Další duely měla na programu fotbalová I. B třída skupiny B.

Deštné v O. h. – Třebeš 2:1

Třebeš: Heřman – Krykorka, Heglas, Štěrba (86. Farkaš), Obst – Petr Mizerík, Munzar, Štajer (65. Zeman), Sochor – Majer, Pavel Mizerík.

Petr Mrkvička, trenér Třebše: „Při odjezdu jsme věděli, že kvůli nemoci nemůžeme použít dva hráče základní sestavy. Po příjezdu do Deštného jsme zjistili, že budeme hrát na malém hřišti, a hned bylo jasné, že kombinační hrou se neprosadíme. V první půli to byl spíše boj. Domácí hrozili z každé standardky, jednu využili. My jsme se vůbec nedostali do hry. Do druhé části jsme šli s tím, že se pokusíme hrát náš fotbal. To se začalo dařit od 55. minuty. Soupeře jsme přehrávali a v 66. minutě jsme vyrovnali po nepříliš vydařené střele. Soupeře jsme i poté zatlačili před jeho pokutové území. Z tlaku jsme si vypracovali stoprocentní šanci, jenže bohužel jsme ji trestuhodně zahodili. Domácí se dostávali jen do brejků po našich chybách a z jednoho rozhodli. Soupeř nás nepřehrál fotbalovostí, ale jednoduše nás přepral. Jinak souhlasím s názorem trenéra domácích, že si vypracovali více brankových příležitostí, a proto zaslouženě o gól vyhráli."

Loko Hradec – Police n. Met. B 0:2

Loko Hradec: Beránek (50. Ringel) – Šimek (68. M. Tichý), Denk, Odehnal, Pára – Javůrek, Svatoň, Fof, Demeter – Ziegler, L. Tichý.

Ivo Beránek, sekretář Lokomotivy: „Utkání se nám vůbec nepodařilo. Po zaváhání obrany jsme od 15. minuty prohrávali. Až do konce zápasu to pak byl náš boj o vstřelení branky, což se nám nepodařilo, a soupeř v nastavení výhru potvrdil druhým gólem."

Předměřice n. L. – Doudleby n. O. 3:2

Předměřice: Hopko – Vejprava st., Hronek, Jiroušek, Šmarda – Vyleťal, Bareš, Hlavatý, Kašpar – Strakatý, Frank. Střídali: T. Ponikelský za Hlavatého, Soukup za Kašpara, Vejprava ml. za Bareše, L. Ponikelský za Jirouška.

Martin Strakatý, trenér Předměřic: „Do zápasu jsme nastoupili s šestnáctiletým brankářem. Čekali jsme dobrý zápas, ale soupeř měl větší pohyb a byl rychlejší. První poločas nás přehrával a zaslouženě vstřelil gól. My jsme nevystřelili na branku. Druhá půle začala stejně a Doudleby zvýšily své vedení. Potom hlavní sudí několika nepřesnými výroky hru rozkouskoval. Náš hráč Frank dostal za řeči oprávněnou červenou a gólman Hopko chytil penaltu. Tým to nakoplo a začaly se dít věci. Nadechli jsme se k velkému náporu. Po dvou krásných akcích jsme vyrovnali. Všichni již mysleli na konec. V 89. minutě přišel na hřiště Vejprava mladší a druhým dotekem s míčem dokonal obrat, když dal gól z půlky hřiště. Kluky chválím za bojovnost. Bohužel musím říct, že sudí nezvládl druhou půli."

Provodov – Malšovice 3:1

Malšovice: Hloušek – Kloubec, T. Franc, D. Franc, Freiberg (65. Valc) – Libřický, Horký, Luňák, J. Jareš – Bartoš (75. P. Jareš), Lemon.

David Franc, trenér Malšovic: „Těžko se mi takový zápas hodnotí. Byli jsme lepší, ale co nedáme, to je hrozné. Zahodili jsme tři vyložené šance. Domácí vstřelili druhý gól po evidentním faulu na našeho hráče. Poté jsme dostali přísnou červenou kartu. I v deseti jsme však byli lepší a snížili jsme. Pak jsme hru otevřeli a soupeř dal na 3:1."