Vítězem třetího kola se stal Miroslav Klučka z Hradce Králové (startovní číslo HK0025), jenž získal jako jediný jedenáct bodů.
Nejlepší hráč si může převzít cenu v inzertní kanceláři Hradeckého deníku ve Švehlově ulici: získává Dárkové balení z Pivovaru Rychtář a speciální tričko s logem Deníku.

Výhru si může vyzvednout do úterý 4. září, v době od 9 do 15 hodin.


Jak se zapojit? Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době, (1= vítězství domácích, 2= vítězství hostí, 0= remíza). Dvojtipy jsou nepřípustné.
Systém bodování: uhodnutý zápas 2 body, chybný tip –1, v případě nevyplnění tipu obdrží hráč –2 body.


Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen své číselné heslo a údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu redakce a hráč je potom již sám vpisuje do kuponu, do SMS zprávy nebo při hlas. na internetu. Každou středu otiskneme pořadí hráčů. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo.
Uzávěrka pro vhození kuponů do schránek či tipování pomocí SMS nebo na internetu každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje datum razítka.

 

Výsledky 3. kola

1. FC Hradec B – AFK Chrudim (3:1)⋌1
2. SFC Opava – FC Hradec Králové (2:0)⋌1
3. FC Kostelec n. O. – FK Černilov (0:0)⋌0
4. Sokol Lhota p. L. – Rychnov n. K. (0:2)⋌2
5. Spartak Kosičky – FK Chlumec n. C. (2:1)⋌1
6 . Hošek Robousy – SK Čechie Hlušice (1:1)⋌0
7. Loko Hradec – FC České Meziříčí (1:2)⋌2
8. Sokol Stěžery – FC Slavia Hradec (2:1)⋌1
9. Sokol Dobřenice – SK Slavia Libřice (1:3)⋌2
10. Sokol Kratonohy B – TJ Ohnišťany (1:2)⋌2
Správná trefa:
FC Hradec B – AFK Chrudim I. poločas: 1:0, konec: 3:1

 

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

 

 

 

 

 

 



EXTRALIGA (1. – 11. místo)

HK0221 Ladislav Šanda ml., Chuděřice 20 5 31
HK0103 Ondřej Dus, Sendražice 8 28
HK0320 Ladislav Myška, Nepolisy 5 28
HK0190 Jiří Syřiště, Ohnišťany 8 25
HK0294 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov 5 25
HK0310 Jiří Pechar, Nechanice 5 25
HK0170 Ladislav Firbarcher, Chlumec 2 25
HK0235 Ján Glovacký, HK 2 25
HK0263 Lukáš Kvasnička, Puchlovice 32 2 25
HK0262 Jitka Kvasničková, Puchlovice 2 25
HK0353 Václav Pilař, Převýšov 49 2 25


I. LIGA (12. – 35. místo)

HK0070 Václav Tarantík, Smiřice 2 25
HK0192 Bohumil Rulf, Malšova Lhota -1 25
HK0138 Petr Janošič st., HK 8 22
HK0355 Petr Škop, Hradec Králové 8 22
HK0019 František Zolman, Libčany 8 22
HK0188 Josef Haltuf, Zadražany 57 5 22
HK0159 Markéta Hrubá, Libčany 5 22
HK0292 Michal Přibyl, Borohrádek 5 22
HK0069 Vlastimil Suchomel, HK 5 22
HK0091 Oldřich Turek, HK 5 22
HK0278 Jiří Vojtěch, Nový Bydžov 5 22
HK0029 Vladimír Hradecký, Zábědov 88 2 22
HK0271 Jiří Malý, Třebovětice 11 2 22
HK0309 Alena Minaříková, Mělník 2 22
HK0416 Václav Polívka, Hradec Králové 2 22
HK0277 Kateřina Přibylová, HK 2 22
HK0232 Jan Radoň, Blešno 64 2 22
HK0072 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 22
HK0415 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové -1 22
HK0421 Jaroslav Sehnoutka ml., HK -1 22
HK0255 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. -1 22
HK0157 Roman Škaloud, HK -1 22
HK0093 Evžen Zvolánek, Jaroměř -4 22
HK0010 Jiří Petr, HK 0 20


