VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Soutěží již pětistovka hráčů, v čele Rulf

HRADEC KRÁLOVÉ - V osmém kole zvítězil se čtrnácti body Petr Černý ze Zvole, rozhodl o tom přesný tip na výsledek Správné trefy

3.10.2007
SDÍLEJ:

Tip liga čtenářůFoto: Archid HD

Po osmém kole podzimní části fotbalové Tip ligy, v němž registrujeme 504 hráčů (405 mužů a 99 žen), se do čela soutěže vyhoupl Bohumil Rulf, má však stejně bodů jako druhý Ladislav Šanda.

 Vítěze osmého kola určila Správná trefa, kterou uhodl Petr Černý ze Zvole (st. číslo HK0482). Získal totiž spolu s dalšími dvěma hráči čtrnáct bodů.

 Nejlepší hráč si může převzít cenu v inzertní kanceláři Hradeckého deníku ve Švehlově ulici: získává Dárkové balení z Pivovaru Rychtář a speciální tričko s logem Deníku. Výhru si může vyzvednout do úterý 9. října, v době od 9 do 15 hodin.


Jak se zapojit? Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době, (1= vítězství domácích, 2= vítězství hostí, 0= remíza). Dvojtipy jsou nepřípustné.
Systém bodování: uhodnutý zápas 2 body, chybný tip –1, nevyplnění tipu –2 body.

 Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a doplní jen své číselné heslo a údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0135. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu redakce a hráč je potom již sám vpisuje do kuponu, do SMS zprávy nebo při hlasování na internetu.

Uzávěrka pro vhození kuponů do schránek či tipování pomocí SMS nebo na internetu každý pátek v 16 hodin.
Trojice nejlepších hráčů celkového pořadí se může těšit na ceny od Elektro Berry. Vítěz obdrží holicí strojek Philips, druhý digitální rádio Grundig a třetí rychlovarnou konvici značky ETA. Na čtvrtého hráče čeká sud od pivovaru Rychtář. Odměněni budou i tipující na pátém až jedenáctém místě. Celkový vítěz se navíc utká ve speciálním finále o LCD televizor, který věnoval do soutěže hlavní partner Hypernova.

 

 

Výsledky 8. kola

1. Marila Příbram – FC Hradec Králové (0:0)⋌0
2. FK Agria Choceň – SK Převýšov (3:0)⋌1
3. Slavoj Předměřice – FC Hradec B (0:5)⋌2
4. Olympia Hradec – Sokol Lhota p. L. (2:3)⋌2
5. TJ Spartak Kosičky – SK Libčany (1:2)⋌2
6 . Sokol Roudnice – Spartak Police (3:1)⋌1
7. FK Nový Bydžov B – Jiskra Hořice (2:1)⋌1
8. AFK Probluz – Sokol Třebeš (4:2)⋌1
9. Sokol Dolany – Slavoj Skřivany (3:2)⋌1
10. Sokol Jeníkovice – Sokol Hořiněves (3:1)⋌1
Správná trefa:
Příbram – FC Hradec Králové I. poločas: 0:0, konec: 0:0

 

 


PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ




EXTRALIGA (1. – 11. místo)
HK0192 Bohumil Rulf, Malšova Lhota 5 65
HK0221 Ladislav Šanda ml., Chuděřice 2 65
HK0356 Pavel Pilař ml., Převýšov 49 11 62
HK0190 Jiří Syřiště, Ohnišťany 8 62
HK0404 Miroslav Špaček, Lochenice 2 62
HK0351 Václav Pilař, Lovčice 22 8 59
HK0278 Jiří Vojtěch, Nový Bydžov 8 59
HK0391 Michal Žák, Kratonohy 144 8 59
HK0103 Ondřej Dus, Sendražice -1 59
HK0303 Miroslav Havrda, HK 14 56
HK0261 Josef Kopecký, Lhota pod Libčany 8 56


I. LIGA (12. – 35. místo)
HK0416 Václav Polívka, Hradec Králové 8 56
HK0028 Aleš Kupka, Opočno 5 56
HK0232 Jan Radoň, Blešno 64 5 56
HK0067 Radek Moeller, HK 2 56
HK0182 Marie Havrdová, HK 11 53
HK0072 Blanka Tarantíková, Smiřice 11 53
HK0189 Pavel Šoltys, Ohnišťany 8 53
HK0310 Jiří Pechar, Nechanice 5 53
HK0082 Radko Petřík, HK 5 53
HK0235 Ján Glovacký, HK 2 53
HK0308 Lubomír Chalupa, Kratonohy 2 53
HK0462 Lukáš Koudelka, Nový Bydžov 14 51
HK0313 Izabela Folková, HK 8 50
HK0020 Pavel Jaroslav, Malšova Lhota 8 50
HK0262 Jitka Kvasničková, Puchlovice 8 50
HK0002 Karel Medlík, Hořice 8 50
HK0157 Roman Škaloud, HK 8 50
HK0244 Miloš Hlava, HK 5 50
HK0255 Petr Skřivan ml., Lhota p. L. 5 50
HK0388 Josef Žák, Kratonohy 144 5 50
HK0307 Martin Chalupa, Kratonohy 2 50
HK0344 Martin Pilař, Převýšov 131 2 50
HK0377 Tomáš Podhajský, Nový Bydžov 2 50
HK0264 Josef Podrazil, Puchlovice 32 2 50


