Nejlepšími střelci základní části byli Ryšavý (Třebeš), Vyleťal (Kratonohy) a Trampota (Malšova Lhota) se 6 brankami, celkově kanonýři zaznamenali 112 gólů.

Hrálo se v neopakovatelné atmosféře před 500 diváky, když zde byla k vidění spousta krásných fotbalových akcí.

Poděkování patří Decathlonu Hradec Králové, který zajistil pro nejúspěšnější týmy dárkové poukazy, dále všem pořadatelům z OFS Hradec i Předměřicím, kde se v krásné sportovní hale tento přebor opět konal.

Finále této věkové kategorie s účastí vítězů skupin se uskuteční v neděli 30. listopadu odpoledne rovněž ve sportovní hale Předměřice.

Skupina A: Černilov – Loko Hradec 0:2, Třebeš – Vysoká nad Labem 3:0, FC Hradec dívky – Černilov 2:0, Loko Hradec – Třebeš 0:1, FC Hradec dívky – Vysoká 1:0, Černilov – Třebeš 0:6, Vysoká – Loko Hradec 2:1, Třebeš – FC Hradec dívky 3:0, Vysoká – Černilov 2:0, Loko Hradec – FC Hradec dívky 1:0.
1.    Třebeš    4    4    0    0    13:0    12
2.    Loko HK    4    2    0    2    4:3    6
3.    Vysoká    4    2    0    2    4:5    6
4.    FC HK dívky    4    2    0    2    3:4    6
5.    Černilov    4    0    0    4    0:12    0

Skupina B: Třebeš dívky – Roudnice 1:3, Olympia Hradec – Kunčice 1:1, Skřivany – Třebeš dívky 1:0, Roudnice – Olympia Hradec 0:0, Skřivany – Kunčice 0:1, Třebeš dívky – Olympia Hradec 0:5, Kunčice – Roudnice 2:1, Olympia Hradec – Skřivany 2:0, Kunčice – Třebeš dívky 3:0, Roudnice – Skřivany 1:0.
1.    Kunčice    4    3    1    0    7:2    10
2.    Olympia HK    4    2    2    0    8:1    8
3.    Roudnice    4    2    1    1    5:3    7
4.    Skřivany    4    1    0    3    1:4    3
5.    Třebeš dívky    4    0    0    4    1:12    0

Skupina C: Stěžery A – Kratonohy 0:4, Prasek – Hořiněves 0:4, FC Hradec C – Stěžery A 0:6, Kratonohy – Prasek 2:0, FC Hradec C – Hořiněves 0:3, Stěžery A – Prasek 0:0, Hořiněves – Kratonohy 0:4, Prasek – FC Hradec C 1:1, Hořiněves – Stěžery A 1:1, Kratonohy – FC Hradec C 6:0.
1.    Kratonohy    4    4    0    0    16:0    12
2.    Hořiněves    4    2    1    1    8:5    7
3.    Stěžery A 4    1    2    1    7:5    5
4.    Prasek    4    0    2    2    1:7    2
5.    FC Hradec C    4    0    1    3    1:16    1

Skupina D: Dohalice – Stěžery B 0:1, FC Hradec D – Malšova Lhota 0:3, Předměřice – Slavia Hradec 0:0, Dohalice – FC Hradec D 1:0, Stěžery B – Slavia Hradec 2:0, Malšova Lhota – Předměřice 2:1, FC Hradec D – Stěžery B 1:1, Předměřice – Dohalice 1:2, Slavia Hradec – Malšova Lhota 0:3, FC Hradec D – Předměřice 0:3, Stěžery B – Malšova Lhota 0:1, Dohalice – Slavia Hradec 2:0, Předměřice – Stěžery B 1:1, Slavia Hradec – FC Hradec D 3:2, Malšova Lhota – Dohalice 2:0.
1.    Malš. Lhota    5    5    0    0    11:1    15
2.    Dohalice    5    3    0    2    5:4    9
3.    Stěžery B    5    2    2    1    5:3    8
4.    Předměřice    5    1    2    2    6:5    5
5.    Slavia HK    5    1    1    3    3:9    4
6.    FC Hradec D    5    0    1    4    3:11    1

Střelci jednotlivých týmů – FC Hradec dívky: 3 Poradová; Černilov: bez branky; Třebeš: 6 Ryšavý, 4 Jelínek, 1 Stejskal, Tezour, Patrallskyj; Vysoká: 2 Šic, Machala; Loko Hradec: 3 Lhoták, 1 Šeba; Skřivany: 1 Pánek; Třebeš dívky: 1 Smutná; Olympia Hradec: 3 Ptáček, 2 Josef, 1 Špaček, Simon, Smetana; Kunčice: 3 Pilař, 2 Nešpor, Šejbl; Roudnice: 3 Nun, 2 Šimůnek; FC Hradec C: 1 Moucha; Stěžery A: 3 Špicar, 2 Sehnoutek, 1 Macák, Sajkršmíd; Prasek: 1 Pražák; Hořiněves: 5 Šolc, 2 Středa, 1 Bačina; Kratonohy: 6 Vyleťal, 5 Lehký, 3 Stárek, 1 Jedlička, Rosůlek; Dohalice: 3 Pašek, 1 Frejvald, Švehla; FC Hradec D: 1 Thiele, Peterko, Špidlen; Předměřice: 4 Michalička, 2 A. Hronek; Slavia Hradec: 2 Perný, 1 Kolín; Malšova Lhota: 6 Trampota, 3 Žďárek, 2 Mazánik; Stěžery B: 2 Šmíd, Šanc, 1 Podlucký.

Lubomír Douděra