Po sedmém kole podzimní části fotbalové Tip ligy, v němž registrujeme 498 hráčů (401 mužů a 97 žen), se od ostatních hráčů opět odpoutal Ladislav Šanda. V čele soutěže má však „pouze“ tříbodový náskok.
Vítěze sedmého kola určila Správná trefa, kterou uhodla Kateřina Přibylová z Hradce Králové (st. číslo HK0277).
Nejlepší hráčka si může převzít cenu v inzertní kanceláři Hradeckého deníku ve Švehlově ulici: získává Dárkové balení z Pivovaru Rychtář a speciální tričko s logem Deníku. Výhru si může vyzvednout do úterý 2. října, v době od 9 do 15 hodin.
Jak se zapojit? Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době, (1= vítězství domácích, 2= vítězství hostí, 0= remíza). Dvojtipy jsou nepřípustné.
Systém bodování: uhodnutý zápas 2 body, chybný tip –1, nevyplnění tipu –2 body.
Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen své číselné heslo a údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu redakce a hráč je potom již sám vpisuje do kuponu, do SMS zprávy nebo při hlas. na internetu. Každou středu otiskneme pořadí hráčů. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo.
Uzávěrka pro vhození kuponů do schránek či tipování pomocí SMS nebo na internetu každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje datum razítka.
Trojice nejlepších hráčů celkového pořadí se může těšit na ceny od Elektro Berry. Vítěz obdrží holicí strojek Philips, druhý digitální rádio Grundig a třetí rychlovarnou konvici značky ETA. Na čtvrtého hráče v konečném pořadí čeká sud od pivovaru Rychtář. Odměněni budou i tipující na pátém až jedenáctém místě. Každý z výherců získá i pamětní sklenici. Celkový vítěz se navíc utká ve speciálním finále o LCD televizor, který věnoval do soutěže hlavní partner Hypernova.

Výsledky 7. kola

1. FK Nový Bydžov – FC Olympia HK (3:1)⋌1
2. FC Hradec Králové – FC Hlučín (1:0)⋌1
3. SK Převýšov – Tesla Pardubice (0:0)⋌0
4. TJ Sokol Lhota p. L. – FK Černilov (2:0)⋌1
5. SK Libčany – FC Nový Hradec (0:0)⋌0
6 . SK Jičín B – SK Čechie Hlušice (2:1)⋌1
7. AFK Hronov – TJ Sokol Dohalice (3:3)⋌0
8. Sokol Stěžery – Bystřian Kunčice B (1:2)⋌2
9. Sokol Lovčice – SK Slavia Libřice (2:1)⋌1
10. AFK Urbanice – Slavoj Syrovátka (2:1)⋌1
Správná trefa:
Nový Bydžov – Olympia HK I. poločas: 2:1, konec: 3:1


PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ


EXTRALIGA (1. – 11. místo)

HK0221 Ladislav Šanda ml., Chuděřice 8 63
HK0192 Bohumil Rulf, Malšova Lhota 11 60
HK0404 Miroslav Špaček, Lochenice 11 60
HK0103 Ondřej Dus, Sendražice 5 60
HK0067 Radek Moeller, HK 11 54
HK0190 Jiří Syřiště, Ohnišťany 8 54
HK0351 Václav Pilař, Lovčice 14 51
