Po třetím kole jarní fotbalové Tip ligy, v němž registrujeme 407 hráčů (323 mužů a 84 žen), zvýšil Josef Kralovič z Olešnice svůj náskok v čele na šest bodů.

Vítězem dramatického třetího kola se stal Jan Klíma z Malšovy Lhoty (startovní číslo HK0383), jenž stejně jako dalších 28 (!) soutěžících nasbíral čtrnáct bodů.

Nejlepší tipér získává samochladicí sud piva Staropramen CoolKeg (prázdný sud se vrací). Prosíme nejúspěšnějšího hráče tohoto kola Jana Klímu, aby kontaktoval sportovní redakci Hradeckého deníku na tel.: 495 800 847.


Jak tipovat?

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte na adresu redakce (Hradecký deník, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové), nebo do sběrných schránek Tip ligy Deníku.
2. Na internetu na www.tipliga.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte).
3. Pomocí SMS zprávy (návod k tipování je vpravo nahoře).

Poprvé na kupon! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0123.
Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.


Bodování

Od pondělí do pátku vychází na stránkách Deníku kupon obsahující deset zápasů, které se hrají následující víkend. Tipující u každého duelu napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. U vybraného zápasu hráči vyplní poločas a konečný výsledek Správné trefy, která rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.
Za každý správný tip hráč získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí (v případě nevyplnění tipu inkasuje –2), tzn., že maximum je 20 bodů, minimum –10 bodů (v případě zaslání kuponu s nevyplněnými tipy lze dostat –20 bodů).
Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem bodů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.tipliga.cz. Nejlepšího hráče jarní části budeme znát po dvanáctém kole, jež je na programu 14. a 15. června. Čeká na něj přenosný DVD přehrávač. Odměněni však budou i hráči na 2. až 11. místě.


Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek, či tipování pomocí SMS nebo přes internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje razítko odeslání. (re)
. . .



Výsledky 3. kola

1.SK Převýšov – FK Dobrovice(3:1) 1
2. Dukla Praha – FC Hradec Králové(2:2) 0
3.FC Hradec B – SK Týniště n. O.(1:0) 1
4.TJ Sokol Lhota p. L. – FK Náchod B(5:1) 1
5. Spartak Kosičky – Bystřian Kunčice(1:2) 2
6.Sokol Kratonohy – Baník Žacléř(0:3) 2
7.Sokol Malšovice – České Meziříčí(4:1) 1
8.Třebeš – FC Slavia Hradec Králové(0:2) 2
9. SK Neděliště – Sokol Cerekvice(4:1) 1
10.Sokol Roudnice B – AFK Urbanice(0:1) 2

Správná trefa:

SK Převýšov – FK Dobrovice1. poločas: 2:0, konec: 3:1

I. LIGA (1. – 11. místo)

HK0257Jozef Kralovič, Olešnice1431
HK0032Eva Doušová, Skochovice1425
HK0107Ladislav Šanda ml., Chudeřice1425
HK0173Radka Kvasničková, Hradec Kr.1125
HK0059 Daniel Machač, Hradec Králové1125
HK0076Jan Motyka, Kunčice1125
HK0212Milan Dostál, Trutnov1422
HK0233Jan Hanuš, Hradec Králové1422
HK0283Zdeněk Kříž, Převýšov1422
HK0085 Zdeňka Mlatečková, Hradec Kr.1422
HK0152Jaroslav Šimůnek, Předměřice1422

II. LIGA (12. – 40. místo)
HK0009 Blanka Tarantíková, Smiřice1422
HK0252Petr Brzák, Hradec Králové1122
HK0066 Tomáš Chabada, Hradec Králové1122
HK0070Roman Novák, Mžany1122
HK0013Radek Rychtera, Skřivany1122
HK0220Richard Schejbal, Hradec Králové1122
HK0130Petra Sychrová, Třebnouševes1122
HK0056 Jaroslav Brzák, Hradec Králové822
HK0020 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby822
HK0258Petr Vaněk, Převýšov822
HK0338Jiří Bičiště, Hradec Králové1419
HK0100Miroslav Buřič, Chlumec n. C.1419
HK0299Monika Hádková, Hradec Králové1419
HK0346Libor Semirád, Hradec Králové1419
HK0229Jan Štembera, Hradec Králové1419
HK0091Luděk Trojan, Hradec Králové1419
HK0064 František Zolman, Lhota p. L.1419
HK0088 Petr Brandýský, Hradec Králové1119
HK0101Marie Buřičová, Chlumec n. C.1119
HK0072Jaroslav Erbs, Hradec Králové1119
HK0041Jan Havlík, Hradec Králové1119
HK0063Ladislav Havránek, Hradec Kr.1119
HK0034Eva Hrdličková, Chlum1119
HK0022Radek Chlad, Kosičky1119
HK0314Petr Koza, Hradec Králové1119
HK0313Jana Kozová, Hradec Králové1119
HK0240 Václav Matějů, Třebechovice1119
HK0344Václav Portych, Hradec Králové1119
HK0221Jan Radoň, Blešno1119

ČFL (41. – 80. místo)

HK0111Bohumil Rulf, Malšova Lhota1119
HK0090 Nikola Tvrdková, Hradec Králové1119
HK0155Karel Zima, Prasek1119
HK0027Eva Zimová, Kosičky1119
HK0113Jiří Bílek, Libčany819
HK0132Jiří Gernat, Ohnišťany819
HK0390Anna-Marie Hanušová, HK819
HK0065 Jiří Chabada, Hradec Králové819
HK0045 Josef Müller, Hradec Králové819
HK0158Pavel Pechar, Nechanice819
HK0214Josef Stránský, Libčany819
HK0141Petr Svoboda, Hradec Králové819
HK0008 Václav Tarantík, Smiřice819
HK0279Petr Urban, Chlumec n. C.819
HK0017Josef Černý, Jílovice519
HK0326Miloslava Kozáková, Hradec Kr.519
HK0040 Martin Stloukal, Hradec Králové519
HK0104Lenka Taichmanová, Prasek519
HK0282David Hubený, Převýšov1416
HK0369Kamil Jíra, Kunčice1416
HK0383Jan Klíma, Malšova Lhota1416
HK0166Martin Lochman, Nový Bydžov1416
HK0350Vojtěch Přibyl, Třebechovice1416
HK0018Jiří Bílek ml., Libčany1116
HK0367Jiří Bureš, Hradec Králové1116
HK0359Karel Dušek ml., Prasek1116
HK0038 Petr Ficenec, Dobruška1116
HK0037Josef Ficenec, Dobruška1116
HK0115Václav Pilnáček, Jaroměř1116
HK0082 Markéta Pražáková, Hradec Kr.1116
HK0010Vlastimil Suchomel, Hradec Kr.1116
HK0105Josef Taichman, Prasek1116
HK0397Lukáš Vodák, Hradec Králové1116
HK0224Kamil Žák, Hradec Králové1116
HK0253Zdeňka Dančuková, Sendražice816
HK0108František Hnik, Lužany816
HK0143Ladislav Hofman, Černilov816
HK0340Jan Hojný, Hradec Králové816
HK0067Andrea Chabadová, Hradec Kr.816
HK0183Hana Chalupová, Kratonohy816

DIVIZE (81. – 125. místo)
HK0188Jiří Janík, Hradec Králové816
HK0086 Karolína Kastnerová, Hradec Kr.816
HK0136Svatoslav Kleňhar, Ohnišťany816
HK0127Aleš Kupka, Opočno816
HK0200 Josef Lajdar, Hradec Králové816
HK0290 Karel Miškář, Dohalice816
HK0324Miroslav Moc, Rozběřice816
HK0249Filip Novotný, Hradec Králové816
HK0269Zbyněk Pánek, Nový Bydžov816
HK0157Věra Pecharová, Nechanice816
HK0058 Václav Polívka, Hradec Králové816
HK0048 Jiří Samek, Hradec Králové816
HK0015Jiří Spěšný, Roudnice816
HK0268Stanislav Urban, Předměřice816
HK0021Zdeněk Vávra, Kosičky816
HK0164Stanislav Vízek, Nový Bydžov816
HK0241Václav Vyleťal, Kratonohy816
HK0178Petr Čihák, Hradec Králové516
HK0272Eduard Důbrava, Petrovice516
HK0061Ondřej Dus, Sendražice516
HK0148Vratislav Dušek, Sendražice516
HK0146Václava Dušková, Sendražice516
HK0043Jiří Haleš, Hradec Králové516
HK0047Jan Hrdlička, Hradec Králové516
HK0187Lubomír Chalupa, Kratonohy516
HK0176Blanka Podlipná, Hradec Králové516
HK0339Kateřina Přibylová, Hradec Kr.516
HK0147Jakub Šimůnek, Předměřice516
HK0151Barbora Šimůnková, Předměřice516
HK0137Pavel Šoltys, Ohnišťany516
HK0328Miroslav Špaček, Lochenice516
HK0079Oldřich Turek, Hradec Králové516
HK0192Tomáš Podhajský, Nový Bydžov216
HK0140Miroslav Koutník, Lhota p. L.1414
HK0404 Petr Veselý, Chlumec n. C.1414
HK0053Jaroslav Novotný, Hradec Kr.814
HK0276Josef Štayr, Prasek814
HK0049 Josef Dvořák, Třebechovice1413
HK0097Zdena Havránková, Hradec Kr.1413
HK0109Marie Mrkosová, Holohlavy1413

