VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga

HRADEC KRÁLOVÉ - Tip liga čtenářů, průběžné pořadí

30.5.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační obrázekFoto: Archiv HD



EXTRALIGA (1. – 11. místo)

HK0031 Andrea Chabadová, Hr. Králové 2 71
HK0066 Jiří Spěšný, Roudnice 2 68
HK0033 Jiří Chabada, Hradec Králové 2 65
HK0145 Šimon Přibyl, Třebechovice p. O. 11 62
HK0024 Jaroslav Sehnoutka ml., Hr. Král. 11 62
HK0013 Květoslav Kvasnička, Kunčice 5 59
HK0032 Tomáš Chabada, Hradec Králové 2 59
HK0209 Zdeněk Dušek, Hradec Králové 11 56
HK0196 David Havránek, Hradec Králové 8 56
HK0348 Ladislav Firbacher, Chlumec 5 56
HK0198 Zdena Havránková, Hradec Králové 2 56


I. LIGA (12. – 30. místo)
HK0093 Roman Machač, Hradec Králové -1 56
HK0193 Oldřich Turek, Hradec Králové -1 56
HK0358 Kamil Žák, Hradec Králové 8 54
HK0049 Bedřich Roubíček, Hradec Králové 8 53
HK0001 Petr Valenta, Hradec Králové 8 53
HK0215 Petr Mašek, Hradec Králové 5 53
HK0298 Pavel Pilař, Převýšov 5 53
HK0143 Vojtěch Přibyl, Třebechovice p. O. 5 53
HK0169 Václav Tarantík ml., 5 53
HK0285 František Hrbáček, Hradec Králové 2 53
HK0351 Roman Chalupa, Kratonohy 2 53
HK0078 Petr Koza, Hradec Králové 2 53
HK0210 Radko Petřík, Hradec Králové 2 53
HK0021 Václav Polívka, Hradec Králové 2 53
HK0071 František Zolman, Lhota p. L. 2 53
HK0329 Petr Kopiště, Hradec Králové 2 52
HK0108 František Dušek, Holohlavy 5 51
HK0007 Josef Stránský, Libčany 14 50
HK0270 Jan Hanuš, Hradec Králové 8 50


II. LIGA (31. – 60. místo)
HK0233 Erik Pařízek, Starý Bydžov 8 50
HK0099 Luboš Chlad, Kosičky 5 50
HK0019 Kateřina Medková, Divec 5 50
HK0017 Jakub Uher, Hořice 5 50
HK0323 Josef Buřič, Chlumec n. C. 2 50
HK0199 Ladislav Havránek, Hradec Králové 2 50
HK0352 Hana Chalupová, Kratonohy 2 50
HK0109 Roman Kupka, Třebechovice p. O. 2 50
HK0011 Jitka Kvasničková, Puchlovice 2 50
HK0346 Petr Matějka, Stěžery 2 50
HK0044 Michal Pražák, Kunčice 2 50
HK0036 Oldřich Školník, Hradec Králové -1 50
HK0269 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 14 47
HK0110 Vladimír Hradecký, Zábědov 8 47
HK0054 Jaroslav Dančuk, Sendražice 5 47
HK0060 Karel Dušek, Prasek 5 47
HK0095 Láďa Koudelka, Roudnice 5 47
HK0056 Jiří Macek, Třebechovice p. O. 5 47
HK0062 Karel Medlík, Hořice 5 47
HK0260 Vlastimil Gabriel, Vinary 2 47
HK0135 Markét Hrubá, Libčany 2 47
HK0353 Martin Chalupa, Kratonohy 2 47
HK0061 Aleš Kupka, Opočno 2 47
HK0342 Roman Škaloud, Hradec Králové 2 47
HK0194 Jiří Pechar ml. Štolbova 322, 2 47
HK0118 Pavel Tomeš st., Nový Bydžov 2 47
HK0345 Zdeněk Kostka, Hradec Králové -1 47
HK0344 Jiří Samek, Hradec Králové -1 47
HK0310 Petr Pilař ml., Převýšov 11 45
HK0367 Josef Horáček, Hradec Králové 5 45


