Vítězem jedenáctého dějství se stal František Chvojka ml. z Roudnice (startovní číslo HK0057), jenž získal sedmnáct bodů (devět uhodnutých zápasů z deseti) a navíc byl nejblíže Supertrefě.

Prosíme úspěšného tipéra, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává chutnou pivní cenu od královédvorského pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných duelů jedenáctého kola
1.    FK Tachov – SK Převýšov                                 (3:1) 1
2.    Jablonec nad Jizerou – Olympia Hradec Králové (2:2) 0
3.    Slavia Hradec Králové – Chlumec nad Cidlinou    (8:3) 1
4.    Sokol Nepolisy – SK Třebechovice pod Orebem  (6:1) 1
5.    FK Černilov – SK Roudnice                                 (2:3) 2
6.    Lokomotiva Hradec Králové – Tatran Hostinné    (2:0) 1
7.    Slavia Hradec Králové B – TJ Sokol Stěžery          (3:2) 1
8.    Slavoj Syrovátka – TJ Ohnišťany                        (3:1) 1
9.    SK Jeníkovice – SK Libčany B                               (3:5) 2
10.    TJ Sokol Myštěves B – TJ Sokol Nepolisy B         (2:4) 2

Supertrefa: V deseti utkáních padlo dohromady 56 branek.

Průběžné pořadí po 11. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 8. místo)
HK0166    Zdeněk Kříž, Převýšov        14    64
HK0153    Iva Hlaváčová, Chlumec n.C.    8    64
HK0151    Milan Řehák, Malý Libotov    8    64
HK0021    Martin Taichman, Prasek    5    64
HK0180    Marie Buřičová, Chlumec    11    61
HK0221    Jiří Pechar ml., Nechanice    11    61
HK0066    Markéta Pražáková, Hradec    8    61
HK0190    Roman Hýsek, Hradec Kr.    5    61

EVROPSKÁ LIGA (9. – 27. místo)
HK0263    Petr Skřivan, Lhota p. L.    11    60
HK0101    Václav Polívka, Hradec Kr.    14    58
HK0157    Ladislav Šoltys, Ohnišťany    14    58
HK0156    Ladislav Firbacher, Chlumec    11    58
HK0068    Martin Hopko, Sendražice    11    58
HK0268    Jiří Jošt, Zdechovice        8    58
HK0214    Josef Kopecký, Lhota p. L.    8    58
HK0016    Renata Chladová, Kosičky    5    58
HK0044    Olina Pozlerová, Podoliby    5    58
HK0238    Milan Vilímský, Nechanice    2    56
HK0057    Frant. Chvojka ml., Roudnice    17    55
HK0056    Frant. Chvojka st., Roudnice    14    55
HK0266    Renata Munzarová, Sloupno    11    55
HK0023    Vítězslava Pípová, N.Bydžov    8    55
HK0062    Petr Vacek, Hradec Kr.    8    55
HK0015    Luboš Chlad, Kosičky        5    55
HK0231    Len. Hlaváčková, N. Bydžov    8    54
HK0082    Monika Žáková, Hradec Kr.    8    53
HK0122    Miloslav Kozák, Hradec Kr.    0    53