II. LIGA (36. – 70. místo)

HK0384 Radek Věchet, Mokrovousy 82 8 19
HK0021 Roman Zloch, HK 8 19
HK0067 Radek Moeller, HK 5 19
HK0264 Josef Podrazil, Puchlovice 32 5 19
HK0322 Markéta Pražáková, Hradec Kr. 5 19
HK0366 Leoš Truhlář, Hradec Králové 5 19
HK0039 Marie Buřičková, Chlumec 612 2 19
HK0359 Miroslav Černohlávek, Boharyně 2 19
HK0087 Ladislav Havránek, HK 2 19
HK0244 Miloš Hlava, HK 2 19
HK0423 Ladislav Konrád, Předměřice 198 2 19
HK0317 Osvald Liebisch st., HK 2 19
HK0002 Karel Medlík, Hořice 2 19
HK0285 Martin Pařízek, Starý Bydžov 2 19
HK0286 Erik Pařízek, Starý Bydžov 2 19
HK0371 Tomáš Pešava, Třebechovice p. O. 2 19
HK0373 Jiří Polívka, Hradec Králové 2 19
HK0175 František Šimon, N.Bydžov 2 19
HK0189 Pavel Šoltys, Ohnišťany 2 19
HK0071 Václav Tarantík ml., HK 2 19
HK0427 Petr Vaníček, Smidary 2 19
HK0417 Ladislav Vlachý, Barchov 2 19
HK0052 Josef Vojtěch, Písek 49 2 19
HK0134 Petr Všetečka, Předměřice 321 2 19
HK0111 Ládˇa Koudelka, Roudnice 7 -1 19
HK0324 Jaroslava Macková, Třebechovice -1 19
HK0293 František Marek, Nový Bydžov -1 19
HK0419 Jaroslav Sehnoutka st., HK -1 19
HK0053 Viktor Vojtěch, Písek 49 -1 19
HK0343 Tomáš Votava, Převýšov 14 -1 19
HK0364 Zdeněk Zelený, Hradec Králové -1 19
HK0388 Josef Žák, Kratonohy 144 -1 19
HK0054 Lukáš Erbs, HK -4 19
HK0266 Květoslav Kvasnička, Kunčice 8 -4 19
HK0409 Josef Urban ml., Předměřice -4 19


