Vítězem čtvrtého kola se stal suverénním způsobem Filip Gernat z Ohnišťan (startovní číslo HK0193), jenž získal jako jediný čtrnáct bodů.
Nejlepší hráč si může převzít cenu v inzertní kanceláři Hradeckého deníku ve Švehlově ulici: získává Dárkové balení z Pivovaru Rychtář a speciální tričko s logem Deníku. Výhru si může vyzvednout do úterý 11. září, v době od 9 do 15 hodin.

Jak se zapojit?

Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době, (1= vítězství domácích, 2= vítězství hostí, 0= remíza). Dvojtipy jsou nepřípustné.
Systém bodování: uhodnutý zápas 2 body, chybný tip –1, v případě nevyplnění tipu obdrží hráč –2 body.
Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen své číselné heslo a údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu redakce a hráč je potom již sám vpisuje do kuponu, do SMS zprávy nebo při hlas. na internetu. Každou středu otiskneme pořadí hráčů. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo.
Uzávěrka pro vhození kuponů do schránek či tipování pomocí SMS nebo na internetu každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje datum razítka.


Trojice nejlepších hráčů celkového pořadí se může těšit na ceny od Elektro Berry. Vítěz obdrží holicí strojek Philips, druhý digitální rádio Grundig a třetí rychlovarnou konvici ETA. Na čtvrtého hráče v konečném pořadí čeká sud od pivovaru Rychtář. Odměněni budou i tipující na pátém až jedenáctém místě. Každý z výherců získá kromě odměn i pamětní sklenici. Celkový vítěz se navíc utká ve speciálním superfinále o LCD televizor, který věnoval do soutěže hlavní partner Hypernova.

 

Výsledky 4. kola
1. FK Černilov – FC Olympia Hradec (0:4)⋌2
2. FK Ústí n. L. – FC Hradec Králové (1:1)⋌0
3. Pěnčín–Turnov – Slavoj Předměřice (3:1)⋌1
4. SK Týniště n. O. – FC Hradec B (1:2)⋌2
5. FC Nový Hradec – Spartak Kosičky (3:0)⋌1
6 . TJ Sokol Roudnice – SK Libčany (3:2)⋌1
7. Nový Bydžov B – Sokol Kratonohy (1:1)⋌0
8. TJ Sokol Malšovice – Loko Hradec (0:0)⋌0
9. AFK Probluz – TJ Sokol Nepolisy (1:3)⋌2
10. TJ Sokol Lovčice – TJ Jiskra Prasek (4:2)⋌1
Správná trefa:
Černilov – Olympia HK I. poločas: 0:1, konec: 0:4

 

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

 

EXTRALIGA (1. – 11. místo)



HK0221 Ladislav Šanda ml., Chuděřice 5 36
HK0069 Vlastimil Suchomel, HK 8 30
HK0235 Ján Glovacký, HK 5 30
HK0190 Jiří Syřiště, Ohnišťany 5 30
HK0103 Ondřej Dus, Sendražice 2 30
HK0359 Miroslav Černohlávek, Boharyně 8 27
HK0264 Josef Podrazil, Puchlovice 32 8 27
HK0364 Zdeněk Zelený, Hradec Králové 8 27
HK0292 Michal Přibyl, Borohrádek 5 27
HK0255 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. 5 27
HK0093 Evžen Zvolánek, Jaroměř 5 27

I. LIGA (12. – 35. místo)

 


