilov 5 5
HK0183 Josef Taichman, Prasek 194 5 5
HK0071 Václav Tarantík mld., HK 5 5
HK0013 Jindřich Tér, Zachraštˇany 5 5
HK0282 Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov 5 5
HK0366 Leoš Truhlář, Hradec Králové 5 5
HK0247 Jakub Uher, Hořice 5 5
HK0121 Vlastimil Urban, HK 5 5
HK0237 Petr Valenta, HK 5 5
HK0203 Jakub Valinský, Libčany 161 5 5
HK0384 Radek Věchet, Mokrovousy 82 5 5
HK0431 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 5 5
HK0059 Otto Vodák, HK 5 5
HK0278 Jiří Vojtěch, Nový Bydžov 5 5
HK0347 Jan Vojtěchovský, Hradec Králové 5 5
HK0433 Niki Vondrušová, Starý Bydžov 5 5
HK0424 Petr Voženílek ml., Lhota p. L. 5 5
HK0045 Jiří Zima mld., Kosičky 120 5 5
HK0044 Eva Zimová, Kosičky 120 5 5
HK0368 Žaneta Zimová, Lodín 26 5 5
HK0223 Roman Žák, HK 9 5 5
HK0161 Ottto Žitek, Plotiště 17 5 5
HK0246 Jiří Banetka, HK 2 2


I. TŘÍDA (284. – 374. místo)
HK0023 Michal Beláň, HK 2 2
HK0260 Martin Beránek, Chrudim 2 2
HK0227 Ondřej Bernkraut, HK 2 2
HK0095 Hana Burešová, Hk 2 2
HK0041 Josef Buřič, Chlumec 311 2 2
HK0124 Martina Černá, HK 2 2
HK0123 Romana Černá, HK 2 2
HK0130 Jiří Černý, HK 2 2
HK0268 Petr Čihák, HK 2 2
HK0334 Vladimír Dolenský, Převýšov 63 2 2
HK0304 Miroslav Ducho, HK 2 2
HK0173 Martina Dušková, HK 2 2
HK0393 Jan Dvořáček, Praskačka 2 2
HK0031 Jindřich Dvořák, Choceň 2 2
HK0008 Zdeněk Dvořák, 2 2
HK0439 Jiří Dvořák, Skřivany 2 2
HK0187 Petr Ficenec, Dobruška 2 2
HK0378 Jiří Gernat, 2 2
HK0127 Jan Hanuš, HK 2 2
HK0369 Tomáš Hanuš, Nový Bydžov 2 2
HK0119 Jaroslav Hanuš ml., HK 2 2
HK0167 Jiří Havelka, Černožice 2 2
HK0064 Jan Havlík, HK 2 2
HK0390 Mikuláš Heřman, Stěžery 2 2
HK0186 Lenka Hofmanová, Dobruška 2 2
HK0009 Martin Hopko, Sendražice 2 2
HK0165 František Horák, Syrovátka 103 2 2
HK0230 Jiří Hošek, Předměřice 2 2
HK0345 Pavel Hubený, Převýšov 58 2 2
HK0020 Pavel Jaroslav, Malš.Lhota 2 2
HK0155 Zdeněk Jeřábek, HK 2 2
HK0299 Jiří Kábr, HK 2 2
HK0300 Hana Kábrová, HK 2 2
HK0042 Marek Kafka, Lovčice 237 2 2
HK0229 Jaroslav Kafka, HK 2 2
HK0396 Rudolf Klečka, Chlumec 2 2
HK0115 Jan Klíma 2 2
HK0025 Miroslav Klučka, HK 2 2
HK0061 Marie Konečná, HK 2 2
HK0181 Lenka Kopištová, HK 2 2
HK0287 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov 106 2 2
HK0125 Zdeněk Koštˇál, Roudnice 2 2
HK0126 Zdeněk Koštˇál mld., Roudnice 86 2 2
HK0180 Radka Kvasničková, HK 2 2
HK0317 Osvald Liebisch st., HK 2 2
HK0389 Miloslav Liman, Hradec Králové 2 2
HK0422 Martin Lochman, Olešnice 2 2
HK0219 Milan Macura str., Chlumec 2 2
HK0435 Jaroslav Macháč, Chlumec 2 2
HK0251 Zdeněk Malý, Lhota pod Libčany 2 2
HK0145 Serafín Motyka, Kunčice 2 2
HK0051 Ladislav Novák, Chlum 72 2 2
HK0284 Ondřej Pařízek, 2 2
HK0311 Pavel Pechar, Nechanice 2 2
HK0354 Petr Pilař, Převýšov 131 2 2
HK0349 Petr Pilař ml., Převýšov 131 2 2
HK0058 Petr Polanský, HK 2 2
HK0233 Luboš Radoň, Blešno 64 2 2
HK0385 Jaroslav Ryba, Olešnice 43 2 2
HK0379 Jaroslav Ryba, Olešnice 2 2
HK0017 Miroslav Rys, Illamoš 113 2 2
HK0135 Lucie Rzdová, 2 2
HK0074 Zdeněk Sejtko, HK 2 2
HK0077 Pavlína Sejtková, HK 2 2
HK0075 Alena Sejtková, HK 2 2
HK0024 Zdeněk Schlappl, HK 2 2
HK0005 Jakub Skroj, N.Bydžov 2 2
HK0151 Martin Stloukal, HK 2 2
HK0259 Hynek Strnad, Dohalice 2 2
HK0257 Emil Šrámek, Libčany 37 2 2
HK0099 Jan Štembera, HK 2 2
HK0035 Milan Štěrba, Chlumec 2 2
HK0269 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 2 2
HK0236 Iveta Šulcová, Černilov 425 2 2
HK0184 Lenka Taichmanová, Prasek 2 2
HK0383 Jaroslav Tuhý, Třebechovice 2 2
HK0080 Pavel Urban, Chlumec 2 2
HK0418 Stanislav Urban st., Předměřice 2 2
HK0122 Miluše Urbanová, HK 2 2
HK0406 Oldřich Vávra, Hradec Králové 9 2 2
HK0298 Jaroslav Veselovský, Předměřice 2 2
HK0417 Ladislav Vlachý, Barchov 2 2
HK0249 Jan Vojtěchovský ml., HK 2 2
HK0434 Václav Vondruš, Starý Bydžov 2 2
HK0442 Luboš Zima, Skřivany 2 2
HK0392 Dagmar Zimová, Lodín 26 2 2
HK0375 Dagmar Zímová, Chlumec 2 2
HK0019 František Zolman, Libčany 2 2
HK0403 Kamila Žáková, Hradec Králové 2 2
HK0160 Jaroslava Žítková, Plotiště 2 2
HK0065 Jiří Bičiště, HK -1 -1


