Po čtvrtém kole jarní fotbalové Tip ligy, v němž registrujeme 410 hráčů (325 mužů a 85 žen), tvoří vedoucí dvojici Jan Motyčka a Ladislav Šanda mladší.
Vítězem čtvrtého kola se stal Ladislav Šoltys z Ohnišťan (startovní číslo HK0133), jenž jako jediný ze soutěžících získal sedmnáct bodů a výrazně si polepšil v celkovém pořadí.
Nejlepší tipér získává samochladicí sud piva Staropramen CoolKeg (prázdný sud se vrací). Prosíme nejlepšího hráče tohoto kola Ladislava Šoltyse, aby kontaktoval sportovní redakci Hradeckého deníku na tel.: 495 800 847.


Jak tipovat?
1. Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte na adresu redakce (Hradecký deník, Kladská 17, 500 03 Hradec Králové), nebo do sběrných schránek Tip ligy Deníku.
2. Na internetu na www.tipliga.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte).
3. Pomocí SMS zprávy (návod k tipování je vpravo nahoře).
Poprvé na kupon! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0123.
Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.


Bodování
Od pondělí do pátku vychází na stránkách Deníku kupon obsahující deset zápasů, které se hrají následující víkend. Tipující u každého duelu napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. U vybraného zápasu hráči vyplní poločas a konečný výsledek Správné trefy, která rozhoduje při určování vítěze kola či stanovování pořadí při rovnosti bodů.


Za každý správný tip hráč získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí (v případě nevyplnění tipu inkasuje –2), tzn., že maximum je 20 bodů, minimum –10 bodů (v případě zaslání kuponu s nevyplněnými tipy lze dostat –20 bodů).
Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem bodů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.tipliga.cz. Nejlepšího hráče jarní části budeme znát po dvanáctém kole, jež je na programu 14. a 15. června. Čeká na něj přenosný DVD přehrávač. Odměněni však budou i hráči na 2. až 11. místě.


Uzávěrka kola
Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek, či tipování pomocí SMS nebo přes internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou rozhoduje razítko odeslání.

Výsledky 4. kola

1. Předměřice – SK Převýšov(0:1) 2
2. FC Hradec Králové – FC Vítkovice(1:0) 1
3. Marila Příbram – FC Hradec Kr.(2:0) 1
4. SK Jičín – FK Nový Bydžov(1:1) 0
5. Chlumec n. C. – Spartak Kosičky(1:1) 0
6. Úpice – TJ Sokol Kratonohy(2:0) 1
7. České Meziříčí – Loko Hradec(3:1) 1
8. Bystřian Kunčice B – Smiřice(2:3) 2
9. Nově Město n. C. – Skřivany(3:1) 1
10. AFK Urbanice – SK Převýšov B(5:2) 1

Správná trefa:
Předměřice n. L. – SK Převýšov1. poločas: 0:0, konec: 0:1


I. LIGA (1. – 11. místo)
HK0076Jan Motyka, Kunčice1136
HK0107Ladislav Šanda ml., Chudeřice1136
HK0017Josef Černý, Jílovice1433
HK0299Monika Hádková, Hradec Kr.1433
HK0252Petr Brzák, Hradec Králové1133
HK0085 Zdeňka Mlatečková, Hradec Kr.1133
HK0258Petr Vaněk, Převýšov1133
HK0059 Daniel Machač, Hradec Králové833
HK0137Pavel Šoltys, Ohnišťany1430
HK0338Jiří Bičiště, Hradec Králové1130
HK0088 Petr Brandýský, Hradec Králové1130


