Rapid Liberec – Olympia Hradec 3:4 (1:4). Branky Olympie: Mládek 2 (1 z pen.), Tauchman, Karabinoš. Olympia: Richter – Světlík, Petrů, Cuberka, Liebisch – Ličman, Tomeš, Tauchman, Karabinoš (80. Bureš) – Mládek, Novák.

Josef Košátko, trenér Olympie: „I když se hrálo na umělce, tak jsme se na úvodní mistrovské utkání výborně připravili. Již v 9. minutě jsme vedli 3:0 a až do konce poločasu jsme na trávníku dominovali. Bohužel na začátku druhé půle došlo z naší strany k podcenění, i když jsem o přestávce hráče upozorňoval, že ani za stavu 4:1 není hotovo. Nejprve jsme si dali polovlastní gól a vzápětí stoprocentní vlastňák. V závěru jsme tak měli ještě starosti, abychom výhru uhájili. Jinak jsme hráli kombinačně, soupeře jsme přehrávali, ale vzhledem k průběhu jsem spokojen tak napůl."

Slavia Praha B – Nový Bydžov 9:1 (5:0). Branka Bydžova: Haken. N. Bydžov: Strýhal – Tichý, Šimbovský, Němec (46. Trejbal), Kalenský (69. Pavlata) – Havrda, Mejstřík, Haken (75. Hornof), Kašprišin, Vrabec (62. Batelka) – Živný.

Pavel Obermajer, trenér Nového Bydžova: „Dostali jsme velkou lekci, ale domácím jsme to dost ulehčili. Nebyli jsme dostatečně důrazní a měli jsme až moc velký respekt ze soupeře. Na úvod soutěže není vysoká prohra příliš dobrá pro psychiku. Mrzí mě vyloučení Šimbovského."

Viktoria Žižkov – Třebeš 1:2 (1:1). Branky Třebše: Fischer 2. Třebeš: Heřman – Krykorka, Kordač (59. Tesař), Jošt, Kunc – Drapák (74. Neugebauer), Fischer (88. Dostál), Červinka (77. Etflaiš), Jankovský – Matějka (83. Demchyk), Muharem.

Pavol Mizerík, trenér Třebše: „Ujali jsme se vedení již v 6. minutě díky hlavičce Fischera po rohu. Žižkov byl fotbalovější, ale my jsme hráli více kolektivně a to byla cesta k úspěchu. Viktorce se povedlo vyrovnat ve 27. minutě po individuální akci Koška. Ve druhém poločase jsme se dostali pod tlak, ovšem znovu jsme šli do vedení. Rychlá akce v 69. minutě po ose Muharem – Drapák – Fischer vedla ke druhé brance. Do konce utkání se domácím vyrovnat nepovedlo a tak jsme si z Prahy odvezli tři body."   (js, pt)