III. LIGA (61. – 110. místo)
HK0393 Pavel Klempíř, Osičky 5 45
HK0107 Marie Mrkosová, Holohlavy 5 45
HK0160 Marek Šulc, Nechanice 2 45
HK0219 Jiří Hroneš čp. 93, 0 45
HK0113 Otto Vodák, Hradec Králové 14 44
HK0085 Jan Havlík, Hradec Králové 8 44
HK0277 František Navrátil, Hradec Králové 8 44
HK0273 Marie Hanušová, Hradec Králové 5 44
HK0192 Roman Hýsek, Hradec Králové 5 44
HK0182 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 5 44
HK0179 Petr Fejfar, Hradec Králové 2 44
HK0237 Lenka Taichmanová, Prasek 2 44
HK0087 Luděk Trojan, Hradec Králové 2 44
HK0303 Stanislav Urban, Předměřice n. L. 2 44
HK0159 Jaroslav Adamíra, Hradec Králové -1 44
HK0306 Vladimír Hubený, Převýšov -1 44
HK0371 Alena Walterová, Hradec Králové 0 43
HK0311 Petr Pilař st., Převýšov 8 42
HK0333 Jiří Vrba, Hradec Králové 2 42
HK0229 Martin Beneš, Lužec n. C. 11 41
HK0253 Filip Gernat, Ohnišťany 11 41
HK0252 Markéta Matušková, Černilov 11 41
HK0164 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 11 41
HK0092 Petr Zeliezko, Hradec Králové 11 41
HK0211 Eva Hrdličková, Chlum 8 41
HK0340 Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové 8 41
HK0155 Ivan Pícha, Hradec Králové 8 41
HK0063 Petra Sychrová, Hořice 8 41
HK0225 Milan Brandejs, Lovčice 5 41
HK0272 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 5 41
HK0212 Jan Hrdlička, Hradec Králové 5 41
HK0010 Roman Novák, Mžany 5 41
HK0235 Ondřej Pařízek, Starý Bydžov 5 41
HK0299 Pavel Pilař ml., Převýšov 5 41
HK0168 Václav Tarantík, Smiřice 5 41
HK0081 Michal Bena, Hradec Králové 2 41
HK0039 Lukáš Erbs, Hradec Králové 2 41
HK0271 Monika Hádková, Hradec Králové 2 41
HK0057 Stanislav Macek, Třebechovice 2 41
HK0020 Zdeněk Medek, Divec 2 41
HK0106 karel Miškář st., Dohalice 2 41
HK0244 Marie Novotná, Nepolisy 2 41
HK0245 Bohumil Novotný, Nepolisy 2 41
HK0050 Markéta Pražáková, Hr. Králové 2 41
HK0154 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 41
HK0104 Jindřich Tér, Zachrašťany 2 41
HK0047 František Klíma, Hradec Králové -1 41
HK0058 Jaroslava Macková, Třebechovice -1 41
HK0016 Miloš Uher, Hořice -1 41
HK0084 Jiří Bičiště, Hradec Králové 2 40