II. LIGA (12. – 40. místo)
HK0326Miloslava Kozáková, Hradec Kr.1130
HK0111Bohumil Rulf, Malšova Lhota1130
HK0346Libor Semirád, Hradec Králové1130
HK0214Josef Stránský, Libčany1130
HK0141Petr Svoboda, Hradec Králové1130
HK0027Eva Zimová, Kosičky1130
HK0212Milan Dostál, Trutnov830
HK0233Jan Hanuš, Hradec Králové830
HK0283Zdeněk Kříž, Převýšov830
HK0070Roman Novák, Mžany830
HK0013Radek Rychtera, Skřivany830
HK0130Petra Sychrová, Třebnouševes830
HK0152Jaroslav Šimůnek, Předměřice830
HK0020 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby830
HK0009 Blanka Tarantíková, Smiřice830
HK0032Eva Doušová, Skochovice530
HK0257Jozef Kralovič, Olešnice-130
HK0133Ladislav Šoltys, Ohnišťany1727
HK0145Ondřej Hofman, Černilov1427
HK0367Jiří Bureš, Hradec Králové1127
HK0178Petr Čihák, Hradec Králové1127
HK0253Zdeňka Dančuková, Sendražice1127
HK0148Vratislav Dušek, Sendražice1127
HK0146Václava Dušková, Sendražice1127
HK0047Jan Hrdlička, Hradec Králové1127
HK0200 Josef Lajdar, Hradec Králové1127
HK0192Tomáš Podhajský, Nový Bydžov1127
HK0058 Václav Polívka, Hradec Králové1127
HK0339Kateřina Přibylová, Hradec Kr.1127


ČFL (41. – 80. místo)
HK0015Jiří Spěšný, Roudnice1127
HK0147Jakub Šimůnek, Předměřice1127
HK0151Barbora Šimůnková, Předměřice1127
HK0328Miroslav Špaček, Lochenice1127
HK0041Jan Havlík, Hradec Králové827
HK0065 Jiří Chabada, Hradec Králové827
HK0221Jan Radoň, Blešno827
HK0229Jan Štembera, Hradec Králové827
HK0008 Václav Tarantík, Smiřice827
HK0091Luděk Trojan, Hradec Králové827
HK0279Petr Urban, Chlumec n. C.827
HK0155Karel Zima, Prasek827
HK0056 Jaroslav Brzák, Hradec Králové527
HK0066 Tomáš Chabada, Hradec Králové527
HK0220Richard Schejbal, Hradec Králové527
HK0275Josef Haltuf, Zadražany1424
HK0002 Miroslav Klučka, Hradec Králové1424
HK0277Miroslav Kořínek, Starý Bydžov1424
HK0385Lukáš Kvasnička, Puchlovice1424
HK0336Miloslav Bednařík, Hradec Kr.1124
HK0081Jiří Brych, Hradec Králové1124
HK0285Vladimír Hubený, Převýšov1124
HK0263Zdeněk Kostka, Hradec Králové1124
HK0055Jiří Polívka, Hradec Králové1124
HK0351Michal Přibyl, Třebechovice1124
HK0297Petr Skřivan st., Lhota p. L.1124
HK0341Patrik Špaček, Lochenice1124
HK0110Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby1124
HK0182Miloš Uher, Hořice1124
HK0273Dagmar Zimová, Lodín1124
HK0004 Roman Zloch, Hradec Králové1124
HK0272Eduard Důbrava, Petrovice824
HK0061Ondřej Dus, Sendražice824
HK0043Jiří Haleš, Hradec Králové824
HK0183Hana Chalupová, Kratonohy824
HK0188Jiří Janík, Hradec Králové824
HK0383Jan Klíma, Malšova Lhota824
HK0127Aleš Kupka, Opočno824
HK0290 Karel Miškář, Dohalice824
HK0249Filip Novotný, Hradec Králové824