OKRESNÍ PŘEBOR (375. – 420. místo)
HK0195 Jiří Bílek, Libčany 167 -1 -1
HK0238 Jan Bílek, Praskačka 24 -1 -1
HK0194 Hana Bílková, Libčany 167 -1 -1
HK0133 Václav Čermák, HK -1 -1
HK0301 Hana Černíková, HK -1 -1
HK0267 Pavel Čihák, HK -1 -1
HK0102 Jakub Dus, Sendražice -1 -1
HK0030 Petr Dvořák, Choceň -1 -1
HK0032 Pavel Dvořák, Choceň -1 -1
HK0055 Ondřej Erbs, HK -1 -1
HK0193 Filip Gernat, Ohništˇany 133 -1 -1
HK0258 Martin Grassman, Třebechovice -1 -1
HK0372 Radek Hanuš, Nový Bydžov -1 -1
HK0140 Petr Hejzlar, HK -1 -1
HK0387 Vladislav Heřman, Stěžery -1 -1
HK0149 Josef Hubáček, HK -1 -1
HK0118 František Klíma, HK -1 -1
HK0153 Petr Kopiště, HK -1 -1
HK0166 Zdeněk Kostka, HK -1 -1
HK0220 Jaroslav Koubeil, -1 -1
HK0432 Zdena Lajtochová, Chlumec -1 -1
HK0280 Alena Lochmanová, Bydžov -1 -1
HK0209 Milan Macura ml., Chlumec -1 -1
HK0202 Dušan Malinský, Libčany 8 -1 -1
HK0380 Tomáš Marek, Nepolisy 90 -1 -1
HK0272 Petr Novotný, Chlumec -1 -1
HK0116 Blanka Podlipná, HK -1 -1
HK0117 Ota Podlipný, HK -1 -1
HK0179 Pavel Pospíšil, HK -1 -1
HK0011 David Pražák, HK -1 -1
HK0240 Vojtěch Přibyl, Třebechovice -1 -1
HK0289 Lenka Přibylová, HK -1 -1
HK0312 Jan Satranský, HK -1 -1
HK0076 Radek Sejtko, HK -1 -1
HK0358 Jana Škopová, Hradec Králové -1 -1
HK0063 Milan Šmolka, HK -1 -1
HK0097 Jitka Štemberová, HK -1 -1
HK0412 Jiří Šulc, Praha 10 -1 -1
HK0083 Nikola Tvrdíková, HK -1 -1
HK0081 Petr Urban, Chlumec -1 -1
HK0386 Roman Věchet, Mokrovousy 94 -1 -1
HK0438 Vašek Vondruš, Starý Bydžov -1 -1
HK0420 Marek Voženílek, Lhota p. L. -1 -1
HK0428 Petr Voženílek st., Lhota p. L. -1 -1
HK0342 Václav Zachař, Hradec Králové -1 -1
HK0319 Jiří Brych, HK -4 -4