II. LIGA (36. – 70. místo)
HK0327 Michal Pražák, Kunčice 2 50
HK0091 Oldřich Turek, HK 2 50
HK0309 Alena Minaříková, Mělník -1 50
HK0371 Tomáš Pešava, Třebechovice -1 50
HK0322 Markéta Pražáková, Hradec Kr. -1 50
HK0421 Jaroslav Sehnoutka ml., HK -1 50
HK0006 Karel Miškář, Dohalice 8 48
HK0093 Evžen Zvolánek, Jaroměř 0 48
HK0362 Milan Dostál, Trutnov 11 47
HK0162 Alžběta Beránková, HK 8 47
HK0066 Lubomír Douděra, HK 8 47
HK0353 Václav Pilař, Převýšov 49 8 47
HK0168 Martin Firbacher, Chlumec 5 47
HK0226 Ladislav Hofman, Černilov 357 5 47
HK0266 Květoslav Kvasnička, Kunčice 8 5 47
HK0263 Lukáš Kvasnička, Puchlovice 32 5 47
HK0373 Jiří Polívka, Hradec Králové 5 47
HK0277 Kateřina Přibylová, HK 5 47
HK0001 Pavel Špás, Chlumec n. C. 5 47
HK0019 František Zolman, Libčany 5 47
HK0004 Zdeněk Zvolánek, HK 5 47
HK0359 Miroslav Černohlávek, Boharyně 2 47
HK0038 Jiří Chabada, HK 2 47
HK0423 Ladislav Konrád, Předměřice 198 2 47
HK0111 Ládislav Koudelka, Roudnice 7 2 47
HK0306 Roman Chalupa, Kratonohy -1 47
HK0294 Zbyněk Pánek, Nový Bydžov -1 47
HK0292 Michal Přibyl, Borohrádek -1 47
HK0408 Patrik Špaček, Lochenice -1 47
HK0427 Petr Vaníček, Smidary -4 47
HK0316 Jaroslav Špryňar, HK 8 45
HK0029 Vladimír Hradecký, Zábědov 88 2 45
HK0415 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 2 45
HK0349 Petr Pilař ml., Převýšov 131 2 45
HK0440 Pavel Bahník, Třebechovice 11 44