HK0263 Lukáš Kvasnička, Puchlovice 32 2 27
HK0262 Jitka Kvasničková, Puchlovice 2 27
HK0294 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov 2 27
HK0192 Bohumil Rulf, Malšova Lhota 2 27
HK0320 Ladislav Myška, Nepolisy -1 27
HK0455 Marek Šulc, 8 25
HK0193 Filip Gernat, Ohnišťany 14 24
HK0182 Marie Havrdová, HK 8 24
HK0404 Miroslav Špaček, Lochenice 8 24
HK0131 Václav Vyleťal, Kratonohy 8 24
HK0002 Karel Medlík, Hořice 5 24
HK0285 Martin Pařízek, Starý Bydžov 5 24
HK0071 Václav Tarantík ml., HK 5 24
HK0052 Josef Vojtěch, Písek 49 5 24
HK0029 Vladimír Hradecký, Zábědov 2 24
HK0138 Petr Janošič st., HK 2 24
HK0309 Alena Minaříková, Mělník 2 24
HK0416 Václav Polívka, Hradec Králové 2 24
HK0232 Jan Radoň, Blešno 64 2 24
HK0421 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 2 24
HK0072 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 24
HK0091 Oldřich Turek, HK 2 24
HK0278 Jiří Vojtěch, Nový Bydžov 2 24
HK0019 František Zolman, Libčany 2 24

II. LIGA (36. – 70. místo)


HK0310 Jiří Pechar, Nechanice -1 24
HK0353 Václav Pilař, Převýšov 49 -1 24
HK0070 Václav Tarantík, Smiřice -1 24
HK0271 Jiří Malý, Třebovětice 11 0 22
HK0307 Martin Chalupa, Kratonohy 8 21
HK0410 Petra Šulcová, Černilov 276 8 21
HK0168 Martin Firbacher, Chlumec 5 21
HK0303 Miroslav Havrda, HK 5 21
HK0261 Josef Kopecký, Lhota pod Libčany 5 21
HK0338 Jan Kubánek, Velké Výkleky 16 5 21
HK0344 Martin Pilař, Převýšov 131 5 21
HK0005 Jakub Skroj, Nový Bydžov 5 21
HK0408 Patrik Špaček, Lochenice 5 21
HK0098 Roman Štembera, H. Jelení 5 21
HK0039 Marie Buřičková, Chlumec 612 2 21
HK0111 Ládislav Koudelka, Roudnice 7 2 21
HK0266 Květoslav Kvasnička, Kunčice 8 2 21
HK0067 Radek Moeller, HK 2 21
HK0373 Jiří Polívka, Hradec Králové 2 21
HK0322 Markéta Pražáková, Hradec Kr. 2 21
HK0189 Pavel Šoltys, Ohnišťany 2 21
HK0427 Petr Vaníček, Smidary 2 21
HK0021 Roman Zloch, HK 2 21
HK0159 Markéta Hrubá, Libčany -1 21
HK0415 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové -1 21
HK0277 Kateřina Přibylová, HK -1 21
HK0157 Roman Škaloud, HK -1 21
HK0355 Petr Škop, Hradec Králové -1 21
HK0010 Jiří Petr, HK 0 20
HK0345 Pavel Hubený, Převýšov 58 8 18
HK0348 Pavel Pilař, Převýšov 49 8 18
HK0172 Josef Cejnar, HK 5 18
HK0009 Martin Hopko, Sendražice 5 18
HK0441 Adéla Hubená, Převýšov 58 5 18
HK0020 Pavel Jaroslav, Malšova Lhota 5 18

III. LIGA (71. – 150. místo)

 