KRAJSKÝ PŘEBOR (126. – 185. místo)

HK0255Martin Vodička, Sadová1413
HK0321Václav Čermák, Hradec Králové1113
HK0329Hana Černíková, Hradec Králové1113
HK0254Miroslav Černohlávek, Boharyně1113
HK0184Roman Chalupa, Kratonohy1113
HK0024 Luboš Chlad, Kosičky1113
HK0325Josef Kopecký, Lhota p. L.1113
HK0051Tomáš Kulhánek, Hradec Králové1113
HK0128Jan Labík, Písek1113
HK0327František Němeček, Hradec Kr.1113
HK0357Roman Okrouhlický, Lodín1113
HK0156Jiří Pechar, Nechanice1113
HK0307Jaroslav Sehnoutka ml., HK1113
HK0296Petr Skřivan ml., Lhota p. L.1113
HK0191Roman Škaloud, Hradec Králové1113
HK0138Jiří Banetka, Hradec Králové813
HK0336Miloslav Bednařík, Hradec Kr.813
HK0081Jiří Brych, Hradec Králové813
HK0099 Josef Buřič, Chlumec n. C.813
HK0180Pavel Čihák, Hradec Králové813
HK0374Oldřiška Deutschová, Hradec Kr.813
HK0062 Jakub Dus, Sendražice813
HK0261Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.813
HK0234Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.813
HK0023Michal Chlad, Kosičky813
HK0207Oldřich Kužel, Lipiny813
HK0172Zdeněk Munzar, Podoliby813
HK0098 Josef Novák, Mžany813
HK0054 Jaroslav Pavel, Hradec Králové813
HK0159Jiří Pechar ml., Nechanice813
HK0217Radko Petřík, Hradec Králové813
HK0238Pavel Pilař ml., Převýšov813
HK0055Jiří Polívka, Hradec Králové813
HK0351Michal Přibyl, Třebechovice813
HK0244 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové813
HK0297Petr Skřivan st., Lhota p. L.813
HK0312Jiří Svoboda, Kolín813
HK0182Miloš Uher, Hořice813
HK0274Milan Vilímský, Nechanice813
HK0371Viktor Vojtěch, Písek813
HK0093Martin Vražba, Hradec Králové813
HK0004 Roman Zloch, Hradec Králové813
HK0218Otto Žítek, Plotiště813
HK0116Milan Brandejs, Lovčice513
HK0378Martin Cílek, Hradec Králové513
HK0089 Jaroslav Dančuk, Sendražice513
HK0057Zdeňka Dusová, Sendražice513
HK0103Jiří Dvořák, Skřivany513
HK0227Jaroslav Ehl, Hradec Králové513
HK0145Ondřej Hofman, Černilov513
HK0068 Martin Hopko, Sendražice513
HK0208 Josef Horáček, Hradec Kr. 2513
HK0285Vladimír Hubený, Převýšov513
HK0384Edita Klempířová, Osičky513
HK0263Zdeněk Kostka, Hradec Králové513
HK0029 Roman Kupka, Polánky n. D.513
HK0011Martin Navrátil, Všestary513
HK0125Marie Novotná, Nepolisy513
HK0122Bohumil Novotný, Nepolisy513
HK0123Pavlík Novotný, Nepolisy513
HK0121Daniel Novotný, Barchov513
HK0124Pavel Novotný, Nepolisy513
HK0235Václav Pilař, Lovčice513
HK0259Petr Pilař, Převýšov513
HK0335Michal Přibyl, Borohrádek513

I. A TŘÍDA (186. – 235. místo)

HK0095 Petr Skop, Hradec Králové513
HK0341Patrik Špaček, Lochenice513
HK0298Emil Šrámek, Lhota p. L.513
HK0110Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby513
HK0007Václav Tarantík ml., Smiřice513
HK0267Josef Urban, Předměřice513
HK0266Josef Urban ml., Předměřice513
HK0362Jiří Vojtěch, Nový Bydžov513
HK0215Jan Vojtěchovský ml., Hradec Kr.513
HK0319Marek Voženílek, Lhota p. L.513
HK0028 Jiří Zima ml., Kosičky513
HK0273Dagmar Zimová, Lodín513
HK0030 Zdeněk Zvolánek, Hradec Králové513
HK0071Lukáš Erbs, Hradec Králové213
HK0222Jiří Hroneš, Nepasice213
HK0292Ladislav Mahr, Převýšov213
HK0161František Marek, Nový Bydžov213
HK0271Petr Pilař ml., Převýšov213
HK0403Jiří Bartoška, Myštěves1111
HK0052Jan Kulhánek, Hradec Králové1111
HK0042 Michal Bena, Hradec Králové1410
HK0348Zuzana Bičišťová, Hradec Kr.1110
HK0331Hana Kábrová, Hradec Králové1110
HK0381Jitka Kvasničková, Puchlovice1110
HK0237Pavel Pilař, Převýšov1110
HK0080 Michal Pražák, Kunčice1110
HK0366Ladislav Procházka, Jílovice1110
HK0337Vladimír Syrůček, Hradec Kr.1110
HK0231Roman Štembera, H. Jelení1110
HK0039Jindřich Tér, Zachrašťany1110
HK0204 Jiří Beránek, Sv. Dvory810
HK0083 Eva Brychová, Hradec Králové810
HK0074Ondřej Erbs, Hradec Králové810
HK0392Johanka Hanušová, Hradec Kr.810
HK0262Jiří Havelka, Černožice810
HK0195Marie Havrdová, Hradec Králové810
HK0036Lenka Hofmanová, Dobruška810
HK0035Jaromír Hrdlička, Hradec Králové810
HK0264Ladislav Konrád, Předměřice810
HK0016Ladislav Koudelka, Roudnice810
HK0330Miloslav Kozák, Hradec Králové810
HK0347Jan Kulda, Hradec Králové810
HK0382Květoslav Kvasnička, Kunčice810
HK0181Přemysl Kyral, Hradec Králové810
HK0201Zdena Lajdarová, Hradec Králové810
HK0294Zdena Lajtochová, Chlumec n. C.810
HK0232Petr Mašek, Hradec Králové810
HK0075Serafín Motyka, Kunčice810
HK0126Petr Notovný, Chlumec n. C.810
HK0012Marcela Nováková, Hradec Kr.810

I. B TŘÍDA (236. – 285. místo)

HK0245Alena Sejtková, Hradec Králové810
HK0133Ladislav Šoltys, Ohnišťany810
HK0355Jana Štanderová, Librantice810
HK0230Jitka Štemberová, Hradec Kr.810
HK0247Jiří Valášek, Dobřenice810
HK0168Vašek Vondruš, Starý Bydžov810
HK0375Petr Všetečka, Předměřice810
HK0236Vladislava Andrysíková, Převýšov510
HK0044 Jana Beláňová, Hradec Králové510
HK0206 Alžběta Beránková, Sv. Dvory510
HK0365Ondřej Dostál, Vamberk510
HK0364Radek Dvořáček, Doudleby n. O.510
HK0275Josef Haltuf, Zadražany510
HK0333Lubomír Houfek, Hradec Králové510
HK0356Petr Izák, Hradec Králové510
HK0160Oldřich Jelínek, Sloupno510
HK0305Věra Kuchařová, Hradec Králové510
HK0385Lukáš Kvasnička, Puchlovice510
HK0129Tomáš Labík, Písek510
HK0260 Petr Matějka, Stěžery510
HK0131Karel Medlík, Hořice510
HK0334Michal Portych, Hradec Králové510
HK0251Daniela Truhlářová, Hradec Kr.510
HK0179Jakub Uher, Hořice510
HK0265Stanislav Urban st., Předměřice510
HK0197Karel Vrátný, Hradec Králové510
HK0342Václav Zachař, Hradec Králové510
HK0295Pavel Bahník, Třebechovice210
HK0046 Miroslav Černý, Hradec Králové210
HK0213Božena Dostálová, Hradec Králové210
HK0322Václav Klapka st., Hradec Králové210
HK0002 Miroslav Klučka, Hradec Králové210
HK0277Miroslav Kořínek, Starý Bydžov210
HK0019Radek Matys, Nový Bydžov210
HK0239Václav Pilař, Převýšov210
HK0288 Josef Svěcený, Hradec Králové210
HK0250Leoš Truhlář, Hradec Králové210
HK0242Jiří Tušic, Stěžery210
HK0174Jaroslava Žítková, Plotiště210
HK0031Ivan Dušek, Hradec Králové118
HK0406 Nikola Andrysíková, Převýšov88
HK0402 Aleš Hladík, Nový Bydžov88
HK0405 Hana Kramářová, Lipiny88
HK0401Jaroslav Novotný, Podoliby88
HK0149Jiří Běloušek, Hradec Králové08
HK0153Martina Běloušková, Hradec Kr.08
HK0094 Václav Gernát ml., Hradec Králové08
HK0077Oldřich Školník, Hradec Králové147
HK0069 Michal Beláň, Hradec Králové117
HK0050 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice117

OKRESNÍ PŘEBOR (286. – 335. místo)

HK0189Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové117
HK0096 Jana Skopová, Hradec Králové117
HK0248 Milan Šnytr, Dobřenice117
HK0112Hana Bílková ml., Libčany87
HK0315Ivan Černík, Hradec Králové87
HK0287Vladimír Dolenský, Převýšov87
HK0118Vlastimil Gabriel, Vinary87
HK0389Marie Hanušová, Hradec Králové87
HK0087Lukáš Kastner, Hradec Králové87
HK0387Jiří Komár, Hradec Králové87
HK0193Michal Novák, Hvozdnice87
HK0190Hana Škaloudová, Hradec Králové87
HK0170Václav Vondruš, Starý Bydžov87
HK0026 Jiří Zima st., Kosičky87
HK0114Hana Bílková st., Libčany57
HK0301Martina Černá, Hradec Králové57
HK0373Jiří Černý, Hradec Králové57
HK0209 Gustav Deutsch, Hradec Králové57
HK0360Karel Dušek, Prasek57
HK0300 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.57
HK0196Miroslav Havrda, Hradec Králové57
HK0142Kateřina Hofmanová, Černilov57
HK0226Roman Hýsek, Hradec Králové57
HK0316Václav Klapka, Hradec Králové57
HK0376Jan Mahelka, Hradec Králové57
HK0388Tomáš Pešava, Třebechovice57
HK0194Miroslav Říha, Hradec Králové57
HK0120Pavel Sviták, Hradec Králové57
HK0278Pavel Urban, Chlumec n. C.57
HK0303Vlastimil Urban, Hradec Králové57
HK0302Miluše Urbanová, Hradec Králové57
HK0286Tomáš Votava, Převýšov57
HK0223Roman Žák, Hradec Králové57
HK0391Jan Hanuš ml., Hradec Králové27
HK0092 David Havránek, Hradec Králové27
HK0175Josef Horáček, Hradec Králové27
HK0284 Josef Hubený, Převýšov27
HK0139Marcel Pilař, Hradec Králové27
HK0309Tomáš Přibyl, Borohrádek27
HK0216Jan Vojtěchovský, Hradec Králové27
HK0210Jan Bílek, Praskačka07
HK0177Otakar Podlipný, Hradec Králové-17
HK0003 Jiří Kabrhel, Máslojedy55
HK0399Milan Stránský, Barchov55
HK0150Dáša Dvořáková, Hradec Králové05
HK0205Josef Beránek, Chlum84
HK0332Jiří Kábr, Hradec Králové84
HK0219Luboš Radoň, Blešno84
HK0368Hana Burešová, Hradec Králové54
HK0005 František Dušek, Holohlavy54

BARÁŽ (336. – 370. místo)

HK0270Tomáš Hanuš, Nový Bydžov54
HK0165Lukáš Koudelka, Nový Bydžov54
HK0186Alena Minaříková, Mělník54
HK0361Erik Pařízek, Starý Bydžov54
HK0395Martin Pilař, Převýšov54
HK0310Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr.54
HK0144Kateřina Vlčková, Nový Bydžov54
HK0380 Petr Cílek, Hradec Králové24
HK0119Marcel Gabriel, Vinary24
HK0379Martin Hloucal, Smidary24
HK0033Vladimír Hradecký, Nový Bydžov24
HK0281Pavel Hubený, Převýšov24
HK0393František Mádlo, Lhota p. L.24
HK0102Ladislav Myška, Nepolisy24
HK0078Michal Novotný, Hradec Králové24
HK0363Ondřej Pařízek, Starý Bydžov24
HK0345Lubomír Rak, Hradec Králové24
HK0243Radek Sejtko, Hradec Králové24
HK0311Josef Vojtěch, Písek24
HK0320Petr Voženílek ml., Lhota p. L.24
HK0396Žaneta Zimová, Lodín24
HK0225Kamila Žáková, Hradec Králové24
HK0203Markéta Hrubá, Libčany-14
HK0202Michaela Hrubá, Libčany-14
HK0377Miloš Huňáček, Strašov-14
HK0293Jaroslav Machač, Chlumec n. C.-14
HK0318Petr Voženílek st., Lhota p. L.-14
HK0171Petra Průchová, Nový Bydžov-44
HK0317Michal Martínek, Hradec Králové43
HK0228Martin Grossman, Třebechovice52
HK0407Marie Přibylová, Hradec Králové22
HK0398Jiří Slunéčko, Hradec Králové22
HK0400 Nikola Vondrušová, Starý Bydžov22
HK0154Josef Podrazil, Puchlovice02
HK0211Petr Valenta, Hradec Králové02

NEREGISTROVANÍ (371. – 407. místo)

HK0014Milan Štěrba, Chlumec n. C.81
HK0134Filip Gernat, Ohnišťany51
HK0001Radek Moeller, Hradec Králové51
HK0185Martin Chalupa, Kratonohy21
HK0343František Klíma, Hradec Králové21
HK0370Jaroslav Koubek, Všestary21
HK0167Alena Lochmanová, Nový Bydžov21
HK0308 Karel Přibyl, Hradec Králové21
HK0246Pavlína Sejtková, Hradec Králové21
HK0135Jiří Syřiště, Ohnišťany21
HK0354Pavel Špás, Chlumec n. C.21
HK0358Michaela Vízková, Nový Bydžov21
HK0198Vlasta Vrátná, Hradec Králové01
HK0372Milan Černý, Hradec Králové-11
HK0323Vladimír Klapka, Hradec Králové-11
HK0291Štěpán Koucký, Převýšov-11
HK0162Alena Palonci, Nový Bydžov-11
HK0280 Martin Pařízek, Starý Bydžov-11
HK0352Monika Přibylová, Třebechovice-11
HK0163Pavel Vízek, Nový Bydžov-11
HK0349Neznámý hráč (chybí údaje), 00
HK0306Petr Kuchař, Hradec Králové0-1
HK0394Marta Němečková, Hradec Králové0-1
HK0199Martin Svoboda, Č. Budějovice0-1
HK0084 Michal Josef, Hradec Králové2-2
HK0353Šimon Přibyl, Třebechovice2-2
HK0106Jiřína Bořilová, Měník-1-2
HK0386Zuzana Pácaltová, Hradec Králové-1-2
HK0025Renata Chladová, Kosičky-4-2
HK0117Jitka Pilnáčková, Jaroměř-4-2
HK0256Lenka Přibylová, Hradec Králové-4-2
HK0073Petr Želiezko, Hradec Králové0-4
HK0304Václav Kuchař, Hradec Králové-1-5
HK0006 Petr Podlezl, Máslojedy-1-7
HK0169Katka Vondrušová, Starý Bydžov-4-7
HK0060 Roman Machač, Hradec Králové-4-8
HK0289Jakub Banetka, Hradec Králové-7-17