SYNOT LIGA (28. – 54. místo)
HK0055    Jakub Uher, Hořice        17    52
HK0254    Lucie Bradnová, N. Bydžov    11    52
HK0026    Alois Dejl, Jičín            11    52
HK0046    Bohumil Hladík, N. Bydžov    11    52
HK0256    Iva Holá, N. Bydžov        11    52
HK0215    Roman Kamenický, Hradec    11    52
HK0196    Pavel Žák, Předměřice        11    52
HK0092    Jitka Pilnáčková, Jaroměř    8    52
HK0095    Vlast. Štěrba ml., Mlékosrby    8    52
HK0017    Jiří Zima, Sloupno        8    52
HK0131    Jiří Brzák, Urbanice        5    52
HK0154    Jiří Kelnar, Chlumec n. C.    5    52
HK0172    Roman Machač, Hradec Kr.    5    52
HK0135    Zdeněk Zelený, Hradec Kr.    5    52
HK0247    Miroslav Špaček, Vlčkovice    11    51
HK0073    Ba. Šimůnková, Předměřice    8    50
HK0178    Petr Kloz st., Chlumec n. C.    5    50
HK0211    Tomáš Kulhánek, Hradec Kr.    5    50
HK0245    Jit. Podrazilová, Puchlovice    5    50
HK0090    Mirosl. Matuška, Třesovice    11    49
HK0054    Miloš Uher, Hořice        11    49
HK0088    Josef Urban st., Předměřice    8    49
HK0064    František Zolman, Lhota p.L.    8    49
HK0218    Oldřich Turek, Hradec Kr.    5    49
HK0150    Dagmar Krejčová, N.Bydžov    2    49
HK0230    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    8    48
HK0250    Jiřina Vlášková, N. Bydžov    5    48

FNL (55. – 86. místo)
HK0010    Vlastimil Šustr, N. Bydžov    11    46
HK0132    Petra Galová, Urbanice    8    46
HK0267    Petra Geletičová, Sloupno    8    46
HK0114    Ladislav Havránek, Hradec    8    46
HK0257    Jiří Holý, N. Bydžov        8    46
HK0165    Vladimír Hubený, Převýšov    8    46
HK0208    Jan Koun, Hradec Kr.        8    46
HK0099    Petr Koza, Hradec Kr.        8    46
HK0186    Bohuš Nosek, Solnice        8    46
HK0091    Václav Pilnáček, Jaroměř    8    46
HK0067    Michal Pražák, Kunčice    8    46
HK0136    Miloš Burda, Hradec Kr.    5    46
HK0128    Hana Chalupová, Kratonohy    5    46
HK0040    Petr Mikas, N. Bydžov        5    46
HK0205    Tibor Platinský, Kr. Lhota    2    46
HK0252    Blanka Hladíková, Lužec    8    45
HK0251    Josef Vaníček, Lužec        5    45
HK0072    Vratislav Dušek, Sendražice    11    44
HK0258    František Vlášek, N. Bydžov    11    44
HK0036    Zdeněk Purma, Křičov        5    44
HK0086    Jan Motyka, Kunčice        11    43
HK0080    Ivan Dušek, Hradec Kr.    8    43
HK0187    Jan Hanuš, Hradec Kr.        8    43
HK0100    Jana Kozová, Hradec Kr.    8    43
HK0170    Dana Machačová, Hradec    8    43
HK0045    Josef Pozler, Podoliby        8    43
HK0089    Josef Urban ml., Předměřice    8    43
HK0035    Naďa Zimová, Prasek        8    43
HK0168    František Hnik ml., Lužany    5    43
HK0065    Petr Mašek, Čeperka        5    43
HK0112    Nikola Tvrdková, Hradec Kr.    5    43
HK0148    Ladislav Hanuš, Lužany n. T.    2    43
HK0249    Jiří Pípa, N. Bydžov        8    42