HK0308 Lubomír Chalupa, Kratonohy 11 51
HK0371 Tomáš Pešava, Třebechovice 11 51
HK0356 Pavel Pilař ml., Převýšov 11 51
HK0322 Markéta Pražáková, HK 11 51


I. LIGA (12. – 35. místo)
HK0391 Michal Žák, Kratonohy 11 51
HK0309 Alena Minaříková, Mělník 8 51
HK0421 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 8 51
HK0427 Petr Vaníček, Smidary 8 51
HK0278 Jiří Vojtěch, Nový Bydžov 8 51
HK0235 Ján Glovacký, HK 5 51
HK0028 Aleš Kupka, Opočno 5 51
HK0232 Jan Radoň, Blešno 64 5 51
HK0307 Martin Chalupa, Kratonohy 11 48
HK0306 Roman Chalupa, Kratonohy 11 48
HK0261 Josef Kopecký, Lhota p. L. 11 48
HK0310 Jiří Pechar, Nechanice 11 48
HK0377 Tomáš Podhajský, Nový Bydžov 11 48
HK0264 Josef Podrazil, Puchlovice 11 48
HK0327 Michal Pražák, Kunčice 11 48
HK0292 Michal Přibyl, Borohrádek 11 48
HK0294 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov 8 48
HK0082 Radko Petřík, HK 8 48
HK0408 Patrik Špaček, Lochenice 8 48
HK0093 Evžen Zvolánek, Jaroměř 8 48
HK0416 Václav Polívka, Hradec Králové 5 48
HK0091 Oldřich Turek, HK 5 48
HK0344 Martin Pilař, Převýšov 2 48
HK0244 Miloš Hlava, HK 14 45


II. LIGA (36. – 70. místo)
HK0265 Josef Novák, Mžany 11 45
HK0388 Josef Žák, Kratonohy 144 11 45
HK0038 Jiří Chabada, HK 8 45
HK0423 Ladislav Konrád, Předměřice 8 45
HK0111 Ládislav Koudelka, Roudnice 7 8 45
HK0189 Pavel Šoltys, Ohnišťany 8 45
HK0359 Miroslav Černohlávek, Boharyně 5 45
HK0255 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. 5 45
HK0349 Petr Pilař ml., Převýšov 131 11 43
HK0415 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 8 43
HK0029 Vladimír Hradecký, Zábědov 88 5 43
HK0455 Marek Šulc, 5 43
HK0277 Kateřina Přibylová, HK 17 42
HK0370 Eduard Důbrava, Petrovice 2 11 42
HK0305 Hana Chalupová, Kratonohy 11 42
HK0020 Pavel Jaroslav, Malšova Lhota 11 42
HK0266 Květoslav Kvasnička, Kunčice 8 11 42
HK0072 Blanka Tarantíková, Smiřice 11 42
HK0043 Jiří Zima, Kosičky 120 11 42
HK0168 Martin Firbacher, Chlumec 8 42
HK0313 Izabela Folková, HK 8 42
HK0188 Josef Haltuf, Zadražany 57 8 42
HK0087 Ladislav Havránek, HK 8 42
HK0182 Marie Havrdová, HK 8 42
HK0226 Ladislav Hofman, Černilov 357 8 42
HK0037 Andrea Chabadová, HK 8 42
HK0036 Tomáš Chabala, HK 8 42
HK0263 Lukáš Kvasnička, Puchlovice 32 8 42
HK0262 Jitka Kvasničková, Puchlovice 8 42
HK0374 Roman Novák, Mžany 8 42
HK0200 Marie Novotná, Nepolisy 86 8 42
HK0285 Martin Pařízek, Starý Bydžov 8 42
HK0419 Jaroslav Sehnoutka st., HK 8 42
HK0157 Roman Škaloud, HK 8 42
HK0001 Pavel Špás, Chlumec n. C. 8 42


III. LIGA (71. – 150. místo)
HK0045 Jiří Zima ml., Kosičky 8 42
HK0019 František Zolman, Libčany 8 42