III. LIGA (71. – 150. místo)
HK0003 Petra Sychrová, Hořice 11 44
HK0283 Pavel Tomeš, Nový Bydžov 11 44
HK0336 Josef Kubánek, Velké Výkleky 16 8 44
HK0233 Luboš Radoň, Blešno 64 8 44
HK0013 Jindřich Tér, Zachrašťany 8 44
HK0247 Jakub Uher, Hořice 8 44
HK0131 Václav Vyleťal, Kratonohy 8 44
HK0054 Lukáš Erbs, HK 5 44
HK0382 František Chvojka, Roudnice 19 5 44
HK0317 Osvald Liebisch st., HK 5 44
HK0352 Michal Novák, Hvozdnice 5 44
HK0169 František Petrovický, Chlumec 5 44
HK0370 Eduard Důbrava, Petrovice 2 2 44
HK0188 Josef Haltuf, Zadražany 57 2 44
HK0037 Andrea Chabadová, HK 2 44
HK0036 Tomáš Chabala, HK 2 44
HK0305 Hana Chalupová, Kratonohy 2 44
HK0419 Jaroslav Sehnoutka st., HK 2 44
HK0364 Zdeněk Zelený, Hradec Králové 2 44
HK0043 Jiří Zima, Kosičky 120 2 44
HK0045 Jiří Zima ml., Kosičky 2 44
HK0265 Josef Novák, Mžany -1 44
HK0455 Marek Šulc, 0 43
HK0445 Josef Dvořák, Třebechovice 8 42
HK0472 Michal Portych, HK 8 42
HK0170 Ladislav Firbarcher, Chlumec 0 42
HK0285 Martin Pařízek, Starý Bydžov 0 42
HK0057 Petr Koza, HK 8 41
HK0179 Pavel Pospíšil, HK 8 41
HK0068 Petr Ťapka, Hořice 8 41
HK0439 Jiří Dvořák, Skřivany 5 41
HK0009 Martin Hopko, Sendražice 5 41
HK0154 Jiří Janík, HK 5 41
HK0025 Miroslav Klučka, HK 5 41
HK0060 Bohuslav Konečný, HK 5 41
HK0071 Václav Tarantík ml., HK 5 41
HK0193 Filip Gernat, Ohnišťany 133 2 41
HK0159 Markéta Hrubá, Libčany 2 41
HK0332 Zdeněk Kříž, Převýšov 130 2 41
HK0150 Jan Mahelka, HK 2 41
HK0348 Pavel Pilař, Převýšov 49 2 41
HK0242 Václav Pilňáček, Jaroměř 2 41
HK0012 Jaroslav Ryba, HK 2 41
HK0151 Martin Stloukal, HK 2 41
HK0069 Vlastimil Suchomel, HK 2 41
HK0355 Petr Škop, Hradec Králové 2 41
HK0161 Otto Žitek, Plotiště 17 2 41
HK0087 Ladislav Havránek, HK -1 41
HK0139 Jan Koun, Svobodné Dvory -1 41
HK0374 Roman Novák, Mžany -1 41
HK0098 Roman Štembera, H. Jelení -1 41
HK0145 Serafín Motyka, Kunčice 11 39
HK0458 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 8 39
HK0454 Luděk Trojan, HK 5 39
HK0475 Kamil Jíra, Kunčice 19 2 39
HK0008 Zdeněk Dvořák, 0 39
HK0166 Zdeněk Kostka, HK 0 39
HK0171 Petr Matějka, Stěžery 0 39
HK0158 Jiří Samek, HK -1 39
HK0435 Jaroslav Macháč, Chlumec 11 38
HK0503 Josef Štayr, Prasek 11 38
HK0325 Věra Dlabová, HK 5 38
HK0224 Kateřina Hofmanová, Černilov 5 38
HK0126 Zdeněk Košťál ml., Roudnice 86 5 38
HK0254 Josef Stránský, Libčany 143 5 38
HK0413 Jaroslav Synek, Humburky 5 38
HK0099 Jan Štembera, HK 5 38
HK0361 Vladislava Andrysíková, Převýšov 2 38
HK0296 Miloslav Bednařík, Věkoše 2 38
HK0195 Jiří Bílek, Libčany 167 2 38
HK0041 Josef Buřič, Chlumec 311 2 38
HK0172 Josef Cejnar, HK 2 38
HK0129 Monika Hádková, HK 2 38
HK0337 Josef Hubený, Převýšov 113 2 38
HK0234 Roman Hýsek, HK 2 38
HK0178 Zdena Lajdarová, HK 2 38
HK0432 Zdena Lajtochová, Chlumec 2 38
HK0147 Jiří Pechar ml., Nechanice 2 38
HK0290 Karel Přibyl, HK 2 38
HK0113 Jaromír Šimůnek, HK 2 38