ČFL (87. – 116. místo)
HK0224    František Mádlo, Lhota p. L.    11    41
HK0173    Aleš Doležal, Chlumec n. C.    8    41
HK0244    Jit. Kvasničková, Puchlovice    8    41
HK0030    Radek Zima, Prasek        8    41
HK0029    Matěj Zima, Prasek        8    41
HK0226    Monika Hádková, Hradec    5    41
HK0053    Jarosl. Rychetský, Černilov    5    41
HK0093    Josef Karásek, Petrovice    14    40
HK0006    Václav Moník, Ráby        14    40
HK0020    Josef Taichman, Prasek    14    40
HK0141    Michal Kekelák, Hradec Kr.    11    40
HK0253    Luděk Bradna, N. Bydžov    8    40
HK0038    Amálka Geletičová, Sloupno    8    40
HK0126    Lubom. Chalupa, Kratonohy    8    40
HK0041    Vlastimil Kout, N. Bydžov    8    40
HK0167    Vojtěch Kříž, Převýšov        8    40
HK0027    Oldřich Matys, N. Bydžov    8    40
HK0039    Věra Mikasová, N. Bydžov    8    40
HK0024    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    40
HK0198    Milan Toušek, Týniště        8    40
HK0204    Ji. Vondráček, Třebechovice    8    40
HK0162    David Hubený, Převýšov    5    40
HK0160    Václav Pilař, Lovčice        5    40
HK0087    Stanisl. Urban, Předměřice    5    40
HK0143    Pavel Zlesák, Pardubice    5    40
HK0181    Miroslav Buřič ml., Chlumec    2    40
HK0113    Zdena Havránková, Hradec    2    40
HK0144    Marcel Pilař, Hradec Kr.    2    40
HK0265    Miroslava Nováková, V.Osek    11    39
HK0109    Jan Štembera, Hradec Kr.    8    39

DIVIZE (117. – 148. místo)
HK0228    Štefan Kotek, Prasek        8    38
HK0043    Pavel Purma, Sloupno        8    38
HK0074    Jaros. Šimůnek, Předměřice    8    38
HK0232    Jana Šrytrová, Petrovice    8    38
HK0229    Pavel Brett, Králíky        5    38
HK0031    Mar. Plodrová, Zdechovice    5    38
HK0120    Michal Kozák, Hradec Kr.    0    38
HK0063    Jaroslav Jetmar, Hradec Kr.    11    37
HK0105    Blanka Tarantíková, Smiřice    11    37
HK0125    Zdeňka Dusová, Sendražice    8    37
HK0163    Pavel Hubený, Převýšov    8    37
HK0127    Roman Chalupa, Kratonohy    8    37
HK0032    Zlata Joštová, Zdechovice    8    37
HK0042    Josef Nevrlý, N. Bydžov    8    37
HK0116    Kateřina Přibylová, Hradec    8    37
HK0223    Milada Bílková, Praskačka    5    37
HK0182    Miroslav Buřič st., Chlumec    5    37
HK0184    Zden. Dvořák, Třebechovice    5    37
HK0169    František Hnik st., Lužany    5    37
HK0152    Petr Matějka, Stěžery        5    37
HK0012    Vlastimil Gabriel, Vinary    2    37
HK0052    Pavel Jaroslav, Hradec Kr.    2    37
HK0142    Markéta Pilařová, Hradec    2    37
HK0255    Jaroslav Šedivý, N. Bydžov    0    37
HK0096    Vlast. Štěrba st., Mlékosrby    -1    37
HK0094    Jaromír Jelínek, Myštěves    0    36
HK0210    Jan Kulhánek, Hradec Kr.    5    35
HK0209    Jaroslav Novotný, Hradec    5    35
HK0037    Eleonor Geletičová, Sloupno    2    35
HK0028    Alena Purmová, Křičov    2    35
HK0121    Miloslava Kozáková, Hradec    0    35