HK0004 Zdeněk Zvolánek, HK 8 42
HK0170 Ladislav Firbarcher, Chlumec 5 42
HK0303 Miroslav Havrda, HK 5 42
HK0139 Jan Koun, Svobodné Dvory 5 42
HK0002 Karel Medlík, Hořice 5 42
HK0373 Jiří Polívka, Hradec Králové 5 42
HK0098 Roman Štembera, H. Jelení 5 42
HK0364 Zdeněk Zelený, Hradec Králové 2 42
HK0006 Karel Miškář, Dohalice 8 40
HK0158 Jiří Samek, HK 5 40
HK0352 Michal Novák, Hvozdnice 14 39
HK0429 Milan Brandejs, Lovčice 107 11 39
HK0128 Jaroslav Hanuš st., HK 11 39
HK0046 Luboš Chlad, Kosičky 25 11 39
HK0150 Jan Mahelka, HK 11 39
HK0062 Jaroslav Novotný, HK 11 39
HK0348 Pavel Pilař, Převýšov 49 11 39
HK0355 Petr Škop, Hradec Králové 11 39
HK0162 Alžběta Beránková, HK 8 39
HK0066 Lubomír Douděra, HK 8 39
HK0008 Zdeněk Dvořák, 8 39
HK0054 Lukáš Erbs, HK 8 39
HK0193 Filip Gernat, Ohnišťany 133 8 39
HK0022 Jiří Haleš, HK 8 39
HK0350 Jan Hrdlička, Hradec Králové 8 39
HK0382 František Chvojka, Roudnice 19 8 39
HK0166 Zdeněk Kostka, HK 8 39
HK0332 Zdeněk Kříž, Převýšov 130 8 39
HK0171 Petr Matějka, Stěžery 8 39
HK0201 Pavlík Novotný, Nepolisy 86 8 39
HK0169 František Petkovický, Chlumec 8 39
HK0353 Václav Pilař, Převýšov 49 8 39
HK0242 Václav Pilňáček, Jaroměř 8 39
HK0012 Jaroslav Ryba, HK 8 39
HK0151 Martin Stloukal, HK 8 39
HK0410 Petra Šulcová, Černilov 276 8 39
HK0293 František Marek, Nový Bydžov 5 39
HK0069 Vlastimil Suchomel, HK 5 39
HK0070 Václav Tarantík, Smiřice 5 39
HK0052 Josef Vojtěch, Písek 49 5 39
HK0161 Otto Žitek, Plotiště 17 5 39
HK0159 Markéta Hrubá, Libčany 2 39
HK0026 Roman Kupka, Třebechovice 2 39
HK0317 Osvald Liebisch st., HK 2 39
HK0462 Lukáš Koudelka, Nový Bydžov 8 37
HK0316 Jaroslav Špryňar, HK 8 37
HK0475 Kamil Jíra, Kunčice 19 2 37
HK0375 Dagmar Zímová, Chlumec 17 36
HK0195 Jiří Bílek, Libčany 167 14 36
HK0095 Hana Burešová, Hk 11 36
HK0041 Josef Buřič, Chlumec 311 11 36
HK0154 Jiří Janík, HK 11 36
HK0078 Václav Klapka st., HK 11 36
HK0025 Miroslav Klučka, HK 11 36
HK0432 Zdena Lajtochová, Chlumec 11 36
HK0147 Jiří Pechar ml., Nechanice 11 36
HK0291 Tomáš Přibyl, Bolohrádek 11 36
HK0013 Jindřich Tér, Zachrašťany 11 36
HK0361 Vladislava Andrysíková, Převýšov 8 36
HK0172 Josef Cejnar, HK 8 36
HK0362 Milan Dostál, Trutnov 8 36
HK0439 Jiří Dvořák, Skřivany 8 36
HK0129 Monika Hádková, HK 8 36
HK0105 Jan Hojný, HK 8 36
HK0234 Roman Hýsek, HK 8 36
HK0178 Zdena Lajdarová, HK 8 36
HK0218 Hana Macurová, Chlumec 8 36
HK0197 Daniel Novotný, Nepolisy 8 36
HK0398 Dagmar Pilařová, Hradec Králové 8 36
HK0290 Karel Přibyl, HK 8 36
HK0114 Libor Semirád, HK 8 36
HK0175 František Šimon, N.Bydžov 8 36
HK0113 Jaromír Šimůnek, HK 8 36