DIVIZE (151. – 230. místo)
HK0248 Miloš Uher, Hořice 2 38
HK0409 Josef Urban ml., Předměřice 2 38
HK0429 Milan Brandejs, Lovčice 107 -1 38
HK0022 Jiří Haleš, HK -1 38
HK0350 Jan Hrdlička, Hradec Králové -1 38
HK0046 Luboš Chlad, Kosičky 25 -1 38
HK0026 Roman Kupka, Třebechovice -1 38
HK0293 František Marek, Nový Bydžov -1 38
HK0062 Jaroslav Novotný, HK -1 38
HK0410 Petra Šulcová, Černilov 276 -1 38
HK0070 Václav Tarantík, Smiřice -1 38
HK0052 Josef Vojtěch, Písek 49 -1 38
HK0200 Marie Novotná, Nepolisy 86 -4 38
HK0338 Jan Kubánek, Velké Výkleky 16 5 36
HK0320 Ladislav Myška, Nepolisy 5 36
HK0481 Štěpán Koucký, Převýšov 2 36
HK0134 Petr Všetečka, Předměřice 321 2 36
HK0079 Alena Klempířová, HK 8 35
HK0282 Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov 8 35
HK0080 Pavel Urban, Chlumec 8 35
HK0039 Marie Buřičková, Chlumec 612 5 35
HK0056 Jaroslav Erbs, HK 5 35
HK0229 Jaroslav Kafka, HK 5 35
HK0061 Marie Konečná, HK 5 35
HK0389 Miloslav Liman, Hradec Králové 5 35
HK0253 Milan Pavlas, Libčany 5 35
HK0225 Ondřej Hofman, Černilov 357 2 35
HK0425 Vlastimil Krejčí st., Třebechovice 2 35
HK0280 Alena Lochmanová, Bydžov 2 35
HK0143 Michal Novotný, HK 2 35
HK0184 Lenka Taichmanová, Prasek 2 35
HK0160 Jaroslava Žítková, Plotiště 2 35
HK0095 Hana Burešová, Hk -1 35
HK0105 Jan Hojný, HK -1 35
HK0047 Renata Chladová, Kosičky 25 -1 35
HK0078 Václav Klapka st., HK -1 35
HK0218 Hana Macurová, Chlumec -1 35
HK0291 Tomáš Přibyl, Bolohrádek -1 35
HK0114 Libor Semirád, HK -1 35
HK0375 Dagmar Zímová, Chlumec -1 35
HK0128 Jaroslav Hanuš st., HK -4 35
HK0201 Pavlík Novotný, Nepolisy 86 -4 35
HK0259 Hynek Strnad, Dohalice 0 34
HK0456 Jiří Běloušek, HK 2 33
HK0136 Vladimír Samek, Smiřice 2 33
HK0479 Drahomíra Špásová, Chlumec 2 33
HK0094 František Mádlo, Libčany 0 33
HK0461 Johana Hanušová, HK -1 33
HK0138 Petr Janošič st., HK 8 32
HK0153 Petr Kopiště, HK 5 32
HK0208 Jitka Pilňáčková, Jaroměř 5 32
HK0256 Petr Skřivan st., Libčany 189 5 32
HK0297 Petr Hrubeš, HK 2 32
HK0331 Václav Klapka, Hradec Králové 2 32
HK0270 Přemysl Kyral, HK 2 32
HK0381 Petr Ragula, Hradec Králové 12 2 32
HK0073 Bedřich Roubíček, HK 2 32
HK0407 Richard Schejbal, Hradec Králové 2 32
HK0144 Oldřich Školník, HK 2 32
HK0363 Milan Vilímský, Nechanice 2 32
HK0284 Ondřej Pařízek, 0 32
HK0163 Jiří Beránek, HK -1 32
HK0086 David Havránek, HK -1 32
HK0034 Miloš Luňák, Chlumec -1 32
HK0324 Jaroslava Macková, Třebechovice -1 32
HK0339 Petr Mašek, Hradec Králové -1 32
HK0354 Petr Pilař, Převýšov 131 -1 32
HK0110 Iva Spěšná, Roudnice -1 32
HK0258 Martin Grossman, Třebechovice -4 32
HK0197 Daniel Novotný, Nepolisy -4 32
HK0398 Dagmar Pilařová, Hradec Králové -4 32
HK0175 František Šimon, N.Bydžov -4 32
HK0394 Tomáš Bouška, Roudnice 2 31
HK0287 Miroslav Kořínek, Starý Bydžov 0 31
HK0480 Eliška Koudelková, Nový Bydžov 11 30
HK0064 Jan Havlík, HK 5 30
HK0149 Josef Hubáček, HK 2 30
HK0444 Jiří Slunéčko, Hradec Králové 2 30
HK0213 Vratislav Dušek, Sendražice 0 30
HK0214 Václava Dušková, Sendražice 96 0 30


