Po druhém kole jarní fotbalové Tip ligy, v němž registrujeme 397 hráčů (317 mužů a 80 žen), kraluje celkovému pořadí Jozef Kralovič z Olešnice, jenž má zatím na kontě sedmnáct bodů.

Vítězem druhého kola se stal Jiří Gernat z Ohnišťan (startovní číslo HK0132), jenž jako jediný nasbíral čtrnáct bodů. Nejlepší hráč si může převzít cenu ve sportovní redakci Hradeckého deníku v Kladské ulici v Hradci Králové: získává samochladicí sud piva Staropramen CoolKeg (prázdný sud se vrací). Výhru si může vyzvednout do úterý 15. dubna, v době od 9 do 15 hodin.


Jak tipovat?


1. Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte na adresu redakce (Hradecký deník, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové), nebo do sběrných schránek Tip ligy Deníku.
2. Na internetu na www.tipliga.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte).
3. Pomocí SMS zprávy (návod k tipování je vpravo nahoře).
Poprvé na kupon! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0123.
Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.


Bodování

Od pondělí do pátku vychází na stránkách Deníku kupon obsahující deset zápasů, které se hrají následující víkend. Tipující u každého duelu napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. U vybraného zápasu hráči vyplní poločas a konečný výsledek Správné trefy, která rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.

Za každý správný tip hráč získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí (v případě nevyplnění tipu inkasuje –2), tzn., že maximum je 20 bodů, minimum –10 bodů (v případě zaslání kuponu s nevyplněnými tipy lze dostat –20 bodů).
Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem bodů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.tipliga.cz. Nejlepšího hráče jarní části budeme znát po dvanáctém kole, jež je na programu 14. a 15. června. Čeká na něj přenosný DVD přehrávač. Odměněni však budou i hráči na 2. až 11. místě.


Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek, či tipování pomocí SMS nebo přes internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje razítko odeslání. (re)

Vyplněný kupon (originální, ne kopii) z našich novin můžete odevzdat v některém ze sběrných míst: 1. inzertní kancelář Hradeckého deníku ve Švehlově ulici v Hradci; 2. recepce sídla společnosti VLP, Kladská 17, HK; 3. prodejna RM–Sport, Gočárova 504 (u podjezdu), HK; 4. Tabák Vízek Nový Bydžov, ulice ČSA; 5. poslat kupon poštou na adresu: Hradecký deník, Kladská 17, 500 03 HK. Tipovat můžete také na internetové adrese WWW.TIPLIGA.CZ (vyhledejte správný Deník a tipujte).
SMS zprávu zašlete (každý musí své 1. kolo odehrát prostřednictvím tištěného kuponu) v podobě: TPL HK0001 1234 01 0 1 2 0 1 2 0 1 2 0 1:1 1:3. TPL – musí být zadáno vždy, HK0001 st. číslo hráče, které bude určeno po zaslání prvního kuponu vystřiženého z novin. 1234 – př. hesla, které si jako kombinaci čtyř číslic zvolí hráč. 01 – č. kola, deset tipů hlasování, z nichž každý musí být oddělen mezerou. 1:1 1:3 – poločas a výsledek Sp. trefy. SMS pošlete na číslo 900 11 06 (pro všechny operátory).

Výsledky 2. kola

1.SK Jičín – FC Olympia Hradec(1:1) 0
2.FC Hradec Králové – FK Ústí n. L.(4:0) 1
3.AFK Chrudim – FC Hradec B(4:0) 1
4.FK Černilov – FC Kostelec n. O.(2:2) 0
5.Bystřian Kunčice – FC Nový Hradec(0:3) 2
6. Sokol Roudnice – Spartak Kosičky(1:3) 2
7.SK Jičín B – TJ Sokol Kratonohy(1:0) 1
8. Baník Vamberk – Loko Hradec(2:5) 2
9. SK Třebechovice – Sokol Nepolisy(3:0) 1
10.SK Libřice – Slavoj Předměřice B(1:2) 2

Správná trefa:

SK Jičín – FC Olympia Hradec1. poločas: 0:0, konec: 1:1

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

I. LIGA (1. – 11. místo)
HK0257Jozef Kralovič, Olešnice1117
HK0173Radka Kvasničková, Hradec Kr.1114
HK0192Tomáš Podhajský, Nový Bydžov1114
HK0056 Jaroslav Brzák, Hradec Králové814
HK0059 Daniel Machač, Hradec Králové814
HK0076Jan Motyka, Kunčice814
HK0040 Martin Stloukal, Hradec Králové814
HK0020 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby814
HK0258Petr Vaněk, Převýšov814
HK0017Josef Černý, Jílovice514
HK0326Miloslava Kozáková, Hradec Kr.514