HK0247 Jakub Uher, Hořice 8 36
HK0131 Václav Vyleťal, Kratonohy 8 36
HK0296 Miloslav Bednařík, Věkoše 5 36
HK0258 Martin Grossman, Třebechovice 5 36
HK0009 Martin Hopko, Sendražice 5 36


DIVIZE (151. – 230. místo)
HK0337 Josef Hubený, Převýšov 113 5 36
HK0047 Renata Chladová, Kosičky 25 5 36
HK0060 Bohuslav Konečný, HK 5 36
HK0336 Josef Kubánek, Velké Výkleky 16 5 36
HK0233 Luboš Radoň, Blešno 64 5 36
HK0071 Václav Tarantík ml., HK 5 36
HK0248 Miloš Uher, Hořice 5 36
HK0409 Josef Urban ml., Předměřice 5 36
HK0481 Štěpán Koucký, Převýšov 14 34
HK0445 Josef Dvořák, Třebechovice 8 34
HK0472 Michal Portych, HK 8 34
HK0454 Luděk Trojan, HK 8 34
HK0461 Johana Hanušová, HK 2 34
HK0259 Hynek Strnad, Dohalice 0 34
HK0134 Petr Všetečka, Předměřice 321 0 34
HK0225 Ondřej Hofman, Černilov 357 14 33
HK0413 Jaroslav Synek, Humburky 14 33
HK0163 Jiří Beránek, HK 11 33
HK0126 Zdeněk Košťál ml., Roudnice 86 11 33
HK0425 Vlastimil Krejčí st., Třebechovice 11 33
HK0034 Miloš Luňák, Chlumec 11 33
HK0143 Michal Novotný, HK 11 33
HK0254 Josef Stránský, Libčany 143 11 33
HK0440 Pavel Bahník, Třebechovice 8 33
HK0224 Kateřina Hofmanová, Černilov 8 33
HK0057 Petr Koza, HK 8 33
HK0324 Jaroslava Macková, Třebechovice 8 33
HK0339 Petr Mašek, Hradec Králové 8 33
HK0354 Petr Pilař, Převýšov 131 8 33
HK0110 Iva Spěšná, Roudnice 8 33
HK0099 Jan Štembera, HK 8 33
HK0068 Petr Ťapka, Hořice 8 33
HK0121 Vlastimil Urban, HK 8 33
HK0160 Jaroslava Žítková, Plotiště 8 33
HK0325 Věra Dlabová, HK 5 33
HK0252 Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice 5 33
HK0280 Alena Lochmanová, Bydžov 5 33
HK0179 Pavel Pospíšil, HK 5 33
HK0003 Petra Sychrová, Hořice 5 33
HK0184 Lenka Taichmanová, Prasek 5 33
HK0283 Pavel Tomeš, Nový Bydžov 5 33
HK0086 David Havránek, HK 2 33
HK0094 František Mádlo, Libčany 2 33
HK0384 Radek Věchet, Mokrovousy 82 2 33
HK0284 Ondřej Pařízek, 5 32
HK0456 Jiří Běloušek, HK 8 31
HK0287 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov 8 31
HK0453 Miroslav Moc, Rozběřice 8 31
HK0320 Ladislav Myška, Nepolisy 8 31
HK0458 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 5 31
HK0479 Drahomíra Špásová, Chlumec 5 31
HK0338 Jan Kubánek, Velké Výkleky 16 0 31
HK0136 Vladimír Samek, Smiřice 0 31
HK0223 Roman Žák, HK 9 14 30
HK0360 Vlastimil Gabriel, Vinary 11 30
HK0270 Přemysl Kyral, HK 11 30
HK0389 Miloslav Liman, Hradec Králové 11 30
HK0056 Jaroslav Erbs, HK 8 30
HK0297 Petr Hrubeš, HK 8 30
HK0340 Vladimír Hubený, Převýšov 58 8 30
HK0341 David Hubený, Převýšov 8 30
HK0331 Václav Klapka, Hradec Králové 8 30
HK0061 Marie Konečná, HK 8 30
HK0222 Miroslav Koutník, Libčany 219 8 30