III. LIGA (71. – 140. místo)

HK0455 Marek Šulc, 8 17
HK0370 Eduard Důbrava, Petrovice 2 5 16
HK0352 Michal Novák, Hvozdnice 5 16
HK0146 Věra Pecharová, Nechanice 5 16
HK0005 Jakub Skroj, Nový Bydžov 5 16
HK0254 Josef Stránský, Libčany 143 5 16
HK0162 Alžběta Beránková, HK 2 16
HK0066 Lubomír Douděra, HK 2 16
HK0086 David Havránek, HK 2 16
HK0182 Marie Havrdová, HK 2 16
HK0306 Roman Chalupa, Kratonohy 2 16
HK0382 František Chvojka, Roudnice 19 2 16
HK0287 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov 2 16
HK0220 Jaroslav Koubek, Dlouhé Dvory 2 16
HK0338 Jan Kubánek, Velké Výkleky 16 2 16
HK0152 Josef Muller, HK 2 16
HK0311 Pavel Pechar, Nechanice 2 16
HK0113 Jaromír Šimůnek, HK 2 16
HK0098 Roman Štembera, H. Jelení 2 16
HK0429 Milan Brandejs, Lovčice 107 -1 16
HK0325 Věra Dlabová, HK -1 16
HK0129 Monika Hádková, HK -1 16
HK0243 Milan Hanousek, Urbanice 8 -1 16
HK0303 Miroslav Havrda, HK -1 16
HK0226 Ladislav Hofman, Černilov 357 -1 16
HK0337 Josef Hubený, Převýšov 113 -1 16
HK0261 Josef Kopecký, Lhota pod Libčany -1 16
HK0171 Petr Matějka, Stěžery -1 16
HK0006 Karel Miškář, Dohalice -1 16
HK0374 Roman Novák, Mžany -1 16
HK0344 Martin Pilař, Převýšov 131 -1 16
HK0290 Karel Přibyl, HK -1 16
HK0259 Hynek Strnad, Dohalice -1 16
HK0408 Patrik Špaček, Lochenice -1 16
HK0399 Stanislav Urban, Předměřice -1 16
HK0405 Josef Urban star., Předměřice -1 16
HK0131 Václav Vyleťal, Kratonohy -1 16
HK0362 Milan Dostál, Trutnov -4 16
HK0168 Martin Firbacher, Chlumec -4 16
HK0046 Luboš Chlad, Kosičky 25 -4 16
HK0252 Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice -4 16
HK0026 Roman Kupka, Třebechovice -4 16
HK0028 Aleš Kupka, Opočno -4 16
HK0200 Marie Novotná, Nepolisy 86 -4 16
HK0143 Michal Novotný, HK -4 16
HK0082 Radko Petřík, HK -4 16
HK0404 Miroslav Špaček, Lochenice -4 16
HK0391 Michal Žák, Kratonohy 144 -4 16
HK0316 Jaroslav Špryňar, HK -7 16
HK0464 Martin Berner, Chrudim 5 14
HK0463 Kateřina Duřtová, 5 14
HK0475 Kamil Jíra, Kunčice 19 5 14
HK0158 Jiří Samek, HK 0 14
HK0025 Miroslav Klučka, HK 11 13
HK0078 Václav Klapka st., HK 8 13
HK0050 Jana Kozová, HK 8 13
HK0172 Josef Cejnar, HK 5 13
HK0209 Milan Macura ml., Chlumec n.C. 5 13
HK0184 Lenka Taichmanová, Prasek 5 13
HK0282 Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov 5 13
HK0296 Miloslav Bednařík, Věkoše 2 13
HK0163 Jiří Beránek, HK 2 13
HK0007 Karel Dušek, Prasek 2 13
HK0009 Martin Hopko, Sendražice 2 13
HK0346 Jaromír Hrdlička, Hradec Králové 2 13
HK0350 Jan Hrdlička, Hradec Králové 2 13
HK0020 Pavel Jaroslav, Malšova Lhota 2 13
HK0222 Miroslav Koutník, Libčany 219 2 13
HK0178 Zdena Lajdarová, HK 2 13
HK0094 František Mádlo, Libčany 2 13


DIVIZE (141. – 210. místo)