BARÁŽ (421. – 435. místo)
HK0318 Eva Brychová, HK -4 -4
HK0376 Eva Doušová, Skochovice 129 -4 -4
HK0092 Lubomír Houfek, HK -4 -4
HK0365 Ondřej Karabinoš, Stěžírky -4 -4
HK0141 Marta Němečková, HK -4 -4
HK0381 Petr Ragula, Hradec Králové 12 -4 -4
HK0281 Jiří Synek, Bydžov -4 -4
HK0436 Halina Vondrušová, Starý Bydžov -4 -4
HK0210 Milan Drobný, Chlumec -7 -7
HK0205 Zdeněk Dvořák, Choceň -7 -7
HK0335 Vladimír Klapka, Hradec Králové -7 -7
HK0256 Petr Skřivan st., Libčany 189 -7 -7
HK0206 Anna Staňková, Choceň -7 -7
HK0397 Jiří Svoboda, Kolín -7 -7
HK0400 Kamil Žák, Hradec Králové -7 -7

15.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Právo - Specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech 25 000 Kč

Specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení PRÁVNÍK/-ČKA. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRÁVNÍK/-ČKA, - PP na dobu určitou, nástup od února 2018, - Náplň práce: • sledování dodržování zákonnosti v činnosti organizace s důrazem na právní prevenci, včetně kontroly dodržování právních předpisů a smluvní kázně; • vydávání právních stanovisek; • zastupování organizace v právních záležitostech před soudy a orgány státní správy; • zpracování smluvních dokumentů; • organizování zadávání veřejných zakázek; • kontrola a zpracování smluvních dokumentů v oblasti obchodněprávních vztahů; • zpracování a správa interních předpisů; • vedení agendy svobodného přístupu k informacím (zák. č.106/1999 Sb.); • vedení agendy stížností a petic; • spolupráce s ekonomickým úsekem při vymáhání pohledávek organizace; • vedení agendy škodných událostí a jejich likvidace, - Požadavky: • VŠ/Mgr. - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oblasti práva, - Znalosti zákonů a dalších právních předpisů: • Zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek; • Zákon č. 340/2015 Sb., o registru smluv; • Zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích; • Vyhláška MD č. 104/1997 Sb.; • Zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník; • Zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů; • Zákon č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí; • Zákon č. 90/2012 Sb., obchodní zákoník , - Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti: • uživatelská znalost práce na PC; • aktivní přístup a profesionální vystupování; • komunikační dovednosti a velmi dobré vyjadřovací schopnosti zejména v písemném projevu; • schopnost rychlého rozhodování; • řidičský průkaz skupiny B; • bezúhonnost, - Nabízíme: samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí; pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, stravenky; sick days; příjemné pracovní podmínky, platovou třídu 12* (platový stupeň 1-12 dle započtené praxe) + osobní ohodnocení , - Uzávěrka přihlášek: 31.1.2018 , - Více informací naleznete na našich webových stránkách www.sskhk.cz. Pracoviště: Správa silnic královéhradeckého kraje, Kutnohorská, č.p. 59, 500 04 Hradec Králové 4. Informace: Ludmila Vlčková, +420 495 540 219,725 929 139.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 25 000 Kč