HK0430 Dobroslav Lánský, Stará Skřeněř 8 30
HK0381 Petr Ragula, Hradec Králové 12 8 30
HK0039 Marie Buřičková, Chlumec 612 5 30
HK0213 Vratislav Dušek, Sendražice 5 30
HK0214 Václava Dušková, Sendražice 96 5 30
HK0167 Jiří Havelka, Černožice 5 30
HK0441 Adéla Hubená, Převýšov 58 5 30
HK0407 Richard Schejbal, Hradec Králové 5 30
HK0216 Jakub Šimůnek, Předměřice 122 5 30
HK0215 Bára Šimůnková, Předměřice 122 5 30
HK0144 Oldřich Školník, HK 5 30
HK0363 Milan Vilímský, Nechanice 5 30
HK0229 Jaroslav Kafka, HK 2 30
HK0286 Erik Pařízek, Starý Bydžov 2 30
HK0253 Milan Pavlas, Libčany 2 30
HK0289 Lenka Přibylová, HK 2 30


KRAJSKÝ PŘEBOR (231. – 315. místo)
HK0073 Bedřich Roubíček, HK 2 30
HK0394 Tomáš Bouška, Roudnice 2 29
HK0444 Jiří Slunéčko, Hradec Králové 8 28
HK0393 Jan Dvořáček, Praskačka 5 28
HK0149 Josef Hubáček, HK 0 28
HK0145 Serafín Motyka, Kunčice 0 28
HK0256 Petr Skřivan st., Libčany 189 17 27
HK0027 Jiřina Bořilová, Měník 11 27
HK0176 Michaela Hrubá, Libčany 181 11 27
HK0125 Zdeněk Košťál, Roudnice 11 27
HK0107 Jan Kulda, HK 11 27
HK0435 Jaroslav Macháč, Chlumec 11 27
HK0076 Radek Sejtko, HK 11 27
HK0075 Alena Sejtková, HK 11 27
HK0503 Josef Štayr, Prasek 11 27
HK0418 Stanislav Urban st., Předměřice 11 27
HK0040 Miroslav Buřič, Chlumec 612 8 27
HK0130 Jiří Černý, HK 8 27
HK0334 Vladimír Dolenský, Převýšov 63 8 27
HK0299 Jiří Kábr, HK 8 27
HK0079 Alena Klempířová, HK 8 27
HK0115 Jan Klíma, Malšova Lhota 8 27
HK0142 František Němeček, HK 8 27
HK0199 Bohumil Novotný, Nepolisy 86 8 27
HK0208 Jitka Pilňáčková, Jaroměř 8 27
HK0282 Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov 8 27
HK0080 Pavel Urban, Chlumec 8 27
HK0237 Petr Valenta, HK 8 27
HK0357 Božena Dostálová, Hradec Králové 5 27
HK0369 Tomáš Hanuš, Nový Bydžov 5 27
HK0127 Jan Hanuš, HK 5 27
HK0137 Petr Janošič, HK 5 27
HK0153 Petr Kopiště, HK 5 27
HK0329 Stanislav Macek, Třebechovice 5 27
HK0272 Petr Novotný, Chlumec 5 27
HK0109 Jiří Spěšný, Roudnice 5 27
HK0275 Jozef Fisher, Nepasice 89 2 27
HK0395 Marcel Pilař, Hradec Králové 2 27
HK0106 Lubomír Rak, HK -1 27
HK0064 Jan Havlík, HK 8 25
HK0485 Josef Horáček, HK 9 5 25
HK0220 Jaroslav Koubek, Dlouhé Dvory 5 25
HK0311 Pavel Pechar, Nechanice 0 25
HK0146 Věra Pecharová, Nechanice 0 25
HK0342 Václav Zachař, Hradec Králové 14 24
HK0300 Hana Kábrová, HK 11 24
HK0274 Jozef Kralovič, Olešnice 81 11 24
HK0402 Michal Bena, Hradec Králové 8 24
HK0123 Romana Černá, HK 8 24
HK0124 Martina Černá, HK 8 24
HK0243 Milan Hanousek, Urbanice 8 8 24
HK0118 František Klíma, HK 8 24
HK0209 Milan Macura ml., Chlumec n.C. 8 24