HK0179 Pavel Pospíšil, HK 2 13
HK0407 Richard Schejbal, Hradec Králové 2 13
HK0438 Vašek Vondruš, Starý Bydžov 2 13
HK0361 Vladislava Andrýsková, Převýšov -1 13
HK0426 Ondřej Černý, Nepolisy 114 -1 13
HK0008 Zdeněk Dvořák, -1 13
HK0441 Adéla Hubená, Převýšov 58 -1 13
HK0234 Roman Hýsek, HK -1 13
HK0154 Jiří Janík, HK -1 13
HK0137 Petr Janošič, HK -1 13
HK0016 Daniel Komárek, Lovčice 252 -1 13
HK0139 Jan Koun, Svobodné Dvory -1 13
HK0057 Petr Koza, HK -1 13
HK0425 Vlastimil Krejčí st., Třebechovice -1 13
HK0336 Josef Kubánek, Velké Výkleky 16 -1 13
HK0201 Pavlík Novotný, Nepolisy 86 -1 13
HK0147 Jiří Pechar ml., Nechanice -1 13
HK0356 Pavel Pilař ml., Převýšov 49 -1 13
HK0208 Jitka Pilňáčková, Jaroměř -1 13
HK0327 Michal Pražák, Kunčice -1 13
HK0291 Tomáš Přibyl, Bolohrádek -1 13
HK0073 Bedřich Roubíček, HK -1 13
HK0003 Petra Sychrová, Hořice -1 13
HK0410 Petra Šulcová, Černilov 276 -1 13
HK0013 Jindřich Tér, Zachrašťany -1 13
HK0247 Jakub Uher, Hořice -1 13
HK0121 Vlastimil Urban, HK -1 13
HK0043 Jiří Zima, Kosičky 120 -1 13
HK0045 Jiří Zima ml., Kosičky -1 13
HK0375 Dagmar Zímová, Chlumec -1 13
HK0040 Miroslav Buřič, Chlumec 612 -4 13
HK0213 Vratislav Dušek, Sendražice -4 13
HK0214 Václava Dušková, Sendražice 96 -4 13
HK0275 Jozef Fisher, Nepasice 89 -4 13
HK0089 Eva Hrdličková, Chlum 64 -4 13
HK0307 Martin Chalupa, Kratonohy -4 13
HK0308 Lubomír Chalupa, Kratonohy -4 13
HK0132 Václav Matějů, Třebechovice -4 13
HK0169 František Petkovický, Chlumec -4 13
HK0351 Václav Pilař, Lovčice 22 -4 13
HK0377 Tomáš Podhajský, Nový Bydžov -4 13
HK0233 Luboš Radoň, Blešno 64 -4 13
HK0114 Libor Semirád, HK -4 13
HK0109 Jiří Spěšný, Roudnice -4 13
HK0216 Jakub Šimůnek, Předměřice 122 -4 13
HK0215 Bára Šimůnková, Předměřice 122 -4 13
HK0144 Oldřich Školník, HK -4 13
HK0363 Milan Vilímský, Nechanice -4 13
HK0004 Zdeněk Zvolánek, HK -4 13
HK0038 Jiří Chabada, HK -7 13
HK0037 Andrea Chabadová, HK -7 13
HK0332 Zdeněk Kříž, Převýšov 130 -10 13
HK0461 Johana Hanušová, HK 8 11
HK0457 Lukáš Tytl, 5 11
HK0453 Miroslav Moc, Rozběřice 2 11
HK0472 Michal Portych, HK 2 11
HK0367 Josef Karabinoš, 0 11
HK0349 Petr Pilař ml., Převýšov 131 0 11
HK0193 Filip Gernat, Ohnišťany 133 5 10
HK0185 Josef Ficenec, Dobruška 2 10
HK0313 Izabela Folková, HK 2 10
HK0176 Michaela Hrubá, Libčany 181 2 10
HK0153 Petr Kopiště, HK 2 10
HK0166 Zdeněk Kostka, HK 2 10
HK0315 Zdeněk Kubovčík, Česká Skalice 2 10
HK0219 Milan Macura str., Chlumec 2 10
HK0218 Hana Macurová, Chlumec 2 10
HK0150 Jan Mahelka, HK 2 10
HK0117 Ota Podlipný, HK 2 10
HK0108 Vladimír Syrůček, HK 2 10


KRAJSKÝ PŘEBOR (211. – 280. místo)