DIVIZE (81. – 125. místo)
HK0157Věra Pecharová, Nechanice824
HK0115Václav Pilnáček, Jaroměř824
HK0176Blanka Podlipná, Hradec Králové824
HK0350Vojtěch Přibyl, Třebechovice824
HK0048 Jiří Samek, Hradec Králové824
HK0105Josef Taichman, Prasek824
HK0397Lukáš Vodák, Hradec Králové824
HK0100Miroslav Buřič, Chlumec n. C.524
HK0101Marie Buřičová, Chlumec n. C.524
HK0072Jaroslav Erbs, Hradec Králové524
HK0132Jiří Gernat, Ohnišťany524
HK0063Ladislav Havránek, Hradec Kr.524
HK0314Petr Koza, Hradec Králové524
HK0313Jana Kozová, Hradec Králové524
HK0240 Václav Matějů, Třebechovice524
HK0344Václav Portych, Hradec Králové524
HK0040 Martin Stloukal, Hradec Králové524
HK0104Lenka Taichmanová, Prasek524
HK0173Radka Kvasničková, Hradec Kr.-124
HK0112Hana Bílková ml., Libčany1421
HK0206 Alžběta Beránková, Sv. Dvory1121
HK0348Zuzana Bičišťová, Hradec Kr.1121
HK0264Ladislav Konrád, Předměřice1121
HK0347Jan Kulda, Hradec Králové1121
HK0381Jitka Kvasničková, Puchlovice1121
HK0294Zdena Lajtochová, Chlumec n. C.1121
HK0019Radek Matys, Nový Bydžov1121
HK0237Pavel Pilař, Převýšov1121
HK0230Jitka Štemberová, Hradec Kr.1121
HK0039Jindřich Tér, Zachrašťany1121
HK0247Jiří Valášek, Dobřenice1121
HK0138Jiří Banetka, Hradec Králové821
HK0321Václav Čermák, Hradec Králové821
HK0254Miroslav Černohlávek, Boharyně821
HK0089 Jaroslav Dančuk, Sendražice821
HK0103Jiří Dvořák, Skřivany821
HK0261Ladislav Firbacher, Chlumec n. C.821
HK0097Zdena Havránková, Hradec Kr.821
HK0208 Josef Horáček, Hradec Kr. 2821
HK0184Roman Chalupa, Kratonohy821
HK0051Tomáš Kulhánek, Hradec Králové821
HK0109Marie Mrkosová, Holohlavy821
HK0327František Němeček, Hradec Kr.821
HK0125Marie Novotná, Nepolisy821
HK0123Pavlík Novotný, Nepolisy821


KRAJSKÝ PŘEBOR (126. – 185. místo)
HK0357Roman Okrouhlický, Lodín821
HK0156Jiří Pechar, Nechanice821
HK0217Radko Petřík, Hradec Králové821
HK0259Petr Pilař, Převýšov821
HK0271Petr Pilař ml., Převýšov821
HK0191Roman Škaloud, Hradec Králové821
HK0255Martin Vodička, Sadová821
HK0362Jiří Vojtěch, Nový Bydžov821
HK0215Jan Vojtěchovský ml., Hradec Kr.821
HK0319Marek Voženílek, Lhota p. L.821
HK0037Josef Ficenec, Dobruška521
HK0038 Petr Ficenec, Dobruška521
HK0108František Hnik, Lužany521
HK0143Ladislav Hofman, Černilov521
HK0340Jan Hojný, Hradec Králové521
HK0282David Hubený, Převýšov521
HK0067Andrea Chabadová, Hradec Kr.521
HK0369Kamil Jíra, Kunčice521
HK0269Zbyněk Pánek, Nový Bydžov521
HK0164Stanislav Vízek, Nový Bydžov521
HK0224Kamil Žák, Hradec Králové521
HK0113Jiří Bílek, Libčany221
HK0390Anna-Marie Hanušová, HK221
HK0034Eva Hrdličková, Chlum221
HK0045 Josef Müller, Hradec Králové221
HK0064 František Zolman, Lhota p. L.221
HK0149Jiří Běloušek, Hradec Králové1119
HK0053Jaroslav Novotný, Hradec Králové519
HK0202Michaela Hrubá, Libčany1418
HK0377Miloš Huňáček, Strašov1418
HK0287Vladimír Dolenský, Převýšov1118
HK0360Karel Dušek, Prasek1118
HK0226Roman Hýsek, Hradec Králové1118
HK0376Jan Mahelka, Hradec Králové1118
HK0177Otakar Podlipný, Hradec Králové1118
HK0120Pavel Sviták, Hradec Králové1118
HK0278Pavel Urban, Chlumec n. C.1118
HK0286Tomáš Votava, Převýšov1118
HK0044 Jana Beláňová, Hradec Králové818
HK0042 Michal Bena, Hradec Králové818
HK0262Jiří Havelka, Černožice818
HK0333Lubomír Houfek, Hradec Králové818
HK0356Petr Izák, Hradec Králové818
HK0160Oldřich Jelínek, Sloupno818
HK0322Václav Klapka st., Hradec Králové818
HK0305Věra Kuchařová, Hradec Králové818
HK0382Květoslav Kvasnička, Kunčice818
HK0201Zdena Lajdarová, Hradec Králové818
HK0232Petr Mašek, Hradec Králové818
HK0075Serafín Motyka, Kunčice818
HK0012Marcela Nováková, Hradec Kr.818
HK0239Václav Pilař, Převýšov818
HK0334Michal Portych, Hradec Králové818
HK0245Alena Sejtková, Hradec Králové818
HK0231Roman Štembera, H. Jelení818
HK0251Daniela Truhlářová, Hradec Kr.818
HK0168Vašek Vondruš, Starý Bydžov818
HK0116Milan Brandejs, Lovčice518
HK0099 Josef Buřič, Chlumec n. C.518
HK0329Hana Černíková, Hradec Králové518