II. LIGA (12. – 40. místo)
HK0104Lenka Taichmanová, Prasek214
HK0132Jiří Gernat, Ohnišťany1411
HK0390Anna-Marie Hanušová, HK1111
HK0130Petra Sychrová, Třebnouševes1111
HK0178Petr Čihák, Hradec Králové811
HK0071Lukáš Erbs, Hradec Králové811
HK0066 Tomáš Chabada, Hradec Králové811
HK0065 Jiří Chabada, Hradec Králové811
HK0187Lubomír Chalupa, Kratonohy811
HK0176Blanka Podlipná, Hradec Králové811
HK0141Petr Svoboda, Hradec Králové811
HK0328Miroslav Špaček, Lochenice811
HK0008 Václav Tarantík, Smiřice811
HK0113Jiří Bílek, Libčany511
HK0032Eva Doušová, Skochovice511
HK0272Eduard Důbrava, Petrovice511
HK0061Ondřej Dus, Sendražice511
HK0148Vratislav Dušek, Sendražice511
HK0146Václava Dušková, Sendražice511
HK0043Jiří Haleš, Hradec Králové511
HK0222Jiří Hroneš, Nepasice511
HK0292Ladislav Mahr, Převýšov511
HK0161František Marek, Nový Bydžov511
HK0045 Josef Müller, Hradec Králové511
HK0158Pavel Pechar, Nechanice511
HK0339Kateřina Přibylová, Hradec Kr.511
HK0013Radek Rychtera, Skřivany511
HK0214Josef Stránský, Libčany511
HK0107Ladislav Šanda ml., Chudeřice511

ČFL (41. – 80. místo)
HK0147Jakub Šimůnek, Předměřice511
HK0151Barbora Šimůnková, Předměřice511
HK0137Pavel Šoltys, Ohnišťany511
HK0079Oldřich Turek, Hradec Králové511
HK0252Petr Brzák, Hradec Králové211
HK0047Jan Hrdlička, Hradec Králové211
HK0070Roman Novák, Mžany211
HK0271Petr Pilař ml., Převýšov211
HK0220Richard Schejbal, Hradec Králové211
HK0279Petr Urban, Chlumec n. C.211
HK0067Andrea Chabadová, Hradec Kr.118
HK0378Martin Cílek, Hradec Králové88
HK0072Jaroslav Erbs, Hradec Králové88
HK0041Jan Havlík, Hradec Králové88
HK0068 Martin Hopko, Sendražice88
HK0285Vladimír Hubený, Převýšov88
HK0022Radek Chlad, Kosičky88
HK0086 Karolína Kastnerová, Hradec Kr.88
HK0384Edita Klempířová, Osičky88
HK0283Zdeněk Kříž, Převýšov88
HK0127Aleš Kupka, Opočno88
HK0200 Josef Lajdar, Hradec Králové88
HK0269Zbyněk Pánek, Nový Bydžov88
HK0235Václav Pilař, Lovčice88
HK0335Michal Přibyl, Borohrádek88
HK0341Patrik Špaček, Lochenice88
HK0250Leoš Truhlář, Hradec Králové88
HK0362Jiří Vojtěch, Nový Bydžov88
HK0319Marek Voženílek, Lhota p. L.88
HK0273Dagmar Zimová, Lodín88
HK0174Jaroslava Žítková, Plotiště88
HK0116Milan Brandejs, Lovčice58
HK0088 Petr Brandýský, Hradec Králové58
HK0046 Miroslav Černý, Hradec Králové58
HK0253Zdeňka Dančuková, Sendražice58
HK0212Milan Dostál, Trutnov58
HK0057Zdeňka Dusová, Sendražice58
HK0103Jiří Dvořák, Skřivany58
HK0108František Hnik, Lužany58
HK0208 Josef Horáček, Hradec Kr. 258