HK0223 Roman Žák, HK 9 2 10
HK0160 Jaroslava Žítková, Plotiště 2 10
HK0440 Pavel Bahník, Třebechovice -1 10
HK0027 Jiřina Bořilová, Měník -1 10
HK0041 Josef Buřič, Chlumec 311 -1 10
HK0123 Romana Černá, HK -1 10
HK0124 Martina Černá, HK -1 10
HK0130 Jiří Černý, HK -1 10
HK0334 Vladimír Dolenský, Převýšov 63 -1 10
HK0120 Marie Hanušová, HK -1 10
HK0231 Jiří Hroneš, Nepasice 93 -1 10
HK0297 Petr Hrubeš, HK -1 10
HK0047 Renata Chladová, Kosičky 25 -1 10
HK0270 Přemysl Kyral, HK -1 10
HK0177 Josef Lajdar, HK -1 10
HK0321 Tomáš Nosek, HK -1 10
HK0197 Daniel Novotný, Barchov 60 -1 10
HK0348 Pavel Pilař, Převýšov 49 -1 10
HK0012 Jaroslav Ryba, HK -1 10
HK0100 Stanislav Špás, Sendražice 117 -1 10
HK0083 Nikola Tvrdíková, HK -1 10
HK0084 Martin Volný, Chlumec -1 10
HK0442 Luboš Zima, Skřivany -1 10
HK0403 Kamila Žáková, Hradec Králové -1 10
HK0104 Jaroslav Brzák, Smiřice -4 10
HK0096 Jiří Bureš, HK -4 10
HK0095 Hana Burešová, Hk -4 10
HK0105 Jan Hojný, HK -4 10
HK0345 Pavel Hubený, Převýšov 58 -4 10
HK0305 Hana Chalupová, Kratonohy -4 10
HK0265 Josef Novák, Mžany -4 10
HK0354 Petr Pilař, Převýšov 131 -4 10
HK0242 Václav Pilňáček, Jaroměř -4 10
HK0241 Michal Přibyl, Třebechovice -4 10
HK0136 Vladimír Samek, Smiřice -4 10
HK0156 Hana Škaloudová, HK -4 10
HK0191 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -4 10
HK0283 Pavel Tomeš, Bydžov -4 10
HK0248 Miloš Uher, Hořice -4 10
HK0059 Otto Vodák, HK -4 10
HK0368 Žaneta Zimová, Lodín 26 -4 10
HK0128 Jaroslav Hanuš st., HK -7 10
HK0036 Tomáš Chabala, HK -7 10
HK0273 Jaroslav Kratochvíl, Chlumec -7 10
HK0339 Petr Mašek, Hradec Králové -7 10
HK0014 Marie Mrkosová, Holohlavy -7 10
HK0101 Martin Špás, -7 10
HK0068 Petr Ťapka, Hořice -7 10
HK0414 Josef Urban st., Předměřice -7 10
HK0161 Otto Žitek, Plotiště 17 -7 10
HK0284 Ondřej Pařízek, 2 9
HK0468 Štefan Kucký, Převýšov 133 8 8
HK0470 Věra Kuchařová, HK 2 8
HK0459 Luboš Široký, HK 2 8
HK0202 Dušan Malínský, Libčany 8 0 8
HK0288 Petra Průchová, Nový Bydžov 0 8
HK0456 Jiří Běloušek, HK -1 8
HK0445 Josef Dvořák, Třebechovice -1 8
HK0458 Jaroslav Glovacký, Stěžírky -1 8
HK0447 Tomáš Heller, HK -1 8
HK0477 Miroslav Říha, HK -1 8
HK0479 Drahomíra Špásová, Chlumec -1 8
HK0462 Lukáš Koudelka, Nový Bydžov -7 8
HK0246 Jiří Banetka, HK 5 7
HK0180 Radka Kvasničková, HK 5 7
HK0194 Hana Bílková, Libčany 167 2 7
HK0357 Božena Dostálová, Hradec Králové 2 7
HK0439 Jiří Dvořák, Skřivany 2 7
HK0372 Radek Hanuš, Nový Bydžov 2 7
HK0165 František Horák, Syrovátka 103 2 7