HK0239 Šimon Přibyl, Třebechovice 8 24
HK0241 Michal Přibyl, Třebechovice 8 24
HK0437 Libor Slavík, Třebechovice 8 24
HK0018 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 8 24
HK0401 Michal Šulc, Černilov 8 24
HK0399 Stanislav Urban, Předměřice 8 24
HK0085 Zdena Havránková, HK 5 24
HK0165 František Horák, Syrovátka 103 5 24
HK0089 Eva Hrdličková, Chlum 64 5 24
HK0228 Ivan Pícha, HK 12 5 24
HK0074 Zdeněk Sejtko, HK 5 24
HK0024 Zdeněk Schlappl, HK 5 24
HK0108 Vladimír Syrůček, HK 5 24
HK0156 Hana Škaloudová, HK 5 24
HK0414 Josef Urban st., Předměřice 5 24
HK0345 Pavel Hubený, Převýšov 58 2 24
HK0321 Tomáš Nosek, HK 2 24
HK0343 Tomáš Votava, Převýšov 14 -1 24
HK0021 Roman Zloch, HK -1 24
HK0138 Petr Janošič st., HK -7 24
HK0457 Lukáš Tytl, 8 23
HK0017 Miroslav Rys, Klamoš 113 0 23
HK0466 Miroslav Černý, HK 11 22
HK0420 Marek Voženílek, Lhota p. L. 8 22
HK0470 Věra Kuchařová, HK 5 22
HK0478 Hana Pospíšilová, HK 5 22
HK0271 Jiří Malý, Třebovětice 11 0 22
HK0152 Josef Muller, HK 0 22
HK0450 Zdeňka Mlatečková, HK -1 22
HK0196 Hana Bílková st., Libčany 167 14 21
HK0368 Žaneta Zimová, Lodín 26 14 21
HK0257 Emil Šrámek, Libčany 37 11 21


I. TŘÍDA (316. – 370. místo)
HK0347 Jan Vojtěchovský, Hradec Kr. 11 21
HK0302 Ivan Černík, HK 8 21
HK0174 Zdeněk Dušek, HK 8 21
HK0273 Jaroslav Kratochvíl, Chlumec 8 21
HK0279 Martin Lochman, Bydžov 8 21
HK0326 Jiří Macek, Třebechovice p. O. 8 21
HK0251 Zdeněk Malý, Lhota pod Libčany 8 21
HK0122 Miluše Urbanová, HK 8 21
HK0059 Otto Vodák, HK 8 21
HK0185 Josef Ficenec, Dobruška 5 21
HK0048 Radek Chlad, Kosičky 25 5 21
HK0181 Lenka Kopišťová, HK 5 21
HK0380 Tomáš Marek, Nepolisy 90 5 21
HK0011 David Pražák, HK 5 21
HK0097 Jitka Štemberová, HK 5 21
HK0269 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 5 21
HK0183 Josef Taichman, Prasek 194 5 21
HK0083 Nikola Tvrdková, HK 5 21
HK0044 Eva Zimová, Kosičky 120 5 21
HK0055 Ondřej Erbs, HK 2 21
HK0177 Josef Lajdar, HK 2 21
HK0405 Josef Urban star., Předměřice 2 21
HK0494 Stanislav Sudí, Dvůr Králové 5 20
HK0053 Viktor Vojtěch, Písek 49 2 20
HK0010 Jiří Petr, HK 0 20
HK0023 Michal Beláň, HK 8 19
HK0372 Radek Hanuš, Nový Bydžov 8 19
HK0084 Martin Volný, Chlumec 8 19
HK0428 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 8 19
HK0480 Eliška Koudelková, Nový Bydžov 5 19
HK0483 Monika Štěrbová, Chlumec n.C 5 19
HK0486 Josef Horáček, HK 2 2 19
HK0452 František Kraj st., HK 9 0 19
HK0096 Jiří Bureš, HK 14 18
HK0301 Hana Černíková, HK 14 18
HK0092 Lubomír Houfek, HK 11 18
HK0376 Eva Doušová, Skochovice 129 8 18
HK0007 Karel Dušek, Prasek 8 18
HK0231 Jiří Hroneš, Nepasice 93 8 18