KRAJSKÝ PŘEBOR (149. – 180. místo)
HK0188    Jaroslav Hanuš ml., Hradec    11    34
HK0034    Josef Hybner, Poděbrady    8    34
HK0033    Vlas. Hybnerová, Poděbrady    8    34
HK0227    Dana Přibylová, N. Bydžov    8    34
HK0019    Lenka Taichmanová, Prasek    8    34
HK0164    Josef Hubený, Převýšov    5    34
HK0195    Martin Izák, Hradec Kr.    5    34
HK0085    Serafín Motyka, Kunčice    5    34
HK0001    Mil. Plecháček ml., Skřivany    5    34
HK0149    Jar. Hanušová, Lužany n. T.    2    34
HK0155    Zdeněk Kostka, Hradec Kr.    2    34
HK0077    Monika Cílková, Hradec Kr.    8    33
HK0262    Lukáš Skřivan, Lhota p. L.    8    33
HK0261    Emil Šrámek, Lhota p. L.    5    33
HK0246    Jiří Kalvach, Hradec Kr.    8    32
HK0084    Roman Žák, Hradec Kr.    8    32
HK0146    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    32
HK0179    Petr Kloz ml., Chlumec n. C.    -1    32
HK0111    David Havránek, Hradec Kr.    8    31
HK0192    David Hric, Hradec Kr.        8    31
HK0201    Jiří Samek, Týniště        8    31
HK0191    Radek Sejtko, Hradec Kr.    8    31
HK0060    Jaroslav Trojan, Hradec Kr.    8    31
HK0140    Dana Cichocká, Hradec Kr.    5    31
HK0007    Zdena Čermáková, Skřivany    5    31
HK0220    Jiří Haleš, Hradec Kr.        5    31
HK0061    Jiří Kotek, Černilov        5    31
HK0176    Zdena Lajtochová, Chlumec    5    31
HK0009    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    31
HK0104    Jan Kulda, Hradec Kr.        2    31
HK0075    Jakub Šimůnek, Předměřice    0    31
HK0175    Jaroslav Machač, Chlumec    -1    31

I. A TŘÍDA (181. – 211. místo)
HK0273    Zdeněk Purma, Smidary    8    30
HK0079    Martin Cílek, Hradec Kr.    5    30
HK0078    Petr Cílek, Hradec Kr.        2    30
HK0271    Milan Matys, N. Bydžov    8    29
HK0272    Jarosl. Matysová, N. Bydžov    8    29
HK0233    Lenka Přibylová, Hradec Kr.    2    29
HK0130    Alžběta Beránková, Hradec    0    29
HK0225    Marie Hanušová, Hradec Kr.    -1    29
HK0270    Jana Purmová, Sloupno    -4    29
HK0124    Jaroslav Brzák, Hradec Kr.    11    28
HK0137    Eva Zelená, Hradec Kr.        8    28
HK0189    Jaroslav Hanuš st., Hradec    5    28
HK0014    Michal Chlad, Kosičky        5    28
HK0158    Pavel Pilař, Převýšov        5    28
HK0241    Jiří Chabada, Hradec Kr.    0    27
HK0098    Roman Kupka, Polánky n. D.    5    26
HK0237    Jakub Pilař, Převýšov        5    26
HK0071    Zdeněk Sejtko, Hradec Kr.    5    26
HK0069    Pavlína Sejtková, Hradec Kr.    2    26
HK0197    Aleš Hojer, Hradec Kr.        8    25
HK0051    Ladislava Dušková, Prasek    5    25
HK0025    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    25
HK0076    Jar. Šimůnek II, Předměřice    5    25
HK0259    Anna-Marie Hanušová, HK    8    24
HK0242    Josef Podrazil, Puchlovice    5    24
HK0243    Klára Zámečníková, Hradec    5    24
HK0108    Jitka Štemberová, Hradec    2    24
HK0134    Miroslav Országh, Mžany    5    23
HK0049    Marie Hyršlová, Ohnišťany    2    23
HK0070    Alena Sejtková, Hradec Kr.    2    23
HK0083    Kamila Žáková, Hradec Kr.    2    23

I. B TŘÍDA (212. – 247. místo)
HK0107    Václav Tarantík ml., Smiřice    17    22
HK0048    Bohumil Hyršl, Ohnišťany    8    22
HK0219    Miroslav Macháček, Hradec    8    22
HK0002    Zu. Plecháčková, V. Koloděje    8    22
HK0047    Eduard Důbrava, Petrovice    5    22
HK0161    Václav Pilař, Převýšov        5    22
HK0123    Vladimír Racek, Hradec Kr.    5    22
HK0118    Michal Přibyl, Borohrádek    2    22
HK0115    Petr Želiezko, Hradec Kr.    2    22
HK0139    Filip Firbacher, Chlumec    0    22
HK0193    Martin Řehák, Týniště        -1    22
HK0240    Tomáš Chabada, Hradec Kr.    0    21
HK0206    Věra Kuchařová, Hradec Kr.    0    20
HK0203    Vladimír Šťastný, Hradec    8    19
HK0097    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    19
HK0222    Jan Bílek, Praskačka        2    19
HK0110    Michal Tvrdek, Hradec Kr.    2    19
HK0133    Jiří Pokora, Hradec Kr.        0    19
HK0129    Jiří Beránek, Hradec Kr.    0    17
HK0213    Josef Horáček, Hradec Kr.    0    17
HK0018    Eva Zimová, Sloupno        8    16
HK0013    Radek Chlad, Kosičky        -4    16
HK0058    František Dušek, Holohlavy    0    15
HK0236    Kristýna Pilařová, Převýšov    11    14
HK0081    Kamil Žák, Hradec Kr.        5    14
HK0234    Nik. Andrysíková, Převýšov    2    14
HK0235    Mart. Pelikánová, Převýšov    2    14
HK0212    Marek Horáček, Hradec Kr.    0    14
HK0200    Jiří Daříček, Semechnice    8    13
HK0159    Pavel Pilař ml., Převýšov    8    13
HK0194    Luboš Rydrych, Týniště    8    13
HK0106    Václav Tarantík, Smiřice    8    13
HK0022    Marcela Gabrielová, Vinary    5    13
HK0138    Martin Firbacher, Chlumec    0    13
HK0059    Miloslav Bednařík, Hradec    -1    13
HK0119    Karel Přibyl, Hradec Kr.    -1    13

OKRESNÍ PŘEBOR (248. – 278. místo)
HK0239    Bohumil Rulf, Hradec Kr.    0    12
HK0278    Alena Purmová ml., Křičov    11    11
HK0174    Petra Doležalová, Chlumec    5    11
HK0145    Marcela Sehnoutková, HK    5    11
HK0185    Josef Dvořák, Třebechovice    2    11
HK0011    Petr Voženílek, Lhota p. L.    8    10
HK0117    Tomáš Přibyl, Borohrádek    5    10
HK0005    Marie Moníková, Ráby        2    10
HK0171    Daniel Machač, Hradec Kr.    -1    10
HK0177    Vojta Doležal, Chlumec n. C.    14    8
HK0207    Václav Kuchař, Hradec Kr.    0    8
HK0269    Johana Hanušová, Hradec    5    7
HK0199    Martin Hruška, Hradec Kr.    2    7
HK0202    Petr Jedlička, Hradec Kr.    2    7
HK0216    Roman Novák, Mžany        0    6
HK0103    Bohuslav Konečný, Hradec    0    5
HK0276    Pavel Kousal, N. Bydžov    0    5
HK0183    Otto Vodák, Hradec Kr.    11    4
HK0050    Karel Dušek, Prasek        8    4
HK0004    Kamil Plecháček, V.Koloděje    5    4
HK0003    M. Plecháček st., V. Koloděje    -7    4
HK0102    Marie Konečná, Hradec Kr.    0    2
HK0275    Ivan Kousal, N. Bydžov    0    2
HK0274    Jan Kousal, N. Bydžov        0    2
HK0277    Petr Kousal, N. Bydžov        0    -1
HK0217    Míša Nováková, Mžany    0    -1
HK0264    Romana Vnuková, Hradec    0    -2
HK0248    Patrik Špaček, Lochenice    0    -5
HK0260    Jan Hanuš ml., Hradec Kr.    -10    -9
HK0147    Jaroslav Sehnoutka st., HK    -7    -10
HK0008    Stanislav Vízek, N. Bydžov    5    -11