HK0336 Josef Kubánek, Velké Výkleky 16 5 18
HK0209 Milan Macura ml., Chlumec n.C. 5 18
HK0094 František Mádlo, Libčany 5 18
HK0351 Václav Pilař, Lovčice 22 5 18
HK0356 Pavel Pilař ml., Převýšov 49 5 18
HK0179 Pavel Pospíšil, HK 5 18
HK0003 Petra Sychrová, Hořice 5 18
HK0162 Alžběta Beránková, HK 2 18
HK0429 Milan Brandejs, Lovčice 107 2 18
HK0066 Lubomír Douděra, HK 2 18
HK0370 Eduard Důbrava, Petrovice 2 2 18
HK0226 Ladislav Hofman, Černilov 357 2 18
HK0337 Josef Hubený, Převýšov 113 2 18
HK0382 František Chvojka, Roudnice 19 2 18
HK0252 Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice 2 18
HK0026 Roman Kupka, Třebechovice 2 18
HK0028 Aleš Kupka, Opočno 2 18
HK0171 Petr Matějka, Stěžery 2 18
HK0374 Roman Novák, Mžany 2 18
HK0200 Marie Novotná, Nepolisy 86 2 18
HK0311 Pavel Pechar, Nechanice 2 18
HK0146 Věra Pecharová, Nechanice 2 18
HK0259 Hynek Strnad, Dohalice 2 18
HK0391 Michal Žák, Kratonohy 144 2 18
HK0054 Lukáš Erbs, HK -1 18
HK0087 Ladislav Havránek, HK -1 18
HK0244 Miloš Hlava, HK -1 18
HK0423 Ladislav Konrád, Předměřice 198 -1 18
HK0317 Osvald Liebisch st., HK -1 18
HK0286 Erik Pařízek, Starý Bydžov -1 18
HK0371 Tomáš Pešava, Třebechovice p. O. -1 18
HK0419 Jaroslav Sehnoutka st., HK -1 18
HK0366 Leoš Truhlář, Hradec Králové -1 18
HK0409 Josef Urban ml., Předměřice -1 18
HK0384 Radek Věchet, Mokrovousy 82 -1 18
HK0053 Viktor Vojtěch, Písek 49 -1 18
HK0134 Petr Všetečka, Předměřice 321 -1 18
HK0170 Ladislav Firbarcher, Chlumec -7 18
HK0284 Ondřej Pařízek, 8 17
HK0458 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 8 16
HK0462 Lukáš Koudelka, Nový Bydžov 8 16
HK0461 Johana Hanušová, HK 5 16
HK0457 Lukáš Tytl, 5 16
HK0158 Jiří Samek, HK 2 16
HK0287 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov 106 0 16
HK0220 Jaroslav Koubek, Dlouhé Dvory 0 16
HK0006 Karel Miškář, Dohalice 0 16
HK0316 Jaroslav Špryňar, HK 0 16
HK0439 Jiří Dvořák, Skřivany 8 15
HK0167 Jiří Havelka, Černožice 8 15
HK0060 Bohuslav Konečný, HK 8 15
HK0329 Stanislav Macek, Třebechovice p. O. 8 15
HK0148 Jan Motyka, Kunčice 8 15
HK0334 Vladimír Dolenský, Převýšov 63 5 15
HK0313 Izabela Folková, HK 5 15
HK0128 Jaroslav Hanuš st., HK 5 15
HK0297 Petr Hrubeš, HK 5 15
HK0166 Zdeněk Kostka, HK 5 15
HK0339 Petr Mašek, Hradec Králové 5 15
HK0068 Petr Ťapka, Hořice 5 15
HK0283 Pavel Tomeš, Nový Bydžov 5 15
HK0161 Otto Žitek, Plotiště 17 5 15
HK0361 Vladislava Andrýsková, Převýšov 2 15
HK0089 Eva Hrdličková, Chlum 64 2 15
HK0038 Jiří Chabada, HK 2 15
HK0037 Andrea Chabadová, HK 2 15
HK0308 Lubomír Chalupa, Kratonohy 2 15
HK0137 Petr Janošič, HK 2 15
HK0139 Jan Koun, Svobodné Dvory 2 15
HK0332 Zdeněk Kříž, Převýšov 130 2 15
HK0201 Pavlík Novotný, Nepolisy 86 2 15
HK0169 František Petkovický, Chlumec 2 15
HK0208 Jitka Pilňáčková, Jaroměř 2 15
HK0327 Michal Pražák, Kunčice 2 15
HK0233 Luboš Radoň, Blešno 64 2 15
HK0114 Libor Semirád, HK 2 15
HK0184 Lenka Taichmanová, Prasek 2 15
HK0013 Jindřich Tér, Zachrašťany 2 15
HK0247 Jakub Uher, Hořice 2 15
HK0045 Jiří Zima ml., Kosičky 2 15

DIVIZE (151. – 230. místo)

 


HK0004 Zdeněk Zvolánek, HK 2 15
HK0325 Věra Dlabová, HK -1 15
HK0086 David Havránek, HK -1 15
HK0306 Roman Chalupa, Kratonohy -1 15
HK0046 Luboš Chlad, Kosičky 25 -1 15
HK0152 Josef Muller, HK -1 15
HK0352 Michal Novák, Hvozdnice -1 15
HK0082 Radko Petřík, HK -1 15
HK0290 Karel Přibyl, HK -1 15
HK0324 Jaroslava Macková, Třebechovice -4 15
HK0293 František Marek, Nový Bydžov -4 15
HK0175 František Šimon, N.Bydžov -4 15
HK0343 Tomáš Votava, Převýšov 14 -4 15
HK0388 Josef Žák, Kratonohy 144 -4 15
HK0188 Josef Haltuf, Zadražany 57 -7 15
HK0017 Miroslav Rys, Klamoš 113 8 13
HK0444 Jiří Slunéčko, Hradec Králové 8 13
HK0445 Josef Dvořák, Třebechovice 5 13
HK0479 Drahomíra Špásová, Chlumec 5 13
HK0349 Petr Pilař ml., Převýšov 131 2 13
HK0472 Michal Portych, HK 2 13
HK0426 Ondřej Černý, Nepolisy 114 0 13
HK0464 Martin Berner, Chrudim -1 13
HK0463 Kateřina Duřtová, -1 13
HK0475 Kamil Jíra, Kunčice 19 -1 13
HK0061 Marie Konečná, HK 8 12
HK0246 Jiří Banetka, HK 5 12
HK0022 Jiří Haleš, HK 5 12
HK0224 Kateřina Hofmanová, Černilov 357 5 12
HK0149 Josef Hubáček, HK 5 12
HK0229 Jaroslav Kafka, HK 5 12
HK0106 Lubomír Rak, HK 5 12
HK0135 Lucie Rzdová, 5 12
HK0151 Martin Stloukal, HK 5 12
HK0001 Pavel Špás, Chlumec n. C. 5 12
HK0095 Hana Burešová, Hk 2 12
HK0036 Tomáš Chabala, HK 2 12
HK0305 Hana Chalupová, Kratonohy 2 12
HK0219 Milan Macura str., Chlumec 2 12
HK0218 Hana Macurová, Chlumec 2 12
HK0150 Jan Mahelka, HK 2 12
HK0265 Josef Novák, Mžany 2 12
HK0197 Daniel Novotný, Barchov 60 2 12
HK0242 Václav Pilňáček, Jaroměř 2 12
HK0012 Jaroslav Ryba, HK 2 12
HK0108 Vladimír Syrůček, HK 2 12
HK0248 Miloš Uher, Hořice 2 12
HK0414 Josef Urban st., Předměřice 2 12
HK0223 Roman Žák, HK 9 2 12
HK0160 Jaroslava Žítková, Plotiště 2 12
HK0296 Miloslav Bednařík, Věkoše -1 12
HK0163 Jiří Beránek, HK -1 12
HK0040 Miroslav Buřič, Chlumec 612 -1 12
HK0213 Vratislav Dušek, Sendražice -1 12
HK0214 Václava Dušková, Sendražice 96 -1 12
HK0008 Zdeněk Dvořák, -1 12
HK0275 Jozef Fisher, Nepasice 89 -1 12
HK0346 Jaromír Hrdlička, Hradec Králové -1 12
HK0350 Jan Hrdlička, Hradec Králové -1 12
HK0234 Roman Hýsek, HK -1 12
HK0154 Jiří Janík, HK -1 12
HK0078 Václav Klapka st., HK -1 12
HK0025 Miroslav Klučka, HK -1 12
HK0222 Miroslav Koutník, Libčany 219 -1 12
HK0057 Petr Koza, HK -1 12
HK0425 Vlastimil Krejčí st., Třebechovice -1 12
HK0178 Zdena Lajdarová, HK -1 12
HK0147 Jiří Pechar ml., Nechanice -1 12
HK0377 Tomáš Podhajský, Nový Bydžov -1 12
HK0291 Tomáš Přibyl, Bolohrádek -1 12
HK0073 Bedřich Roubíček, HK -1 12
HK0407 Richard Schejbal, Hradec Králové -1 12
HK0109 Jiří Spěšný, Roudnice -1 12
HK0216 Jakub Šimůnek, Předměřice 122 -1 12
HK0215 Bára Šimůnková, Předměřice 122 -1 12
HK0282 Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov -1 12
HK0363 Milan Vilímský, Nechanice -1 12
HK0375 Dagmar Zímová, Chlumec -1 12
HK0362 Milan Dostál, Trutnov -4 12
HK0129 Monika Hádková, HK -4 12

KRAJSKÝ PŘEBOR (231. – 300. místo)

 


HK0254 Josef Stránský, Libčany 143 -4 12
HK0113 Jaromír Šimůnek, HK -4 12
HK0399 Stanislav Urban, Předměřice -4 12
HK0405 Josef Urban star., Předměřice -4 12
HK0417 Ladislav Vlachý, Barchov -7 12
HK0367 Josef Karabinoš, 0 11
HK0393 Jan Dvořáček, Praskačka 8 10
HK0454 Luděk Trojan, HK 8 10
HK0478 Hana Pospíšilová, HK 5 10
HK0428 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 5 10
HK0456 Jiří Běloušek, HK 2 10
HK0447 Tomáš Heller, HK 2 10
HK0231 Jiří Hroneš, Nepasice 93 0 10
HK0014 Marie Mrkosová, Holohlavy 0 10
HK0100 Stanislav Špás, Sendražice 117 0 10
HK0101 Martin Špás, 0 10
HK0453 Miroslav Moc, Rozběřice -1 10
HK0258 Martin Grossman, Třebechovice 5 9
HK0049 Jiří Janda, Vrchovnice 5 9
HK0331 Václav Klapka, Hradec Králové 5 9
HK0112 Stáňa Koudelková, Roudnice 7 5 9
HK0435 Jaroslav Macháč, Chlumec 5 9
HK0253 Milan Pavlas, Libčany 5 9
HK0413 Jaroslav Synek, Humburky 5 9
HK0357 Božena Dostálová, Hradec Králové 2 9
HK0126 Zdeněk Košťál ml., Roudnice 86 2 9
HK0280 Alena Lochmanová, Bydžov 2 9
HK0142 František Němeček, HK 2 9
HK0395 Marcel Pilař, Hradec Králové 2 9
HK0398 Dagmar Pilařová, Hradec Králové 2 9
HK0075 Alena Sejtková, HK 2 9
HK0099 Jan Štembera, HK 2 9
HK0183 Josef Taichman, Prasek 194 2 9
HK0237 Petr Valenta, HK 2 9
HK0386 Roman Věchet, Mokrovousy 94 2 9
HK0440 Pavel Bahník, Třebechovice -1 9
HK0120 Marie Hanušová, HK -1 9
HK0105 Jan Hojný, HK -1 9
HK0047 Renata Chladová, Kosičky 25 -1 9
HK0153 Petr Kopiště, HK -1 9
HK0270 Přemysl Kyral, HK -1 9
HK0321 Tomáš Nosek, HK -1 9
HK0354 Petr Pilař, Převýšov 131 -1 9
HK0117 Ota Podlipný, HK -1 9
HK0136 Vladimír Samek, Smiřice -1 9
HK0191 Ladislav Šoltys, Ohnišťany -1 9
HK0084 Martin Volný, Chlumec -1 9
HK0007 Karel Dušek, Prasek -4 9
HK0016 Daniel Komárek, Lovčice 252 -4 9
HK0050 Jana Kozová, HK -4 9
HK0144 Oldřich Školník, HK -4 9
HK0121 Vlastimil Urban, HK -4 9
HK0438 Vašek Vondruš, Starý Bydžov -4 9
HK0043 Jiří Zima, Kosičky 120 -4 9
HK0243 Milan Hanousek, Urbanice 8 -7 9
HK0143 Michal Novotný, HK -7 9
HK0497 Evžena Duřtová, Lhota pod Libčany 8 8
HK0452 František Kraj st., HK 9 2 8
HK0468 Štefan Kucký, Převýšov 133 0 8
HK0288 Petra Průchová, Nový Bydžov 0 8
HK0486 Josef Horáček, HK 2 8 7
HK0485 Josef Horáček, HK 9 5 7
HK0450 Zdeňka Mlatečková, HK 5 7
HK0465 Zdeněk Skořepa, HK 5 7
HK0420 Marek Voženílek, Lhota p. L. 2 7
HK0180 Radka Kvasničková, HK 0 7
HK0470 Věra Kuchařová, HK -1 7
HK0202 Dušan Malínský, Libčany 8 -1 7
HK0459 Luboš Široký, HK -1 7
HK0369 Tomáš Hanuš, Nový Bydžov 8 6

I. TŘÍDA (301. – 366. místo)

 


HK0118 František Klíma, HK 5 6
HK0097 Jitka Štemberová, HK 5 6
HK0299 Jiří Kábr, HK 2 6
HK0432 Zdena Lajtochová, Chlumec 2 6
HK0251 Zdeněk Malý, Lhota pod Libčany 2 6
HK0145 Serafín Motyka, Kunčice 2 6
HK0199 Bohumil Novotný, Nepolisy 86 2 6
HK0062 Jaroslav Novotný, HK 2 6
HK0024 Zdeněk Schlappl, HK 2 6
HK0257 Emil Šrámek, Libčany 37 2 6
HK0434 Václav Vondruš, Starý Bydžov 2 6
HK0023 Michal Beláň, HK -1 6
HK0195 Jiří Bílek, Libčany 167 -1 6
HK0194 Hana Bílková, Libčany 167 -1 6
HK0302 Ivan Černík, HK -1 6
HK0328 Ladislav Dlab, HK -1 6
HK0056 Jaroslav Erbs, HK -1 6
HK0360 Vlastimil Gabriel, Vinary -1 6
HK0225 Ondřej Hofman, Černilov 357 -1 6
HK0165 František Horák, Syrovátka 103 -1 6
HK0341 David Hubený, Převýšov -1 6
HK0340 Vladimír Hubený, Převýšov 58 -1 6
HK0125 Zdeněk Košťál, Roudnice -1 6
HK0107 Jan Kulda, HK -1 6
HK0430 Dobroslav Lánský, Stará Skřeněř -1 6
HK0422 Martin Lochman, Olešnice -1 6
HK0034 Miloš Luňák, Chlumec -1 6
HK0077 Pavlína Sejtková, HK -1 6
HK0110 Iva Spěšná, Roudnice -1 6
HK0269 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby -1 6
HK0401 Michal Šulc, Černilov -1 6
HK0080 Pavel Urban, Chlumec -1 6
HK0418 Stanislav Urban st., Předměřice -1 6
HK0203 Jakub Vanický, Libčany 161 -1 6
HK0027 Jiřina Bořilová, Měník -4 6
HK0104 Jaroslav Brzák, Smiřice -4 6
HK0041 Josef Buřič, Chlumec 311 -4 6
HK0123 Romana Černá, HK -4 6
HK0124 Martina Černá, HK -4 6
HK0130 Jiří Černý, HK -4 6
HK0185 Josef Ficenec, Dobruška -4 6
HK0176 Michaela Hrubá, Libčany 181 -4 6
HK0315 Zdeněk Kubovčík, Česká Skalice -4 6
HK0177 Josef Lajdar, HK -4 6
HK0241 Michal Přibyl, Třebechovice -4 6
HK0156 Hana Škaloudová, HK -4 6
HK0083 Nikola Tvrdíková, HK -4 6
HK0059 Otto Vodák, HK -4 6
HK0442 Luboš Zima, Skřivany -4 6
HK0403 Kamila Žáková, Hradec Králové -4 6
HK0132 Václav Matějů, Třebechovice -7 6
HK0494 Stanislav Sudí, Dvůr Králové 5 5
HK0451 František Kraj, HK 2 5
HK0394 Tomáš Bouška, Roudnice 0 5
HK0033 Vendula Dvořáková, Choceň 0 5
HK0443 Jaroslav Muzikant, Hradec Králové 0 5
HK0323 Zdena Pražáková, Opatovice 0 5
HK0204 Jaroslav Staněk, Svatý Jiří 7 0 5
HK0480 Eliška Koudelková, Nový Bydžov 5 4
HK0484 Roman Machač, HK 2 4
HK0483 Monika Štěrbová, Chlumec n.C 2 4
HK0064 Jan Havlík, HK 0 4
HK0481 Štěpán Koucký, Převýšov -1 4
HK0446 Petra Šimonová, HK -1 4
HK0477 Miroslav Říha, HK -4 4
HK0289 Lenka Přibylová, HK 5 3

OKRESNÍ PŘEBOR (367. – 440. místo)

 


HK0402 Michal Bena, Hradec Králové 2 3
HK0227 Ondřej Bernkraut, HK 2 3
HK0274 Jozef Kralovič, Olešnice 81 2 3
HK0088 Tomáš Luštinec, HK 2 3
HK0333 Michal Martínek, Hradec Králové 2 3
HK0381 Petr Ragula, Hradec Králové 12 2 3
HK0074 Zdeněk Sejtko, HK 2 3
HK0245 Jakub Banetka, HK 3 -1 3
HK0238 Jan Bílek, Praskačka 24 -1 3
HK0127 Jan Hanuš, HK -1 3
HK0300 Hana Kábrová, HK -1 3
HK0228 Ivan Pícha, HK 12 -1 3
HK0383 Jaroslav Tuhý, Třebechovice -1 3
HK0044 Eva Zimová, Kosičky 120 -1 3
HK0174 Zdeněk Dušek, HK -4 3
HK0372 Radek Hanuš, Nový Bydžov -4 3
HK0119 Jaroslav Hanuš ml., HK -4 3
HK0085 Zdena Havránková, HK -4 3
HK0048 Radek Chlad, Kosičky 25 -4 3
HK0181 Lenka Kopišťová, HK -4 3
HK0279 Martin Lochman, Bydžov -4 3
HK0239 Šimon Přibyl, Třebechovice -4 3
HK0122 Miluše Urbanová, HK -4 3
HK0431 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -4 3
HK0096 Jiří Bureš, HK -7 3
HK0273 Jaroslav Kratochvíl, Chlumec -7 3
HK0368 Žaneta Zimová, Lodín 26 -7 3
HK0495 Martin Hloucal, Smidary 2 2
HK0502 Renata Jilemová, Trávník 12 2 2
HK0501 Petr Regula, HK 2 2
HK0260 Martin Beránek, Chrudim 0 2
HK0482 Petr Černý, 0 2
HK0031 Jindřich Dvořák, Choceň 0 2
HK0390 Mikuláš Heřman, Stěžery 0 2
HK0042 Marek Kafka, Lovčice 237 0 2
HK0365 Ondřej Karabinoš, Stěžírky 0 2
HK0490 Josef Müller, HK 0 2
HK0051 Ladislav Novák, Chlum 72 0 2
HK0058 Petr Polanský, HK 0 2
HK0379 Jaroslav Ryba, Olešnice 0 2
HK0406 Oldřich Vávra, Hradec Králové 9 0 2
HK0392 Dagmar Zimová, Lodín 26 0 2
HK0467 Petr Synek, Chlumec n.C. 5 1
HK0492 Jiří Komár, Hradec Králové 2 1
HK0471 Václav Kuchař, HK 2 1
HK0015 František Dušek, Holohlavy 0 1
HK0276 Jan Hejzlar, Třebechovice 0 1
HK0474 jiří Tušic, Stěžery 280 -4 1
HK0424 Petr Voženílek ml., Lhota p. L. -4 1
HK0389 Miloslav Liman, Hradec Králové 2 0
HK0412 Jiří Šulc, Praha 10 2 0
HK0065 Jiří Bičiště, HK -1 0
HK0211 Tereza Horáková, HK -1 0
HK0230 Jiří Hošek, Předměřice -1 0
HK0155 Zdeněk Jeřábek, HK -1 0
HK0115 Jan Klíma, Malšova Lhota -1 0
HK0212 Petr Myška, Lovčice 107 -1 0
HK0272 Petr Novotný, Chlumec -1 0
HK0011 David Pražák, HK -1 0
HK0076 Radek Sejtko, HK -1 0
HK0437 Libor Slavík, Třebechovice -1 0
HK0433 Niki Vondrušová, Starý Bydžov -1 0
HK0268 Petr Čihák, HK -4 0
HK0267 Pavel Čihák, HK -4 0
HK0304 Miroslav Ducho, HK -4 0
HK0378 Jiří Gernat, -4 0
HK0092 Lubomír Houfek, HK -4 0
HK0396 Rudolf Klečka, Chlumec -4 0
HK0079 Alena Klempířová, HK -4 0
HK0326 Jiří Macek, Třebechovice p. O. -4 0
HK0312 Jan Satranský, HK -4 0
HK0256 Petr Skřivan st., Libčany 189 -4 0
HK0347 Jan Vojtěchovský, Hradec Králové -4 0
HK0342 Václav Zachař, Hradec Králové -4 0