DIVIZE (111. – 150. místo)
HK0343 Jiří Janík, Hradec Králové 0 40
HK0080 Martin Grossman, 11 39
HK0309 Martin Pilař, Převýšov 8 39
HK0360 Roman Žák, Hradec Králové 8 39
HK0375 Josef Žák, Kratonohy 5 39
HK0220 Richard Schejbal, Hradec Králové 2 39
HK0321 Božena Dostálová, Hr. Králové 0 39
HK0141 Ondřej Hofman, Černilov 0 39
HK0100 Jan Zima, Kosičky 0 39
HK0102 Jiří Zima st., Kosičky 0 39
HK0156 Jiří Hošek, Předměřice n. L. 11 38
HK0003 Josef Novák, Mžany 11 38
HK0275 Jiří Bureš, Hradec Králové 8 38
HK0378 Jiří Slunéčko, Hradec Králové 8 38
HK0012 Lukáš Kvasnička, Puchlovice 5 38
HK0305 Libor Slavík, Třebechovice p. O. 5 38
HK0119 Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov 5 38
HK0232 Dagmar Zimová, Lodín 5 38
HK0183 Jakub Žďárský, Hradec Králové 5 38
HK0263 Hana Bílková, Libčany 2 38
HK0098 Radek Chlad, Kosičky 2 38
HK0278 Jan Koun, Svobodné Dvory 2 38
HK0073 Franišek Mádlo, Lhota p. L. 2 38
HK0022 Ladislav Navrátil, Chlum 2 38
HK0243 Pavlík Novotný, Nepolisy 2 38
HK0187 Lubomír Rak, Hradec Králové 2 38
HK0079 Zdeněk Schlappl, Hr. Králové 2 38
HK0170 Vlastimil Suchomel, Hr. Králové 2 38
HK0186 Vladimír Syrůček, Hradec Králové 2 38
HK0248 Pavel Šoltys, Ohnišťany 2 38
HK0239 Ladislav Myška, Nepolisy -1 38
HK0045 Oldřich Vávra, Hradec Králové -1 38
HK0089 Jaroslava Žítková, Plotiště -1 38
HK0246 Martin Zahrádka, Pamětník 5 37
HK0364 Jiří Dvořák, Skřivany 8 36
HK0400 Miroslav Hrubý, Libčany 2 36
HK0009 Petr Voženílek, Lhota p. L. 2 36
HK0103 Jiří Zima ml., Kosičky 0 36
HK0398 Filip Firbacher, Chlumec -1 36
HK0137 Zdena Lajdarová, Hradec Králové -1 36


KRAJSKÝ PŘEBOR (151. – 190. místo)
HK0046 Jan Klíma, Malšova Lhota 11 35
HK0185 Jan Kulda, Hradec Králové 11 35
HK0249 Jiří Syřiště, Ohnišťany 11 35
HK0105 Josef Ficenec, Dobruška 8 35
HK0214 Jaromír Hrdlička, Hradec Králové 8 35
HK0167 Jozef Kralovič, Olešnice 8 35
HK0406 Roman Štembera, Horní Jelení 8 35
HK0117 Petr Tomeš, Nový Bydžov 8 35
HK0356 Jakub Banetka, Hradec Králové 5 35
HK0328 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 5 35
HK0127 Hana Černíková, Hradec Králové 5 35
HK0055 Ondřej Dus, Sendražice 5 35
HK0053 Jakub Dus, Sendražice 5 35
HK0312 Josef Hubený, Převýšov 5 35
HK0307 Pavel Hubený, Převýšov 5 35
HK0129 Václav Klapka, Hradec Králové 5 35
HK0065 Miloslav Liman, Hradec Králové 5 35
HK0034 Jan Motyka, Kunčice 5 35
HK0123 Marta Němečková, HK 5 35
HK0166 Petr Novotný, Chlumec n. C. 5 35
HK0015 Jiří Polívka, Hradec Králové 5 35
HK0171 Karel Přibyl, Hradec Králové 5 35
HK0175 Lenka Přibylová, Hradec Králové 5 35
HK0200 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. 5 35
HK0176 Tomáš Hanuš, Nový Bydžov 2 35
HK0030 Irena Chabadová, Hradec Králové 2 35
HK0354 Lubomír Chalupa, Kratonohy 2 35
HK0158 Jaromír Jarkovský, Librantice 2 35
HK0234 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov 2 35
HK0136 Josef Lajdar, Hradec Králové 2 35
HK0223 Tomáš Marek, Nepolisy 2 35
HK0006 Bohumil Rulf, Malšova Lhota 2 35
HK0404 Jan Štenbera, Hradec Králové 2 35
HK0163 Iveta Šulcová, Černilov 2 35
HK0362 Jiří Janda, Vrchovnice -1 35
HK0189 Pavel Pechar, Nechanice -1 35
HK0202 Petr Skřivan st., Lhota p. L. -1 35
HK0184 Ladislav Žďárský, Hr. Králové -4 35
HK0334 Blanka Podlipná, Hr. Králové -7 35
HK0381 Martin Hopko, Sendražice 2 34