Zahradníci krajináři REALIZÁTOR-/KA KRAJINNÝCH A PARKOVÝCH ÚPRAV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: REALIZÁTOR KRAJINNÝCH ÚPRAV, - PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup v květnu 2018 , - Náplň práce: realizace zakázek v oboru péče o zeleň, sadové úpravy, výsadba okrasné zeleňe a další zajímavá činnost v přírodě, - Požadujeme: min. vyučení, časovou flexibilitu, samostatnost, loajalitu k firmě, zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům, selský rozum, praxe v oboru zahradnictví nebo jemu podobném je vítaná (ne však podmínkou), ŘP sk. B, výhodou T a E, - Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, bezplatná odborná školení a další možnost vzdělávání, firemní benefity, profesní a finanční růst, roční odměny, osobní přístup, dny dovolené navíc apod. , - Prosíme, životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: info@agroparkservis.cz, kde Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy k volnému pracovnímu místu. Pracoviště: Agropark servis s.r.o. - provozovna, 504 01 Nový Bydžov. Informace: Pavla Švecová, +420 732 974 254.

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) ČÍŠNÍK/SERVÍRKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: ČÍŠNÍK/ SERVÍRKA, - PP plný na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Požadujeme: samostatnost, chuť do práce a učit se nové věci, práce v kolektivu a s lidmi, milé chování a dobrá komunikace se zákazníky, flexibilita, zvládat stresové situace, základní praxe v oboru, - Nabízíme: stravu zdarma, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu nás kontaktujte osobně, e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Mašterová Petra, tel.: 606 051 844, e-mail: masterova.petra@seznam.cz. Pracoviště: Petra mašterová - provozovna, Kozelkova, č.p. 51, 503 51 Chlumec nad Cidlinou. Informace: Petra Mašterová, +420 607 624 601.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník bezpečnostní agentury 12 200 Kč

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE, - PP na dobu určitou (3 roky), nástup ihned, nepřetržitý provoz, - Požadujeme: vyučení, bezúhonnost, osvědčení strážný 68-008-E, - Nabízíme: stravenky, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-tky i pro OZP, - V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: hk@wakkenhat.cz, info na tel.: 724 010 386 (pí. Vošická). Pracoviště: Wakkenhat zetta s.r.o., březhrad, Březhradská, č.p. 204, 503 32 Hradec Králové 22. Informace: Martina Vošická, +420 724 010 386.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační fotografie.

Do práce na kole začne projížďkou

Ilustrační foto

Dvě masáže srdce za 24 hodin. Policisté zachránili dva životy

Lvice chtějí srovnat sérii o bronz

Hradec Králové - Odčinit nevydařený úvodní duel a pokusit se srovnat zápasový stav na 1:1. To je hlavní cíl a úkol pro hradecké „lvice“ před druhým utkáním série o třetí místo v play off Ženské basketbalové ligy.

Místo okurek našli policisté zbraně. Kvůli podezřelému uzavřeli ulici

Královéhradecko - Revolvery, pistole, dlouhé zbraně, tlumiče, pyrotechnické prostředky a větší množství munice. To je výčet úlovků, které ve svém „skladu zeleniny“ uchovával čtyřiačtyřicetiletý muž.

Sedm cizinců na jednoho číšníka a bitva o Cheb: prohlédněte si videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 23. dubna 2018.

„Derby“: Pozor na Jukla ml.

Hradec Králové - Fotbalisté Hradce Králové se v úterý od 18.10 hodin doma utkají s Olympií Praha.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT