Vítězem šestého kola se stal Aleš Kupka z Opočna (startovní číslo HK0028), jenž získal plný počet dvaceti bodů.
Nejlepší hráčka si může převzít cenu v inzertní kanceláři Hradeckého deníku ve Švehlově ulici: získává Dárkové balení z Pivovaru Rychtář a speciální tričko s logem Deníku. Výhru si může vyzvednout do úterý 25. září, v době od 9 do 15 hodin.
Jak se zapojit? Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době, (1= vítězství domácích, 2= vítězství hostí, 0= remíza). Dvojtipy jsou nepřípustné.
Systém bodování: uhodnutý zápas 2 body, chybný tip –1, nevyplnění tipu –2 body.
Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen své číselné heslo a údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu redakce a hráč je potom již sám vpisuje do kuponu, do SMS zprávy nebo při hlas. na internetu. Každou středu otiskneme pořadí hráčů. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo.
Uzávěrka pro vhození kuponů do schránek či tipování pomocí SMS nebo na internetu každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje datum razítka.
Trojice nejlepších hráčů celkového pořadí se může těšit na ceny od Elektro Berry. Vítěz obdrží holicí strojek Philips, druhý digitální rádio Grundig a třetí rychlovarnou konvici značky ETA. Na čtvrtého hráče v konečném pořadí čeká sud od pivovaru Rychtář. Odměněni budou i tipující na pátém až jedenáctém místě. Každý z výherců získá i pamětní sklenici. Celkový vítěz se navíc utká ve speciálním finále o LCD televizor, který věnoval do soutěže hlavní partner Hypernova.

 

Výsledky 6. kola
1. FK Černilov – FK Nový Bydžov (0:6)⋌2
2. FC Vítkovice – FC Hradec Králové (1:2)⋌2
3. SK Sokol Ovčáry – SK Převýšov (2:0)⋌1
4. SK Hlavice – FC Hradec Králové B (1:0)⋌1
5. SK Jičín – TJ Sokol Lhota p. L. (2:0)⋌1
6 . FK Chlumec n. C. – SK Libčany (2:1)⋌1
7. Čechie Hlušice – Sokol Kratonohy (1:0)⋌1
8. Loko Hradec – TJ Sokol Dohalice (2:1)⋌1
9. Spartak Kobylice – Slavia Hradec (2:0)⋌1
10. SK Libčany B – SK Převýšov B (1:1)⋌0
Správná trefa:
Černilov – Nový Bydžov I. poločas: 0:3, konec: 0:6





EXTRALIGA (1. – 11. místo)

HK0103 Ondřej Dus, Sendražice 17 55
HK0221 Ladislav Šanda ml., Chuděřice 14 55
HK0404 Miroslav Špaček, Lochenice 17 49
HK0192 Bohumil Rulf, Malšova Lhota 14 49
HK0028 Aleš Kupka, Opočno 20 46
HK0232 Jan Radoň, Blešno 14 46
HK0235 Ján Glovacký, HK 11 46
HK0344 Martin Pilař, Převýšov 11 46
HK0190 Jiří Syřiště, Ohnišťany 8 46
HK0309 Alena Minaříková, Mělník 14 43
HK0067 Radek Moeller, HK 14 43


I. LIGA (12. – 35. místo)
HK0416 Václav Polívka, Hradec Králové 14 43
HK0421 Jaroslav Sehnoutka ml., HK 14 43
HK0427 Petr Vaníček, Smidary 14 43
HK0278 Jiří Vojtěch, Nový Bydžov 11 43
HK0091 Oldřich Turek, HK 8 43
HK0308 Lubomír Chalupa, Kratonohy 17 40
HK0082 Radko Petřík, HK 17 40
HK0371 Tomáš Pešava, Třebechovice 14 40
HK0322 Markéta Pražáková, HK 14 40
HK0408 Patrik Špaček, Lochenice 14 40
HK0391 Michal Žák, Kratonohy 144 14 40
HK0356 Pavel Pilař ml., Převýšov 49 11 40
HK0359 Miroslav Černohlávek, Boharyně 8 40
HK0294 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov 8 40
HK0255 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. 8 40
HK0364 Zdeněk Zelený, Hradec Králové 8 40
HK0093 Evžen Zvolánek, Jaroměř 8 40
HK0029 Vladimír Hradecký, Zábědov 88 14 38
HK0455 Marek Šulc, 11 38
HK0377 Tomáš Podhajský, Nový Bydžov 17 37
HK0170 Ladislav Firbarcher, Chlumec 14 37
HK0303 Miroslav Havrda, HK 14 37
HK0038 Jiří Chabada, HK 14 37
HK0306 Roman Chalupa, Kratonohy 14 37


II. LIGA (36. – 70. místo)
HK0139 Jan Koun, Svobodné Dvory 14 37
HK0373 Jiří Polívka, Hradec Králové 14 37
HK0327 Michal Pražák, Kunčice 14 37
HK0423 Ladislav Konrád, Předměřice 198 11 37
HK0111 Ládislav Koudelka, Roudnice 7 11 37
HK0026 Roman Kupka, Třebechovice 11 37
HK0317 Osvald Liebisch st., HK 11 37
HK0002 Karel Medlík, Hořice 11 37
HK0351 Václav Pilař, Lovčice 22 11 37
HK0159 Markéta Hrubá, Libčany 8 37
HK0307 Martin Chalupa, Kratonohy 8 37
HK0261 Josef Kopecký, Lhota pod Libčany 8 37
HK0310 Jiří Pechar, Nechanice 8 37
HK0292 Michal Přibyl, Borohrádek 8 37
HK0189 Pavel Šoltys, Ohnišťany 8 37
HK0098 Roman Štembera, H. Jelení 8 37
HK0264 Josef Podrazil, Puchlovice 32 5 37
HK0475 Kamil Jíra, Kunčice 19 14 35
HK0415 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 14 35
HK0158 Jiří Samek, HK 14 35
HK0188 Josef Haltuf, Zadražany 57 14 34
HK0087 Ladislav Havránek, HK 14 34
HK0036 Tomáš Chabala, HK 14 34
HK0293 František Marek, Nový Bydžov 14 34
HK0001 Pavel Špás, Chlumec n. C. 14 34
HK0388 Josef Žák, Kratonohy 144 14 34
HK0168 Martin Firbacher, Chlumec 11 34
HK0313 Izabela Folková, HK 11 34
HK0226 Ladislav Hofman, Černilov 357 11 34
HK0037 Andrea Chabadová, HK 11 34
HK0265 Josef Novák, Mžany 11 34
HK0374 Roman Novák, Mžany 11 34
HK0200 Marie Novotná, Nepolisy 86 11 34
HK0134 Petr Všetečka, Předměřice 321 11 34
HK0045 Jiří Zima ml., Kosičky 11 34


III. LIGA (71. – 150. místo)
HK0004 Zdeněk Zvolánek, HK 11 34
HK0161 Otto Žitek, Plotiště 17 11 34
HK0182 Marie Havrdová, HK 8 34
HK0419 Jaroslav Sehnoutka st., HK 8 34
HK0157 Roman Škaloud, HK 8 34
HK0070 Václav Tarantík, Smiřice 8 34
HK0019 František Zolman, Libčany 8 34
HK0263 Lukáš Kvasnička, Puchlovice 32 5 34
HK0262 Jitka Kvasničková, Puchlovice 5 34
HK0285 Martin Pařízek, Starý Bydžov 5 34
HK0259 Hynek Strnad, Dohalice 5 34
HK0069 Vlastimil Suchomel, HK 2 34
HK0052 Josef Vojtěch, Písek 49 2 34
HK0349 Petr Pilař ml., Převýšov 131 14 32
HK0006 Karel Miškář, Dohalice 8 32
HK0461 Johana Hanušová, HK 5 32
HK0008 Zdeněk Dvořák, 17 31
HK0305 Hana Chalupová, Kratonohy 17 31
HK0043 Jiří Zima, Kosičky 120 17 31
HK0022 Jiří Haleš, HK 14 31
HK0086 David Havránek, HK 14 31
HK0350 Jan Hrdlička, Hradec Králové 14 31
HK0242 Václav Pilňáček, Jaroměř 14 31
HK0151 Martin Stloukal, HK 14 31
HK0162 Alžběta Beránková, HK 11 31
HK0066 Lubomír Douděra, HK 11 31
HK0258 Martin Grossman, Třebechovice 11 31
HK0009 Martin Hopko, Sendražice 11 31
HK0020 Pavel Jaroslav, Malšova Lhota 11 31
HK0060 Bohuslav Konečný, HK 11 31
HK0166 Zdeněk Kostka, HK 11 31
HK0336 Josef Kubánek, Velké Výkleky 16 11 31
HK0201 Pavlík Novotný, Nepolisy 86 11 31
HK0169 František Petkovický, Chlumec 11 31
HK0012 Jaroslav Ryba, HK 11 31
HK0136 Vladimír Samek, Smiřice 11 31
HK0248 Miloš Uher, Hořice 11 31
HK0296 Miloslav Bednařík, Věkoše 8 31
HK0244 Miloš Hlava, HK 8 31
HK0337 Josef Hubený, Převýšov 113 8 31
HK0047 Renata Chladová, Kosičky 25 8 31
HK0382 František Chvojka, Roudnice 19 8 31
HK0094 František Mádlo, Libčany 8 31
HK0171 Petr Matějka, Stěžery 8 31
HK0233 Luboš Radoň, Blešno 64 8 31
HK0410 Petra Šulcová, Černilov 276 8 31
HK0384 Radek Věchet, Mokrovousy 82 8 31
HK0370 Eduard Důbrava, Petrovice 2 5 31
HK0054 Lukáš Erbs, HK 5 31
HK0193 Filip Gernat, Ohnišťany 133 5 31
HK0138 Petr Janošič st., HK 5 31
HK0332 Zdeněk Kříž, Převýšov 130 5 31
HK0338 Jan Kubánek, Velké Výkleky 16 5 31
HK0266 Květoslav Kvasnička, Kunčice 8 5 31
HK0353 Václav Pilař, Převýšov 49 5 31
HK0071 Václav Tarantík ml., HK 5 31
HK0072 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 31
HK0409 Josef Urban ml., Předměřice 5 31
HK0316 Jaroslav Špryňar, HK 8 29
HK0462 Lukáš Koudelka, Nový Bydžov 5 29
HK0105 Jan Hojný, HK 17 28
HK0129 Monika Hádková, HK 14 28
HK0145 Serafín Motyka, Kunčice 14 28
HK0062 Jaroslav Novotný, HK 14 28
HK0398 Dagmar Pilařová, Hradec Králové 14 28
HK0289 Lenka Přibylová, HK 14 28
HK0106 Lubomír Rak, HK 14 28
HK0114 Libor Semirád, HK 14 28
HK0361 Vladislava Andrysíková, Převýšov 11 28
HK0325 Věra Dlabová, HK 11 28
HK0149 Josef Hubáček, HK 11 28
HK0229 Jaroslav Kafka, HK 11 28
HK0178 Zdena Lajdarová, HK 11 28
HK0280 Alena Lochmanová, Bydžov 11 28
HK0218 Hana Macurová, Chlumec 11 28
HK0150 Jan Mahelka, HK 11 28
HK0197 Daniel Novotný, Nepolisy 11 28
HK0113 Jaromír Šimůnek, HK 11 28
HK0184 Lenka Taichmanová, Prasek 11 28
HK0283 Pavel Tomeš, Nový Bydžov 11 28


DIVIZE (151. – 230. místo)
HK0172 Josef Cejnar, HK 8 28
HK0128 Jaroslav Hanuš st., HK 8 28
HK0234 Roman Hýsek, HK 8 28
HK0046 Luboš Chlad, Kosičky 25 8 28
HK0252 Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice 8 28
HK0253 Milan Pavlas, Libčany 8 28
HK0179 Pavel Pospíšil, HK 8 28
HK0290 Karel Přibyl, HK 8 28
HK0073 Bedřich Roubíček, HK 8 28
HK0003 Petra Sychrová, Hořice 8 28
HK0175 František Šimon, N.Bydžov 8 28
HK0247 Jakub Uher, Hořice 8 28
HK0131 Václav Vyleťal, Kratonohy 8 28
HK0429 Milan Brandejs, Lovčice 107 5 28
HK0286 Erik Pařízek, Starý Bydžov 5 28
HK0355 Petr Škop, Hradec Králové 5 28
HK0439 Jiří Dvořák, Skřivany 2 28
HK0348 Pavel Pilař, Převýšov 49 2 28
HK0394 Tomáš Bouška, Roudnice 11 27
HK0284 Ondřej Pařízek, 8 27
HK0445 Josef Dvořák, Třebechovice 11 26
HK0472 Michal Portych, HK 11 26
HK0454 Luděk Trojan, HK 11 26
HK0458 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 8 26
HK0479 Drahomíra Špásová, Chlumec 8 26
HK0041 Josef Buřič, Chlumec 311 14 25
HK0110 Iva Spěšná, Roudnice 14 25
HK0440 Pavel Bahník, Třebechovice 11 25
HK0095 Hana Burešová, Hk 11 25
HK0224 Kateřina Hofmanová, Černilov 11 25
HK0432 Zdena Lajtochová, Chlumec 11 25
HK0354 Petr Pilař, Převýšov 131 11 25
HK0144 Oldřich Školník, HK 11 25
HK0099 Jan Štembera, HK 11 25
HK0213 Vratislav Dušek, Sendražice 8 25
HK0214 Václava Dušková, Sendražice 96 8 25
HK0275 Jozef Fisher, Nepasice 89 8 25
HK0154 Jiří Janík, HK 8 25
HK0025 Miroslav Klučka, HK 8 25
HK0057 Petr Koza, HK 8 25
HK0324 Jaroslava Macková, Třebechovice 8 25
HK0339 Petr Mašek, Hradec Králové 8 25
HK0352 Michal Novák, Hvozdnice 8 25
HK0147 Jiří Pechar ml., Nechanice 8 25
HK0395 Marcel Pilař, Hradec Králové 8 25
HK0291 Tomáš Přibyl, Bolohrádek 8 25
HK0407 Richard Schejbal, Hradec Králové 8 25
HK0216 Jakub Šimůnek, Předměřice 122 8 25
HK0215 Bára Šimůnková, Předměřice 122 8 25
HK0121 Vlastimil Urban, HK 8 25
HK0160 Jaroslava Žítková, Plotiště 8 25
HK0078 Václav Klapka st., HK 5 25
HK0311 Pavel Pechar, Nechanice 5 25
HK0146 Věra Pecharová, Nechanice 5 25
HK0068 Petr Ťapka, Hořice 5 25
HK0013 Jindřich Tér, Zachrašťany 5 25
HK0363 Milan Vilímský, Nechanice 5 25
HK0343 Tomáš Votava, Převýšov 14 5 25
HK0039 Marie Buřičková, Chlumec 612 2 25
HK0167 Jiří Havelka, Černožice 2 25
HK0441 Adéla Hubená, Převýšov 58 2 25
HK0277 Kateřina Přibylová, HK 2 25
HK0021 Roman Zloch, HK -1 25
HK0393 Jan Dvořáček, Praskačka 11 23
HK0456 Jiří Běloušek, HK 8 23
HK0450 Zdeňka Mlatečková, HK 8 23
HK0017 Miroslav Rys, Klamoš 113 8 23
HK0287 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov 5 23
HK0453 Miroslav Moc, Rozběřice 5 23
HK0320 Ladislav Myška, Nepolisy -4 23
HK0369 Tomáš Hanuš, Nový Bydžov 14 22
HK0163 Jiří Beránek, HK 11 22
HK0127 Jan Hanuš, HK 11 22
HK0340 Vladimír Hubený, Převýšov 58 11 22
HK0331 Václav Klapka, Hradec Králové 11 22
HK0153 Petr Kopiště, HK 11 22
HK0126 Zdeněk Košťál ml., Roudnice 86 11 22
HK0430 Dobroslav Lánský, Stará Skřeněř 11 22
HK0034 Miloš Luňák, Chlumec 11 22
HK0195 Jiří Bílek, Libčany 167 8 22


KRAJSKÝ PŘEBOR (231. – 315. místo)
HK0056 Jaroslav Erbs, HK 8 22
HK0341 David Hubený, Převýšov 8 22
HK0137 Petr Janošič, HK 8 22
HK0061 Marie Konečná, HK 8 22
HK0425 Vlastimil Krejčí st., Třebechovice 8 22
HK0321 Tomáš Nosek, HK 8 22
HK0272 Petr Novotný, Chlumec 8 22
HK0381 Petr Ragula, Hradec Králové 12 8 22
HK0109 Jiří Spěšný, Roudnice 8 22
HK0297 Petr Hrubeš, HK 5 22
HK0222 Miroslav Koutník, Libčany 219 5 22
HK0329 Stanislav Macek, Třebechovice 5 22
HK0152 Josef Muller, HK 5 22
HK0143 Michal Novotný, HK 5 22
HK0345 Pavel Hubený, Převýšov 58 2 22
HK0254 Josef Stránský, Libčany 143 2 22
HK0191 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 2 22
HK0271 Jiří Malý, Třebovětice 11 0 22
HK0481 Štěpán Koucký, Převýšov 8 20
HK0485 Josef Horáček, HK 9 5 20
HK0444 Jiří Slunéčko, Hradec Králové 5 20
HK0220 Jaroslav Koubek, Dlouhé Dvory 2 20
HK0362 Milan Dostál, Trutnov 0 20
HK0010 Jiří Petr, HK 0 20
HK0055 Ondřej Erbs, HK 14 19
HK0085 Zdena Havránková, HK 14 19
HK0079 Alena Klempířová, HK 14 19
HK0115 Jan Klíma, Malšova Lhota 14 19
HK0389 Miloslav Liman, Hradec Králové 14 19
HK0074 Zdeněk Sejtko, HK 14 19
HK0225 Ondřej Hofman, Černilov 357 11 19
HK0165 František Horák, Syrovátka 103 11 19
HK0452 František Kraj st., HK 9 11 19
HK0080 Pavel Urban, Chlumec 11 19
HK0405 Josef Urban star., Předměřice 11 19
HK0403 Kamila Žáková, Hradec Králové 11 19
HK0130 Jiří Černý, HK 8 19
HK0360 Vlastimil Gabriel, Vinary 8 19
HK0299 Jiří Kábr, HK 8 19
HK0177 Josef Lajdar, HK 8 19
HK0142 František Němeček, HK 8 19
HK0199 Bohumil Novotný, Nepolisy 86 8 19
HK0024 Zdeněk Schlappl, HK 8 19
HK0108 Vladimír Syrůček, HK 8 19
HK0156 Hana Škaloudová, HK 8 19
HK0040 Miroslav Buřič, Chlumec 612 5 19
HK0089 Eva Hrdličková, Chlum 64 5 19
HK0270 Přemysl Kyral, HK 5 19
HK0228 Ivan Pícha, HK 12 5 19
HK0208 Jitka Pilňáčková, Jaroměř 5 19
HK0413 Jaroslav Synek, Humburky 5 19
HK0282 Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov 5 19
HK0237 Petr Valenta, HK 5 19
HK0375 Dagmar Zímová, Chlumec 5 19
HK0334 Vladimír Dolenský, Převýšov 63 2 19
HK0414 Josef Urban st., Předměřice 2 19
HK0053 Viktor Vojtěch, Písek 49 0 18
HK0064 Jan Havlík, HK 8 17
HK0478 Hana Pospíšilová, HK 8 17
HK0486 Josef Horáček, HK 2 5 17
HK0470 Věra Kuchařová, HK 5 17
HK0011 David Pražák, HK 14 16
HK0018 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 14 16
HK0418 Stanislav Urban st., Předměřice 14 16
HK0402 Michal Bena, Hradec Králové 11 16
HK0048 Radek Chlad, Kosičky 25 11 16
HK0181 Lenka Kopišťová, HK 11 16
HK0380 Tomáš Marek, Nepolisy 90 11 16
HK0076 Radek Sejtko, HK 11 16
HK0503 Josef Štayr, Prasek 11 16
HK0124 Martina Černá, HK 8 16
HK0185 Josef Ficenec, Dobruška 8 16
HK0187 Petr Ficenec, Dobruška 8 16
HK0239 Šimon Přibyl, Třebechovice 8 16
HK0077 Pavlína Sejtková, HK 8 16
HK0083 Nikola Tvrdíková, HK 8 16
HK0027 Jiřina Bořilová, Měník 5 16
HK0123 Romana Černá, HK 5 16
HK0176 Michaela Hrubá, Libčany 181 5 16
HK0118 František Klíma, HK 5 16


I. TŘÍDA (311. – 370. místo)
HK0125 Zdeněk Košťál, Roudnice 5 16
HK0435 Jaroslav Macháč, Chlumec 5 16
HK0075 Alena Sejtková, HK 5 16
HK0437 Libor Slavík, Třebechovice 5 16
HK0097 Jitka Štemberová, HK 5 16
HK0269 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 5 16
HK0401 Michal Šulc, Černilov 5 16
HK0399 Stanislav Urban, Předměřice 5 16
HK0044 Eva Zimová, Kosičky 120 5 16
HK0243 Milan Hanousek, Urbanice 8 2 16
HK0107 Jan Kulda, HK 2 16
HK0241 Michal Přibyl, Třebechovice 2 16
HK0183 Josef Taichman, Prasek 194 2 16
HK0434 Václav Vondruš, Starý Bydžov 2 16
HK0223 Roman Žák, HK 9 2 16
HK0209 Milan Macura ml., Chlumec n.C. -1 16
HK0135 Lucie Rzdová, -1 16
HK0366 Leoš Truhlář, Hradec Králové -1 16
HK0494 Stanislav Sudí, Dvůr Králové 8 15
HK0457 Lukáš Tytl, -1 15
HK0465 Zdeněk Skořepa, HK 11 14
HK0480 Eliška Koudelková, Nový Bydžov 8 14
HK0315 Zdeněk Kubovčík, Česká Skalice 8 14
HK0202 Dušan Malínský, Libčany 8 5 14
HK0483 Monika Štěrbová, Chlumec n.C 5 14
HK0484 Roman Machač, HK 2 14
HK0420 Marek Voženílek, Lhota p. L. 2 14
HK0357 Božena Dostálová, Hradec Králové 0 14
HK0119 Jaroslav Hanuš ml., HK 11 13
HK0227 Ondřej Bernkraut, HK 8 13
HK0302 Ivan Černík, HK 8 13
HK0328 Ladislav Dlab, HK 8 13
HK0155 Zdeněk Jeřábek, HK 8 13
HK0300 Hana Kábrová, HK 8 13
HK0274 Jozef Kralovič, Olešnice 81 8 13
HK0251 Zdeněk Malý, Lhota pod Libčany 8 13
HK0104 Jaroslav Brzák, Smiřice 5 13
HK0268 Petr Čihák, HK 5 13
HK0378 Jiří Gernat, 5 13
HK0273 Jaroslav Kratochvíl, Chlumec 5 13
HK0422 Martin Lochman, Olešnice 5 13
HK0279 Martin Lochman, Bydžov 5 13
HK0326 Jiří Macek, Třebechovice p. O. 5 13
HK0122 Miluše Urbanová, HK 5 13
HK0174 Zdeněk Dušek, HK 2 13
HK0148 Jan Motyka, Kunčice 2 13
HK0386 Roman Věchet, Mokrovousy 94 2 13
HK0059 Otto Vodák, HK 2 13
HK0464 Martin Berner, Chrudim 0 13
HK0463 Kateřina Duřtová, 0 13
HK0120 Marie Hanušová, HK -1 13
HK0049 Jiří Janda, Vrchovnice -1 13
HK0246 Jiří Banetka, HK -4 13
HK0112 Stáňa Koudelková, Roudnice 7 -4 13
HK0417 Ladislav Vlachý, Barchov 0 12
HK0426 Ondřej Černý, Nepolisy 114 -1 12
HK0466 Miroslav Černý, HK 11 11
HK0081 Petr Urban, Chlumec 11 11
HK0372 Radek Hanuš, Nový Bydžov 8 11
HK0471 Václav Kuchař, HK 8 11


OKRESNI PŘEBOR (371. – 440. místo)
HK0477 Miroslav Říha, HK 8 11
HK0023 Michal Beláň, HK 5 11
HK0492 Jiří Komár, Hradec Králové 5 11
HK0367 Josef Karabinoš, 0 11
HK0084 Martin Volný, Chlumec 0 11
HK0428 Petr Voženílek st., Lhota p. L. -4 11
HK0376 Eva Doušová, Skochovice 129 11 10
HK0238 Jan Bílek, Praskačka 24 8 10
HK0050 Jana Kozová, HK 8 10
HK0505 Ladislav Mahr, Převýšov 8 10
HK0256 Petr Skřivan st., Libčany 189 8 10
HK0035 Milan Štěrba, Chlumec 8 10
HK0342 Václav Zachař, Hradec Králové 8 10
HK0267 Pavel Čihák, HK 2 10
HK0007 Karel Dušek, Prasek 2 10
HK0132 Václav Matějů, Třebechovice 2 10
HK0312 Jan Satranský, HK 2 10
HK0257 Emil Šrámek, Libčany 37 2 10
HK0347 Jan Vojtěchovský, Hradec Králové 2 10
HK0438 Vašek Vondruš, Starý Bydžov 2 10
HK0231 Jiří Hroneš, Nepasice 93 0 10
HK0014 Marie Mrkosová, Holohlavy 0 10
HK0101 Martin Špás, 0 10
HK0100 Stanislav Špás, Sendražice 117 0 10
HK0194 Hana Bílková, Libčany 167 -1 10
HK0219 Milan Macura st., Chlumec -1 10
HK0442 Luboš Zima, Skřivany -1 10
HK0346 Jaromír Hrdlička, Hradec Králové -4 10
HK0133 Václav Čermák, HK 8 9
HK0502 Renata Jilemová, Trávník 12 5 9
HK0117 Ota Podlipný, HK 0 9
HK0493 Milan Stránský ml., Barchov 11 8
HK0319 Jiří Brych, HK 8 8
HK0318 Eva Brychová, HK 5 8
HK0497 Evžena Duřtová, Lhota p. L. 0 8
HK0016 Daniel Komárek, Lovčice 252 0 8
HK0468 Štefan Kucký, Převýšov 133 0 8
HK0088 Tomáš Luštinec, HK 0 8
HK0288 Petra Průchová, Nový Bydžov 0 8
HK0446 Petra Šimonová, HK -1 8
HK0141 Marta Němečková, HK 11 7
HK0358 Jana Škopová, Hradec Králové 11 7
HK0304 Miroslav Ducho, HK 8 7
HK0186 Lenka Hofmanová, Dobruška 8 7
HK0245 Jakub Banetka, HK 3 5 7
HK0196 Hana Bílková st., Libčany 167 5 7
HK0230 Jiří Hošek, Předměřice 5 7
HK0092 Lubomír Houfek, HK 5 7
HK0504 Tomáš Labík, Písek 5 7
HK0431 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 5 7
HK0368 Žaneta Zimová, Lodín 26 5 7
HK0451 František Kraj, HK 2 7
HK0249 Jan Vojtěchovský ml., HK 2 7
HK0433 Niki Vondrušová, Starý Bydžov 2 7
HK0459 Luboš Široký, HK 0 7
HK0496 Milan Šnytr, Dobřenice 0 7
HK0476 Daniela Novotná, HK 5 6
HK0447 Tomáš Heller, HK 0 6
HK0180 Radka Kvasničková, HK -1 6
HK0460 Jan Hanuš ml., HK 8 5
HK0065 Jiří Bičiště, HK 5 5
HK0469 Jakub Jilem, Trávník 12 5 5
HK0506 Roman Kamenický, Plácky 5 5
HK0507 Radek Rychtera, Skřivany 5 5
HK0033 Vendula Dvořáková, Choceň 0 5
HK0443 Jaroslav Muzikant, Hradec Králové 0 5
HK0323 Zdena Pražáková, Opatovice 0 5
HK0204 Jaroslav Staněk, Svatý Jiří 7 0 5
HK0203 Jakub Vanický, Libčany 161 0 5
HK0424 Petr Voženílek ml., Lhota p. L. -1 5


BARÁŽ (441. – 494. místo)
HK0240 Vojtěch Přibyl, Třebechovice 11 4
HK0096 Jiří Bureš, HK 8 4
HK0301 Hana Černíková, HK 5 4
HK0210 Milan Drobný, Chlumec 5 4
HK0482 Petr Černý, 0 4
HK0333 Michal Martínek, Hradec Králové -4 4
HK0491 Václav Pácal, Hradec Králové 8 2
HK0411 Jan Kulhánek, Hradec Králové 6 5 2
HK0473 Václav Portych, HK 2 2
HK0509 Petr Svoboda, Černilov 2 2
HK0260 Martin Beránek, Chrudim 0 2
HK0031 Jindřich Dvořák, Choceň 0 2
HK0390 Mikuláš Heřman, Stěžery 0 2
HK0042 Marek Kafka, Lovčice 237 0 2
HK0365 Ondřej Karabinoš, Stěžírky 0 2
HK0051 Ladislav Novák, Chlum 72 0 2
HK0058 Petr Polanský, HK 0 2
HK0379 Jaroslav Ryba, Olešnice 0 2
HK0406 Oldřich Vávra, Hradec Králové 9 0 2
HK0392 Dagmar Zimová, Lodín 26 0 2
HK0448 Tomáš Bohumír, Jeníkovice 100 -1 2
HK0474 Jiří Tušic, Stěžery 280 -1 2
HK0102 Jakub Dus, Sendražice 8 1
HK0173 Martina Dušková, HK 8 1
HK0436 Halina Vondrušová, Starý Bydžov 2 1
HK0015 František Dušek, Holohlavy 0 1
HK0276 Jan Hejzlar, Třebechovice 0 1
HK0383 Jaroslav Tuhý, Třebechovice -1 1
HK0211 Tereza Horáková, HK 0 0
HK0212 Petr Myška, Lovčice 107 0 0
HK0499 Martin Duřt, Hradec Králové 0 -1
HK0030 Petr Dvořák, Choceň 0 -1
HK0032 Pavel Dvořák, Choceň 0 -1
HK0387 Vladislav Heřman, Stěžery 0 -1
HK0498 Kateřina Medková, Hradec Králové 0 -1
HK0063 Milan Šmolka, HK 0 -1
HK0508 Žaneta Homolová, Plotiště n. L. -1 -1
HK0467 Petr Synek, Chlumec n.C. -4 -1
HK0198 Pavel Novotný, Nepolisy 86 11 -2
HK0400 Kamil Žák, Hradec Králové 2 -2
HK0396 Rudolf Klečka, Chlumec -1 -2
HK0500 Barbora Jilemová, Trávník 12 5 -3
HK0140 Petr Hejzlar, HK 0 -3
HK0116 Blanka Podlipná, HK 0 -3
HK0298 Jaroslav Veselovský, Předměřice 2 -4
HK0281 Jiří Synek, Bydžov 0 -4
HK0385 Jaroslav Ryba, Olešnice 43 5 -5
HK0335 Vladimír Klapka, Hradec Králové -1 -5
HK0412 Jiří Šulc, Praha 10 -1 -5
HK0205 Zdeněk Dvořák, Choceň 0 -7
HK0206 Anna Staňková, Choceň 0 -7
HK0397 Jiří Svoboda, Kolín 0 -7
HK0495 Martin Hloucal, Smidary -7 -12
HK0236 Iveta Šulcová, Černilov 425 -4 -14