HK0246 Jiří Banetka, HK 5 18
HK0328 Ladislav Dlab, HK 5 18
HK0378 Jiří Gernat, 5 18
HK0119 Jaroslav Hanuš ml., HK 5 18
HK0120 Marie Hanušová, HK 5 18
HK0155 Zdeněk Jeřábek, HK 5 18
HK0112 Stáňa Koudelková, Roudnice 7 5 18
HK0422 Martin Lochman, Olešnice 5 18
HK0386 Roman Věchet, Mokrovousy 94 5 18
HK0187 Petr Ficenec, Dobruška 2 18
HK0077 Pavlína Sejtková, HK 2 18
HK0434 Václav Vondruš, Starý Bydžov 2 18
HK0403 Kamila Žáková, Hradec Králové -1 18
HK0191 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -4 18
HK0133 Václav Čermák, HK 8 17
HK0502 Renata Jilemová, Trávník 12 8 17


OKRESNÍ PŘEBOR (371. – 440. místo)
HK0319 Jiří Brych, HK 8 16
HK0493 Milan Stránský ml., Barchov 8 16
HK0446 Petra Šimonová, HK 8 16
HK0477 Miroslav Říha, HK 5 16
HK0081 Petr Urban, Chlumec 5 16
HK0202 Dušan Malínský, Libčany 8 2 16
HK0465 Zdeněk Skořepa, HK 2 16
HK0135 Lucie Rzdová, 0 16
HK0366 Leoš Truhlář, Hradec Králové 0 16
HK0230 Jiří Hošek, Předměřice 8 15
HK0141 Marta Němečková, HK 8 15
HK0433 Niki Vondrušová, Starý Bydžov 8 15
HK0238 Jan Bílek, Praskačka 24 5 15
HK0194 Hana Bílková, Libčany 167 5 15
HK0050 Jana Kozová, HK 5 15
HK0219 Milan Macura st., Chlumec 5 15
HK0505 Ladislav Mahr, Převýšov 5 15
HK0132 Václav Matějů, Třebechovice 5 15
HK0312 Jan Satranský, HK 5 15
HK0227 Ondřej Bernkraut, HK 2 15
HK0104 Jaroslav Brzák, Smiřice 2 15
HK0268 Petr Čihák, HK 2 15
HK0315 Zdeněk Kubovčík, Česká Skalice 0 14
HK0474 Jiří Tušic, Stěžery 280 11 13
HK0065 Jiří Bičiště, HK 8 13
HK0507 Radek Rychtera, Skřivany 8 13
HK0203 Jakub Vanický, Libčany 161 8 13
HK0424 Petr Voženílek ml., Lhota p. L. 8 13
HK0318 Eva Brychová, HK 5 13
HK0088 Tomáš Luštinec, HK 5 13
HK0464 Martin Berner, Chrudim 0 13
HK0463 Kateřina Duřtová, 0 13
HK0148 Jan Motyka, Kunčice 0 13
HK0484 Roman Machač, HK -1 13
HK0245 Jakub Banetka, HK 3 5 12
HK0304 Miroslav Ducho, HK 5 12
HK0504 Tomáš Labík, Písek 5 12
HK0358 Jana Škopová, Hradec Králové 5 12
HK0431 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 5 12
HK0346 Jaromír Hrdlička, Hradec Králové 2 12
HK0035 Milan Štěrba, Chlumec 2 12
HK0438 Vašek Vondruš, Starý Bydžov 2 12
HK0442 Luboš Zima, Skřivany 2 12
HK0426 Ondřej Černý, Nepolisy 114 0 12
HK0417 Ladislav Vlachý, Barchov 0 12
HK0049 Jiří Janda, Vrchovnice -1 12
HK0367 Josef Karabinoš, 0 11
HK0492 Jiří Komár, Hradec Králové 0 11
HK0473 Václav Portych, HK 8 10
HK0469 Jakub Jilem, Trávník 12 5 10
HK0014 Marie Mrkosová, Holohlavy 0 10
HK0101 Martin Špás, 0 10
HK0100 Stanislav Špás, Sendražice 117 0 10
HK0471 Václav Kuchař, HK -1 10
HK0396 Rudolf Klečka, Chlumec 11 9
HK0102 Jakub Dus, Sendražice 8 9