BARÁŽ (441. – 490. místo)

 


HK0133 Václav Čermák, HK 0 -1
HK0032 Pavel Dvořák, Choceň 0 -1
HK0030 Petr Dvořák, Choceň 0 -1
HK0387 Vladislav Heřman, Stěžery 0 -1
HK0063 Milan Šmolka, HK 0 -1
HK0499 Martin Duřt, Hradec Králové -1 -1
HK0498 Kateřina Medková, Hradec Králové -1 -1
HK0496 Milan Šnytr, Dobřenice -1 -1
HK0476 Daniela Novotná, HK -4 -1
HK0448 Tomáš Bohumír, Jeníkovice 100 -1 -2
HK0466 Miroslav Černý, HK -1 -2
HK0491 Václav Pácal, Hradec Králové -1 -2
HK0081 Petr Urban, Chlumec -1 -2
HK0318 Eva Brychová, HK -4 -2
HK0358 Jana Škopová, Hradec Králové 5 -3
HK0141 Marta Němečková, HK 2 -3
HK0210 Milan Drobný, Chlumec -1 -3
HK0140 Petr Hejzlar, HK -1 -3
HK0335 Vladimír Klapka, Hradec Králové -1 -3
HK0116 Blanka Podlipná, HK -1 -3
HK0035 Milan Štěrba, Chlumec -1 -3
HK0196 Hana Bílková st., Libčany 167 -4 -3
HK0301 Hana Černíková, HK -4 -3
HK0055 Ondřej Erbs, HK -4 -3
HK0187 Petr Ficenec, Dobruška -4 -3
HK0380 Tomáš Marek, Nepolisy 90 -4 -3
HK0249 Jan Vojtěchovský ml., HK -4 -3
HK0411 Jan Kulhánek, Hradec Králové 6 -7 -3
HK0018 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby -7 -3
HK0281 Jiří Synek, Bydžov 0 -4
HK0500 Barbora Jilemová, Trávník 12 -4 -4
HK0460 Jan Hanuš ml., HK -1 -5
HK0469 Jakub Jilem, Trávník 12 -1 -5
HK0473 Václav Portych, HK -4 -5
HK0493 Milan Stránský ml., Barchov -10 -5
HK0173 Martina Dušková, HK 2 -6
HK0376 Eva Doušová, Skochovice 129 -1 -6
HK0102 Jakub Dus, Sendražice -1 -6
HK0298 Jaroslav Veselovský, Předměřice -1 -6
HK0385 Jaroslav Ryba, Olešnice 43 -4 -6
HK0186 Lenka Hofmanová, Dobruška -7 -6
HK0436 Halina Vondrušová, Starý Bydžov -7 -6
HK0205 Zdeněk Dvořák, Choceň 0 -7
HK0206 Anna Staňková, Choceň 0 -7
HK0397 Jiří Svoboda, Kolín 0 -7
HK0319 Jiří Brych, HK -7 -8
HK0236 Iveta Šulcová, Černilov 425 -1 -9
HK0400 Kamil Žák, Hradec Králové -1 -9
HK0240 Vojtěch Přibyl, Třebechovice -4 -12
HK0198 Pavel Novotný, Nepolisy 86 -1 -18