I. A TŘÍDA (186. – 235. místo)
HK0057Zdeňka Dusová, Sendražice518
HK0049 Josef Dvořák, Třebechovice518
HK0071Lukáš Erbs, Hradec Králové518
HK0234Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr.518
HK0292Ladislav Mahr, Převýšov518
HK0161František Marek, Nový Bydžov518
HK0172Zdeněk Munzar, Podoliby518
HK0011Martin Navrátil, Všestary518
HK0124Pavel Novotný, Nepolisy518
HK0122Bohumil Novotný, Nepolisy518
HK0235Václav Pilař, Lovčice518
HK0307Jaroslav Sehnoutka ml., HK518
HK0244 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové518
HK0095 Petr Skop, Hradec Králové518
HK0296Petr Skřivan ml., Lhota p. L.518
HK0267Josef Urban, Předměřice518
HK0371Viktor Vojtěch, Písek518
HK0093Martin Vražba, Hradec Králové518
HK0028 Jiří Zima ml., Kosičky518
HK0030 Zdeněk Zvolánek, Hradec Králové518
HK0018Jiří Bílek ml., Libčany218
HK0359Karel Dušek ml., Prasek218
HK0187Lubomír Chalupa, Kratonohy218
HK0086 Karolína Kastnerová, Hradec Kr.218
HK0136Svatoslav Kleňhar, Ohnišťany218
HK0166Martin Lochman, Nový Bydžov218
HK0324Miroslav Moc, Rozběřice218
HK0082 Markéta Pražáková, Hradec Kr.218
HK0010Vlastimil Suchomel, Hradec Kr.218
HK0079Oldřich Turek, Hradec Králové218
HK0268Stanislav Urban, Předměřice218
HK0021Zdeněk Vávra, Kosičky218
HK0241Václav Vyleťal, Kratonohy218
HK0022Radek Chlad, Kosičky-118
HK0158Pavel Pechar, Nechanice-118
HK0090 Nikola Tvrdková, Hradec Králové-118
HK0401Jaroslav Novotný, Podoliby816
HK0403Jiří Bartoška, Myštěves516
HK0140Miroslav Koutník, Lhota p. L.216
HK0276Josef Štayr, Prasek216
HK0404 Petr Veselý, Chlumec n. C.216
HK0280 Martin Pařízek, Starý Bydžov1415
HK0014Milan Štěrba, Chlumec n. C.1415
HK0380 Petr Cílek, Hradec Králové1115
HK0005 František Dušek, Holohlavy1115
HK0102Ladislav Myška, Nepolisy1115
HK0361Erik Pařízek, Starý Bydžov1115
HK0363Ondřej Pařízek, Starý Bydžov1115
HK0395Martin Pilař, Převýšov1115
HK0320Petr Voženílek ml., Lhota p. L.1115


