Prasek – Předměřice 1:1

Bojovném a dramatické utkání, do jehož rámce zapadli i sudí, s remízou byla nakonec spokojena obě mužstva. Fakta – branky: V. Brett -– Lejp, ŽK 2:1, ČK 1:0 (Ludvík za 2. ŽK), PK 0:0, poločas 1:1, diváci: 100, rozhodčí Blažek z Hradce. Prasek: Holý - Kloz, M. Svatoň, Šedivý, M. Brett - P. Brett (75. R. Svatoň), Kubík, Ludvík, Štayr - D. Hrubeš, V. Brett. Předměřice B: Jaška - Hopko, Bartoněk, Mareš, Polák - Lejp (50. Koóš), Frýda, Zapletal (66. Kořínek), Nosek - Voborník, Dostál.

Sendražice - Malš. Lhota 3:4

Vyrovnaný zápas hosté rozhodli během tří minut ve 2. půli, kdy domácí vyrobili tři kiksy. Fakta - branky: Hlavatý, Hošek, Hanuš - Hladík 2, Hochmann, Ďurech, ŽK 0:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:0, diváci: 40, rozhodčí Čiháček z Hradce. Sendražice: Veselý - Procházka, Hošek, Černý, Holman - Kocián (65. Sobolík), Hlavatý, Lekeš, Šmolka - Pejcha (70. Krejčík), Červenka (80. Hanuš). Malšova Lhota: Jezdinský - Rücker, Hladík, Ďurech, Scháněl - Hochmann, Královský (68. Hodek), Mulač, Baják - Sedliský, Marek.

Skřivany - Libřice 1:6

Hosté udělili domácím fotbalovou lekci efektivity. Fakta - branky: Horák - Plíška 2, Říha, Kotland, Dan. Pleskot, Hlušička, ŽK 2:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:2, diváci: 80, rozhodčí Vízek z Nového Bydžova. Skřivany: Emanovský - Pulec (64. Žalman), Staněk, Pekárek (55. Šimák), Smutný - Pošík (69. Půš), Bužík, Horák, Sluka - Brož, Šustr. Libřice: Machát - Mildner, Štrajt, Handl, Reich - Javůrek (72. Marek), Kovačevitý, Kotland, Říha (46. Hlušička) – Plíška, Dan Pleskot.

Lovčice - Nové Město 3:2

Domácí měli sice převahu, herně se však celý zápas trápili a o jejich tříbodovém zisku rozhodl 10 minut před koncem opakovanou střelou Pavel Chára. Fakta - branky: Myška 2, P. Chára - Morávek, Steklý, ŽK 2:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 2:2, diváci: 70, rozhodčí Doubrava z Hradce. Lovčice: Appl - P. Chára, D. Koubek, O. Koubek, Pšenička - M. Chára (76. Tůma), M. Havlíček, Kupka - L. Volejník (85. T. Volejník), Myška (88. M. Havlíček), Kafka. Nové Město: Vlk - Kopřiva, Sejkora, Krnáč, P. Midloch - Brzák, Hajský, Čepelák, Morávek - M. Midloch, Steklý (78. Labík).

Lhota p. L. B - Dolany 1:0

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Po změně stran rezerva Lhoty vstřelila branku a do konce utkání se o výsledek strachovala. Fakta - branka: Krátoška, ŽK 1:0, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 50, rozhodčí Částka z Hradce. Lhota p. L. B: Tluka - Plachý, Mádlo, Pithart, Hynek - Kubát, Švarc, Krátoška, Pavlis - Zikl, Vohralík (87. Tačner). Dolany: Kincl - Vondra, Cejnar, Měšťan, Růta (81. Jalovičár) - Syrovátka, Duben, Pádr, Novotný - Dax (60. Záliš), Kořínek.

Dobřenice - Kosičky B 4:0

Domácí se po bezbrankovém 1. poločase po velmi dobré hře konečně prosadili. Fakta - branky: 50. a 61. D. Drápal 2, 57. M. Černý, 82. Chlapek, ŽK 1:2, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:0, diváci: 60, rozhodčí Stránský z Nového Města. Dobřenice: Brož - Vrchota, Moravec, Rohlík, Knížek (80. Plíšek) - O. Špalek (57. Chlapek), M. Černý, Císař - Štajer, Drápal (76. M. Špalek), Pavelka. Kosičky B: Hanuš - Chlad, Špás, Midloch, Volf - Gottwald, Šmidrkal, Schovanec - Sajkršmíd (23. Hron), Volejník, Novák (55. Dusbaba).

Černilov B - Kobylice B 3:1

Hosté zaspali začátek zápasu. Přestože se poté zlepšili, černilovská rezerva výhru v pohodě uhájila. Fakta - branky: J. Hrubý 2, Veselovský z pen. - Klimt, ŽK 2:2, ČK 1:0 (Hypš), PK 1:0, poločas 3:1, diváci: 100, rozhodčí Kolman z Hradce. Černilov B: Němec - Slezák, P. Hrubý, Šolc, Schwarzer - Hofman (67. R. Fibiger), Králík, Veselovský, J. Hrubý (85. Holeček) - Hypš, Jukl (78. Langner). Kobylice B: Soldán - Hejcman, Vávra, Drábek, Němec - Holešovský (46. Novotný), Khol (46. Dvořák), Štefan, Zálabský (70. Šenk) - Petráček, Klimt.