KRAJSKÝ PŘEBOR (231. – 315. místo)
HK0167 Jiří Havelka, Černožice 0 30
HK0286 Erik Pařízek, Starý Bydžov 0 30
HK0216 Jakub Šimůnek, Předměřice 0 30
HK0215 Bára Šimůnková, Předměřice 0 30
HK0453 Miroslav Moc, Rozběřice -1 30
HK0328 Ladislav Dlab, HK 11 29
HK0191 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 11 29
HK0059 Otto Vodák, HK 8 29
HK0345 Pavel Hubený, Převýšov 58 5 29
HK0300 Hana Kábrová, HK 5 29
HK0118 František Klíma, HK 5 29
HK0156 Hana Škaloudová, HK 5 29
HK0342 Václav Zachař, Hradec Králové 5 29
HK0275 Jozef Fisher, Nepasice 89 2 29
HK0369 Tomáš Hanuš, Nový Bydžov 2 29
HK0299 Jiří Kábr, HK 2 29
HK0115 Jan Klíma, Malšova Lhota 2 29
HK0125 Zdeněk Košťál, Roudnice 2 29
HK0107 Jan Kulda, HK 2 29
HK0395 Marcel Pilař, Hradec Králové 2 29
HK0418 Stanislav Urban st., Předměřice 2 29
HK0237 Petr Valenta, HK 2 29
HK0441 Adéla Hubená, Převýšov 58 -1 29
HK0340 Vladimír Hubený, Převýšov 58 -1 29
HK0222 Miroslav Koutník, Libčany 219 -1 29
HK0430 Dobroslav Lánský, Stará Skřeněř -1 29
HK0289 Lenka Přibylová, HK -1 29
HK0252 Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice -4 29
HK0121 Vlastimil Urban, HK -4 29
HK0384 Radek Věchet, Mokrovousy 82 -4 29
HK0393 Jan Dvořáček, Praskačka 0 28
HK0466 Miroslav Černý, HK 5 27
HK0311 Pavel Pechar, Nechanice 2 27
HK0142 František Němeček, HK 0 27
HK0272 Petr Novotný, Chlumec 0 27
HK0181 Lenka Kopišťová, HK 5 26
HK0402 Michal Bena, Hradec Králové 2 26
HK0085 Zdena Havránková, HK 2 26
HK0165 František Horák, Syrovátka 103 2 26
HK0089 Eva Hrdličková, Chlum 64 2 26
HK0209 Milan Macura ml., Chlumec n.C. 2 26
HK0239 Šimon Přibyl, Třebechovice 2 26
HK0241 Michal Přibyl, Třebechovice 2 26
HK0024 Zdeněk Schlappl, HK 2 26
HK0108 Vladimír Syrůček, HK 2 26
HK0018 Vlastimil Štěrba, Mlékosrby 2 26
HK0399 Stanislav Urban, Předměřice 2 26
HK0343 Tomáš Votava, Převýšov 14 2 26
HK0040 Miroslav Buřič, Chlumec 612 -1 26
HK0334 Vladimír Dolenský, Převýšov 63 -1 26
HK0357 Božena Dostálová, Hradec Kr. -1 26
HK0329 Stanislav Macek, Třebechovice -1 26
HK0106 Lubomír Rak, HK -1 26
HK0075 Alena Sejtková, HK -1 26
HK0109 Jiří Spěšný, Roudnice -1 26
HK0360 Vlastimil Gabriel, Vinary -4 26
HK0341 David Hubený, Převýšov -4 26
HK0223 Roman Žák, HK 9 -4 26
HK0220 Jaroslav Koubek, Dlouhé Dvory 0 25
HK0446 Petra Šimonová, HK 8 24
HK0023 Michal Beláň, HK 5 24
HK0372 Radek Hanuš, Nový Bydžov 5 24
HK0428 Petr Voženílek st., Lhota p. L. 5 24
HK0450 Zdeňka Mlatečková, HK 2 24
HK0146 Věra Pecharová, Nechanice -1 24
HK0301 Hana Černíková, HK 5 23
HK0092 Lubomír Houfek, HK 5 23
HK0155 Zdeněk Jeřábek, HK 5 23
HK0112 Stáňa Koudelková, Roudnice 7 5 23
HK0422 Martin Lochman, Olešnice 5 23
HK0302 Ivan Černík, HK 2 23
HK0174 Zdeněk Dušek, HK 2 23
HK0251 Zdeněk Malý, Lhota pod Libčany 2 23
HK0183 Josef Taichman, Prasek 194 2 23
HK0405 Josef Urban star., Předměřice 2 23
HK0347 Jan Vojtěchovský, Hradec Králové 2 23
HK0044 Eva Zimová, Kosičky 120 2 23
HK0017 Miroslav Rys, Klamoš 113 0 23
HK0457 Lukáš Tytl, 0 23
HK0243 Milan Hanousek, Urbanice 8 -1 23
HK0321 Tomáš Nosek, HK -1 23
HK0228 Ivan Pícha, HK 12 -1 23
HK0074 Zdeněk Sejtko, HK -1 23
HK0437 Libor Slavík, Třebechovice -1 23
HK0401 Michal Šulc, Černilov -1 23


I. TŘÍDA (316. – 370. místo)
HK0414 Josef Urban st., Předměřice -1 23
HK0021 Roman Zloch, HK -1 23
HK0027 Jiřina Bořilová, Měník -4 23
HK0130 Jiří Černý, HK -4 23
HK0127 Jan Hanuš, HK -4 23
HK0176 Michaela Hrubá, Libčany 181 -4 23
HK0137 Petr Janošič, HK -4 23
HK0199 Bohumil Novotný, Nepolisy 86 -4 23
HK0133 Václav Čermák, HK 5 22
HK0502 Renata Jilemová, Trávník 12 5 22
HK0271 Jiří Malý, Třebovětice 11 0 22
HK0424 Petr Voženílek ml., Lhota p. L. 8 21
HK0486 Josef Horáček, HK 2 2 21
HK0084 Martin Volný, Chlumec 2 21
HK0152 Josef Muller, HK -1 21
HK0478 Hana Pospíšilová, HK -1 21
HK0420 Marek Voženílek, Lhota p. L. -1 21
HK0104 Jaroslav Brzák, Smiřice 5 20
HK0246 Jiří Banetka, HK 2 20
HK0096 Jiří Bureš, HK 2 20
HK0376 Eva Doušová, Skochovice 129 2 20
HK0378 Jiří Gernat, 2 20
HK0386 Roman Věchet, Mokrovousy 94 2 20
HK0010 Jiří Petr, HK 0 20
HK0053 Viktor Vojtěch, Písek 49 0 20
HK0196 Hana Bílková st., Libčany 167 -1 20
HK0055 Ondřej Erbs, HK -1 20
HK0185 Josef Ficenec, Dobruška -1 20
HK0177 Josef Lajdar, HK -1 20
HK0380 Tomáš Marek, Nepolisy 90 -1 20
HK0257 Emil Šrámek, Libčany 37 -1 20
HK0097 Jitka Štemberová, HK -1 20
HK0368 Žaneta Zimová, Lodín 26 -1 20
HK0124 Martina Černá, HK -4 20
HK0123 Romana Černá, HK -4 20
HK0274 Jozef Kralovič, Olešnice 81 -4 20
HK0076 Radek Sejtko, HK -7 20
HK0452 František Kraj st., HK 9 0 19
HK0483 Monika Štěrbová, Chlumec n. C. 0 19
HK0482 Petr Černý, Zvole 14 18
HK0148 Jan Motyka, Kunčice 5 18
HK0319 Jiří Brych, HK 2 18
HK0135 Lucie Radová, 2 18
HK0465 Zdeněk Skořepa, HK 2 18
HK0493 Milan Stránský ml., Barchov 2 18
HK0081 Petr Urban, Chlumec 2 18
HK0231 Jiří Hroneš, Nepasice 93 0 18
HK0434 Václav Vondruš, Starý Bydžov 0 18
HK0470 Věra Kuchařová, HK -4 18
HK0485 Josef Horáček, HK 9 -7 18
HK0102 Jakub Dus, Sendražice 8 17
HK0431 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 5 17
HK0442 Luboš Zima, Skřivany 5 17
HK0050 Jana Kozová, HK 2 17
HK0132 Václav Matějů, Třebechovice 2 17


