Na prahu března se uskutečnila v restauraci Pod Strání výroční členská schůze oddílu kopané Sokol Třebeš.

Tohoto jednání se zúčastnili Jiří Pavlíček (předseda Okresní organizace ČSTV a člen VV Okresního fotbalového svazu Hradec Králové), Lubomír Douděra (sekretář OFS Hradec Králové), za oddíly TJ Sokol Třebeš Vlaďka Bocksteffelová (volejbal), Robert Havrda (ASPV), dále Pavel Tater (Třebešští hasiči) a další hosté.

Obsáhlou zprávu o činnosti přednesl Martin Zbořil, předseda fotbalového oddílu Sokol Třebeš.

V současné době zde celkově vyvíjí činnost 19 mužstev se 37 trenéry od nejmladších fotbalových benjamínků až po starou gardu. Dohromady tak oddíl čítá  268 členů (91 dospělí a 177 mládež), čímž se řadí mezi přední v královéhradeckém regionu.

Celkově má TJ Sokol Třebeš 499 členů (oddíly – fotbal 268, volejbal 37 a Asociace sportu pro všechny 194).

Dosažené výsledky a plány do budoucna: Za uplynulý rok po sportovní stránce panuje v Sokole Třebeš spokojenost. V sezoně 2010/11 největšího úspěchu dosáhly kolektivy  mladšího a staršího dorostu, které se staly vítězi krajského přeboru, což by za předchozích ročníků znamenalo postup do divize dorostu. S ohledem na reorganizaci hraje starší dorost nyní společný východočeský přebor s KFS Pardubice.

Pochvalu zaslouží i mladší žáci, kteří se stali vítězi KP.

Spokojenost panuje s umístěním mužů A v okresním přeboru, soutěž po podzimu vedou se čtyřbodovým náskokem. Béčko je ve hře o postup do III. třídy, ovšem soutěž je nesmírně vyrovnaná.

Stále se daří budovat týmy dívek, které pod trenérským vedením Radky Kozlovské předvádějí stále kvalitnější výkony. Vynikajícího úspěchu dosáhla starší přípravka dívek v celorepublikovém turnaji, kde je po dvou kolech na prvním místě s velkou šancí postupu do finále MČR. Závěrečný turnaj uspořádá 8. května Sokol Třebeš a bude mít jistě skvělou atmosféru.

Jak se již stalo tradicí, oddíl ocenil nejlepší střelce z každé kategorie za sezonu 2010/11.

Domácí zápasy I. ligy žen budou na třebešském hřišti opět hrát hráčky FC Hradec Králové.

Oddíl kopané již posedmé vydal speciální fotbalový stolní kalendář.

Na prahu roku 2012 se uskutečnil tradiční třebešský diskoples.

Velkým pozitivem je skutečnost, že všechny týmy trénují v areálu Sokola Třebeš na dvou velkých hřištích a dvou plochách pro elévy.

Výrazně se zlepšilo zázemí v podobě nových šaten u hřiště a hlavně v souvislosti s novou sportovní halou.

Třebešští sportovci mají před sebou opravdu smělé sportovní cíle a nejinak je tomu i při dalším zvelebování útulného sportovního areálu, kam si nachází cestu stále více mladých lidí.

Poděkování patří městu Hradec Králové a sponzorům třebešské kopané za jejich podporu.

Následovala hodnocení trenérů jednotlivých týmů od elévů až po starší pány, doplněná o projekci současných  i archivních fotografií, což se setkalo s velkým ohlasem.

Postupně byly představeny tyto kategorie: mladší přípravka (Radovan Válek), dívčí týmy (Radka Kozlovská), starší elévové (Jiří Černý ml.), mladší žáci (Ladislav Heřman), starší žáci (Jiří Matějka), mladší dorost (Luděk Rederer), starší dorost (Pavol Mizerík), muži B (Václav Munzar), muži A (Petr Mrkvička), Liga amatérů (Petr Dočekal), stará garda (Pavol Mizerík).

Poté přišla na řadu volba deseti delegátů na valnou hromadu TJ Sokol Třebeš.

Z vystoupení hostů

Jiří Pavlíček (předseda OO ČSTV Hradec a člen VV OFS Hradec): Informoval o aktuální situaci v ČSTV.  Důležitá pro sportovní oddíly je výrazná pomoc města Hradec Králové, jehož dlouhodobá podpora sportu je velmi přínosná. Ocenil vynikající výsledky mládeže, které se v dalším období jistě podaří přenést i do dospělých.