I. TŘÍDA (191. – 292. místo)
HK0330 Lenka Kopišťová, Hradec Králové 2 34
HK0402 Daniel Novotný, Barchov 2 34
HK0363 Josef Dvořák, Třebechovice 0 34
HK0397 Ladislav Leden, Zdechovice 0 34
HK0221 Miroslav Špaček, Lochenice 0 34
HK0197 Nikola Tvrdková, Hradec Králové 8 33
HK0008 Miloš Hlava, Hradec Králové 2 33
HK0399 František Horák, Syrovátka 2 33
HK0370 Tomáš Nosek, Hradec Králové 2 33
HK0339 Milan Dostál, Hradec Králové 0 33
HK0314 Zdeněk Kříž, Převýšov 11 32
HK0120 Miloslav Bednařík, Hr. Králové 8 32
HK0146 Hynek Strnad, Dohalice 8 32
HK0208 František Šimon, Nový Bydžov 8 32
HK0125 Hana Kábrová, Hradec Králové 5 32
HK0294 Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice 5 32
HK0018 Přemysl Kyral, Hradec Králové 5 32
HK0124 Jaromír Novotný, Olešnice 5 32
HK0213 Tomáš Pešava, Třebechovice 5 32
HK0297 Václav Pilař, Převýšov 5 32
HK0043 Jiří Brych, Hradec Králové 2 32
HK0144 Michal Přibyl, Třebechovice 2 32
HK0165 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 2 32
HK0090 Zdeněk Zvolánek, Hradec Králové 2 32
HK0274 Petr Všetečka, Předměřice n. L. 0 32
HK0349 Martin Firbacher, Chlumec -1 32
HK0035 Serafín Motyka, Kunčice -1 32
HK0172 Michal Přibyl II, Borohrádek -1 32
HK0281 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové -1 32
HK0195 Jiří Pechar st., Nechanice -4 32
HK0242 Václav Vondruš, Starý Bydžov -4 32
HK0403 Svatopluk Kleňhar, Ohnišťany 8 31
HK0407 Vlastimil Krejčí st., Třebechovice 8 31
HK0027 Matěj Mottl, Hradec Králové 8 31
HK0025 Silvie Mottlová, Hradec Králové 8 31
HK0410 Přemysl Švarc, Lhota p. L. 5 31
HK0004 Eliška Janderová, Hradec Králové 2 31
HK0026 Vítek Mottl, Hradec Králové 2 31
HK0382 Jan Radoň, Blešno 2 31
HK0383 Luboš Radoň, Blešno 2 31
HK0373 Jaroslav Imlauf, Ohnišťany 0 31
HK0222 Patrik Špaček, Lochenice 0 31
HK0374 Michal Žák, Kratonohy 0 31
HK0122 Jan Mahelka, Hradec Králové -1 31
HK0286 Michal Novák, Hvozdnice 11 30
HK0417 Štěpán Koucký, Převýšov 8 30
HK0384 Jaroslav Ryba, Hradec Králové 2 30
HK0149 Ladislav Hofman, Černilov 0 30
HK0101 Eva Zimová, Kosičky 0 30
HK0268 Blanka Bednářová, Hr. Králové -1 30
HK0076 Jaroslav Novotný, Hr. Králové 8 29
HK0240 Nikola Vondrušová, Starý Bydžov 8 29
HK0231 Eduard Důbrava, Petrovice 5 29
HK0347 Jiří Havelka, Černožice 5 29
HK0132 Josef Hlavsa, Hradec Králové 5 29
HK0014 Josef Kopecký, Lhota p. L. 5 29
HK0293 Zdeněk Malý, Trávník 5 29
HK0201 Emil Šrámek, Lhota p. L. 5 29
HK0112 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 2 29
HK0188 Jan Hojný, Hradec Králové 2 29
HK0147 Václav Lukeš, Chlumec n. C. 2 29
HK0157 Tomáš Luštěnec, Hradec Králové 2 29
HK0250 Petr Šoltys, Ohnišťany 2 29
HK0028 Jan Vojtěchovský, Hr. Králové 2 29
HK0280 Josef Müller, Hradec Králové -1 29
HK0315 Milan Vilímský, Nechanice -1 29
HK0029 Jan Vojtěchovský II, Hr. Králové -1 29
HK0133 Jaroslav Pavel, Malšova Lhota -4 29
HK0180 Evžen Zvolánek, Jaroměř 2 28
HK0380 Kamil Jíra, Kunčice 0 28
HK0288 Martina Černá, Hradec Králové 2 27
HK0287 Jiří Černý, Hradec Králové 2 27
HK0114 Milan Štěrba, Chlumec n. C. 2 27
HK0142 Kateřina Hofmanová, Černilov 0 27
HK0097 Renata Chladová, Kosičky 11 26
HK0262 Dušan Malinský, Libčany 11 26
HK0258 Zdeňka Dusová, Sendražice 8 26
HK0316 Alžběta Beránková, Sv. Dvory 5 26
HK0181 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 5 26
HK0326 Pavel Pospíšil, Hradec Králové 5 26
HK0405 Jitka Štemberová, Hradec Králové 5 26
HK0357 Jiří Banetka, Hradec Králové 2 26
HK0313 Vladimír Dolenský, Převýšov 2 26
HK0041 Jaroslav Erbs, Hradec Králové 2 26
HK0040 Ondřej Erbs, Hradec Králové 2 26
HK0091 Jiří Haleš, Hradec Králové 2 26
HK0134 Michaela Hrubá, Libčany 2 26
HK0077 Jana Kozová, Hradec Králové 2 26
HK0075 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 2 26
HK0074 Jan Kulhánek, Hradec Králové 2 26
HK0148 Klára Lukešová, Chlumec n. C. 2 26
HK0086 Zdeňka Matečková, Hr. Králové 2 26
HK0292 Milan Pavlas, Libišany 2 26
HK0284 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 2 26
HK0301 Josef Urban ml., Předměřice n. L. 2 26
HK0302 Josef Urban st., Předměřice n. L. 2 26
HK0083 Josef Vojtěch, Písek 2 26
HK0241 Vašek Vondruš, Starý Bydžov 2 26
HK0322 Marie Buřičová, Chlumec n. C. -1 26
HK0238 Josef Haltuf, Zadražany -1 26
HK0327 Hana Pospíšilová, Hr. Králové -1 26
HK0276 Hana Burešová, Hradec Králové -4 26


OKRESNÍ PŘEBOR (293. – 360. místo)
HK0386 Vratislav Dušek, Sendražice 5 25
HK0387 Václava Dušková, Sendražice 5 25
HK0389 Jakub Šimůnek, Předměřice 5 25
HK0388 Barbora Šimůnková, Předměřice 5 25
HK0300 Václav Pilař, Lovčice 2 25
HK0401 Michal Sobotka, Hradec Králové 0 25
HK0394 Johana Hanušová, Hradec Králové 5 24
HK0059 Miroslav Rys, Klamoš 2 24
HK0290 Vlastilmil Urban, Hradec Králové 2 24
HK0002 Jan Bílek, Praskačka 8 23
HK0072 František Němeček, Hr. Králové 8 23
HK0230 Žaneta Zimová, Lodín 8 23
HK0064 František Marek, Nový Bydžov 5 23
HK0173 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 23
HK0283 Radek Sejtko, Hradec Králové 5 23
HK0341 Hana Škaloudová, Hradec Králové 5 23
HK0128 Ivan Černík, Hradec Králové 2 23
HK0251 Jiří Gernat, Ohnišťany 2 23
HK0190 Václav Portych, Hradec Králové 2 23
HK0304 Stanislav Urban st., Předměřice 2 23
HK0279 Michal Klíž, Smiřice 0 23
HK0259 Jaroslav Brzák, Smiřice -1 23
HK0261 Marcel Gabriel, Vinary -1 23
HK0037 Michal Novotný, Hradec Králové 8 21
HK0096 Stáňa Koudelková, Roudnice 2 21
HK0369 Eva Brychová, Hradec Králové -1 21
HK0138 Věra Kuchařová, Hradec Králové 11 20
HK0414 František Kraj ml., Hradec Králové 8 20
HK0068 Marie Konečná, Hradec Králové 2 20
HK0139 Václav Kuchař, Hradec Králové 2 20
HK0216 Jiří Šulc, Praha 2 20
HK0217 Petra Šulcová, Černilov -1 20
HK0088 Otto Žitek, Plotiště -1 20
HK0361 Miroslav Černý, Hradec Králové 0 19
HK0320 František Kraj, Hradec Králové -1 19
HK0266 Jan Bednář, Hradec Králové -4 19
HK0152 Martin Stloukal, Hradec Králové 0 18
HK0308 David Hubený, Převýšov 5 17
HK0131 Vladimír Klapka, Hradec Králové 5 17
HK0335 Ota Podlipný, Hradec Králové 5 17
HK0236 Josef Taichman, Prasek 5 17
HK0282 Alena Sejtková, Hradec Králové 2 17
HK0385 Vojtěch Ryba, Hradec Králové 0 17
HK0264 Hana Bílková st., Libčany -1 17
HK0111 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby -1 17
HK0336 Lubomír Douděra, Hr. Králové -4 17
HK0191 Michal Portych, Hradec Králové -4 17
HK0121 Václav Čermák, Hradec Králové 2 16
HK0005 Ladislav Jandera, Hradec Králové 2 16
HK0392 Vratislav Havelka, Hradec Králové 0 16
HK0255 Milan Macura ml., Chlumec n. C. 0 16
HK0412 Miroslav Říha, Hredec Králové -1 16
HK0203 Jaroslav Veselovský, Prředměřice 2 15
HK0295 Nikola Andrysíková, Převýšov 0 15
HK0337 Marie Kuklová, Hradec Králové 0 15
HK0224 Miloš Luňák, Chlumec n. C. 0 15
HK0338 Milan Ryšavý, Hradec Králové 0 15
HK0140 Gabriela Sováková, Praskačka 5 14
HK0355 Alena Minaříková, Mělník 2 14
HK0023 Jaroslav Sehnoutka st., Hr. Králové 2 14
HK0218 Michal Šulc, Černilov 2 14
HK0408 Pavel Bartoš, Třebechovice 0 14
HK0377 Zuzana Bičišťová, Hradec Králové 0 14
HK0416 Josef Filip, Kratohohy 0 14
HK0174 Kateřina Přibylová, Hr. Králové -1 14
HK0317 Jiří Beránek, Svobodné Dvory -4 14
HK0413 Adéla Hubená, Převýšov 2 13
HK0415 Lukáš Koudelka, Nový Bydžov 5 12


BARÁŽ (361. – 420. místo)
HK0359 Kamila Žáková, Hradec Králové 2 12
HK0395 Jan Hanuš ml., Hradec Králové -1 12
HK0372 Marcel Tuček, Stěžery -1 12
HK0265 Jiří Bílek, Libčany -1 11
HK0094 Eva Doušová, Skochovice -1 11
HK0126 Jiří Kábr, Hradec Králové -1 11
HK0130 Václav Klapka st., -4 11
HK0069 Bohuslav Konečný, Hr. Králové -4 11
HK0291 Romana Černá, Hradec Králové 2 10
HK0254 Milan Drobný, Chlumec n. C. 0 10
HK0257 Hana Macurová, Chlumec n. C. 0 10
HK0207 Ondřej Truhlář, Roudnice 0 10
HK0319 Milan Hanzl, Kosičky -1 10
HK0390 Pavel Vejběra, Hradec Králové 0 8
HK0247 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -1 8
HK0267 Michal Bednář, Hradec Králové -4 8
HK0368 Josef Horáček II, Hradec Králové 0 7
HK0331 Zdeněk Košťál, Roudnice 0 7
HK0409 Martin Lysa, Hradec Králové 0 7
HK0256 Milan Macura st., Chlumec n. C. 0 7
HK0204 Filip Novotný, Hradec Králové 0 7
HK0051 Petr Škop, Hradec Králové 0 7
HK0042 Miroslav Ducho, Hradec Králové 0 6
HK0115 Móňa Štěrbová, Chlumec n. C. -1 6
HK0038 Eva Brandejsová, Hradec Králové 0 5
HK0151 Milena Černá, Hrdadec Králové 0 5
HK0324 Iveta Fryntová, Předměřice n. L. 0 5
HK0161 Lenka Hušková, Hradec Králové 0 5
HK0206 Leoš Truhlář, Hradec Králové 0 4
HK0411 Josef Žaloudek, Hradec Králové 0 3
HK0228 Petr Dvořák, Choceň 0 2
HK0420 Petr Janošič, Hradec Králové 0 2
HK0177 Martin Lochman, Nový Bydžov 0 2
HK0178 Alena Lochmanová, Nový Bydžov 0 2
HK0366 Zdeněk Petříček, Hradec Králové 0 2
HK0070 Petr Polanský, 0 2
HK0418 Marie Přibylová, Hradec Králové 0 2
HK0376 Zdeněk Rejvold, Plotiště 0 2
HK0082 Viktor Vojtěch, Písek 0 2
HK0365 Josef Štayr, Prasek -1 2
HK0153 Josef Hubáček, Hradec Králové 0 1
HK0332 Zdeněk Košťál II, Roudnice 0 1
HK0396 David Leden, Zdechovice 0 1
HK0067 Radek Matys, Nový Bydžov 0 1
HK0205 Daniela Novotná, Hradec Králové 0 1
HK0052 Jana Škopová, Hradec Králové 0 1
HK0296 Vladislava Andrysíková, Převýšov -4 1
HK0227 Pavel Dvořák, Choceň 0 0
HK0318 Radka Kvasničková, Hr. Králové -4 0
HK0379 Jan Bičiště, Hradec Králové 0 -1
HK0150 Josef Černý, Hradec Králové 0 -1
HK0419 Jiří Komárek, Hradec Králové 0 -1
HK0162 Jiří Pilař, Hradec Králové 0 -1
HK0325 Jiří Voborník, Předměřice n. L. 0 -1
HK0350 Přemysl Vonka, Hradec Králové 0 -1
HK0289 Miluše Urbanová, Hr. Králové -20 -1
HK0391 Jaroslava Havelková, Hr. Králové 0 -2
HK0116 Petr Dušek, Chlumec 0 -3
HK0226 Jindřich Dvořák, Choceň 0 -4
HK0048 Milan Smolka, Hradec Králové 0 -4

30.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 700 Kč Pomocní montážní dělníci POMOCNÝ/-Á MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 12700 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Královehradecký kraj, dle zakázek, , POMOCNÝ/-Á MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/-ICE, - PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 3. 2018, - Náplň práce: Montáž technologických celků v zemědělství, a to zejména systémů pro větrání stájí, montáž křídlových bran, lamelových vrat, rolovacích plachet a dalších výrobků. Občasná práce ve výškách , - Požadujeme: min. základní vzdělání, - Kontaktní osoba: Lutkov Nikolaj, tel.: 775 167 230 (volat 8:00 - 16:00 hod.), e-mail: lutkov.priorita@gmail.com. Pracoviště: Nikolaj lutkov, Skupova, č.p. 1069, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Nikolaj Lutkov, +420 775 167 230. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 18 810 Kč Ostatní stavební technici REFERENT/-KA - INVESTIČNÍ TECHNIK/-ČKA. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: REFERENT/-KA - INVESTIČNÍ TECHNIK/-ČKA, - PP na dobu určitou 1 rok, nástup 1.10.2018 nebo dle dohody, - Náplň práce: příprava a realizace rozsáhlých investic (technologické celky včetně stavebních částí), obstarávání dokladů a stanovisek veřejnoprávních orgánů a organizací potřebných , pro vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení a podávání příslušné žádosti , a návrhů, zpracování zadávací dokumentace výběrových řízení na veřejné zakázky, příprava dokumentace pro hodnotící komisi, vykonávání technického dozoru investora v průběhu realizace až po kolaudaci a převzetí stavby, - Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, vzdělání technického oboru výhodou, znalost stavebního zákona, znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou, uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook, internet), samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení, komunikační schopnosti, ŘP skupiny B výhodou, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka , ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků , a o změně některých zákonů, § 4 odst. 1, - Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, tři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené, zvýhodněné bydlení, zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance), příjemné pracovní prostředí, - Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra, - Přihlášky lze podávat do 14.9.2018. Pracoviště: Magistrát města hradec králové, Československé armády, č.p. 408, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Kristýna Lišková, +420 495 707 283. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Ostatní specialisté a 20 000 Kč Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení PEDAGOGICKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PEDAGOGICKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE, - PP plný nebo zkrácený na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení pracovní smlouvy, nástup možný od 1.9.2018, - V programu podpory rodiny pomáháme rodinám s nezletilými dětmi překonávat problémy s plněním školních povinností, s péčí o děti, výchovou a hospodařením, které jsou způsobeny chudobou a které nezvládají vyřešit vlastními silami, - Náplň práce: dojíždí do domácností ohrožených rodin zapojených do programu a pomáhá jim zvládat požadavky školy, asistuje dětem při domácí přípravě do školy, plnění domácích úkolů a zvládání školního učiva, velmi úzce spolupracuje s pracovníky škol a pracovníky oddělení sociálně právní ochrany dětí, - Požadujeme: VŠ vzdělání splňující podmínky pro výkon profese pedagogický pracovník dle Zákona č. 563/2004Sb., o pedagogických pracovnících (sociální pedagog, speciální pedagog, vychovatel, učitel, pedagog volného času atd.), trestní bezúhonnost, flexibilitu, empatický a pozitivní přístup k dětem se specifickými potřebami, ochotu cestovat po Hradecku, schopnost pracovat samostatně i v týmu, - Nabízíme: mzdu 20 000 Kč hrubého při plném úvazku, flexibilní pracovní dobu, možnost využívat home office, pravidelné supervize, intervize a příležitost dále se vzdělávat, práci v kolektivu přátelských, energických lidí, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky bez praxe, - Své strukturované životopisy posílejte na email: matouskova.aufori@gmail.com do 28.8.2018. Pracoviště: Aufori, o. p. s., Akademika Heyrovského, č.p. 1178, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Lenka Matoušková, . Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 20 000 Kč Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) MONTÉR/-KA PRO MĚŘENÍ A REGULACI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MONTÉR/-KA PRO MĚŘENÍ A REGULACI, - PP na dobu neurčitou, nástup ihned, - Požadujeme: min.vyučení v oboru elektro, vyhláška § 50, - Nabízíme: nástupní hrubou mzdu od 20 000 Kč a výš dle zkušeností, příspěvek na stravování, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu volejte na tel.: 603 840 926 (Ing. Černý). Pracoviště: Msp air s.r.o.- pracoviště hradec králové, Pavla Hanuše, č.p. 299, 500 02 Hradec Králové 2. Informace: Martin Černý, +420 603 840 926.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Chleboun za hrdinu. Rozhodl derby...