DIVIZE (81. – 125. místo)
HK0034Eva Hrdličková, Chlum58
HK0188Jiří Janík, Hradec Králové58
HK0136Svatoslav Kleňhar, Ohnišťany58
HK0002 Miroslav Klučka, Hradec Králové58
HK0277Miroslav Kořínek, Starý Bydžov58
HK0263Zdeněk Kostka, Hradec Králové58
HK0029 Roman Kupka, Polánky n. D.58
HK0240 Václav Matějů, Třebechovice58
HK0019Radek Matys, Nový Bydžov58
HK0290 Karel Miškář, Dohalice58
HK0085 Zdeňka Mlatečková, Hradec Kr.58
HK0324Miroslav Moc, Rozběřice58
HK0125Marie Novotná, Nepolisy58
HK0121Daniel Novotný, Barchov58
HK0123Pavlík Novotný, Nepolisy58
HK0124Pavel Novotný, Nepolisy58
HK0122Bohumil Novotný, Nepolisy58
HK0239Václav Pilař, Převýšov58
HK0177Otakar Podlipný, Hradec Králové58
HK0058 Václav Polívka, Hradec Králové58
HK0171Petra Průchová, Nový Bydžov58
HK0221Jan Radoň, Blešno58
HK0095 Petr Skop, Hradec Králové58
HK0152Jaroslav Šimůnek, Předměřice58
HK0298Emil Šrámek, Lhota p. L.58
HK0110Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby58
HK0009 Blanka Tarantíková, Smiřice58
HK0242Jiří Tušic, Stěžery58
HK0090 Nikola Tvrdková, Hradec Králové58
HK0267Josef Urban, Předměřice58
HK0266Josef Urban ml., Předměřice58
HK0021Zdeněk Vávra, Kosičky58
HK0164Stanislav Vízek, Nový Bydžov58
HK0241Václav Vyleťal, Kratonohy58
HK0155Karel Zima, Prasek58
HK0028 Jiří Zima ml., Kosičky58
HK0295Pavel Bahník, Třebechovice28
HK0149Jiří Běloušek, Hradec Králové28
HK0153Martina Běloušková, Hradec Kr.28
HK0101Marie Buřičová, Chlumec n. C.28
HK0089 Jaroslav Dančuk, Sendražice28
HK0213Božena Dostálová, Hradec Kr.28
HK0227Jaroslav Ehl, Hradec Králové28
HK0094 Václav Gernát ml., Hradec Kr.28
HK0233Jan Hanuš, Hradec Králové28

KRAJSKÝ PŘEBOR (126. – 180. místo)
HK0063Ladislav Havránek, Hradec Kr.28
HK0143Ladislav Hofman, Černilov28
HK0145Ondřej Hofman, Černilov28
HK0340Jan Hojný, Hradec Králové28
HK0183Hana Chalupová, Kratonohy28
HK0322Václav Klapka st., Hradec Kr.28
HK0314Petr Koza, Hradec Králové28
HK0313Jana Kozová, Hradec Králové28
HK0249Filip Novotný, Hradec Králové28
HK0157Věra Pecharová, Nechanice28
HK0259Petr Pilař, Převýšov28
HK0111Bohumil Rulf, Malšova Lhota28
HK0048 Jiří Samek, Hradec Králové28
HK0015Jiří Spěšný, Roudnice28
HK0007Václav Tarantík ml., Smiřice28
HK0268Stanislav Urban, Předměřice28
HK0215Jan Vojtěchovský ml., Hradec Kr.28
HK0027Eva Zimová, Kosičky28
HK0030 Zdeněk Zvolánek, Hradec Králové28
HK0011Martin Navrátil, Všestary-18
HK0344Václav Portych, Hradec Králové-18
HK0288 Josef Svěcený, Hradec Králové-18
HK0210Jan Bílek, Praskačka57
HK0053Jaroslav Novotný, Hradec Kr.06
HK0276Josef Štayr, Prasek06
HK0172Zdeněk Munzar, Podoliby85
HK0224Kamil Žák, Hradec Králové85
HK0236Vladislava Andrysíková, Převýšov55
HK0338Jiří Bičiště, Hradec Králové55
HK0081Jiří Brych, Hradec Králové55
HK0367Jiří Bureš, Hradec Králové55
HK0099 Josef Buřič, Chlumec n. C.55
HK0100Miroslav Buřič, Chlumec n. C.55
HK0180Pavel Čihák, Hradec Králové55
HK0374Oldřiška Deutschová, Hradec Kr.55
HK0365Ondřej Dostál, Vamberk55
HK0062 Jakub Dus, Sendražice55
HK0359Karel Dušek ml., Prasek55
HK0364Radek Dvořáček, Doudleby n. O.55
HK0261Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.55
HK0391Jan Hanuš ml., Hradec Králové55
HK0234Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.55
HK0203Markéta Hrubá, Libčany55
HK0377Miloš Huňáček, Strašov55
HK0356Petr Izák, Hradec Králové55
HK0207Oldřich Kužel, Lipiny55
HK0385Lukáš Kvasnička, Puchlovice55
HK0129Tomáš Labík, Písek55
HK0293Jaroslav Machač, Chlumec n. C.55
HK0260 Petr Matějka, Stěžery55
HK0131Karel Medlík, Hořice55
HK0054 Jaroslav Pavel, Hradec Králové55
HK0351Michal Přibyl, Třebechovice55
HK0179Jakub Uher, Hořice55
HK0265Stanislav Urban st., Předměřice55

I. A TŘÍDA (181. – 225. místo)
HK0397Lukáš Vodák, Hradec Králové55
HK0371Viktor Vojtěch, Písek55
HK0197Karel Vrátný, Hradec Králové55
HK0138Jiří Banetka, Hradec Králové25
HK0336Miloslav Bednařík, Hradec Kr.25
HK0044 Jana Beláňová, Hradec Králové25
HK0206 Alžběta Beránková, Sv. Dvory25
HK0018Jiří Bílek ml., Libčany25
HK0150Dáša Dvořáková, Hradec Králové25
HK0299Monika Hádková, Hradec Králové25
HK0275Josef Haltuf, Zadražany25
HK0092 David Havránek, Hradec Králové25
HK0175Josef Horáček, Hradec Králové25
HK0284 Josef Hubený, Převýšov25
HK0023Michal Chlad, Kosičky25
HK0160Oldřich Jelínek, Sloupno25
HK0305Věra Kuchařová, Hradec Králové25
HK0098 Josef Novák, Mžany25
HK0159Jiří Pechar ml., Nechanice25
HK0217Radko Petřík, Hradec Králové25
HK0139Marcel Pilař, Hradec Králové25
HK0238Pavel Pilař ml., Převýšov25
HK0115Václav Pilnáček, Jaroměř25
HK0334Michal Portych, Hradec Králové25
HK0082 Markéta Pražáková, Hradec Kr.25
HK0244 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové25
HK0346Libor Semirád, Hradec Králové25
HK0297Petr Skřivan st., Lhota p. L.25
HK0010Vlastimil Suchomel, Hradec Kr.25
HK0312Jiří Svoboda, Kolín25
HK0229Jan Štembera, Hradec Králové25
HK0105Josef Taichman, Prasek25
HK0091Luděk Trojan, Hradec Králové25
HK0251Daniela Truhlářová, Hradec Kr.25
HK0182Miloš Uher, Hořice25
HK0274Milan Vilímský, Nechanice25
HK0318Petr Voženílek st., Lhota p. L.25
HK0342Václav Zachař, Hradec Králové25
HK0004 Roman Zloch, Hradec Králové25
HK0064 František Zolman, Lhota p. L.25
HK0218Otto Žítek, Plotiště25
HK0037Josef Ficenec, Dobruška-15
HK0333Lubomír Houfek, Hradec Králové-15
HK0202Michaela Hrubá, Libčany-15
HK0055Jiří Polívka, Hradec Králové-15

I. B TŘÍDA (226. – 275. místo)
HK0309Tomáš Přibyl, Borohrádek-15
HK0216Jan Vojtěchovský, Hradec Kr.-15
HK0093Martin Vražba, Hradec Králové-15
HK0038 Petr Ficenec, Dobruška-45
HK0083 Eva Brychová, Hradec Králové82
HK0291Štěpán Koucký, Převýšov82
HK0232Petr Mašek, Hradec Králové82
HK0329Hana Černíková, Hradec Králové52
HK0209 Gustav Deutsch, Hradec Králové52
HK0262Jiří Havelka, Černožice52
HK0195Marie Havrdová, Hradec Králové52
HK0025Renata Chladová, Kosičky52
HK0330Miloslav Kozák, Hradec Králové52
HK0181Přemysl Kyral, Hradec Králové52
HK0256Lenka Přibylová, Hradec Králové52
HK0245Alena Sejtková, Hradec Králové52
HK0211Petr Valenta, Hradec Králové52
HK0286Tomáš Votava, Převýšov52
HK0204 Jiří Beránek, Sv. Dvory22
HK0114Hana Bílková st., Libčany22
HK0380 Petr Cílek, Hradec Králové22
HK0301Martina Černá, Hradec Králové22
HK0254Miroslav Černohlávek, Boharyně22
HK0373Jiří Černý, Hradec Králové22
HK0372Milan Černý, Hradec Králové22
HK0360Karel Dušek, Prasek22
HK0074Ondřej Erbs, Hradec Králové22
HK0119Marcel Gabriel, Vinary22
HK0300 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.22
HK0392Johanka Hanušová, Hradec Kr.22
HK0196Miroslav Havrda, Hradec Králové22
HK0379Martin Hloucal, Smidary22
HK0142Kateřina Hofmanová, Černilov22
HK0033Vladimír Hradecký, Nový Bydžov22
HK0282David Hubený, Převýšov22
HK0226Roman Hýsek, Hradec Králové22
HK0184Roman Chalupa, Kratonohy22
HK0024 Luboš Chlad, Kosičky22
HK0369Kamil Jíra, Kunčice22
HK0323Vladimír Klapka, Hradec Králové22
HK0316Václav Klapka, Hradec Králové22
HK0383Jan Klíma, Malšova Lhota22
HK0264Ladislav Konrád, Předměřice22
HK0325Josef Kopecký, Lhota p. L.22
HK0016Ladislav Koudelka, Roudnice22
HK0347Jan Kulda, Hradec Králové22
HK0051Tomáš Kulhánek, Hradec Králové22
HK0382Květoslav Kvasnička, Kunčice22
HK0128Jan Labík, Písek22
HK0294Zdena Lajtochová, Chlumec n. C.22

OKRESNÍ PŘEBOR (276. – 320. místo)
HK0166Martin Lochman, Nový Bydžov22
HK0393František Mádlo, Lhota p. L.22
HK0376Jan Mahelka, Hradec Králové22
HK0126Petr Notovný, Chlumec n. C.22
HK0012Marcela Nováková, Hradec Kr.22
HK0357Roman Okrouhlický, Lodín22
HK0162Alena Palonci, Nový Bydžov22
HK0363Ondřej Pařízek, Starý Bydžov22
HK0280 Martin Pařízek, Starý Bydžov22
HK0388Tomáš Pešava, Třebechovice22
HK0117Jitka Pilnáčková, Jaroměř22
HK0350Vojtěch Přibyl, Třebechovice22
HK0352Monika Přibylová, Třebechovice22
HK0345Lubomír Rak, Hradec Králové22
HK0194Miroslav Říha, Hradec Králové22
HK0307Jaroslav Sehnoutka ml., HK22
HK0243Radek Sejtko, Hradec Králové22
HK0191Roman Škaloud, Hradec Králové22
HK0133Ladislav Šoltys, Ohnišťany22
HK0355Jana Štanderová, Librantice22
HK0303Vlastimil Urban, Hradec Králové22
HK0302Miluše Urbanová, Hradec Králové22
HK0247Jiří Valášek, Dobřenice22
HK0168Vašek Vondruš, Starý Bydžov22
HK0320Petr Voženílek ml., Lhota p. L.22
HK0375Petr Všetečka, Předměřice22
HK0396Žaneta Zimová, Lodín22
HK0223Roman Žák, Hradec Králové22
HK0225Kamila Žáková, Hradec Králové22
HK0321Václav Čermák, Hradec Králové-12
HK0036Lenka Hofmanová, Dobruška-12
HK0201Zdena Lajdarová, Hradec Králové-12
HK0075Serafín Motyka, Kunčice-12
HK0102Ladislav Myška, Nepolisy-12
HK0327František Němeček, Hradec Kr.-12
HK0154Josef Podrazil, Puchlovice-12
HK0296Petr Skřivan ml., Lhota p. L.-12
HK0120Pavel Sviták, Hradec Králové-12
HK0163Pavel Vízek, Nový Bydžov-12
HK0311Josef Vojtěch, Písek-12
HK0035Jaromír Hrdlička, Hradec Kr.-42
HK0281Pavel Hubený, Převýšov-42
HK0078Michal Novotný, Hradec Králové-42
HK0156Jiří Pechar, Nechanice-42
HK0230Jitka Štemberová, Hradec Kr.-42

BARÁŽ (321. – 355. místo)
HK0278Pavel Urban, Chlumec n. C.-42
HK0198Vlasta Vrátná, Hradec Králové51
HK0349Neznámý hráč (chybí údaje), 00
HK0003 Jiří Kabrhel, Máslojedy00
HK0140Miroslav Koutník, Lhota p. L.00
HK0052Jan Kulhánek, Hradec Králové00
HK0167Alena Lochmanová, Nový Bydžov8-1
HK0315Ivan Černík, Hradec Králové5-1
HK0049 Josef Dvořák, Třebechovice5-1
HK0199Martin Svoboda, Č. Budějovice5-1
HK0112Hana Bílková ml., Libčany2-1
HK0106Jiřína Bořilová, Měník2-1
HK0005 František Dušek, Holohlavy2-1
HK0331Hana Kábrová, Hradec Králové2-1
HK0087Lukáš Kastner, Hradec Králové2-1
HK0343František Klíma, Hradec Králové2-1
HK0165Lukáš Koudelka, Nový Bydžov2-1
HK0306Petr Kuchař, Hradec Králové2-1
HK0109Marie Mrkosová, Holohlavy2-1
HK0308 Karel Přibyl, Hradec Králové2-1
HK0310Jaroslav Sehnoutka st., HK2-1
HK0246Pavlína Sejtková, Hradec Králové2-1
HK0337Vladimír Syrůček, Hradec Králové2-1
HK0039Jindřich Tér, Zachrašťany2-1
HK0144Kateřina Vlčková, Nový Bydžov2-1
HK0255Martin Vodička, Sadová2-1
HK0348Zuzana Bičišťová, Hradec Kr.-1-1
HK0368Hana Burešová, Hradec Králové-1-1
HK0287Vladimír Dolenský, Převýšov-1-1
HK0118Vlastimil Gabriel, Vinary-1-1
HK0270Tomáš Hanuš, Nový Bydžov-1-1
HK0389Marie Hanušová, Hradec Králové-1-1
HK0097Zdena Havránková, Hradec Kr.-1-1
HK0387Jiří Komár, Hradec Králové-1-1
HK0370Jaroslav Koubek, Všestary-1-1

NEREGISTROVANÍ (356. – 397. místo)
HK0381Jitka Kvasničková, Puchlovice-1-1
HK0317Michal Martínek, Hradec Králové-1-1
HK0186Alena Minaříková, Mělník-1-1
HK0394Marta Němečková, Hradec Kr.-1-1
HK0193Michal Novák, Hvozdnice-1-1
HK0386Zuzana Pácaltová, Hradec Kr.-1-1
HK0361Erik Pařízek, Starý Bydžov-1-1
HK0237Pavel Pilař, Převýšov-1-1
HK0395Martin Pilař, Převýšov-1-1
HK0080 Michal Pražák, Kunčice-1-1
HK0366Ladislav Procházka, Jílovice-1-1
HK0135Jiří Syřiště, Ohnišťany-1-1
HK0190Hana Škaloudová, Hradec Kr.-1-1
HK0354Pavel Špás, Chlumec n. C.-1-1
HK0358Michaela Vízková, Nový Bydžov-1-1
HK0026 Jiří Zima st., Kosičky-1-1
HK0185Martin Chalupa, Kratonohy-4-1
HK0231Roman Štembera, H. Jelení-4-1
HK0170Václav Vondruš, Starý Bydžov-4-1
HK0031Ivan Dušek, Hradec Králové0-3
HK0228Martin Grossman, Třebechovice0-3
HK0169Katka Vondrušová, Starý Bydžov0-3
HK0069 Michal Beláň, Hradec Králové5-4
HK0205Josef Beránek, Chlum2-4
HK0332Jiří Kábr, Hradec Králové2-4
HK0219Luboš Radoň, Blešno2-4
HK0042 Michal Bena, Hradec Králové-1-4
HK0050 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice-1-4
HK0189Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové-1-4
HK0001Radek Moeller, Hradec Králové-1-4
HK0134Filip Gernat, Ohnišťany-4-4
HK0084 Michal Josef, Hradec Králové-4-4
HK0304Václav Kuchař, Hradec Králové-4-4
HK0060 Roman Machač, Hradec Králové-4-4
HK0353Šimon Přibyl, Třebechovice-4-4
HK0096 Jana Skopová, Hradec Králové-4-4
HK0248 Milan Šnytr, Dobřenice-4-4
HK0073Petr Želiezko, Hradec Králové-7-4
HK0006 Petr Podlezl, Máslojedy0-6
HK0077Oldřich Školník, Hradec Králové-1-7
HK0014Milan Štěrba, Chlumec n. C.-4-7
HK0289Jakub Banetka, Hradec Králové-1-10

. . .