IV. třída – A

V čele tabulky jsou s náskokem šesti bodů Sendražice, které naplno bodovaly v Jeníkovicích. Druhé Urbanice doma rozstřílely Rasošky.

Neděliště - Smiřice B 1:1 (1:1). Po vyrovnaném průběhu se zrodila spravedlivá dělba bodů. Branky: Hubáček - Runkas z pen., ŽK 1:0, PK 0:1, 60 diváků, rozhodčí Jirka ze Stěžer.

Probluz B - Malšova Lhota B 2:1 (1:1). O jeden gól více dali ve vyrovnaném zápase domácí, a tak vyhráli. Branky: Tichý 2 - Moder, ŽK 3:1, 50 diváků, rozhodčí Vízek z Nového Bydžova.

Cerekvice - Velichovky B 1:0 (1:0). Domácí tentokráte svoje šance nevyužili, přesto jim nakonec stačila jediná přesná trefa k zisku tří bodů. Branka: Erbs, 50 diváků, rozhodčí Andrejsek z Hořiněvsi mohl karty nechat doma.

Urbanice - Rasošky 5:0 (1:0). Hosté si dali v závěru prvního poločasu vlastní gól a poté již na hřišti kralovali domácí. Branky: vlastní, Dvořáček, Zadrobílek, Voráček, D. Borovec, ŽK 2:2, 60 diváků, rozhodčí Špráchal ze Všestar.

Lok. Hradec B - Nový Hradec B 2:2 (1:1). Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Branky: Svatoň, Paštika z pen. - Jindra, Linder Jan, ŽK 1:1, ČK 1:0 (Tomek), PK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Kolman z Hradce.

Třebeš B - Jaroměř B 4:2 (1:0). Lepší domácí tým zaslouženě zvítězil, když ho velmi trápil hostující hráč Michálek. Branky: Došek 2, Novotný, Zahradníček - Karel, Michálek, 80 diváků, rozhodčí Částka z Hradce mohl karty nechat doma.

Jeníkovice - Sendražice 1:3 (1:1). Po vyrovnaném prvním poločase hosté ovládli hru a zaslouženě si odvezli tři body. Branky: 30. Neznámý - 45. Hlavatý, 55. a 68. Charous, 60 diváků, rozhodčí Markvart z Hradce Králové karty nepotřeboval.

IV. třída – B

Již postupující fotbalisté Prasku těsně zdolali Libčany B. Zápas rozhodl vlastní gól hostů.

Prasek - Libčany B 2:1 (0:1). V pohledném utkání domácí neproměňovali šance, a tak zvítězili vlastním gólem soupeře. Branky: Brett P., vlastní - Kotrč, PK 1:0 (nedal Holý), 70 diváků, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic karty nepotřeboval.

Hlušice B - Roudnice B 3:4 (0:2). Vyrovnané utkání, kde se v závěru podařilo domácím snížit až na rozdíl jediného gólu. Branky: Špaček 2, Tomášek - Koudelka, Klapka, Tluhlář, Zvolánek, PK 0:1, 50 diváků, rozhodčí Stránský z Nového Města n. C. mohl nechat karty doma.

Nový Bydžov C - Dohalice B 3:1 (1:0). Chudonice po třech porážkách konečně vyhrály zápas, který byl velmi vyrovnaný. Za domácí podal výborný výkon zejména tvrdý bek Ondra Pánek. Branky: Vojtěch 2, Panocha z pen. - Mádle z pen., ŽK 1:0, PK 1:1, 30 diváků, rozhodčí Konhefr z Městce Králové.

Lovčice B - Stěžery B 2:1 (0:1). V utkání pouťové úrovně se domácí ve druhé půli zlepšili v proměňování šancí a zaslouženě zvítězili. Branky: R. Volejník 2 - Stárek, 40 diváků, rozhodčí Markvart z Hradce karty nepotřeboval.

Syrovátka - Lužec 0:3 (0:0). Ve vyrovnaném utkání se spoustou šancí na obou stranách hosté dokázali na rozdíl od domácích šance využít. Branky: Hladík, Bašek, Donát, bez karet, 50 diváků, rozhodčí Bečvář z Třebovětic.

Kratonohy B - Boharyně 1:2 (1:0). V pohledném derby, kterému by více slušela remíza, měli hosté více štěstí. Branky: Koníček - Klimt, Michálek, bez karet, 70 diváků, rozhodčí Vondráček ze Starých Nechanic.

Ohnišťany - Převýšov B 4:2 (0:1). Hosté byli 70 minut lepší, ale domácí čtyřmi trefami ve druhé půli výsledek obrátili. Branky: Vrba 2, Bezvoda M., Mlejnek - Bednář, Sejkora, ŽK 1:1, 50 diváků, rozhodčí Papík z Hradce Králové.

1. Prasek 22 2 0 91:14⋌68
2. Ohnišťany 14 3 7 57:43⋌45
3. Nový Bydžov C 14 2 8 65:41⋌44
4. Boharyně 14 1 9 42:39⋌43
5. Roudnice B 12 6 6 66:47 ⋌42
6. Libčany B 13 2 9 58:37⋌41
7. Převýšov B 8 6 10 48:55⋌30
8. Lovčice B 9 3 12 48:59⋌30