I. B TŘÍDA (236. – 285. místo)
HK0396Žaneta Zimová, Lodín1115
HK0114Hana Bílková st., Libčany815
HK0301Martina Černá, Hradec Králové815
HK0373Jiří Černý, Hradec Králové815
HK0050 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice815
HK0300 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr.815
HK0142Kateřina Hofmanová, Černilov815
HK0284 Josef Hubený, Převýšov815
HK0316Václav Klapka, Hradec Králové815
HK0193Michal Novák, Hvozdnice815
HK0309Tomáš Přibyl, Borohrádek815
HK0303Vlastimil Urban, Hradec Králové815
HK0302Miluše Urbanová, Hradec Králové815
HK0223Roman Žák, Hradec Králové815
HK0236Vladislava Andrysíková, Převýšov515
HK0295Pavel Bahník, Třebechovice515
HK0204 Jiří Beránek, Sv. Dvory515
HK0213Božena Dostálová, Hradec Kr.515
HK0331Hana Kábrová, Hradec Králové515
HK0181Přemysl Kyral, Hradec Králové515
HK0129Tomáš Labík, Písek515
HK0131Karel Medlík, Hořice515
HK0179Jakub Uher, Hořice515
HK0342Václav Zachař, Hradec Králové515
HK0062 Jakub Dus, Sendražice215
HK0068 Martin Hopko, Sendražice215
HK0023Michal Chlad, Kosičky215
HK0024 Luboš Chlad, Kosičky215
HK0325Josef Kopecký, Lhota p. L.215
HK0029 Roman Kupka, Polánky n. D.215
HK0128Jan Labík, Písek215
HK0098 Josef Novák, Mžany215
HK0121Daniel Novotný, Barchov215
HK0238Pavel Pilař ml., Převýšov215
HK0312Jiří Svoboda, Kolín215
HK0298Emil Šrámek, Lhota p. L.215
HK0007Václav Tarantík ml., Smiřice215
HK0266Josef Urban ml., Předměřice215
HK0409 Jiří Vrba, Hradec Králové1414
HK0031Ivan Dušek, Hradec Králové513
HK0094 Václav Gernát ml., Hradec Kr.513
HK0052Jan Kulhánek, Hradec Králové213
HK0227Jaroslav Ehl, Hradec Králové013
HK0222Jiří Hroneš, Nepasice013
HK0384Edita Klempířová, Osičky013
HK0134Filip Gernat, Ohnišťany1112
HK0352Monika Přibylová, Třebechovice1112
HK0135Jiří Syřiště, Ohnišťany1112
HK0205Josef Beránek, Chlum812
HK0119Marcel Gabriel, Vinary812


OKRESNÍ PŘEBOR (286. – 335. místo)
HK0033Vladimír Hradecký, Nový Bydžov812
HK0203Markéta Hrubá, Libčany812
HK0281Pavel Hubený, Převýšov812
HK0186Alena Minaříková, Mělník812
HK0078Michal Novotný, Hradec Králové812
HK0171Petra Průchová, Nový Bydžov812
HK0219Luboš Radoň, Blešno812
HK0345Lubomír Rak, Hradec Králové812
HK0243Radek Sejtko, Hradec Králové812
HK0144Kateřina Vlčková, Nový Bydžov812
HK0311Josef Vojtěch, Písek812
HK0318Petr Voženílek st., Lhota p. L.812
HK0225Kamila Žáková, Hradec Králové812
HK0315Ivan Černík, Hradec Králové512
HK0209 Gustav Deutsch, Hradec Králové512
HK0389Marie Hanušová, Hradec Králové512
HK0196Miroslav Havrda, Hradec Králové512
HK0189Zdeněk Jeřábek, Hradec Králové512
HK0388Tomáš Pešava, Třebechovice512
HK0194Miroslav Říha, Hradec Králové512
HK0096 Jana Skopová, Hradec Králové512
HK0077Oldřich Školník, Hradec Králové512
HK0248 Milan Šnytr, Dobřenice512
HK0216Jan Vojtěchovský, Hradec Kr.512
HK0026 Jiří Zima st., Kosičky512
HK0074Ondřej Erbs, Hradec Králové212
HK0392Johanka Hanušová, Hradec Kr.212
HK0195Marie Havrdová, Hradec Králové212
HK0035Jaromír Hrdlička, Hradec Králové212
HK0016Ladislav Koudelka, Roudnice212
HK0330Miloslav Kozák, Hradec Králové212
HK0260 Petr Matějka, Stěžery212
HK0126Petr Notovný, Chlumec n. C.212
HK0080 Michal Pražák, Kunčice212
HK0366Ladislav Procházka, Jílovice212
HK0337Vladimír Syrůček, Hradec Králové212
HK0355Jana Štanderová, Librantice212
HK0250Leoš Truhlář, Hradec Králové212
HK0265Stanislav Urban st., Předměřice212
HK0174Jaroslava Žítková, Plotiště212
HK0180Pavel Čihák, Hradec Králové-112
HK0374Oldřiška Deutschová, Hradec Kr.-112
HK0054 Jaroslav Pavel, Hradec Králové-112
HK0159Jiří Pechar ml., Nechanice-112
HK0335Michal Přibyl, Borohrádek-112
HK0274Milan Vilímský, Nechanice-112
HK0218Otto Žítek, Plotiště-112
HK0394Marta Němečková, Hradec Kr.1110
HK0400 Nikola Vondrušová, Starý Bydžov810
HK0003 Jiří Kabrhel, Máslojedy510