I. TŘÍDA (281. – 350. místo)

HK0341 David Hubený, Převýšov 2 7
HK0126 Zdeněk Košťál ml., Roudnice 86 2 7
HK0148 Jan Motyka, Kunčice 2 7
HK0135 Lucie Rzdová, 2 7
HK0077 Pavlína Sejtková, HK 2 7
HK0203 Jakub Vanický, Libčany 161 2 7
HK0023 Michal Beláň, HK -1 7
HK0195 Jiří Bílek, Libčany 167 -1 7
HK0360 Vlastimil Gabriel, Vinary -1 7
HK0149 Josef Hubáček, HK -1 7
HK0125 Zdeněk Košťál, Roudnice -1 7
HK0142 František Němeček, HK -1 7
HK0239 Šimon Přibyl, Třebechovice -1 7
HK0106 Lubomír Rak, HK -1 7
HK0075 Alena Sejtková, HK -1 7
HK0001 Pavel Špás, Chlumec n. C. -1 7
HK0099 Jan Štembera, HK -1 7
HK0269 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby -1 7
HK0080 Pavel Urban, Chlumec -1 7
HK0122 Miluše Urbanová, HK -1 7
HK0237 Petr Valenta, HK -1 7
HK0328 Ladislav Dlab, HK -4 7
HK0174 Zdeněk Dušek, HK -4 7
HK0022 Jiří Haleš, HK -4 7
HK0119 Jaroslav Hanuš ml., HK -4 7
HK0167 Jiří Havelka, Černožice -4 7
HK0340 Vladimír Hubený, Převýšov 58 -4 7
HK0048 Radek Chlad, Kosičky 25 -4 7
HK0229 Jaroslav Kafka, HK -4 7
HK0181 Lenka Kopišťová, HK -4 7
HK0107 Jan Kulda, HK -4 7
HK0430 Dobroslav Lánský, Stará Skřeněř -4 7
HK0280 Alena Lochmanová, Bydžov -4 7
HK0329 Stanislav Macek, Třebechovice -4 7
HK0395 Marcel Pilař, Hradec Králové -4 7
HK0398 Dagmar Pilařová, Hradec Králové -4 7
HK0151 Martin Stloukal, HK -4 7
HK0401 Michal Šulc, Černilov -4 7
HK0183 Josef Taichman, Prasek 194 -4 7
HK0418 Stanislav Urban st., Předměřice -4 7
HK0386 Roman Věchet, Mokrovousy 94 -4 7
HK0302 Ivan Černík, HK -7 7
HK0056 Jaroslav Erbs, HK -7 7
HK0085 Zdena Havránková, HK -7 7
HK0225 Ondřej Hofman, Černilov 357 -7 7
HK0224 Kateřina Hofmanová, Černilov -7 7
HK0060 Bohuslav Konečný, HK -7 7
HK0422 Martin Lochman, Olešnice -7 7
HK0279 Martin Lochman, Bydžov -7 7
HK0034 Miloš Luňák, Chlumec -7 7
HK0110 Iva Spěšná, Roudnice -7 7
HK0431 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -7 7
HK0452 František Kraj st., HK 9 0 6
HK0493 Milan Stránský ml., Barchov 5 5
HK0481 Štěpán Koucký, Převýšov 2 5
HK0394 Tomáš Bouška, Roudnice 0 5
HK0033 Vendula Dvořáková, Choceň 0 5
HK0443 Jaroslav Muzikant, Hradec Králové 0 5
HK0323 Zdena Pražáková, Opatovice 0 5
HK0017 Miroslav Rys, Klamoš 113 0 5
HK0204 Jaroslav Staněk, Svatý Jiří 7 0 5
HK0420 Marek Voženílek, Lhota p. L. 0 5
HK0424 Petr Voženílek ml., Lhota p. L. 0 5
HK0428 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 0 5
HK0478 Hana Pospíšilová, HK -1 5
HK0444 Jiří Slunéčko, Hradec Králové -1 5
HK0446 Petra Šimonová, HK -1 5
HK0474 jiří Tušic, Stěžery 280 -4 5
HK0312 Jan Satranský, HK 5 4
HK0238 Jan Bílek, Praskačka 24 2 4


OKRESNÍ PŘEBOR (351. – 440. místo)

