RMSK Cidlina Nový Bydžov – Bohemians 1905 B 2:1 (1:0). Domácí zahájili utkání aktivněji. Nejprve ve 12. minutě Janouchovo přizvednutí Vaníčkova trestného kopu orazítkovalo břevno. O sedm minut později Tomeš našel Blažeje, ten patičkou uvolnil Kazdu, jenž si v samostatném nájezdu dobře poradil s brankářem Hrábkem – 1:0. Bydžov nadále hrozil, avšak ve 33. min. přišel centr Bohemians zprava a Cejnar kryl velkou šanci Paluky. Tři minuty nato dělovku Blažeje bravurně vyrazil Hrábek.

Druhý poločas přinesl svižnou kopanou. Po hodině hry Blažej zleva našel přesným centrem Kazdu a jeho volej mířil těsně vedle levé tyče. O tři minuty později po Janouchově akci Blažej vybojoval míč, ale sám před Hrábkem mířil opět vedle. V 72. min. na druhé straně střídající Fadrný přinutil Cejnara k výbornému zákroku a následný roh s obtížemi odvrátila domácí obrana. Čtyři minuty nato rozběhli hosté brejk zprava, velkou šanci ještě Cejnar vyrazil, ale na dorážku zleva od nabíhajícího Pivarníka byl již krátký – 1:1.

Domácí neklesli do kolen a nadechli se k závěrečnému náporu. Nejprve výborný Janouch opět získal ve vápně míč, ale jeho střela byla slabá. Rozhodnutí přinesl roh z 86. minuty. Blažej poslal centr na zadní tyč, nade všechny se vynořila hlava Šoufka a míč zamířil neomylně do sítě – 2:1. V závěru již Bydžov hosty do větší šance nepustil, a tak se mohl radovat z výhry.