HK0173 Martina Dušková, HK 8 9
HK0383 Jaroslav Tuhý, Třebechovice 8 9
HK0240 Vojtěch Přibyl, Třebechovice 5 9
HK0186 Lenka Hofmanová, Dobruška 2 9
HK0496 Milan Šnytr, Dobřenice 2 9
HK0249 Jan Vojtěchovský ml., HK 2 9
HK0117 Ota Podlipný, HK 0 9
HK0512 Jiří Hošek ml., Předměřice n.L. 8 8
HK0497 Evžena Duřtová, Lhota p. L. 0 8
HK0016 Daniel Komárek, Lovčice 252 0 8
HK0468 Štefan Kucký, Převýšov 133 0 8
HK0288 Petra Průchová, Nový Bydžov 0 8
HK0467 Petr Synek, Chlumec n.C. 8 7
HK0460 Jan Hanuš ml., HK 2 7


BARÁŽ (441. – 498. místo)
HK0451 František Kraj, HK 0 7
HK0459 Luboš Široký, HK 0 7
HK0198 Pavel Novotný, Nepolisy 86 8 6
HK0436 Halina Vondrušová, Starý Bydžov 5 6
HK0210 Milan Drobný, Chlumec 2 6
HK0447 Tomáš Heller, HK 0 6
HK0476 Daniela Novotná, HK 0 6
HK0267 Pavel Čihák, HK -4 6
HK0513 Jakub Skroj, Nový Bydžov 5 5
HK0511 Anna Špryňarová, HK 3 5 5
HK0033 Vendula Dvořáková, Choceň 0 5
HK0506 Roman Kamenický, Plácky 0 5
HK0443 Jaroslav Muzikant, Hradec Kr. 0 5
HK0323 Zdena Pražáková, Opatovice 0 5
HK0204 Jaroslav Staněk, Svatý Jiří 7 0 5
HK0180 Radka Kvasničková, HK -1 5
HK0411 Jan Kulhánek, Hradec Králové 6 2 4
HK0482 Petr Černý, 0 4
HK0400 Kamil Žák, Hradec Králové 5 3
HK0500 Barbora Jilemová, Trávník 12 5 2
HK0510 Milan Gaži, Třebechovice 2 2
HK0260 Martin Beránek, Chrudim 0 2
HK0448 Tomáš Bohumír, Jeníkovice 100 0 2
HK0031 Jindřich Dvořák, Choceň 0 2
HK0390 Mikuláš Heřman, Stěžery 0 2
HK0042 Marek Kafka, Lovčice 237 0 2
HK0365 Ondřej Karabinoš, Stěžírky 0 2
HK0051 Ladislav Novák, Chlum 72 0 2
HK0491 Václav Pácal, Hradec Králové 0 2
HK0058 Petr Polanský, HK 0 2
HK0379 Jaroslav Ryba, Olešnice 0 2
HK0509 Petr Svoboda, Černilov 0 2
HK0406 Oldřich Vávra, Hradec Králové 9 0 2
HK0392 Dagmar Zimová, Lodín 26 0 2
HK0015 František Dušek, Holohlavy 0 1
HK0276 Jan Hejzlar, Třebechovice 0 1
HK0335 Vladimír Klapka, Hradec Králové 5 0
HK0385 Jaroslav Ryba, Olešnice 43 5 0
HK0412 Jiří Šulc, Praha 10 5 0
HK0211 Tereza Horáková, HK 0 0
HK0212 Petr Myška, Lovčice 107 0 0
HK0333 Michal Martínek, Hradec Králové -4 0
HK0499 Martin Duřt, Hradec Králové 0 -1
HK0030 Petr Dvořák, Choceň 0 -1
HK0032 Pavel Dvořák, Choceň 0 -1
HK0387 Vladislav Heřman, Stěžery 0 -1
HK0508 Žaneta Homolová, Plotiště n. L. 0 -1
HK0498 Kateřina Medková, Hradec Králové 0 -1
HK0063 Milan Šmolka, HK 0 -1
HK0140 Petr Hejzlar, HK 0 -3
HK0116 Blanka Podlipná, HK 0 -3
HK0281 Jiří Synek, Bydžov 0 -4
HK0298 Jaroslav Veselovský, Předměřice 0 -4
HK0495 Martin Hloucal, Smidary 5 -7
HK0205 Zdeněk Dvořák, Choceň 0 -7
HK0206 Anna Staňková, Choceň 0 -7
HK0397 Jiří Svoboda, Kolín 0 -7
HK0236 Iveta Šulcová, Černilov 425 5 -9