HK0267 Pavel Čihák, HK 2 4
HK0256 Petr Skřivan st., Libčany 189 2 4
HK0434 Václav Vondruš, Starý Bydžov 2 4
HK0378 Jiří Gernat, -1 4
HK0127 Jan Hanuš, HK -1 4
HK0049 Jiří Janda, Vrchovnice -1 4
HK0396 Rudolf Klečka, Chlumec -1 4
HK0432 Zdena Lajtochová, Chlumec -1 4
HK0435 Jaroslav Macháč, Chlumec -1 4
HK0145 Serafín Motyka, Kunčice -1 4
HK0024 Zdeněk Schlappl, HK -1 4
HK0257 Emil Šrámek, Libčany 37 -1 4
HK0347 Jan Vojtěchovský, Hradec Králové -1 4
HK0342 Václav Zachař, Hradec Králové -1 4
HK0044 Eva Zimová, Kosičky 120 -1 4
HK0245 Jakub Banetka, HK 3 -4 4
HK0268 Petr Čihák, HK -4 4
HK0304 Miroslav Ducho, HK -4 4
HK0258 Martin Grossman, Třebechovice -4 4
HK0064 Jan Havlík, HK -4 4
HK0092 Lubomír Houfek, HK -4 4
HK0299 Jiří Kábr, HK -4 4
HK0300 Hana Kábrová, HK -4 4
HK0079 Alena Klempířová, HK -4 4
HK0061 Marie Konečná, HK -4 4
HK0411 Jan Kulhánek, Hradec Králové 6 -4 4
HK0251 Zdeněk Malý, Lhota pod Libčany -4 4
HK0062 Jaroslav Novotný, HK -4 4
HK0199 Bohumil Novotný, Nepolisy 86 -4 4
HK0253 Milan Pavlas, Libčany -4 4
HK0228 Ivan Pícha, HK 12 -4 4
HK0383 Jaroslav Tuhý, Třebechovice -4 4
HK0331 Václav Klapka, Hradec Králové -7 4
HK0326 Jiří Macek, Třebechovice p. O. -7 4
HK0413 Jaroslav Synek, Humburky -7 4
HK0018 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby -7 4
HK0112 Stáňa Koudelková, Roudnice 7 -10 4
HK0451 František Kraj, HK 0 3
HK0476 Daniela Novotná, HK 0 3
HK0482 Petr Černý, 2 2
HK0485 Josef Horáček, HK 9 2 2
HK0484 Roman Machač, HK 2 2
HK0490 Josef Müller, HK 2 2
HK0465 Zdeněk Skořepa, HK 2 2
HK0483 Monika Štěrbová, Chlumec n.C 2 2
HK0454 Luděk Trojan, HK 2 2
HK0260 Martin Beránek, Chrudim 0 2
HK0318 Eva Brychová, HK 0 2
HK0393 Jan Dvořáček, Praskačka 0 2
HK0031 Jindřich Dvořák, Choceň 0 2
HK0390 Mikuláš Heřman, Stěžery 0 2
HK0042 Marek Kafka, Lovčice 237 0 2
HK0365 Ondřej Karabinoš, Stěžírky 0 2
HK0051 Ladislav Novák, Chlum 72 0 2
HK0058 Petr Polanský, HK 0 2
HK0379 Jaroslav Ryba, Olešnice 0 2
HK0406 Oldřich Vávra, Hradec Králové 9 0 2
HK0392 Dagmar Zimová, Lodín 26 0 2
HK0450 Zdeňka Mlatečková, HK -4 2
HK0436 Halina Vondrušová, Starý Bydžov 5 1
HK0381 Petr Ragula, Hradec Králové 12 2 1
HK0097 Jitka Štemberová, HK 2 1
HK0187 Petr Ficenec, Dobruška -1 1
HK0186 Lenka Hofmanová, Dobruška -1 1
HK0115 Jan Klíma, Malšova Lhota -1 1
HK0076 Radek Sejtko, HK -1 1
HK0402 Michal Bena, Hradec Králové -4 1
HK0227 Ondřej Bernkraut, HK -4 1
HK0065 Jiří Bičiště, HK -4 1
HK0055 Ondřej Erbs, HK -4 1
HK0230 Jiří Hošek, Předměřice -4 1
HK0155 Zdeněk Jeřábek, HK -4 1
HK0118 František Klíma, HK -4 1
HK0088 Tomáš Luštinec, HK -4 1
HK0333 Michal Martínek, Hradec Králové -4 1
HK0272 Petr Novotný, Chlumec -4 1
HK0011 David Pražák, HK -4 1
HK0196 Hana Bílková st., Libčany 167 -7 1
HK0301 Hana Černíková, HK -7 1
HK0015 František Dušek, Holohlavy -7 1
HK0276 Jan Hejzlar, Třebechovice -7 1
HK0211 Tereza Horáková, HK -7 1
HK0274 Jozef Kralovič, Olešnice 81 -7 1
HK0380 Tomáš Marek, Nepolisy 90 -7 1
HK0074 Zdeněk Sejtko, HK -7 1
HK0437 Libor Slavík, Třebechovice -7 1
HK0249 Jan Vojtěchovský ml., HK -7 1
HK0433 Niki Vondrušová, Starý Bydžov -7 1
HK0212 Petr Myška, Lovčice 107 -10 1
HK0319 Jiří Brych, HK 0 -1