OKRESNÍ PŘEBOR (371. – 440. místo)
HK0007 Karel Dušek, Prasek -1 17
HK0187 Petr Ficenec, Dobruška -1 17
HK0119 Jaroslav Hanuš ml., HK -1 17
HK0120 Marie Hanušová, HK -1 17
HK0048 Radek Chlad, Kosičky 25 -4 17
HK0273 Jaroslav Kratochvíl, Chlumec -4 17
HK0279 Martin Lochman, Bydžov -4 17
HK0326 Jiří Macek, Třebechovice p. O. -4 17
HK0011 David Pražák, HK -4 17
HK0269 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby -4 17
HK0083 Nikola Tvrdková, HK -4 17
HK0122 Miluše Urbanová, HK -4 17
HK0202 Dušan Malínský, Libčany 8 0 16
HK0477 Miroslav Říha, HK 0 16
HK0366 Leoš Truhlář, Hradec Králové 0 16
HK0494 Stanislav Sudí, Dvůr Králové -4 16
HK0460 Jan Hanuš ml., HK 8 15
HK0471 Václav Kuchař, HK 5 15
HK0065 Jiří Bičiště, HK 2 15
HK0318 Eva Brychová, HK 2 15
HK0507 Radek Rychtera, Skřivany 2 15
HK0433 Niki Vondrušová, Starý Bydžov 0 15
HK0304 Miroslav Ducho, HK 2 14
HK0346 Jaromír Hrdlička, Hradec Králové 2 14
HK0504 Tomáš Labík, Písek 2 14
HK0315 Zdeněk Kubovčík, Česká Skalice 0 14
HK0194 Hana Bílková, Libčany 167 -1 14
HK0268 Petr Čihák, HK -1 14
HK0230 Jiří Hošek, Předměřice -1 14
HK0505 Ladislav Mahr, Převýšov -1 14
HK0141 Marta Němečková, HK -1 14
HK0312 Jan Satranský, HK -1 14
HK0077 Pavlína Sejtková, HK -4 14
HK0403 Kamila Žáková, Hradec Králové -4 14
HK0511 Anna Špryňarová, HK 3 8 13
HK0464 Martin Berner, Chrudim 0 13
HK0463 Kateřina Duřtová, 0 13
HK0484 Roman Machač, HK 0 13
HK0203 Jakub Vanický, Libčany 161 0 13
HK0426 Ondřej Černý, Nepolisy 114 0 12
HK0049 Jiří Janda, Vrchovnice 0 12
HK0035 Milan Štěrba, Chlumec 0 12
HK0417 Ladislav Vlachý, Barchov 0 12
HK0438 Vašek Vondruš, Starý Bydžov 0 12
HK0088 Tomáš Luštinec, HK -1 12
HK0474 Jiří Tušic, Stěžery 280 -1 12
HK0517 Radka Patočková, Lhota p. L. 11 11
HK0367 Josef Karabinoš, 0 11
HK0358 Jana Škopová, Hradec Králové -1 11
HK0227 Ondřej Bernkraut, HK -4 11
HK0219 Milan Macura st., Chlumec -4 11
HK0491 Václav Pácal, Hradec Králové 8 10
HK0512 Jiří Hošek ml., Předměřice n.L. 2 10
HK0014 Marie Mrkosová, Holohlavy 0 10
HK0101 Martin Špás, 0 10
HK0100 Stanislav Špás, Sendražice 117 0 10
HK0459 Luboš Široký, HK 2 9
HK0396 Rudolf Klečka, Chlumec 0 9
HK0117 Ota Podlipný, HK 0 9
HK0496 Milan Šnytr, Dobřenice 0 9
HK0497 Evžena Duřtová, Lhota p. L. 0 8
HK0016 Daniel Komárek, Lovčice 252 0 8
HK0468 Štefan Kucký, Převýšov 133 0 8
HK0288 Petra Průchová, Nový Bydžov 0 8
HK0173 Martina Dušková, HK -1 8
HK0186 Lenka Hofmanová, Dobruška -1 8
HK0249 Jan Vojtěchovský ml., HK -1 8
HK0238 Jan Bílek, Praskačka 24 -7 8
HK0448 Tomáš Bohumír, Jeníkovice 100 5 7
HK0500 Barbora Jilemová, Trávník 12 5 7


BARÁŽ (441. – 504. místo)
HK0180 Radka Kvasničková, HK 2 7
HK0513 Jakub Skroj, Nový Bydžov 2 7
HK0451 František Kraj, HK 0 7
HK0467 Petr Synek, Chlumec n.C. 0 7
HK0492 Jiří Komár, Hradec Králové -4 7
HK0447 Tomáš Heller, HK 0 6
HK0476 Daniela Novotná, HK 0 6
HK0436 Halina Vondrušová, Starý Bydžov 0 6
HK0469 Jakub Jilem, Trávník 12 -4 6
HK0473 Václav Portych, HK -4 6
HK0033 Vendula Dvořáková, Choceň 0 5
HK0506 Roman Kamenický, Plácky 0 5
HK0443 Jaroslav Muzikant, Hradec Králové 0 5
HK0323 Zdena Pražáková, Opatovice 0 5
HK0204 Jaroslav Staněk, Svatý Jiří 7 0 5
HK0267 Pavel Čihák, HK -1 5
HK0240 Vojtěch Přibyl, Třebechovice -4 5
HK0383 Jaroslav Tuhý, Třebechovice -4 5
HK0245 Jakub Banetka, HK 3 -7 5
HK0508 Žaneta Homolová, Plotiště n. L. 5 4
HK0519 Irina Kuliková, Nasavrky 2 2
HK0515 Jan Labík, Chlumec n.C. 2 2
HK0516 Robert Novotný, HK 2 2
HK0260 Martin Beránek, Chrudim 0 2
HK0031 Jindřich Dvořák, Choceň 0 2
HK0510 Milan Gaži, Třebechovice 0 2
HK0390 Mikuláš Heřman, Stěžery 0 2
HK0042 Marek Kafka, Lovčice 237 0 2
HK0365 Ondřej Karabinoš, Stěžírky 0 2
HK0051 Ladislav Novák, Chlum 72 0 2
HK0058 Petr Polanský, HK 0 2
HK0379 Jaroslav Ryba, Olešnice 0 2
HK0509 Petr Svoboda, Černilov 0 2
HK0406 Oldřich Vávra, Hradec Králové 9 0 2
HK0392 Dagmar Zimová, Lodín 26 0 2
HK0210 Milan Drobný, Chlumec -4 2
HK0198 Pavel Novotný, Nepolisy 86 -4 2
HK0015 František Dušek, Holohlavy 0 1
HK0276 Jan Hejzlar, Třebechovice 0 1
HK0211 Tereza Horáková, HK 0 0
HK0212 Petr Myška, Lovčice 107 0 0
HK0385 Jaroslav Ryba, Olešnice 43 0 0
HK0411 Jan Kulhánek, Hradec Králové 6 -4 0
HK0499 Martin Duřt, Hradec Králové 0 -1
HK0030 Petr Dvořák, Choceň 0 -1
HK0032 Pavel Dvořák, Choceň 0 -1
HK0387 Vladislav Heřman, Stěžery 0 -1
HK0498 Kateřina Medková, Hradec Králové 0 -1
HK0063 Milan Šmolka, HK 0 -1
HK0335 Vladimír Klapka, Hradec Králové -1 -1
HK0518 Vladimír Makarov, Maslojedy -1 -1
HK0412 Jiří Šulc, Praha 10 -1 -1
HK0514 Petr Veselý, Chlumec n.C. -1 -1
HK0400 Kamil Žák, Hradec Králové -4 -1
HK0140 Petr Hejzlar, HK 0 -3
HK0116 Blanka Podlipná, HK 0 -3
HK0236 Iveta Šulcová, Černilov 425 5 -4
HK0281 Jiří Synek, Bydžov 0 -4
HK0298 Jaroslav Veselovský, Předměřice 0 -4
HK0333 Michal Martínek, Hradec Králové -4 -4
HK0495 Martin Hloucal, Smidary 2 -5
HK0205 Zdeněk Dvořák, Choceň 0 -7
HK0206 Anna Staňková, Choceň 0 -7
HK0397 Jiří Svoboda, Kolín 0 -7

 

3.10.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Státní a veřejná správa - Státní a veřejná správa Úředník veřejné správy 23 700 Kč Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR STRÁŽNÝ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23700 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: STRÁŽNÝ, - Přijmeme příslušníka Vězeňské služby ČR do služebního poměru dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, na služební místo strážný , - Požadujeme: aktuálně pouze muže (osobní prohlídky, střežení a eskortní služba vězněných mužů), vyučení, bezúhonnost, psychickou odolnost, fyzickou zdatnost, perfektní zdravotní stav, - Výběrové řízení obsahuje: vstupní pohovor, psychologické vyšetření, testy fyzické zdatnosti, zdravotní prohlídku a prověření bezúhonnosti uchazeče, - Nabízíme: perspektivní zaměstnání u bezpečnostního sboru s možností profesního růstu, 30 dní dovolené, FKSP, zvláštní prémie, ubytování, podnikové stravování a další , - Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe., - V případě zájmu kontaktujte:Hromádková Marcela., tel.: 495 758 333, e-mail: mhromadkova@vez.hrk.justice.cz. Pracoviště: Vazební věznice hradec králové, Hradební, č.p. 860, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Marcela Hromádková, +420 495 758 333. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 900 Kč Prodavači potravinářského zboží PRODAVAČ/-KA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRODAVAČ/-KA, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny, - Požadujeme: praxe v oboru výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC, - Nabízíme: přátelský kolektiv, možnost spolupráce brigádně 91 - 100 Kč/hod., stravenky, bonusy, - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, - V případě zájmu kontaktujte: Soukup Václav, tel.: 735 744 731, e-mail: soukup@musp.cz. Pracoviště: Zeman maso - uzeniny, a.s hk pospíšilova, Pospíšilova, č.p. 1286, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Václav Soukup, +420 735 744 731. Výroba - Výroba Kvalitáři a testovači výrobků 18 000 Kč Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) KVALITÁŘI/-KY A TESTOVAČI/-KY TEXTILU. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: CZ-ISCO: 75430, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), KVALITÁŘI/-KY A TESTOVAČI/-KY TEXTILU, Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č.p. 982/69b, 500 03 Hradec Králové 3, - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, - Požadujeme: min. nižší střední odborné vzdělání, znalost českého a arabského jazyka, zkušenost s africkým trhem na odbyt textilu, řidičský průkaz sk. B výhodou, - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: personalistka@etcimex.cz. Pracoviště: Etcimex spol. s r.o. - hk, Bratří Štefanů, č.p. 982, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: Jana Čečetková, +420 495 406 381. Výroba - Výroba Strojírenští technici technologové, 26 000 Kč Strojírenští technici technologové, normovači Technolog přípravy výroby. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadované vzdělání:, •VŠ, ÚSO technického směru strojního zaměření , •znalost čtení výkresové dokumentace, •schopnost zpracovávat technologické postupy výroby dle výkresové dokumentace , •dobrá znalost technologie třískového obrábění kovů , •dobrá znalost problematiky CNC programování (řídící systém FANUC), •dobrá znalost práce na PC (MS Office), CAD/CAM aplikace , •znalost AJ a RJ výhodou , •předchozí praxe na obdobné pozici výhodou , •ŘP skupiny B , Náplň práce:, •je zodpovědný za stanovení optimální technologie pro výrobu pístů , •sestavuje technologické postupy, •zajišťuje distribuci a aktualizaci technologických postupů; , •řeší operativně technické problémy výroby; , •provádí plánování posloupnosti práce jednotlivých pracovních kroků , •provádí optimalizační opatření a řízení změn , •stanovuje výrobní normy , •konstrukčně zpracovává výrobní výkresy přípravků a nářadí. Pracoviště: Almet, a. s., Ležáky, č.p. 668, 500 04 Hradec Králové 4. Informace: -, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Dění na hřišti z tribuny sledovali přítomní trenéři.

Na pěti místech v kraji proběhly semináře mládežnických trenérů

Ilustrační foto.

Ve výsledcích, krátce aneb Co nového ve světě sportu?

-

Postupová ruleta: týmy z okresu jsou ve hře

Královéhradecko - Krajská fotbalová I. B třída: Nejvíce zazářily Skřivany, překvapil novic z Kosiček.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 15 12 1 2 37:11 37
2. FC Viktoria Plzeň 15 11 2 2 22:13 35
3. AC Sparta Praha 15 9 3 3 28:12 30
4. FK Jablonec 15 9 2 4 33:14 29
5. FC Baník Ostrava 15 8 3 4 21:12 27
6. FC Fastav Zlín 15 8 3 4 22:14 27
7. FC Slovan Liberec 15 6 5 4 15:13 23
8. FK Mladá Boleslav 15 5 3 7 28:30 18
9. SFC Opava 15 5 2 8 20:23 17
10. FK Teplice 15 4 4 7 17:23 16
11. Bohemians Praha 1905 15 4 4 7 16:23 16
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT