Po závěrečném – třináctém kole podzimní části fotbalové Tip ligy, v němž registrujeme 505 hráčů (404 mužů a 101 žen), je již znám celkový vítěz soutěže. Stal se jím Pavel Pilař mladší z Převýšova, jenž nasbíral celkem 69 bodů. Jedná se o bratra fotbalisty druholigových „votroků“ Václava Pilaře.
 
Vítězkou třináctého kola se stala Iveta Šulcová z Černilova (startovní číslo HK0236). Z devíti nejlepších hráčů, kteří získali shodně osm bodů, byla nejblíže přesnému výsledku Správné trefy, jíž bylo utkání okresního přeboru Velichovky versus Slavia Hradec Králové (0:3).
 
Nejlepší hráčka si může převzít cenu v inzertní kanceláři Hradeckého deníku ve Švehlově ulici: získává dárkové balení piva od Pivovaru Rychtář a speciální tričko s logem Deníku. Výhru si může vyzvednout do úterý 13. listopadu, v době od 9 do 15 hodin.
 
Trojice nejlepších hráčů celkového pořadí se může těšit na ceny od Elektra Berry. Vítěz obdrží holicí strojek Philips, druhý digitální rádio Grundig a třetí rychlovarnou konvici značky ETA. Na čtvrtého hráče čeká sud od pivovaru Rychtář. Odměněni budou i tipující na pátém až jedenáctém místě.
O vyhlášení nejlepší jedenáctky konečného pořadí budeme informovat v nejbližších dnech. Všichni hráči na prvním až jedenáctém místě budou vyrozuměni telefonicky nebo dopisem.
 
Celkový vítěz se navíc utká ve speciálním finále o LCD televizor, který věnoval do soutěže hlavní partner – Hypernova. Toto klání se již připravuje a bude v brzké době sděleno vítězi, tj. Pavlu Pilařovi mladšímu z Převýšova. Ten se střetne s ostatními vítězi ze zbylých okresů. Forma superfinále bude následující: každý výherce si tipne pět daných zápasů včetně konečného a poločasového výsledku. Kdo bude nejblíže, vyhrává barevný LCD televizor.
 

Všichni příznivci Tip ligy se již mohou těšit na zimní část, která začne za několik málo týdnů. Místo fotbalových duelů budou jiné sporty, jako např. hokej, basketbal aj.

 
 
Výsledky 13. kola
1. Velichovky – FC Slavia Hradec (0:3) 2
2. FC Hradec Králové – Baník Sokolov (3:1) 1
3. SK Převýšov – FC Velim (0:0) 0
4. FK Trutnov – FC Hradec Králové B (1:1) 0
5. Slovan Broumov – Sokol Lhota p. L. (1:2) 2
6 . FC Nový Hradec – Sokol Roudnice (1:1) 0
7. FK Chlumec n. C. – Bystřian Kunčice (0:2) 2
8. FK Mostek – SK Čechie Hlušice (0:3) 2
9. Sokol Malšovice – Baník Vamberk (2:2) 0
10. Bystřice Boharyně – AFK Urbanice (2:1) 1
Správná trefa:
Velichovky – Slavia Hradec I. poločas: 0:1, konec: 0:3

POŘADÍ

 
 
 
EXTRALIGA (1. – 11. místo)
HK0356Pavel Pilař ml., Převýšov 49-469
HK0190Jiří Syřiště, Ohnišťany-769
HK0261Josef Kopecký, Lhota pod Libčany068
HK0221Ladislav Šanda ml., Chuděřice 20266
HK0377Tomáš Podhajský, Nový Bydžov263
HK0072Blanka Tarantíková, Smiřice-163
HK0091Oldřich Turek, HK-463
HK0283Pavel Tomeš st., Nový Bydžov560
HK0235Ján Glovacký, HK260
HK0264Josef Podrazil, Puchlovice 32260
HK0103Ondřej Dus, Sendražice-160
 
I. LIGA (12. – 35. místo)
HK0192Bohumil Rulf, Malšova Lhota058
HK0327Michal Pražák, Kunčice857
HK0307Martin Chalupa, Kratonohy557
HK0028 Aleš Kupka, Opočno-157
HK0344Martin Pilař, Převýšov 131-157
HK0458 Jaroslav Glovacký, Stěžírky555
HK0303Miroslav Havrda, HK554
HK0306Roman Chalupa, Kratonohy554
HK0067Radek Moeller, HK254
HK0353Václav Pilař, Převýšov 49254
HK0001Pavel Špás, Chlumec n. C.254
HK0019František Zolman, Libčany254
HK0266Květoslav Kvasnička, Kunčice 8-454
HK0416Václav Polívka, Hradec Králové-454
HK0285Martin Pařízek, Starý Bydžov553
HK0313Izabela Folková, HK-153
HK0404 Miroslav Špaček, Lochenice052
HK0332Zdeněk Kříž, Převýšov 130551
HK0060 Bohuslav Konečný, HK251
HK0169František Petrovický, Chlumec251
HK0082 Radko Petřík, HK251
HK0322Markéta Pražáková, Hradec Kr.251
HK0244 Miloš Hlava, HK-151
HK0308 Lubomír Chalupa, Kratonohy-151
 
II. LIGA (36. – 70. místo)
HK0263Lukáš Kvasnička, Puchlovice 32-151
HK0262Jitka Kvasničková, Puchlovice-151
HK0371Tomáš Pešava, Třebechovice-151
HK0278Jiří Vojtěch, Nový Bydžov-151
HK0364Zdeněk Zelený, Hradec Králové-151
HK0045 Jiří Zima ml., Kosičky-151
HK0351Václav Pilař, Lovčice 22-751
HK0320Ladislav Myška, Nepolisy249
HK0310Jiří Pechar, Nechanice049
HK0029 Vladimír Hradecký, Zábědov 88-149
HK0410Petra Šulcová, Černilov 276-149
HK0352Michal Novák, Hvozdnice848
HK0309Alena Minaříková, Mělník548
HK0291Tomáš Přibyl, Bolohrádek548
HK0294Zbyněk Pánek, Nový Bydžov248
HK0277Kateřina Přibylová, HK248
HK0012Jaroslav Ryba, HK248
HK0388Josef Žák, Kratonohy 144248
HK0348Pavel Pilař, Převýšov 49-148
HK0168Martin Firbacher, Chlumec-448
HK0139Jan Koun, Svobodné Dvory-448
HK0157Roman Škaloud, HK-448
HK0391Michal Žák, Kratonohy 144-448
HK0162Alžběta Beránková, HK046
HK0382František Chvojka, Roudnice 19046
HK0270Přemysl Kyral, HK046
HK0503Josef Štayr, Prasek046
HK0247Jakub Uher, Hořice046
HK0004 Zdeněk Zvolánek, HK046
HK0170Ladislav Firbarcher, Chlumec-146
HK0415Tomáš Kulhánek, Hradec Králové-146
HK0006 Karel Miškář, Dohalice-146
HK0158Jiří Samek, HK-146
HK0462Lukáš Koudelka, Nový Bydžov-446
HK0421Jaroslav Sehnoutka ml., HK-446
 
III. LIGA (71. – 150. místo)
HK0429Milan Brandejs, Lovčice 107545
HK0255Petr Skřivan ml., Lhota p. L.545
HK0296Miloslav Bednařík, Věkoše245
HK0242Václav Pilňáček, Jaroměř245
HK0233Luboš Radoň, Blešno 64245
HK0070Václav Tarantík, Smiřice245
HK0305Hana Chalupová, Kratonohy-145
HK0078Václav Klapka st., HK-145
HK0068 Petr Ťapka, Hořice-145
HK0226Ladislav Hofman, Černilov 357-445
HK0094 František Mádlo, Libčany544
HK0179Pavel Pospíšil, HK044
HK0480 Eliška Koudelková, Nový Bydžov843
HK0475Kamil Jíra, Kunčice 19543
HK0374Roman Novák, Mžany043
HK0349Petr Pilař ml., Převýšov 131-143
HK0038 Jiří Chabada, HK-443
HK0432Zdena Lajtochová, Chlumec542
HK0414Josef Urban st., Předměřice542
HK0363Milan Vilímský, Nechanice542
HK0061Marie Konečná, HK242
HK0111Ládislav Koudelka, Roudnice 7242
HK0354Petr Pilař, Převýšov 131242
HK0399Stanislav Urban, Předměřice242
HK0054 Lukáš Erbs, HK-142
HK0182Marie Havrdová, HK-142
HK0409 Josef Urban ml., Předměřice-142
HK0427Petr Vaníček, Smidary-142
HK0337Josef Hubený, Převýšov 113-442
HK0232Jan Radoň, Blešno 64-442
HK0043Jiří Zima, Kosičky 120-442
HK0485 Josef Horáček, HK 9841
HK0317Osvald Liebisch st., HK841
HK0355Petr Škop, Hradec Králové041
HK0325Věra Dlabová, HK240
HK0336Josef Kubánek, Velké Výkleky 16040
HK0408 Patrik Špaček, Lochenice040
HK0455Marek Šulc, 040
HK0037Andrea Chabadová, HK-440
HK0022Jiří Haleš, HK539
HK0112Stáňa Koudelková, Roudnice 7539
HK0073Bedřich Roubíček, HK539
HK0375Dagmar Zímová, Chlumec239
HK0095 Hana Burešová, Hk-139
HK0243Milan Hanousek, Urbanice 8-139
HK0020 Pavel Jaroslav, Malšova Lhota-139
HK0025Miroslav Klučka, HK-139
HK0057Petr Koza, HK-139
HK0150Jan Mahelka, HK-139
HK0143Michal Novotný, HK-139
HK0062 Jaroslav Novotný, HK-139
HK0419Jaroslav Sehnoutka st., HK-139
HK0193Filip Gernat, Ohnišťany 133-439
HK0435Jaroslav Macháč, Chlumec-439
HK0189Pavel Šoltys, Ohnišťany-439
HK0131Václav Vyleťal, Kratonohy-439
HK0362Milan Dostál, Trutnov038
HK0126Zdeněk Košťál ml., Roudnice 86038
HK0161Otto Žitek, Plotiště 17038
HK0160Jaroslava Žítková, Plotiště038
HK0008 Zdeněk Dvořák, 537
HK0466 Miroslav Černý, HK237
HK0444 Jiří Slunéčko, Hradec Králové237
HK0163Jiří Beránek, HK037
HK0087Ladislav Havránek, HK037
HK0159Markéta Hrubá, Libčany037
HK0237Petr Valenta, HK037
HK0036Tomáš Chabada, HK-437
HK0093Evžen Zvolánek, Jaroměř-437
HK0234Roman Hýsek, HK236
HK0046 Luboš Chlad, Kosičky 25236
HK0047Renata Chladová, Kosičky 25236
HK0389Miloslav Liman, Hradec Králové236
HK0239Šimon Přibyl, Třebechovice236
HK0183Josef Taichman, Prasek 194236
HK0013Jindřich Tér, Zachrašťany236
HK0172Josef Cejnar, HK036
HK0200 Marie Novotná, Nepolisy 86036
HK0246Jiří Banetka, HK-136
HK0056 Jaroslav Erbs, HK-136
 
DIVIZE (151. – 230. místo)
HK0230Jiří Hošek, Předměřice-136
HK0350Jan Hrdlička, Hradec Králové-136
HK0154Jiří Janík, HK-136
HK0107Jan Kulda, HK-136
HK0280 Alena Lochmanová, Bydžov-136
HK0003 Petra Sychrová, Hořice-136
HK0191Ladislav Šoltys, Ohnišťany-136
HK0099 Jan Štembera, HK-136
HK0052Josef Vojtěch, Písek 49-136
HK0066 Lubomír Douděra, HK-436
HK0439Jiří Dvořák, Skřivany-436
HK0079Alena Klempířová, HK-436
HK0113Jaromír Šimůnek, HK-436
HK0184Lenka Taichmanová, Prasek-436
HK0134Petr Všetečka, Předměřice 321035
HK0286Erik Pařízek, Starý Bydžov-135
HK0167Jiří Havelka, Černožice534
HK0445 Josef Dvořák, Třebechovice234
HK0258Martin Grossman, Třebechovice234
HK0440 Pavel Bahník, Třebechovice034
HK0153Petr Kopiště, HK034
HK0178Zdena Lajdarová, HK034
HK0398Dagmar Pilařová, Hradec Králové034
HK0461Johana Hanušová, HK-134
HK0316Jaroslav Špryňar, HK-134
HK0454 Luděk Trojan, HK-434
HK0096 Jiří Bureš, HK533
HK0345Pavel Hubený, Převýšov 58533
HK0175František Šimon, N.Bydžov533
HK0174Zdeněk Dušek, HK233
HK0229Jaroslav Kafka, HK233
HK0287Miroslav Kořínek, Starý Bydžov233
HK0290 Karel Přibyl, HK233
HK0059 Otto Vodák, HK233
HK0201Pavlík Novotný, Nepolisy 86033
HK0195Jiří Bílek, Libčany 167-133
HK0041Josef Buřič, Chlumec 311-133
HK0359Miroslav Černohlávek, Boharyně-133
HK0225Ondřej Hofman, Černilov 357-133
HK0331Václav Klapka, Hradec Králové-133
HK0423Ladislav Konrád, Předměřice 198-133
HK0002 Karel Medlík, Hořice-133
HK0009 Martin Hopko, Sendražice-433
HK0151Martin Stloukal, HK-433
HK0156Hana Škaloudová, HK-433
HK0098 Roman Štembera, H. Jelení-433
HK0434Václav Vondruš, Starý Bydžov832
HK0125Zdeněk Košťál, Roudnice032
HK0149Josef Hubáček, HK231
HK0446 Petra Šimonová, HK231
HK0297Petr Hrubeš, HK031
HK0222Miroslav Koutník, Libčany 219031
HK0147Jiří Pechar ml., Nechanice031
HK0136Vladimír Samek, Smiřice031
HK0328Ladislav Dlab, HK-131
HK0171Petr Matějka, Stěžery-131
HK0472Michal Portych, HK-431
HK0369Tomáš Hanuš, Nový Bydžov530
HK0279Martin Lochman, Bydžov530
HK0402 Michal Bena, Hradec Králové230
HK0370Eduard Důbrava, Petrovice 2230
HK0055Ondřej Erbs, HK230
HK0138Petr Janošič st., HK230
HK0300 Hana Kábrová, HK230
HK0265Josef Novák, Mžany230
HK0208 Jitka Pilňáčková, Jaroměř230
HK0106Lubomír Rak, HK230
HK0069 Vlastimil Suchomel, HK230
HK0197Daniel Novotný, Nepolisy030
HK0039Marie Buřičková, Chlumec 612-130
HK0425Vlastimil Krejčí st., Třebechovice-130
HK0282Pavel Tomeš ml., Nový Bydžov-130
HK0361Vladislava Andrysíková, Převýšov-430
HK0040 Miroslav Buřič, Chlumec 612-430
HK0224Kateřina Hofmanová, Černilov-430
HK0373Jiří Polívka, Hradec Králové-430
HK0071Václav Tarantík ml., HK-430
HK0256Petr Skřivan st., Libčany 189-730
HK0372Radek Hanuš, Nový Bydžov529
HK0357Božena Dostálová, Hradec Králové029
 

KRAJSKÝ PŘEBOR (231. – 315. místo)
HK0338Jan Kubánek, Velké Výkleky 16029
HK0259Hynek Strnad, Dohalice-129
HK0319Jiří Brych, HK828
HK0456Jiří Běloušek, HK528
HK0339Petr Mašek, Hradec Králové228
HK0450 Zdeňka Mlatečková, HK228
HK0145Serafín Motyka, Kunčice228
HK0284 Ondřej Pařízek, 228
HK0024 Zdeněk Schlappl, HK228
HK0268Petr Čihák, HK028
HK0026 Roman Kupka, Třebechovice028
HK0413Jaroslav Synek, Humburky028
HK0384Radek Věchet, Mokrovousy 82028
HK0223Roman Žák, HK 9028
HK0213Vratislav Dušek, Sendražice-128
HK0214Václava Dušková, Sendražice 96-128
HK0216Jakub Šimůnek, Předměřice 122-128
HK0215Bára Šimůnková, Předměřice 122-128
HK0438Vašek Vondruš, Starý Bydžov-128
HK0064 Jan Havlík, HK-428
HK0166Zdeněk Kostka, HK-428
HK0381Petr Ragula, Hradec Králové 12527
HK0342Václav Zachař, Hradec Králové227
HK0142František Němeček, HK027
HK0128Jaroslav Hanuš st., HK-127
HK0129Monika Hádková, HK-427
HK0188Josef Haltuf, Zadražany 57-427
HK0127Jan Hanuš, HK-427
HK0137Petr Janošič, HK-427
HK0155Zdeněk Jeřábek, HK-427
HK0053Viktor Vojtěch, Písek 49526
HK0220Jaroslav Koubek, Dlouhé Dvory226
HK0275Jozef Fisher, Nepasice 89026
HK0324Jaroslava Macková, Třebechovice026
HK0474Jiří Tušic, Stěžery 280225
HK0086 David Havránek, HK025
HK0395Marcel Pilař, Hradec Králové025
HK0407Richard Schejbal, Hradec Králové025
HK0023Michal Beláň, HK-125
HK0471Václav Kuchař, HK-125
HK0044 Eva Zimová, Kosičky 120-125
HK0473Václav Portych, HK-425
HK0428 Petr Voženílek st., Lhota p. L.-725
HK0115Jan Klíma, Malšova Lhota524
HK0108Vladimír Syrůček, HK524
HK0130Jiří Černý, HK224
HK0340Vladimír Hubený, Převýšov 58224
HK0251Zdeněk Malý, Lhota pod Libčany224
HK0430Dobroslav Lánský, Stará Skřeněř-124
HK0293František Marek, Nový Bydžov-124
HK0241Michal Přibyl, Třebechovice-124
HK0080 Pavel Urban, Chlumec-124
HK0105Jan Hojný, HK-424
HK0292Michal Přibyl, Borohrádek-424
HK0254Josef Stránský, Libčany 143-424
HK0482 Petr Černý, Zvole023
HK0452František Kraj st., HK 9023
HK0114Libor Semirád, HK023
HK0018Vlastimil Štěrba, Mlékosrby023
HK0457Lukáš Tytl, 023
HK0084 Martin Volný, Chlumec023
HK0479Drahomíra Špásová, Chlumec522
HK0378Jiří Gernat, 222
HK0394Tomáš Bouška, Roudnice022
HK0181Lenka Kopišťová, HK022
HK0177Josef Lajdar, HK022
HK0271Jiří Malý, Třebovětice 11022
HK0248 Miloš Uher, Hořice022
HK0453Miroslav Moc, Rozběřice-122
HK0441Adéla Hubená, Převýšov 58-422
HK0481Štěpán Koucký, Převýšov-422
HK0272Petr Novotný, Chlumec-422
HK0118František Klíma, HK521
HK0075Alena Sejtková, HK521
HK0144Oldřich Školník, HK221
HK0097Jitka Štemberová, HK221
HK0199Bohumil Novotný, Nepolisy 86021
HK0478Hana Pospíšilová, HK021
HK0124Martina Černá, HK-121
HK0360Vlastimil Gabriel, Vinary-121
HK0092 Lubomír Houfek, HK-121
HK0321Tomáš Nosek, HK-421
HK0253Milan Pavlas, Libčany-421
HK0121Vlastimil Urban, HK-421
HK0122Miluše Urbanová, HK-421
 
I. TŘIDA (316. – 370. místo)
HK0110Iva Spěšná, Roudnice-721
HK0393Jan Dvořáček, Praskačka220
HK0329Stanislav Macek, Třebechovice020
HK0010Jiří Petr, HK020
HK0341David Hubený, Převýšov219
HK0420 Marek Voženílek, Lhota p. L.219
HK0165František Horák, Syrovátka 103019
HK0081Petr Urban, Chlumec-119
HK0148Jan Motyka, Kunčice-419
HK0401Michal Šulc, Černilov-719
HK0442 Luboš Zima, Skřivany518
HK0245Jakub Banetka, HK 3218
HK0301Hana Černíková, HK218
HK0089 Eva Hrdličková, Chlum 64218
HK0011David Pražák, HK218
HK0109Jiří Spěšný, Roudnice218
HK0405 Josef Urban star., Předměřice218
HK0368Žaneta Zimová, Lodín 26218
HK0231Jiří Hroneš, Nepasice 93018
HK0491Václav Pácal, Hradec Králové018
HK0007Karel Dušek, Prasek-118
HK0119Jaroslav Hanuš ml., HK-118
HK0034Miloš Luňák, Chlumec-118
HK0021Roman Zloch, HK-118
HK0376Eva Doušová, Skochovice 129-418
HK0504 Tomáš Labík, Písek-418
HK0218Hana Macurová, Chlumec-418
HK0437Libor Slavík, Třebechovice-718
HK0133Václav Čermák, HK017
HK0135Lucie Radová, 017
HK0494 Stanislav Sudí, Dvůr Králové-417
HK0202Dušan Malínský, Libčany 8016
HK0017Miroslav Rys, Klamoš 113016
HK0465Zdeněk Skořepa, HK016
HK0366Leoš Truhlář, Hradec Králové016
HK0386Roman Věchet, Mokrovousy 94016
HK0318Eva Brychová, HK-416
HK0120Marie Hanušová, HK515
HK0194Hana Bílková, Libčany 167215
HK0302Ivan Černík, HK215
HK0422Martin Lochman, Olešnice215
HK0483Monika Štěrbová, Chlumec n.C215
HK0299Jiří Kábr, HK-115
HK0180Radka Kvasničková, HK-115
HK0209 Milan Macura ml., Chlumec n.C.-115
HK0132Václav Matějů, Třebechovice-115
HK0240 Vojtěch Přibyl, Třebechovice-115
HK0289Lenka Přibylová, HK-115
HK0418Stanislav Urban st., Předměřice-115
HK0347Jan Vojtěchovský, Hradec Králové-115
HK0343Tomáš Votava, Převýšov 14-115
HK0104Jaroslav Brzák, Smiřice-415
HK0123Romana Černá, HK-415
HK0219Milan Macura st., Chlumec-415
HK0196Hana Bílková st., Libčany 167-715
 
OKRESNÍ PŘEBOR (371. – 445. místo)
HK0326Jiří Macek, Třebechovice p. O.014
HK0311Pavel Pechar, Nechanice014
HK0146Věra Pecharová, Nechanice014
HK0493Milan Stránský ml., Barchov014
HK0502Renata Jilemová, Trávník 12-114
HK0477Miroslav Říha, HK-114
HK0464 Martin Berner, Chrudim013
HK0238Jan Bílek, Praskačka 24013
HK0463Kateřina Duřtová, 013
HK0176Michaela Hrubá, Libčany 181013
HK0403Kamila Žáková, Hradec Králové013
HK0315Zdeněk Kubovčík, Česká Skalice-113
HK0424 Petr Voženílek ml., Lhota p. L.-113
HK0141Marta Němečková, HK-413
HK0173Martina Dušková, HK212
HK0269Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby212
HK0426Ondřej Černý, Nepolisy 114012
HK0203Jakub Vanický, Libčany 161012
HK0417Ladislav Vlachý, Barchov012
HK0185Josef Ficenec, Dobruška-112
HK0380 Tomáš Marek, Nepolisy 90-112
HK0334Vladimír Dolenský, Převýšov 63-412
HK0252Vlastimil Krejčí ml., Třebechovice-412
HK0076Radek Sejtko, HK-412
HK0257Emil Šrámek, Libčany 37-412
HK0367Josef Karabinoš, 011
HK0517Radka Patočková, Lhota p.Libčany011
HK0467Petr Synek, Chlumec n.C.-111
HK0460 Jan Hanuš ml., HK510
HK0085 Zdena Havránková, HK010
HK0049 Jiří Janda, Vrchovnice010
HK0014Marie Mrkosová, Holohlavy010
HK0509 Petr Svoboda, Černilov010
HK0101Martin Špás, 010
HK0100Stanislav Špás, Sendražice 117010
HK0065 Jiří Bičiště, HK-110
HK0507Radek Rychtera, Skřivany-110
HK0273Jaroslav Kratochvíl, Chlumec-710
HK0050 Jana Kozová, HK29
HK0088 Tomáš Luštinec, HK29
HK0117Ota Podlipný, HK09
HK0312Jan Satranský, HK09
HK0459Luboš Široký, HK09
HK0496 Milan Šnytr, Dobřenice09
HK0027Jiřina Bořilová, Měník-49
HK0102Jakub Dus, Sendražice-49
HK0346Jaromír Hrdlička, Hradec Králové-79
HK0048 Radek Chlad, Kosičky 25-79
HK0511Anna Špryňarová, HK 388
HK0486 Josef Horáček, HK 228
HK0497Evžena Duřtová, Lhota p. L.08
HK0016Daniel Komárek, Lovčice 25208
HK0468 Štefan Kucký, Převýšov 13308
HK0484 Roman Machač, HK08
HK0288 Petra Průchová, Nový Bydžov08
HK0436Halina Vondrušová, Starý Bydžov08
HK0304Miroslav Ducho, HK27
HK0447Tomáš Heller, HK06
HK0476Daniela Novotná, HK06
HK0433Niki Vondrušová, Starý Bydžov06
HK0274Jozef Kralovič, Olešnice 81-16
HK0431Stanislav Vízek, Nový Bydžov-16
HK0505Ladislav Mahr, Převýšov-46
HK0249Jan Vojtěchovský ml., HK-46
HK0033Vendula Dvořáková, Choceň05
HK0506 Roman Kamenický, Plácky05
HK0443Jaroslav Muzikant, Hradec Kr.05
HK0323Zdena Pražáková, Opatovice05
HK0204 Jaroslav Staněk, Svatý Jiří 705
HK0396Rudolf Klečka, Chlumec-44
HK0187Petr Ficenec, Dobruška-13
HK0077Pavlína Sejtková, HK-13
HK0228Ivan Pícha, HK 12-43
HK0260 Martin Beránek, Chrudim02
HK0227Ondřej Bernkraut, HK02
 
BARÁŽ (446. – 505. místo)
HK0031Jindřich Dvořák, Choceň02
HK0390Mikuláš Heřman, Stěžery02
HK0042 Marek Kafka, Lovčice 23702
HK0365Ondřej Karabinoš, Stěžírky02
HK0051Ladislav Novák, Chlum 7202
HK0058 Petr Polanský, HK02
HK0379Jaroslav Ryba, Olešnice02
HK0358Jana Škopová, Hradec Králové02
HK0406 Oldřich Vávra, Hradec Králové 902
HK0392Dagmar Zimová, Lodín 2602
HK0512Jiří Hošek ml., Předměřice n.L.-12
HK0236Iveta Šulcová, Černilov 42581
HK0385Jaroslav Ryba, Olešnice 4321
HK0015František Dušek, Holohlavy01
HK0276Jan Hejzlar, Třebechovice01
HK0518Vladimír Makarov, Maslojedy01
HK0335Vladimír Klapka, Hradec Králové50
HK0211Tereza Horáková, HK00
HK0212Petr Myška, Lovčice 10700
HK0198Pavel Novotný, Nepolisy 8600
HK0186Lenka Hofmanová, Dobruška-10
HK0515Jan Labík, Chlumec n.C.-10
HK0074Zdeněk Sejtko, HK-10
HK0035Milan Štěrba, Chlumec-70
HK0499 Martin Duřt, Hradec Králové0-1
HK0030 Petr Dvořák, Choceň0-1
HK0032Pavel Dvořák, Choceň0-1
HK0387Vladislav Heřman, Stěžery0-1
HK0492Jiří Komár, Hradec Králové0-1
HK0451František Kraj, HK0-1
HK0498 Kateřina Medková, Hradec Kr.0-1
HK0520Marie Přibylová, HK0-1
HK0063Milan Šmolka, HK0-1
HK0514Petr Veselý, Chlumec n.C.0-1
HK0521Martina Běloušková, Hradec Kr.-1-1
HK0500 Barbora Jilemová, Trávník 12-1-1
HK0510Milan Gaži, Třebechovice0-2
HK0519Irina Kuliková, Nasavrky0-2
HK0400 Kamil Žák, Hradec Králové0-2
HK0469 Jakub Jilem, Trávník 12-1-2
HK0448 Tomáš Bohumír, Jeníkovice 1000-3
HK0140Petr Hejzlar, HK0-3
HK0508 Žaneta Homolová, Plotiště n. L.0-3
HK0116Blanka Podlipná, HK0-3
HK0281Jiří Synek, Bydžov0-4
HK0298Jaroslav Veselovský, Předměřice0-4
HK0383Jaroslav Tuhý, Třebechovice0-5
HK0411Jan Kulhánek, Hradec Králové 6-1-5
HK0516Robert Novotný, HK-4-6
HK0205Zdeněk Dvořák, Choceň0-7
HK0206 Anna Staňková, Choceň0-7
HK0397Jiří Svoboda, Kolín0-7
HK0412Jiří Šulc, Praha 105-8
HK0267Pavel Čihák, HK0-8
HK0083 Nikola Tvrdková, HK0-8
HK0470Věra Kuchařová, HK-1-8
HK0333Michal Martínek, Hradec Králové-4-9
HK0495Martin Hloucal, Smidary2-10
HK0210Milan Drobný, Chlumec-1-12
HK0152Josef Muller, HK-1-12