BARÁŽ (441. – 481. místo)

HK0133 Václav Čermák, HK 0 -1
HK0030 Petr Dvořák, Choceň 0 -1
HK0032 Pavel Dvořák, Choceň 0 -1
HK0387 Vladislav Heřman, Stěžery 0 -1
HK0063 Milan Šmolka, HK 0 -1
HK0081 Petr Urban, Chlumec 0 -1
HK0448 Tomáš Bohumír, Jeníkovice 100 -1 -1
HK0486 Josef Horáček, HK 2 -1 -1
HK0492 Jiří Komár, Hradec Králové -1 -1
HK0491 Václav Pácal, Hradec Králové -1 -1
HK0480 Eliška Koudelková, Nový Bydžov -7 -1
HK0471 Václav Kuchař, HK -7 -1
HK0473 Václav Portych, HK -7 -1
HK0466 Miroslav Černý, HK -10 -1
HK0210 Milan Drobný, Chlumec -1 -2
HK0140 Petr Hejzlar, HK -1 -2
HK0335 Vladimír Klapka, Hradec Králové -1 -2
HK0116 Blanka Podlipná, HK -1 -2
HK0289 Lenka Přibylová, HK -1 -2
HK0369 Tomáš Hanuš, Nový Bydžov -4 -2
HK0035 Milan Štěrba, Chlumec -4 -2
HK0412 Jiří Šulc, Praha 10 -4 -2
HK0389 Miloslav Liman, Hradec Králové -7 -2
HK0385 Jaroslav Ryba, Olešnice 43 -7 -2
HK0281 Jiří Synek, Bydžov 0 -4
HK0469 Jakub Jilem, Trávník 12 -4 -4
HK0460 Jan Hanuš ml., HK -7 -4
HK0467 Petr Synek, Chlumec n.C. -7 -4
HK0376 Eva Doušová, Skochovice 129 -1 -5
HK0141 Marta Němečková, HK -4 -5
HK0102 Jakub Dus, Sendražice -7 -5
HK0298 Jaroslav Veselovský, Předměřice -10 -5
HK0205 Zdeněk Dvořák, Choceň 0 -7
HK0206 Anna Staňková, Choceň 0 -7
HK0397 Jiří Svoboda, Kolín 0 -7
HK0400 Kamil Žák, Hradec Králové -1 -8
HK0173 Martina Dušková, HK -7 -8
HK0240 Vojtěch Přibyl, Třebechovice -7 -8
HK0236 Iveta Šulcová, Černilov 425 -7 -8
HK0358 Jana Škopová, Hradec Králové -10 -8
HK0198 Pavel Novotný, Nepolisy 86 -4 -17