BARÁŽ (336. – 370. místo)
HK0399Milan Stránský, Barchov510
HK0365Ondřej Dostál, Vamberk010
HK0364Radek Dvořáček, Doudleby n. O.010
HK0375Petr Všetečka, Předměřice010
HK0256Lenka Přibylová, Hradec Králové119
HK0185Martin Chalupa, Kratonohy89
HK0162Alena Palonci, Nový Bydžov89
HK0332Jiří Kábr, Hradec Králové59
HK0165Lukáš Koudelka, Nový Bydžov59
HK0310Jaroslav Sehnoutka st., HK59
HK0069 Michal Beláň, Hradec Králové29
HK0210Jan Bílek, Praskačka29
HK0391Jan Hanuš ml., Hradec Králové29
HK0092 David Havránek, Hradec Králové29
HK0175Josef Horáček, Hradec Králové29
HK0139Marcel Pilař, Hradec Králové29
HK0170Václav Vondruš, Starý Bydžov29
HK0083 Eva Brychová, Hradec Králové-19
HK0046 Miroslav Černý, Hradec Králové-19
HK0036Lenka Hofmanová, Dobruška-19
HK0242Jiří Tušic, Stěžery-19
HK0197Karel Vrátný, Hradec Králové-19
HK0378Martin Cílek, Hradec Králové-49
HK0207Oldřich Kužel, Lipiny-49
HK0406 Nikola Andrysíková, Převýšov08
HK0402 Aleš Hladík, Nový Bydžov08
HK0306Petr Kuchař, Hradec Králové87
HK0211Petr Valenta, Hradec Králové57
HK0387Jiří Komár, Hradec Králové07
HK0405 Hana Kramářová, Lipiny-17
HK0084 Michal Josef, Hradec Králové86
HK0372Milan Černý, Hradec Králové56
HK0001Radek Moeller, Hradec Králové56
HK0354Pavel Špás, Chlumec n. C.56
HK0358Michaela Vízková, Nový Bydžov56


NEREGISTROVANÍ (371. – 410. místo)
HK0393František Mádlo, Lhota p. L.26
HK0293Jaroslav Machač, Chlumec n. C.26
HK0118Vlastimil Gabriel, Vinary-16
HK0190Hana Škaloudová, Hradec Králové-16
HK0288 Josef Svěcený, Hradec Králové-46
HK0408 Zdeňka Procházková, Jilovice55
HK0410Michal Sobotka, Hradec Králové55
HK0073Petr Želiezko, Hradec Králové84
HK0199Martin Svoboda, Č. Budějovice54
HK0228Martin Grossman, Třebechovice24
HK0154Josef Podrazil, Puchlovice24
HK0150Dáša Dvořáková, Hradec Králové-14
HK0153Martina Běloušková, Hradec Kr.-44
HK0106Jiřína Bořilová, Měník53
HK0353Šimon Přibyl, Třebechovice53
HK0323Vladimír Klapka, Hradec Králové23
HK0343František Klíma, Hradec Králové23
HK0370Jaroslav Koubek, Všestary23
HK0291Štěpán Koucký, Převýšov23
HK0308 Karel Přibyl, Hradec Králové23
HK0246Pavlína Sejtková, Hradec Králové23
HK0163Pavel Vízek, Nový Bydžov23
HK0368Hana Burešová, Hradec Králové-13
HK0270Tomáš Hanuš, Nový Bydžov-13
HK0379Martin Hloucal, Smidary-13
HK0407Marie Přibylová, Hradec Králové02
HK0398Jiří Slunéčko, Hradec Králové02
HK0317Michal Martínek, Hradec Králové-12
HK0169Katka Vondrušová, Starý Bydžov81
HK0025Renata Chladová, Kosičky20
HK0117Jitka Pilnáčková, Jaroměř20
HK0349Neznámý hráč (chybí údaje), 00
HK0167Alena Lochmanová, Nový Bydžov-10
HK0087Lukáš Kastner, Hradec Králové-70
HK0006 Petr Podlezl, Máslojedy5-2
HK0386Zuzana Pácaltová, Hradec Králové0-2
HK0304Václav Kuchař, Hradec Králové2-3
HK0198Vlasta Vrátná, Hradec Králové-4-3
HK0060 Roman Machač, Hradec Králové-1-9
HK0289Jakub Banetka, Hradec Králové-1-18