Jakub Havelka.

Chceme se udržet na vítězné vlně, říká Havelka z Malšovy Lhoty

-

Béčko hradecké Slavie nasázelo soupeři sedm gólů

Hradec Králové - Víkend na zelených trávních v okresních přeborech.

Sigma dostala od Baníku výprask, doma stále nebodovala

Potřetí za sebou prohráli olomoučtí fotbalisté ligový zápas na svém stadionu. Po Slavii a Plzni si tři body odvezl také Baník. Sigma od něj dostala čtyři branky, sama dala jedinou. Hrdinou duelu se stal ostravský autor hattricku Dame Diop.

Tabulka Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 5 5 0 0 7:1 15
2. AC Sparta Praha 5 4 1 0 11:3 13
3. SK Slavia Praha 5 4 0 1 11:3 12
4. FC Baník Ostrava 5 4 0 1 10:3 12
5. FC Fastav Zlín 5 3 1 1 7:5 10
6. 1. FC Slovácko 5 3 0 2 8:6 9
7. 1. FK Příbram 5 2 2 1 11:8 8
8. FK Jablonec 5 2 1 2 8:5 7
9. Bohemians Praha 1905 5 2 1 2 6:7 7
10. FK Mladá Boleslav 5 2 0 3 12:12 6
11. FC Slovan Liberec 5 1 3 1 5:5 6
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT